Jan Vytrval

Čeští sdruženáři skončili v závodě družstev jedenáctí, kralovali Němci

26.2.2017  12:24, aktualizováno  16:03
Družstvo českých sdruženářů ve složení Ondřej Pažout, Jan Vytrval, Miroslav Dvořák a Tomáš Portyk skončilo na světovém šampionátu v Lahti na posledním jedenáctém místě. Na suverénní Němce...  celý článek

Rydzek obhájil titul mistra světa mezi sdruženáři. 28. skončil Dvořák

24.2.2017  11:16, aktualizováno  16:04
Německý sdruženář Johannes Rydzek obhájil ve finském Lahti titul mistra světa v závodě na středním můstku. Nejlepší z českých reprezentantů byl Miroslav Dvořák, který desetikilometrový běh...  celý článek

V české nominaci na světový šampionát v klasickém lyžování je 26 jmen

20.2.2017  17:45
V české nominaci na mistrovství světa v klasickém lyžování ve finském Lahti figuruje šestadvacet jmen. Třináct je běžců v čele s loučícím se Lukášem Bauerem, osm skokanů a pět sdruženářů....  celý článek

Družstvo sdruženářů vybojovalo na juniorském mistrovství světa bronz

3.2.2017  7:55
Sdruženáři Ondřej Pažout, David Zemek, Jan Vytrval a Lukáš Daněk vybojovali na mistrovství světa juniorů v klasickém lyžování bronz v závodě družstev a získali v Park City pro českou výpravu...  celý článek

Sdruženář Daněk sahal na juniorském mistrovství světa po medaili

1.2.2017  8:54
Lukáš Daněk skončil na juniorském mistrovství světa v klasickém lyžování v Park City ba čtvrtém místě v severské kombinaci. Devatenáctiletého závodníka Dukly Liberec dělilo od bronzu necelých...  celý článek

Sdruženář Dvořák si v Lillehammeru polepšil na 21. místo. Vyhrál Frenzel

4.12.2016  10:36, aktualizováno  15:13
Český sdruženář Miroslav Dvořák skončil v Lillehammeru na 21. místě. Zvítězil obhájce celkového prvenství ve Světovém poháru Eric Frenzel z Německa - stejně jako v sobotu.  celý článek

Čeští sdruženáři skončili v týmovém závodu v Lillehammeru sedmí

2.12.2016  12:09, aktualizováno  15:28
Sedmé místo obsadili čeští sdruženáři v závodu Světového poháru v severské kombinaci v Lillehammeru. Po skokanské části figurovalo družstvo ve složení Ondřej Pažout, Jan Vytrval, Miroslav Dvořák...  celý článek

Dukla Liberec sází na světové snowboardistky a lyžařské talenty

18.11.2016  9:00
Sportovci z Dukly Liberec se na severu Evropy chystají na start nové sezony na světové scéně. Vedení armádního klubu si nejvíc slibuje od tří žen na snowboardu: Ester Ledecké, Evy Samkové a...  celý článek

Školu snad přežiju, doufá šampion Portyk, král českých sdruženářů

5.4.2016  15:40
Tak trochu symbolicky, den před svými 20. narozeninami, se dočkal spravedlivého ocenění. Tomáše Portyka, letošního juniorského mistra světa v severské kombinaci, vyhlásili v Praze nejlepším...  celý článek