Kamil Pokorný

Parádní série Komety nekončí. Vyhrála první semifinále v Hradci

29.3.2017  17:07, aktualizováno  20:48
Úvodní zápas semifinále hokejové extraligy zvládla lépe brněnská Kometa. Na ledě Hradce vyhrála 2:0, když po urputném boji rozhodla poslední třetina. Skóre otevřel Martin Nečas, do prázdné...  celý článek

Kometa smetla Spartu a vyletěla do semifinále. Blízko je i Hradec

18.3.2017  16:43, aktualizováno  21:04
Hokejová Kometa vylétla do semifinále extraligy nejrychlejším možným způsobem a ještě u toho pokořila úhlavního rivala. Spartu vymetla z play-off 4:0 na zápasy, ten poslední ovládla od začátku...  celý článek

Hradec dobyl Litvínov. Brno se Spartou opět otočilo a v sérii vede 3:0

17.3.2017  17:10, aktualizováno  21:52
Hokejisté Komety Brno mají rázně nakročeno do extraligového semifinále. Po dvou výhrách v Praze dokázali porazit Spartu i doma, i když opět prohrávali o dva góly. Po výhře 4:3 v prodloužení...  celý článek

Extraliga: Hradec porazil Litvínov, Kometa zařídila náhlou smrt Sparty

14.3.2017  16:11, aktualizováno  21:55
Hokejisté Hradce Králové suverénně zvítězili ve druhém čtvrtfinále proti Litvínovu 3:0 a na domácím ledě srovnali stav série na 1:1. Brněnská Kometa podruhé za sebou dobyla pražskou O2 Arenu,...  celý článek

Pod tlakem jsme už dva měsíce. Je to úleva, zní z Komety

1.3.2017  8:32
Když po pěti minutách se zkrvaveným obličejem mířil Leoš Čermák do šatny, nevypadalo to s nimi dobře. Hokejisté Komety ztratili kapitána, kterého nešťastně do hlavy zasáhl puk po střele...  celý článek