Jiří Janošek

Dráhový cyklista Jiří Janošek (* 19. 2. 1997), dvojnásobný juniorský mistr světa na 1 km v letech 2014 a 2015, juniorským mistrem Evropy na 1 km za rok 2014.

Snad trenérovi neudělám ostudu, přeje si ruský obr Fitilev

25.3.2017  12:36
Minuty ve hře mu naskakují pozvolna. Přesto si Alexej Fitilev nestěžuje. Za krátký čas v Zubří ruská spojka pookřála. „Házená mě tak nebavila už hodně dlouho,“ říká Fitilev, který do Zubří...  celý článek

Házenkáři Zubří pozici lídra neřeší. Chtějí do interligy

4.2.2017  12:30
Když se na výkonném výboru házenkářů Zubří nedávno rokovalo o přihlášce do obnovené česko-slovenské interligy, potvrdil klub jednoznačně kladné stanovisko. Jenže lídr extraligy zůstal jediným...  celý článek

Dráhař Hochmann vybojoval na ME bronz ve vyřazovacím závodě

20.10.2016  23:14
Čeští dráhoví cyklisté mají z mistrovství Evropy v Paříži druhou bronzovou medaili. Jiří Hochmann skončil třetí ve vyřazovacím závodě.   celý článek

Dráhař Bábek vybojoval na ME v Paříži bronz v kilometru s pevným startem

19.10.2016  22:10
Cyklista Tomáš Bábek vybojoval na dráhovém ME v Paříži bronzovou medaili v kilometru s pevným startem, zlato mu uniklo o 281 tisícin vteřiny.   celý článek

Italům z Ria se na prostějovském velodromu postaví i šampion Kaňkovský

24.8.2016  9:13
Silná mezinárodní konkurence a proti ní například mnohonásobný vítěz Alois Kaňkovský či nejúspěšnější paralympijský cyklista historie Jiří Ježek. Prostějovský velodrom se zítra a v pátek těší na...  celý článek

Obrana Zubří dostane nového šéfa, reprezentanta Říhu

18.5.2016  10:01
S Coburgem se bije o postup do německé bundesligy, nejlepší házenkářskou soutěž planety si však Tomáš Říha nezahraje. Po sezoně se pivot české reprezentace vrací do mateřského Zubří.   celý článek

Rio proudilo Sportovcem roku. Slavnostní galavečer se nesl v rytmu samby

21.12.2015  23:38
Zatímco vyhlášení loňského ročníku probíhalo v rytmu StarDance, ten letošní byl sambový. Brazilské Rio přivítá za 228 dní letní olympijské hry a v tomto duchu se neslo i vyhlášení ankety...  celý článek

Deset let ženské nadvlády. Anketu Sportovec roku vyhrála Hejnová

21.12.2015  23:00, aktualizováno  23:16
Sportovec roku? Kdepak, už podesáté v řadě je oslavována Sportovkyně roku. Královnou pro rok 2015 byla vyhlášena atletka Zuzana Hejnová, ženského vítěze má letos i kategorie kolektivů: vyhrály...  celý článek

Štybar obhájil, znovu jej korunovali českým cyklistickým králem

26.11.2015  19:35
Vyhrál závod Strade Bianche, sedmou etapu na Tour nebo etapu na Czech Cycling Tour. Kromě toho opět posunul české maximum na nejtěžší klasice světa Paříž-Roubaix, kde skončil druhý. Také se...  celý článek

Šampion z Velodromu. Nesmím být namyšlený, ví zázračný junior z Brna

26.8.2015  10:09
Těžko si zvykal na kazašské jídlo, víc než se soupeři zápasil s únavou. Jiří Janošek ale na světovém šampionátu juniorů ukázal, že může být pokladem české dráhové cyklistiky. Z Astany přivezl...  celý článek

Je to podraz, běsnil po vyhazovu v Zubří trenér Kekrt

18.5.2015  8:14
Házenkáři Gumáren Zubří obsadili po domácím vítězství nad Duklou Praha v extralize pátou příčku. Vítěznou tečku za sezonou však zcela zastínil divoký a předčasný rozchod trenéra Jiřího Kekrta s...  celý článek

Řezníček s Hrstkou potěší fanoušky v Zubří. Zřejmě zůstanou

25.4.2015  13:02
Loni v létě se vrátili z Francie, aby mateřskému klubu pomohli k extraligové medaili. Letos se jim to nepovedlo, Tomáš Řezníček s Martinem Hrstkou však dostanou minimálně ještě jednu možnost. V...  celý článek

Král Zdeněk. Světový titul z terénu vynesl Štybarovi cyklistickou korunu

26.11.2014  19:00
Svůj rok odstartoval jízdou za duhovým dresem z cyklokrosu, pak se statečně bil v silničních klasikách a v etapovém závodě Eneco Tour vyhrál etapu. Právě tam Zdeňka Štybara zastavil krvavý pád,...  celý článek

Nohama drtí mladý cyklista konkurenci, teď musí pobrat taktiku

17.8.2014  10:03
Po příletu do Korey se strachoval, co bude jíst. Nakonec si zde dopřál zlatý chod. Dráhový cyklista Jiří Janošek si na juniorském světovém šampionátu smlsl na konkurenci - kilometr s pevným...  celý článek

Cyklista Janošek je juniorským mistrem světa na dráze

10.8.2014  14:27
Český dráhový cyklista Jiří Janošek získal v jihokorejském Kwangmjongu titul juniorského mistra světa v závodě na kilometr s pevným startem.   celý článek

Srbský trenér Ćelić v Zubří neuspěl, klubové vedení ho odvolalo

26.10.2013  8:51
Pouze čtvrt roku vydržel na lavičce házenkářů Zubří srbský trenér Miroslav Ćelić. Po sérii pěti porážek ho vedení ambiciózního klubu odvolalo. Extraligový tým dočasně převezme trenér mládeže...  celý článek

Házenkáři Zubří budou mít zahraničního trenéra, povede je Srb Čelić

1.6.2013  8:10
Když na konci ledna roku 1998 vyhráli házenkáři Gumáren Zubří svůj jediný zápas v základní skupině Ligy mistrů nad makedonským týmem Jafa Promet Resen, blahopřál jim k vítězství jako trenér...  celý článek

Hranice se přetahují se Zubřím o Stržínka, ve vzájemném utkání nehrál

1.10.2012  9:16
Kapitán loňských házenkářských mistrů ze Zubří Martin Stržínek už podle Českého svazu házené patří Hranicím. U sobotního vítězství svého bývalého mužstva nad současným 34:29 však osobně nebyl.   celý článek

Zubří zvažuje, zda hrát pohár

4.5.2006  14:35
Zubří Zkušenosti z evropských pohárů patřily mezi základní faktory, které rozhodly finále házenkářské extraligy mezi Karvinou a Zubřím. Zatímco staronový mistr z Karviné pravidelně nastupuje v...  celý článek

Házenkáře Zubří povede trenér Hargaš

21.6.2004  20:29
Zubří Slovenský kouč Ivan Hargaš povede v příští sezoně interligové Zubří. Zkušený lodivod nahradí u kormidla valašského celku Petra Hrachovce, jenž v minulém týdnu odmítl prodloužit stávající...  celý článek

Tým Zubří shání nového trenéra

17.6.2004  7:32
Zubří Zuberské obavy se potvrdily. Hrající trenér místních interligových házenkářů Petr Hrachovec se rozhodl přijmout atraktivní nabídku z druhé německé bundesligy. Konkrétní klub si zatím nevybral,...  celý článek

Mika přemýšlí, zda zůstat

16.5.2002  10:12
Zubří Od odchodu trenérské legendy Jiřího Kekrta do Rakouska nemůže házenkářský oddíl ze Zubří sehnat náhradu, která by na lavičce vydržela delší dobu. Za dva roky se na ní vystřídali už tři nástupci...  celý článek

Házenkáři Zubří se přihlásí do poháru

24.5.2001  10:07
Zubří Na třetí účast v evropském poháru se chystá házenkářský oddíl ze Zubří. Po dvou startech v Lize mistrů si tým vybojoval postup do pohárové Evropy třetím místem. Bude hrát Středoevropský pohár,...  celý článek