Jelena Vesninová

Jelena Vesninová (* 1. 8. 1986) je ruská profesionální tenistka a vítězka ženské čtyřhry z olympiády 2016 v Rio de Janeiro, kterou odehrála s Jekatěrinou Makarovovou.

Šafářová je Budapešti v semifinále, Hlaváčková v Dubaji ve finále deblu

24.2.2017  14:23, aktualizováno  20:26
Podruhé v sezoně se Lucie Šafářová probila na turnaji WTA do semifinále dvouhry. V Budapešti porazila druhá nasazená česká tenistka Alexandru Sasnovičovou z Běloruska 6:3, 7:5. Finále deblu si v...  celý článek

Kvitová a Strýcová se před Fed Cupem střetnou na Elite Trophy

31.10.2016  10:54
Na turnaji Elite Trophy v čínském Ču-chaji se představí dvě české tenistky Petra Kvitová a Barbora Strýcová a los je svedl do jedné skupiny. Akce pro hráčky z 9. až 20. místa žebříčku, které se...  celý článek

Vrátíme se silnější, slíbila Šafářová. Přijede Američanka do Česka?

30.10.2016  13:18
Singapur (Od našeho zpravodaje) Ani po finálové prohře na Turnaji mistryň nezmizel z tváře české tenistky Lucie Šafářové úsměv. S americkou partnerkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou na tiskové konferenci navzdory tomu, že...  celý článek

Šafářová s Mattekovou-Sandsovou na titul v deblu v Singapuru nedosáhly

30.10.2016  8:45, aktualizováno  13:04
Česká tenistka Lucie Šafářová s americkou parťačkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou na deblový titul na Turnaji mistryň v Singapuru nedosáhly. Ve finále prohrály s ruskými olympijskými vítězkami...  celý článek

Šafářová s Mattekovou-Sandsovou jsou ve finále deblu na Turnaji mistryň

29.10.2016  7:15, aktualizováno  17:14
Česká tenistka Lucie Šafářová si spolu s americkou parťačkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou zahraje v nedělním finále deblu na Turnaji mistryň v Singapuru. V semifinále přehrály nejvýše nasazené...  celý článek

„Malé Masters“ v Číně si vedle Kvitové zahraje i Strýcová

26.10.2016  9:34
Hned dvojnásobné zastoupení bude mít český tenis na turnaji Elite Trophy v čínském městě Ču-chaj. Vedle už dříve avizované Petry Kvitové se na „Malém Turnaji mistryň“ představí i Barbora...  celý článek

Na tenisový Turnaj mistryň mají namířeno Plíšková, pár H+H i Šafářová

19.9.2016  11:23
Početnou účast může mít český tenis na letošním Turnaji mistryň. Vrchol sezony začne v Singapuru za 34 dnů a aktuálně mají blízko k postupu Karolína Plíšková ve dvouhře i ve čtyřhře (s Němkou...  celý článek

Djokovič je v semifinále, vzdal mu i Tsonga. V deblu uspěla Šafářová

6.9.2016  16:57, aktualizováno  7.9 8:11
V New Yorku se nebývale daří Karolíně Plíškové, ale český tenis má zástupkyně také v závěrečných fázích deblového turnaje. Do semifinále čtyřhry postoupila Lucie Šafářová s americkou...  celý článek

Makarovová s Vesninovou neztratily jediný set a ovládly čtyřhru v Riu

14.8.2016  19:24
Tenisovou čtyřhru na olympijských hrách v Riu vyhrály Rusky Jekatěrina Makarovová a Jelena Vesninová. Ve finále porazily Švýcarky Martinu Hingisovou s Timeou Bacsinszkou 6:4, 6:4 a v celém...  celý článek

Pařížská jízda mladých Češek končí. Stopku jim vystavily Rusky

3.6.2016  10:55, aktualizováno  20:05
Na finálovou bránu Roland Garros tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková jen tak lehce zaťukaly. Senzační jízdu dvacetiletých Češek zastavil až v semifinále grandslamu v Paříži pár...  celý článek

České tenistky zase ovládly Fed Cup. Rusky udolaly v závěrečné čtyřhře

15.11.2015  11:50, aktualizováno  20:09
Nadvláda žen pokračuje! Česko zvítězilo v nesmírně dramatické tenisové bitvě ve finále Fed Cupu nad Ruskem 3:2. V neděli domácí hráčky obrátily stav z 1:2, rozhodující bod získaly Karolína...  celý článek

Hlaváčková s Hradeckou si zahrají Turnaj mistryň. Nahradí ruský pár

20.10.2015  12:55
Coby náhradnice musely doufat. A dočkaly se. České deblistky Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká si zahrají tenisový Turnaj mistryň, do Singapuru se dostaly po odstoupení ruského páru Jelena...  celý článek

Záhlavová-Strýcová si finále čtyřhry nezahraje, Hingisová postoupila

4.9.2014  19:09, aktualizováno  23:22
New York (Od našeho zpravodaje) Grandslamové US Open nebylo z pohledu českých tenistek ve dvouhře tak úspěšné jako Wimbledonu, výsledek však mohla vylepšit Barbora Záhlavová-Strýcová alespoň ve čtyřhře. S japonskou veteránkou...  celý článek

Nadal porazil Ferrera, osmým triumfem na Roland Garros vešel do dějin

9.6.2013  14:04, aktualizováno  18:21
Rafael Nadal se stal sportovně nesmrtelným, vstoupil do historie. Sedmadvacetiletý hráč jako první muž v dějinách tenisu osmkrát triumfoval na jednom grandslamu. Ve španělském finále Roland...  celý článek

Nadal udolal Djokoviče, v pařížském finále ho vyzve Ferrer. H+H končí

7.6.2013  12:47, aktualizováno  21:01
Vláda Španěla Rafaela Nadala na pařížské antuce zůstává pevná. Obhájce titulu v krásném semifinále Roland Garros, který byl právem označován jako zápas roku, porazil světovou jedničku Novaka...  celý článek