John Kristian Dahl

Smutná do cíle Vasova běhu nedoběhla, Novák skončil desátý

5.3.2017  12:13, aktualizováno  12:44
Loňské vítězství ve Vasově běhu neobhájila, Kateřinu Smutnou zradily ve slavném závodě špatně namazané lyže i vlastní tělo. Nejlepší z Čechů byl desátý Petr Novák, z prvenství se radovali norský...  celý článek

Slavný Vasův běh vyhráli Dahl a Smutná, Řezáč skončil devátý

6.3.2016  13:21
Populární a slavný Vasův běh vyhrál v hromadném finiši norský dálkový běžec na lyžích John Kristian Dahl. Nejlepší z Čechů Stanislav Řezáč skončil devátý, Petr Novák cílem 90 kilometrů dlouhého...  celý článek

Vasův běh opět režírovali Norové. Titul slaví Dahl, pátý doběhl Řezáč

2.3.2014  12:55
Norští lyžaři druhý rok v řadě "vyloupili" švédský národní klenot, legendární Vasův běh. John Kristian Dahl se poprvé zapsal do listiny vítězů. Stanislav Řezáč doběhl na skvělém 5. místě, Lukáš...  celý článek

Marcialongu ovládli norští běžci na lyžích, Řezáč dojel sedmý

26.1.2014  11:50
Dálkový běžec na lyžích Stanislav Řezáč nestačil při italské Marcialonze na norské soupeře, ve slavném závodě na 70 kilometrů klasicky skončil sedmý. Klání sérií FIS Marathon Cup a Ski Classics...  celý článek

Sprint dvojic v Düsseldorfu ovládli díky pádu soupeřů Norové a Italky

5.12.2010  14:45
Dva se hádali, třetí se smál. Norská dvojice běžců na lyžích Ola Vigen Hattestad s Andersem Glöersenem vyhráli díky pádu soupeřů sprint dvojic v rámci Světového poháru v Düsseldorfu. Mezi ženami...  celý článek

Češi nepostoupili z kvalifikace sprintu. V Kuusamu vyhráli Dahl a Björgenová

26.11.2010  11:41, aktualizováno  13:50
Běžec na lyžích Lukáš Bauer se v přípravě zaměřil na trénink sprintů, aby mohl konkurovat rychlejším finišmanům v dojezdech závodů. V prvním sprintu SP v Kuusamu na 1,4 km klasicky přesto...  celý článek

Bitvy sprinterů ovládli Majdičová a Dahl. Čeští běžci na lyžích neuspěli

13.12.2009  16:46, aktualizováno  17:03
Jediný český běžec na lyžích si při sprintu Světovém poháru volnou technikou ve švýcarském Davosu vytvořil šanci, že by nakoukl mezi elitu. Martin Koukal postoupil z kvalifikace, ale poté uvízl...  celý článek

Koukal skončil ve Falunu třetí, Rajdlová třináctá

20.3.2009  13:44, aktualizováno  15:07
Český běžec na lyžích Martin Koukal skončil ve švédském Falunu třetí v závodě Světového poháru na 3,3 km volnou technikou, který byl prologem finále seriálu. Vyhrál Němec Axel Teichmann. V...  celý článek

Sprint v Novém Městě vyhráli Petter Northug a Arianna Follisová

1.1.2009  14:16, aktualizováno  18:18
Nor Petter Northug a Italka Arianna Follisová vyhráli volný sprint v Novém Městě. Aleš Razým a Kamila Rajdlová sice postoupili z kvalifikace do vyřazovacích bojů, do semifinále se už ale...  celý článek