Juzuru Hanju

Fernández porazil Hanjua, kdo by to čekal? Březina se vrátil do Top 10

2.4.2016  4:50
Vedl po dechberoucím krátkém programu o dvanáct bodů, přesto se Juzuru Hanju mistrem světa v krasobruslení nestal! Famózní volná jízda se třemi čtvernými skoky vynesla znovu na trůn španělského...  celý článek

Nadpozemský výkon, napsali. Japonec Hanju mění rekordy mistrovství světa

1.4.2016  10:28
Souboj o titul mistra světa krasobruslařů vyvrcholí v Bostonu v noci na sobotu. Ale už ve čtvrtečním krátkém programu předvedl Japonec Juzuru Hanju jízdu, která brala dech.  celý článek

Krasobruslař Březina je na MS po krátkém programu jedenáctý

31.3.2016  6:46
Pád při čtverném salchowu i další zaváhání. Michalu Březinovi se krátký program na mistrovství světa nepovedl podle jeho představ, český krasobruslař zatím v Bostonu figuruje na jedenácté...  celý článek

Březina a spol. míří na MS. Na krasobruslařské medaile jsou jiní adepti

29.3.2016  11:59
Hned úvodní den světového šampionátu krasobruslařů vyjede na led v americkém Bostonu nejlepší Čech Michal Březina, který si bude chtít v soutěži mužů spravit chuť po nepovedeném mistrovství...  celý článek

Japonský krasobruslař Hanju opět posunul v Sapporu rekordní hranice

28.11.2015  11:22, aktualizováno  13:29
Japonský krasobruslař Juzuru Hanju vytvořil na Grand Prix v Sapporu další dva nové světové rekordy. Domácí favorit obdržel za volnou jízdu 216,07 bodu a rekordní byl i jeho celkový součet 322,40...  celý článek

Jak zlatý španělský krasobruslař Fernández na chvíli zastínil i Real

30.3.2015  11:34
Byl to nevídaný pohled. Titulní stránce španělského sportovního deníku Marca v neděli dominovala obří fotografie krasobruslaře a titulek hlásal: !!!CAMPEÓN DEL MUNDO!!! Pouze u okrajů byly...  celý článek

Březina se „přepočítal“ a připravil se o body. Sestoupil na 15. místo

28.3.2015  14:58
Nikdy předtím se mu nestalo, aby dokončil závod na mistrovství světa v krasobruslení a nebyl po něm v první desítce. Teprve nyní v Šanghaji to přišlo. Michal Březina obsadil patnácté místo. Na...  celý článek

Březina bojoval, ale v nabité soutěži je na mistrovství světa desátý

27.3.2015  14:04
Neupadl, nezklamal, a přesto je až v závěru první desítky. Krasobruslař Michal Březina obsadil v krátkém programu na mistrovství světa v Šanghaji 10. místo. Od bronzového postu jej však před...  celý článek

Hanju si rozrazil hlavu, pak pětkrát spadl a dobruslil „až“ druhý

8.11.2014  16:27
Olympijský vítěz a mistr světa v krasobruslení Juzuru Hanju obsadil na Grand Prix v Šanghaji „až“ druhé místo. Jeho výkon ve volné jízdě však nutně musela poznamenat srážka při rozbruslení....  celý článek

Ledové sbohem Tomáše Vernera. Na MS sestoupil na desáté místo

28.3.2014  13:00
Světový šampionát v Saitamě byl pro Tomáše Vernera takový, jako celá jeho kariéra. Nahoru-dolů. Po euforii ze čtvrtého místa v životním krátkém programu nastal ve volné jízdě opět sestup dolů,...  celý článek

Verner v extázi. Po životní jízdě v krátkém programu je na MS zatím čtvrtý

26.3.2014  12:46, aktualizováno  13:05
Tomáš Verner rozhodně nelituje, že si oproti původnímu plánu prodloužil kariéru ještě o jeden závod. Na mistrovství světa v Saitamě předvedl životní krátký program. Vylepšil si v něm osobní...  celý článek

Verner se na mistrovství světa v Japonsku loučí. Ale zdaleka nejen on

26.3.2014  7:15
Už v Soči se loučil s kariérou, ale - jak se ukázalo - jen nanečisto. Ještě jeden závod, řekl si Tomáš Verner. Ve středu do něj vstoupí. V Saitamě, na periferii Tokia, začíná mistrovství světa...  celý článek

Země se třásla a Hanju se bál. Nyní je vítězem olympijských her

15.2.2014  6:58
Soči (Od našeho zpravodaje) Je mu teprve devatenáct let. Má stále tak dětskou tvář. Ale tolik toho už Juzuru Hanju prožil – a dokázal. Mohl by vám vyprávět, jak 15. března 2011 trénoval na kluzišti v Sendai, když se země...  celý článek

Verner i Březina si ve volné jízdě polepšili, zlato slaví mladík Hanju

14.2.2014  15:55, aktualizováno  20:09
Soči (Od našeho zpravodaje) Oba čeští krasobruslaři ve volné jízdě vylepšili umístění ze čtvrtečního krátkého programu. Michal Březina obsadil konečnou 10. příčku a hned za ním skončil Tomáš Verner. Zlato získal teprve...  celý článek

Krasobruslaři po krátkém programu: Březina dvanáctý, Verner hned za ním

13.2.2014  20:29
Po krátkém programu útočí čeští krasobruslaři na olympijských hrách v Soči na elitní desítku. Michalu Březinovi patří dvanácté místo, Tomáši Vernerovi třinácté. Vede Japonec Juzuru Hanju, který...  celý článek

Vše funguje, těší krasobruslaře Březinu. Před startem montoval kola

13.2.2014  8:11
Soči (Od našeho zpravodaje) Ve Vancouveru byl "zelenáčem", který překvapil skvělým výkonem a atakoval první olympijskou desítku. Čtyři následující roky bojoval krasobruslař Michal Březina o medaile na evropských i...  celý článek

Tak naposledy. Landa radil Vernerovi: Už nejsi závodník, jsi umělec

12.2.2014  16:43
Soči (Od našeho zpravodaje) Do třetice všeho nejlepšího? Potřetí a naposledy se představí krasobruslař Tomáš Verner na olympijských hrách. Do Soči se přijel rozloučit se závodní kariérou a chce se rozloučit důstojně. Ve...  celý článek

Pořadatelská země má první zlato. Krasobruslaři vyhráli soutěž družstev

9.2.2014  18:07, aktualizováno  19:13
Rusko slaví první zlatou medaili na domácí olympiádě. Postarali se o ni krasobruslaři, kteří ovládli premiérovou soutěž družstev.   celý článek

Car se vrátil. Už dnes jsem vyhrál, hrdě tvrdil Pljuščenko

6.2.2014  20:21
Soči (Od našeho zpravodaje) Třináct měsíců čekalo světové krasobruslení na tuto chvíli. Teď se dočkalo. Jevgenij Pljuščenko znovu bruslil na velké soutěži. Na té ze všech největší.  celý článek

Pljuščenko bude na ZOH v Soči možná startovat pouze v soutěži družstev

25.12.2013  18:21, aktualizováno  21:04
Ruský krasobruslař Jevgenij Pljuščenko na domácí šampionátu podlehl Maximu Kovtunovi. Trojnásobný mistr světa po porážce prohlásil, že na olympijských hrách v Soči nejspíš absolvuje pouze soutěž...  celý článek

Hanju ovládl finále GP krasobruslařů, navíc vytvořil světový rekord

6.12.2013  13:10
Japonský krasobruslař Juzuru Hanju vyhrál den před devatenáctými narozeninami finálový závod seriálu Grand Prix. V domácím prostředí ve Fukuoce mu k tomu pomohl i nový světový rekord v krátkém...  celý článek

Krasobruslař Březina skončil v Paříži pátý, Chan opět překonal rekord

16.11.2013  18:05
Po krátkém programu šestý, ve volné jízdě si Michal Březina o jednu pozici polepšil. Český krasobruslař tak v závodu Grand Prix v Paříži obsadil celkově páté místo. Hvězdou mužské kategorie...  celý článek

Krasobruslař Březina si na Kanadské brusli polepšil na čtvrté místo

27.10.2013  8:43
Český krasobruslař Michal Březina načal olympijskou sezonu čtvrtým místem na Kanadské brusli. Třiadvacetiletý reprezentant si po volné jízdě polepšil z průběžné sedmé pozice.  celý článek

Březina je po krátkém programu na MS šestý, ale jen dva body od bronzu

13.3.2013  16:54, aktualizováno  14.3 3:43
Předvedl jeden z nejlepších krátkých programů kariéry - a je s ním šestý na světě. Michala Březinu však na mistrovství světa krasobruslařů v kanadském Londonu dělí v poločase soutěže jen 2,07...  celý článek

A země se zase třásla. Ale krasobruslař Hanju překonal rekord

27.11.2012  9:27
V sobotu ráno se lehce zatřásla země. "To malé zemětřesení probudilo zlé vzpomínky. Ale byl jsem schopný se přes ně přenést," říkal Juzuru Hanju. Podruhé v životě vyhrál závod krasobruslařské...  celý článek

V japonské Grand Prix se nejvíc dařilo domácím krasobruslařům

24.11.2012  14:35
Závod seriálu Grand Prix v Japonsku ovládli domácí krasobruslaři, kteří v obou individuálních kategoriích vybojovali první i druhé místo. Juzuru Hanju vyhrál před Daisukem Takahašim téměř o...  celý článek

Na Americké brusli kralovali Japonci. Březina byl šestý, Verner osmý

21.10.2012  9:08
Čeští krasobruslaři se v úvodním závodu seriálu Grand Prix na stupně vítězů nedostali. Michal Březina byl šestý, Tomáš Verner osmý. Americkou brusli v Seattlu si podmanili Japonci. Zvítězil...  celý článek

Březina padal a je na Americké brusli šestý, vede sedmnáctiletý Japonec

20.10.2012  9:09
Michal Březina je na Americké brusli v Seattlu po krátkém programu šestý, Tomáši Vernerovi patří předposlední deváté místo. Úvodnímu závodu seriálu Grand Prix v krasobruslení vévodí Japonci:...  celý článek

Březina bez medaile, skončil šestý. Šampiony jsou Chan a Kostnerová

31.3.2012  17:00, aktualizováno  22:46
Sen Michala Březiny o první seniorské medaili se zase nenaplnil. Český krasobruslař neudržel na světovém šampionátu v Nice druhé místo z krátkého programu a skončil šestý.Ve volných jízdách si...  celý článek

Březinovi v Moskvě stupně vítězů unikly, krasobruslař skončil čtvrtý

26.11.2011  16:09, aktualizováno  16:29
Potřetí za sebou se český krasobruslař Michal Březina na stupně vítězů v závodě Grand Prix neprobil. Na Ruském poháru v Moskvě obsadil čtvrtou příčku, když mu na pomyslný bronz scházelo 2,73...  celý článek