Kamil Pokorný

Fanoušci se v hledišti i modlili, všiml si brněnský asistent Pokorný

26.5.2017  12:59
Byl jedním z celkových osmi třebíčských zástupců, kteří se podíleli na zisku letošního mistrovského titulu brněnské Komety. A hokejový trenér Kamil Pokorný by si stejný úspěch rád zopakoval i za...  celý článek

Kometa opět dře, hokejoví mistři už se chystají na led

23.5.2017  8:46
Třiatřicet dní po zisku extraligového titulu jim znovu začala náročná šichta. Zaběhnutou přípravu na suchu však v Kometě neplánují. Hokejoví šampioni z Brna budou pravidelně dřít i na ledě.  celý článek

Kometa je ve finále. Hynek Zohorna vystřelil postup v prodloužení

8.4.2017  17:09, aktualizováno  21:35
Hokejisté brněnské Komety postoupili do finále české extraligy, když na domácím ledě porazili Hradec Králové 2:1 po prodloužení, a potřetí za posledních šest let si zahrají o mistrovský titul....  celý článek

Kometa se vznáší na křižovatce: půjde do finále, nebo ještě do Hradce?

7.4.2017  10:03
Dotýkají se finálového nebe. Stačí jedinkrát zvítězit. Brněnské hokejisty popostrčil k mečbolu dvěma góly bek Jakub Krejčík, Kometa ve čtvrtek triumfovala v Hradci Králové 3:1.  celý článek

Na rok se ztratil v Bělorusku. Teď sní v Kometě o postupu do finále

6.4.2017  11:34
V Brně se před Vánoci objevil trochu inkognito. V extraligovém play-off se však Tomáš Bartejs stal stabilním členem hokejové Komety. Překvapivě, nutno dodat. Proč? Loni hrál v Bělorusku, podzim...  celý článek

Osm gólů a nula pro Čiliaka. Kometa rozdrtila ve třetím semifinále Hradec

2.4.2017  17:10, aktualizováno  19:54
Hokejisté Hradce Králové neukončili své čtyřleté čekání na vítězství v Brně, naopak v jihomoravské metropoli schytali debakl 0:8. Strůjcem domácího úspěchu byl se třemi góly zkušený obránce...  celý článek

Parádní série Komety nekončí. Vyhrála první semifinále v Hradci

29.3.2017  17:07, aktualizováno  20:48
Úvodní zápas semifinále hokejové extraligy zvládla lépe brněnská Kometa. Na ledě Hradce vyhrála 2:0, když po urputném boji rozhodla poslední třetina. Skóre otevřel Martin Nečas, do prázdné...  celý článek

Kometa smetla Spartu a vyletěla do semifinále. Blízko je i Hradec

18.3.2017  16:43, aktualizováno  21:04
Hokejová Kometa vylétla do semifinále extraligy nejrychlejším možným způsobem a ještě u toho pokořila úhlavního rivala. Spartu vymetla z play-off 4:0 na zápasy, ten poslední ovládla od začátku...  celý článek

Hradec dobyl Litvínov. Brno se Spartou opět otočilo a v sérii vede 3:0

17.3.2017  17:10, aktualizováno  21:52
Hokejisté Komety Brno mají rázně nakročeno do extraligového semifinále. Po dvou výhrách v Praze dokázali porazit Spartu i doma, i když opět prohrávali o dva góly. Po výhře 4:3 v prodloužení...  celý článek

Extraliga: Hradec porazil Litvínov, Kometa zařídila náhlou smrt Sparty

14.3.2017  16:11, aktualizováno  21:55
Hokejisté Hradce Králové suverénně zvítězili ve druhém čtvrtfinále proti Litvínovu 3:0 a na domácím ledě srovnali stav série na 1:1. Brněnská Kometa podruhé za sebou dobyla pražskou O2 Arenu,...  celý článek

Pod tlakem jsme už dva měsíce. Je to úleva, zní z Komety

1.3.2017  8:32
Když po pěti minutách se zkrvaveným obličejem mířil Leoš Čermák do šatny, nevypadalo to s nimi dobře. Hokejisté Komety ztratili kapitána, kterého nešťastně do hlavy zasáhl puk po střele...  celý článek

Krev na ledě. Při derby na Vysočině došlo i na pěstní souboje

7.2.2014  8:57
Závěr vypjatého utkání mezi Jihlavou a Třebíčí nabídl scény jako z NHL. Oslabená Dukla proti dobře bránícímu soupeři vsadila na agresivní hru za hranou pravidel. Ani tak však neuspěla.  celý článek