Evropský šampionát tahačů: Lacko ve Španělsku ztrátu na lídra nestáhl

2.10.2016  18:22
Adam Lacko ztrácí před závěrečným víkendem mistrovství Evropy tahačů na lídra seriálu Jochena Hahna z Německa stále 35 bodů. Český pilot Buggyry sice na okruhu Jarama u Madridu dosáhl ve všech...  celý článek

Lacko vyhrál závod tahačů v Jaramě a mírně snížil manko na Hahna

1.10.2016  20:14
Adam Lacko vyhrál úvodní závod předposledního soutěžního víkendu v mistrovství Evropy tahačů. V Jaramě triumfoval v první jízdě způsobem start - cíl z pole position. Druhý start, při němž stál...  celý článek

Buggyra získala double ve druhém závodu tahačů v Jaramě

3.10.2015  22:05
Adam Lacko a David Vršecký zajistili pro roudnický tým Buggyra double ve druhém závodu mistrovství Evropy tahačů ve Španělsku. Lacko vyhrál a Vršecký uhájil druhé místo před Maďarem Norbertem...  celý článek

Povedený víkend. Lacko dojel v závěrečné jízdě v Jaramě druhý

5.10.2014  17:26
Český pilot Adam Lacko si v předposledním dílu mistrovství Evropy v závodech tahačů v Jaramě připsal další úspěch. Po sobotním vítězství dojel v závěrečné jízdě víkendu druhý.  celý článek

Lacko byl v Jaramě dvakrát druhý v mistrovství Evropy tahačů

7.10.2012  17:32
Český jezdec Adam Lacko vybojoval v předposledním dílu mistrovství Evropy tahačů v Jaramě dvě druhá místa. Na španělském okruhu se mu to podařilo pokaždé v závodu s handicapovým startem, před...  celý článek

Šílený závod, zářil Vršecký. V Jaramě se prokousal z 22. místa na třetí

9.6.2012  19:58
Startoval ze závěru roštu, už po prvním kole byl sedmý a nakonec vystoupal na stupně vítězů. David Vršecký předvedl v třetím dílu mistrovství Evropy tahačů snovou jízdu a ve španělské Jaramě...  celý článek

Albacete získal v Jaramě jistotu zisku titulu mistra Evropy v závodech tahačů

2.10.2010  19:35, aktualizováno  3.10 17:43
Český jezdec David Vršecký musel vyklidit trůn, který opanoval v uplynulých dvou sezonách. O zisku svého třetího titulu mistra Evropy v závodech tahačů rozhodl na okruhu ve španělské Jaramě...  celý článek

Bitvu o titul v tahačích rozuzlí okruh v Jaramě. Vršecký má velkou šanci

2.10.2009  10:18
Ve žhavém Španělsku se o víkendu završí strhující bitva o titul mistra Evropy v tahačích. Domácí Antonio Albacete versus David Vršecký, obhájce a lídr, který má na horkokrevného rivala 10 bodů...  celý článek

Vršecký o víkendu třikrát vyhrál a vede ME v závodech tahačů o deset bodů

19.9.2009  20:25, aktualizováno  20.9 20:11
David Vršecký vyhrál v Le Mans obě nedělní jízdy a před závěrečným soutěžním víkendem ve španělské Jaramě má v čele mistrovství Evropy v závodech tahačů desetibodový náskok. Do Francie dorazil...  celý článek

Vršecký se znovu přiblížil titulu, stačí mu získat čtrnáct bodů

4.10.2008  17:45
Jen čtrnáct bodů chybí českému jezdci Davidu Vršeckému k celkovému triumfu v Evropském poháru tahačů. Jeho pronásledovatel a obhájce titulu Švýcar Markus Bösiger dnes ve španělské Jaramě snížil...  celý článek

Titul nechci prokaučovat, říká Vršecký před finále šampionátu tahačů

3.10.2008  10:52
Roudnického pilota Davida Vršeckého čeká soudný víkend, který z něj může udělat legendu mezi truckery, nebo kandidáta na smolaře roku. Jezdec roudnické Buggyry bude v posledním podniku...  celý článek

Pilot Buggyry může vzít ve Španělsku titul Španělovi

6.10.2007  12:50
Roudnice Ve španělské Jaramě si může švýcarský pilot Markus Bösiger ve službách roudnické Buggyry sáhnout na titul mistra Evropy v závodech tahačů. Až poslední díl seriálu rozhodne. Bösiger, či Albacete?...  celý článek

Lacko byl v Jaramě pátý, Vršeckého zradil motor

1.10.2006  17:19
Jarama Páté místo Adama Lacka v nedělním pohárovém závodě bylo nejlepším výsledkem českých jezdců v předposledním dílu Evropského poháru tahačů ve španělské Jaramě. V kvalifikační jízdě dojel Lacko...  celý článek

Körber kraloval nedělní Jaramě

2.10.2005  18:22
Jarama Němec Gerd Körber z roudnického týmu Buggyra vyhrál na okruhu ve španělské Jaramě obě nedělní jízdy Evropského poháru tahačů. V průběžném pořadí před posledním závodem ve Francii vystřídal...  celý článek

Buggyra plánuje útok na čelní pozice

1.10.2004  16:19
Jarama Před dvěma týdny snížili jezdci stáje Buggyra náskok dosud vedoucího Markuse Östreicha. Německý závodník vede před předposledním dílem seriálu Evropského poháru tahačů ve španělské Jaramě už jen...  celý článek

Kolocovy Buggyry zářily v Jaramě

6.10.2002  20:56
Jarma Na česká auta neměli soupeři v prestižní divizi Super Race Truck v devátém závodě Evropského poháru tahačů ve Španělsku. Poprvé stáli na stupních vítězů v této divizi dva jezdci českého týmu....  celý článek

Mistr Evropy jede zase s Tatrou

12.9.2002  12:52
Zolder Bývalý evropský šampion prestižní třídy závodních tahačů Super Race Ludovic Faure pojede o víkendu již podruhé s továrním speciálem Tatra Jamal. Pilot kopřivnické značky Stanislav Matějovský...  celý článek

Alfa si s BMW dělá, co chce

3.6.2002  11:05
Jarama Také španělská Jarama byla svědkem nadvlády tovární stáje Alfa Romeo Nordauto v ME cestovních vozů. Její jezdci zase vyhráli, pošesté Fabrizio Giovanardi a podruhé Nicola Larini. Konkurence,...  celý článek

Cestovní vozy mají svého Schumiho

28.5.2002  9:50
Jarama Tovární pilot Alfy Romeo Fabrizio Giovanardi je v mistrovství Evropy cestovních vozů podobným fenoménem jakým je v Grand Prix Michael Schumacher. Na co sáhne, to se promění ve zlato. Z letošních...  celý článek

TGP: Freddy Kumschick kraloval ve Spa

7.5.2002  11:37
Spa Po prvním závodě ve španělské Jaramě čekal na piloty seriálu TGP (FIA Toroughbred Grand Prix) v belgickém Spa-Francorchamps déšť. Podnik jasně ovládl dřívější král historických F2, Švýcar Freddy...  celý článek

Sainz jezdil s vozem F1 hodně rychle

23.4.2002  13:02
Jarama První letošní závod seriálu TGP (Thoroughbred Grand Prix) pro vozy formule 1 ročníků 1970-1985 vyhrál ve španělské Jaramě domácí pilot Joaquim Folch. Pro zámožného podnikatele to znamená konec...  celý článek