Jan Vastl

Útok na medaili nevyšel. Dneska to prostě vůbec nešlo, řekl Vastl v cíli

2.7.2016  13:40
Předloni čtvrtý na mistrovství světa, loni na Evropě, letos to měl být útok na medaili před domácími fanoušky. Podle svých slov měl nejlepší formu svého života. Jenže Jan Vatl ji nedokázal...  celý článek

Elitní desítka je bez Čechů. Z bikerů do 23 let zajel nejlépe Průdek

2.7.2016  13:14, aktualizováno  13:35
Do elitní desítky se po českých juniorech neprobojovali ani bikeři do 23 let. Na domácím mistrovství světa v Novém Městě na Moravě skončil nejlépe devatenáctý Matěj Průdek. Zlato slaví...  celý článek

Na mistrovství světa bikerů se jedou štafety. Získají Češi další bronz?

30.6.2016  8:35
Při druhém dni mistrovství světa v cross country horských kol v Novém Městě na Moravě mohou čeští bikeři myslet na letošní první medaile. Na programu je závod štafet a domácí reprezentace...  celý článek

Světový šampionát bikerů v Novém Městě pojede 36 českých jezdců

14.6.2016  20:59
Celkem 36 českých bikerů figuruje v nominaci na mistrovství světa v cross country v Novém Městě na Moravě, kterou dnes zveřejnil reprezentační trenér Viktor Zapletal. Ještě předtím se pět mužů a...  celý článek

Nash zahájila Světový pohár bikerek v cross country desátým místem

24.4.2016  9:08
Česká bikerka Kateřina Nash obsadila desáté místo v zahajovacím závodě Světového poháru v cross country na horských kolech. Start nového ročníku v australském Cairns nevyšel bronzovému...  celý článek

PŘEHLED: Jak si vedou čeští sportovci v bojích o olympijské Rio

21.4.2016  6:57
Boje o olympijské Rio vrcholí, zbývají necelé tři měsíce kvalifikačních klání a plnění limitů. Kolik Čechů se nakonec od 5. srpna pod vlajkou s pěti kruhy v Brazílii představí?  celý článek

Olympijská sezona začíná. Bikeři zahájí souboj o letenky do Ria v Rakousku

1.4.2016  16:27
Tři a půl roku od olympiády v Londýně uplynulo. A je to tady znovu - souboj o poslední volná místa v letadle do Brazílie. Vše odstartuje už o víkendu v rakouském Langenlois. Zatímco zraněný...  celý článek

Vastl byl na MS mezi bikery do 23 let osmý, Průdková devatenáctá

4.9.2015  18:48
Čeští reprezentanti si na mistrovství světa horských kol v Andoře připsali v olympijské disciplíně cross country další umístění v desítce. V závodě mužů do 23 let se o něj postaral osmou příčkou...  celý článek

Nebýt fanoušků, zabalil bych to, smutnil po 20. místě mladík Vastl

25.5.2015  8:34
Plánovali, že při Světovém poháru před domácím publikem zaútočí na elitní desítku, nebo dokonce na stupně vítězů. Jenže v cíli novoměstského závodu kategorie do 23 let rozdýchávali čeští bikeři...  celý článek

Osmnáctiletý biker Vastl míří do italského týmu Bianchi

31.10.2014  15:57
Osmnáctiletý český biker Jan Vastl udělal významný krok na vzestupu své kariéry. Podepsal dvouletý kontrakt s předním světovým týmem Bianchi.  celý článek

Bikeru Vastlovi unikla světová medaile o 16 sekund. Dojel čtvrtý

5.9.2014  19:19, aktualizováno  19:56
Český biker Jan Vastl si v závodu mužů do 23 let dojel na mistrovství světa v norském Hafjellu na neoblíbeném čtvrtém místě. Za bronzem zaostal na pětadvacetikilometrové trati o 16 sekund.  celý článek

Vastl útočil na světovém šampionátu bikerů na medaili, dojel pátý

29.8.2013  13:47, aktualizováno  16:44
Český biker Jan Vastl obsadil v závodě juniorů na mistrovství světa horských kol v jihoafrickém Pietermaritzburgu pátou příčku. Mezi juniorkami byla Barbora Průdková čtrnáctá.  celý článek

Čeští bikeři získali na úvod ME v Bernu bronz ve štafetě

20.6.2013  20:49
Čeští bikeři získali v prvním závodě mistrovství Evropy horských kol v Bernu bronz ve štafetě. Kvarteto Jan Nesvadba, Jan Vastl, Kateřina Nash a Ondřej Cink dojelo do cíle půl minuty za...  celý článek

Cyklokrosař Vastl zajel výtečně v terénu, silničáři mají šampionát

19.6.2013  9:53
Ve třetím závodě Světového poháru horských kol v cross country v italském Val di Sole byl v závodě juniorů třetí Jan Vastl. Jezdec týmu Česká spořitelna Specialized Junior MTB se za úmorného...  celý článek

Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.