Jule Görgesová

Němkám na Havaji zpívali nacistickou hymnu. Ohavnost, řekla Petkovicová

12.2.2017  12:15
Vskutku politováníhodný trapas způsobili pořadatelé tenisového fedcupového utkání USA - Německo. Při úvodním ceremoniálu zazněla nacistická verze hymny. Americký učitel Will Kimble ji zazpíval i...  celý článek

Obhájce Djokovič vypadl nečekaně brzo. Šafářová na Serenu W. nestačila

19.1.2017  2:35, aktualizováno  12:10
Melbourne (Od našeho spolupracovníka) Den plný překvapení na Australian Open ukončila Serena Williamsová ve večerním šlágru. Žádný další šok nepřipustila.  celý článek

Kristýna Plíšková i Berdych jsou na Australian Open ve třetím kole

18.1.2017  4:22, aktualizováno  12:56
Melbourne (Od našeho spolupracovníka) První dva ze šesti českých tenistů vstoupili v Melbourne do druhého kola Australian Open. Svůj zápas s Rumunkou Beguovou zvládla vítězně ve dvou setech Kristýna Plíšková, Tomáš Berdych pak...  celý článek

Australian Open zahájeno, postupují Berdych a Kristýna Plíšková

16.1.2017  4:49, aktualizováno  13:59
(Od našeho spolupracovníka) Tři čeští tenisté otevřeli úvodní program Australian Open. V Melbourne už po třísetové prohře s Němkou Görgesovou dohrála ve dvouhře Kateřina Siniaková, naopak Tomáši Berdychovi po hladkém zisku...  celý článek

Výhled pro deset Čechů v Melbourne: na Berdycha brzy číhá Federer

14.1.2017  10:59
Celkem šest dam a čtyři pánové, z toho jedna favoritka posílená čerstvým turnajovým triumfem v Brisbane a především tím, že na posledním grandslamu loni v New Yorku konečně prorazila. Tenisový...  celý článek

Plíškovou na úvod tenisového Australian Open vyzve Sorribesová

13.1.2017  7:29, aktualizováno  8:38
Karolína Plíšková zahájí úvodní grandslam tenisové sezony Australian Open coby turnajová pětka se Španělkou Sarou Sorribesovou. Nasazená desítka Tomáš Berdych i šestnáctka Barbora Strýcová...  celý článek

Berdych je v Dauhá v semifinále, Štěpánek prohrál s Djokovičem

5.1.2017  7:15, aktualizováno  21:42
Tomáš Berdych na turnaji v Dauhá doputoval už do semifinále, když zvítězil nad Francouzem Jo-Wilfriedem Tsongou 7:5, 6:3. Jeho dalším soupeřem bude světová jednička Andy Murray. Druhý český...  celý článek

Berdych vyhrál české derby s Veselým, Siniaková zaskočila Halepovou

4.1.2017  7:16, aktualizováno  17:41
Tomáš Berdych zvládl ve 2. kole tenisového turnaje v Dauhá derby s Jiřím Veselým a po vítězství 7:6, 1:6, 6:1 postoupil do čtvrtfinále. Český souboj byl k vidění i v Aucklandu a skončil těsným...  celý článek

Šafářová s Mattekovou vydřely postup, Plíšková s Görgesovou končí

27.10.2016  9:13, aktualizováno  29.10 12:01
Česká tenistka Lucie Šafářová spolu s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou zdolaly ve čtvrtfinále deblu na Turnaji mistryň kazašsko-maďarskou dvojici Švedovová, Babosová 5:7, 7:6, 10:2, ač...  celý článek

Češky se v deblu na Turnaji mistryň utkají nejdřív v semifinále

25.10.2016  13:03, aktualizováno  14:00
České tenistky na sebe v úvodním kole soutěže čtyřher na Turnaji mistryň nenarazí. Z české čtveřice účastnic přisoudil los papírově nejtěžší soupeřky Karolíně Plíškové, která bude spolu s Němkou...  celý článek

Kvitová je v Lucemburku ve finále, H+H vyhrály čtyřhru v Moskvě

21.10.2016  17:46, aktualizováno  22:16
Tenistka Petra Kvitová si v Lucemburku zahraje o druhý letošní titul. V semifinále porazila americkou kvalifikantku Lauren Davisovou 7:5, 6:3 a ve finále ji čeká Rumunka Monica Niculescuová....  celý článek

Kvitová je v Lucemburku v semifinále, Allertová podlehla Bertensové

20.10.2016  14:08, aktualizováno  23:21
Turnajová jednička Petra Kvitová si na turnaji v Lucemburku zahraje v semifinále. Švédku Johannu Larssonovou zdolala necelou hodinu 6:2, 6:0. Naopak za necelou hodinu se ve čtvrtfinále loučila...  celý článek

Allertová v českém souboji vyřadila Smitkovou, dál jde i Kvitová

19.10.2016  14:28, aktualizováno  22:26
Napínavý český souboj na tenisovém turnaji v Lucemburku vyhrála Denisa Allertová. Terezu Smitkovou zdolala 3:6, 7:6, 6:3 a je ve čtvrtfinále. Vedlo se i Petře Kvitové, která porazila Varvaru...  celý článek

Kvitová, Smitková a Kristýna Plíšková jsou v Lucemburku ve druhém kole

18.10.2016  14:06, aktualizováno  22:32
Nasazená jednička Petra Kvitová zdola v 1. kole tenisového turnaje Lucemburku Hsieh Su-Wei z Tchaj-wanu 7:5, 6:0. Uspěla i Kristýna Plíšková. Francouzce Oceane Dodinové oplatila vyřazení z 1....  celý článek

Siniaková v Hongkongu odvrátila tři mečboly, ale zápas nezachránila

13.10.2016  8:22, aktualizováno  13:40
Ve druhém kole uvízla na turnaji v Hongkongu Kateřina Siniaková. Česká tenistka prohrála s osmou nasazenou Dariou Gavrilovovou z Austrálie 2:6, 5:7.   celý článek

Allertová na turnaji v Linci postoupila, další dvě Češky neuspěly

11.10.2016  8:06, aktualizováno  14:35
Česká tenistka Denisa Allertová zdolala v 1. kole turnaje v Linci ruskou hráčku Kasatkinovou 6:2, 6:3. Naopak Kristýna Plíšková vypadla po porážce s Francouzkou Océane Dodinovou 7:6, 5:7, 3:6. V...  celý článek

Kvitová si letos Turnaj mistryň nezahraje, v Pekingu neuspěla

7.10.2016  11:04, aktualizováno  15:04
Petra Kvitová podlehla ve čtvrtfinále turnaje v Pekingu americké tenistce Madison Keysové 3:6, 7:6, 6:7. Češka prohrála po sérii osmi vítězství a vyřazení znamená, že se letos nekvalifikuje na...  celý článek

V Pekingu postupují Kvitová a Plíšková, v Tokiu hned skončil Berdych

5.10.2016  7:16, aktualizováno  19:08
Petra Kvitová pokračuje ve výborných výkonech i na turnaji v Pekingu. Česká tenistka porazila španělskou obhájkyni titulu Garbine Muguruzaovou 6:1, 6:4 a ve čtvrtfinále ji čeká souboj s Madison...  celý článek

Karolína Plíšková znovu vyřadila Šafářovou, po boji postupuje Strýcová

3.10.2016  9:09, aktualizováno  17:18
Karolína Plíšková přehrála Lucii Šafářovou po Wu-chanu také na turnaji v Pekingu, tenisové derby z prvního kola vyhrála 6:7, 6:1, 6:4. Kateřina Siniaková nezaskočila Angelique Kerberovou a...  celý článek

Berdych obhájil v Šen-čenu a slaví první letošní titul v ATP Tour

2.10.2016  14:27, aktualizováno  14:52
Český tenista Tomáš Berdych dotáhl tažení turnajem v čínském Šen-čenu po roce opět do vítězného konce. Ve finále zdolal Richarda Gasqueta z Francie 7:6, 6:7, 6:3 a slaví svůj první letošní...  celý článek