Trenér: Ondřej Štěpánek
Klub: ASC Dukla Brandýs nad Labem
Účast na velkých akcích
OH: 2016 - 8. místo.
MS: 2013 - 4. místo, zlato (hlídka), 2014 - 9. místo, bronz (hlídka), 2015 - 19. místo.
ME: 2012 - 16. místo, 2013 - 24. místo, 2014 - 19. místo, 2015 - 10. místo, 2016 - 7. místo.
Přehled šampionátů
Olympijské hry 2016

Kanoista Jonáš Kašpar (*8. 10. 1991) závodí za Duklu Brandýs nad Labem ve vodním slalomu, C2m - deblkanoe. Jeho partnerem je Marek Šindler.

Kajakářka Štěpánka Hilgertová pojede SP ve vodním slalomu

14.5.2017  17:30
Kajakářka Štěpánka Hilgertová pojede alespoň Světové poháry ve vodním slalomu. Na čtvrté místo v nominaci se dvojnásobná olympijská vítězka dostala díky dnešní druhé pozici v závěrečném...  celý článek

Vodní slalomáři bojují o nominaci, legenda Hilgertová zatím ztrácí

7.5.2017  17:37
Nemilosrdné nominační síto českých vodních slalomářů si vybírá své oběti, mezi nimiž je zatím i legendární kajakářka Štěpánka Hilgertová. V úvodních závodech na Trnávce u Želivu obsadila pátou a...  celý článek

Hradilek se učí létat a Prskavec na skateboardu. Kudějová se zasnoubila

25.10.2016  5:59
V srpnu byli ostře sledovanými sportovci v olympijském Riu. Ať už přímo v divokých peřejích v Deodoru, nebo jako v případě Vavřince Hradilka za komentátorským mikrofonem. A když jim potom...  celý článek

Deblkanoisté Karlovský s Jáněm byli ve finále Světového poháru čtvrtí

11.9.2016  13:39, aktualizováno  14:17
Těsně pod stupni vítězů skončili čeští deblkanoisté při finále Světového poháru ve slovinském Tacenu. Ondřej Karlovský s Jakubem Jáněm obsadili čtvrté místo, Tomáš Koplík s Jakubem Vrzáněm byli...  celý článek

Deblkanoisté Karlovský a Jáně skončili na Světovém poháru v Troji třetí

4.9.2016  9:29, aktualizováno  13:04
Deblkanoisté Ondřej Karlovský a Jakub Jáně skončili ve finále závodu Světového poháru v Praze-Troji třetí, Tomáš Koplík s Jakubem Vrzáněm šestí. Z tria českých kajakářek si ve finále nejlépe...  celý článek

Slzy deblkanoistů. Víme, že jsme si to zkazili sami, řekl Šindler

11.8.2016  22:44
Rio de Janeiro (Od naší spolupracovnice) Ondřej Štěpánek, trenér českých deblkanoistů Jonáše Kašpara, Marka Šindlera, si při rozhovoru sluneční brýle raději nesundal. „Byly slzy?“ vyslechl otázku. „Jo, teď jsou,“ zašeptal. Sklonil...  celý článek

Deblkanoisté jeli pro medaili, pak se převrhli. Smutní také Kudějová

11.8.2016  18:09, aktualizováno  20:47
Medaili už měli na dosah, možná dokonce zlatou, ale v závěru olympijského finále se čeští deblkanoisté Jonáš Kašpar a Marek Šindler převrhli a skončili na osmém místě. Za hlavu se v cíli držela...  celý článek

7. DEN OH: První zlato získal Krpálek, medaili budou mít i tenistky

11.8.2016  15:15, aktualizováno  12.8 5:57
Judista Lukáš Krpálek získal pro Česko první zlato. Medaili mají jistou i tenistky, protože do semifinále ženské čtyřhry postoupily dva české páry. Mezi čtyřmi nejlepšími je také tenistka Petra...  celý článek

Kudějová i čeští deblkanoisté prošli do olympijského semifinále

8.8.2016  20:13, aktualizováno  21:49
Úřadující kajakářská mistryně světa Kateřina Kudějová postoupila do semifinále olympijského závodu z pátého místa v kvalifikaci. Ještě o jednu příčku lepší byli na divoké vodě deblkanoisté Jonáš...  celý článek

Slalomářům poslední zkouška před Riem nevyšla, deblkanoe byla desátá

19.6.2016  13:57, aktualizováno  16:57
Českým vodním slalomářům se nevydařil poslední závod Světového poháru před olympiádou. Ve francouzském Pau se v sobotu do finále dostaly jen dvě kanoistky, které skončily bez medaile, dnešní...  celý článek

Z kvalifikace SP slalomářů v Pau postoupilo 13 českých lodí

17.6.2016  19:13
Třináct českých lodí uspělo v páteční kvalifikaci na víkendové závody Světového poháru ve vodním slalomu ve francouzském Pau. Ze čtvrtého místa postoupil do semifinálových jízd vítěz předchozího...  celý článek

Kudějová přišla v poslední bráně o medaili, deblkanoisté jsou čtvrtí

15.5.2016  10:59, aktualizováno  12:53
Liptovský Mikuláš (Od našeho zpravodaje) Mistryně světa Kateřina Kudějová je ve finále kajakářek na evropském šampionátu v Liptovském Mikuláši pátá, o stupně vítězů se připravila až v poslední bráně závodu. Deblkanoisté Ondřej...  celý článek

Do Ria pojedou slalomáři Gebas, Kudějová a Kašpar s Šindlerem

24.4.2016  15:32, aktualizováno  18:09
Kajakářka Kateřina Kudějová, kanoista Vítězslav Gebas a deblkanoisté Jonáš Kašpar, Marek Šindler si v pražské Tróji zajistili účast na olympijských hrách v Riu de Janeiro. Neobsazené místo...  celý článek

Kudějová porazila v třetí kvalifikaci Hilgertovou a má hry v Riu na dosah

23.4.2016  16:23
Kateřina Kudějová se přiblížila startu na hrách v Riu. Mistryně světa v kategorii kajakářek porazila ve třetím závodě české olympijské kvalifikace Štěpánku Hilgertovou. Klání kajakářů vyhrál...  celý článek

Hradilkovi se olympiáda v Riu po prvních nominačních závodech vzdálila

17.4.2016  17:56, aktualizováno  18:23
Kajakář Jiří Prskavec si zatím hlídá náskok, který v olympijské nominaci získal díky loňskému titulu mistra světa. V úvodních nominačních závodech vodních slalomářů ve Veltrusech skončil o...  celý článek

Hilgertová musí na MS bojovat o semifinále ve druhé kvalifikaci

16.9.2015  14:00
Čeští deblkanoisté Jonáš Kašpar, Marek Šindler a Ondřej Karlovský, Jakub Jáně a kajakářky Kateřina Kudějová a Veronika Vojtová postoupili na mistrovství světa v Londýně z první kvalifikační...  celý článek

Deblkanoisté Kašpar se Šindlerem vyhráli finále SP, celkově jsou druzí

16.8.2015  13:49
Deblkanoisté Jonáš Kašpar s Markem Šindlerem se ve francouzském Pau dočkali druhého vítězství v sezoně Světového poháru. První oslavili na konci června v Krakově. V konečném pořadí slalomářského...  celý článek

Karlovský s Jáněm byli v Seu čtvrtí, Hilgertové těsně uniklo finále

9.8.2015  13:19, aktualizováno  14:55
Čeští vodní slalomáři v neděli ve čtvrtém závodu Světového poháru ve španělském Seu nenavázali na sobotní stříbro kanoistky Kateřiny Hoškové. Nejblíže stupňům vítězů byli deblkanoisté Ondřej...  celý článek

Hradilek a Kašpar se Šindlerem vyhráli kvalifikaci SP slalomářů

3.7.2015  19:09
Kajakář Vavřinec Hradilek a deblkanoisté Jonáš Kašpar a Marek Šindler týden po svých triumfech v Krakově vyhráli kvalifikaci na další závod Světového poháru ve vodním slalomu v Liptovském...  celý článek

Kajakářka Kudějová má evropský bronz, Hilgertová skončila osmá

31.5.2015  11:19, aktualizováno  12:43
Kajakářka Kateřina Kudějová vybojovala bronzovou medaili na mistrovství Evropy ve vodním slalomu v německém Markkleebergu. Sedmačtyřicetiletá Štěpánka Hilgertová skončila osmá. Finále pojedou...  celý článek

Hilgertová i Hradilek musejí na nominační jistotu čekat do neděle

16.5.2015  18:30
Deblkanoisté Jonáš Kašpar s Markem Šindlerem, jejich kolegové Ondřej Karlovský a Jakub Jáně a kanoistka Kateřina Hošková mají po třetím nominačním závodu jisté místo v reprezentaci vodních...  celý článek

Deblkanoe Kašpar a Šindler skončila v Tacenu třetí, Hilgertová selhala

15.6.2014  13:37, aktualizováno  14:34
Čeští deblkanoisté Jonáš Kašpar a Marek Šindler se poprvé v letošní sezoně Světového poháru postavili na stupně vítězů. Ve slovinském Tacenu vybojovali třetí místo. Jejich reprezentační kolegové...  celý článek

Deblkanoisté Matějka, Větrovský jsou juniorskými mistry světa

26.4.2014  8:45
Deblkanoisté Michael Matějka, Jan Větrovský vybojovali v australském Penrithu titul juniorských mistrů světa. Počínali si stejně suverénně jako jejich starší kolegové Jonáš Kašpar a Marek...  celý článek

Deblkanoisté Kašpar a Šindler jsou mistry světa do 23 let, Prskavec třetí

25.4.2014  7:26
Na mistrovství světa vodních slalomářů v australském Penrithu slaví zlato v kategorii do 23 let deblkanoisté Jonáš Kašpar a Marek Šindler. Medaili přiveze i kajakář Jiří Prskavec, který získal...  celý článek

Deblkanoisté Kašpar s Šindlerem ve finále SP druzí, Hilgertová čtvrtá

25.8.2013  13:25
Čeští deblkanoisté Jonáš Kašpar a Marek Šindler skončili druzí ve finále Světového poháru vodních slalomářů v Bratislavě. V závodě kajakářek naznačila v posledním klání před mistrovstvím světa v...  celý článek