Jan Friš

Hala v Ostravě stojí. Ale atleti z kraje dál odcházejí

4.3.2017  12:08
Vítkovičtí atleti doufali, že až bude v Ostravě atletická hala, tak nejlepší závodníci z kraje nebudou utíkat do Prahy. Omyl. Ani hala, která slouží druhou zimu, neudržela ve zdejších klubech...  celý článek

HALOVÉ ME: Překážkář Svoboda slaví bronz, tyčkař Kudlička skončil čtvrtý

3.3.2017  16:24, aktualizováno  21:24
Medailovou tečku za prvním dnem halového evropského šampionátu v Bělehradě obstaral překážkář Petr Svoboda, jenž doběhl na třetím místě. Jan Kudlička ve finále tyčkařů posunul své letošní...  celý článek

Poslední jméno pro Bělehrad: kvalifikovala se i osmistovkařka Hálová

26.2.2017  17:05, aktualizováno  19:02
Osmistovkařka Kateřina Hálová jako poslední rozšířila český atletický tým pro halové mistrovství Evropy v Bělehradu, výprava tak nyní čítá 27 jmen. Zlínská běžkyně vyhrála na domácím šampionátu...  celý článek

Běžkyně Hejnová v Ostravě vyhrála čtvrtku, koulař Staněk se zranil

14.2.2017  18:49, aktualizováno  20:37
Zuzana Hejnová vyhrála na mezinárodním halovém mítinku v Ostravě běh na 400 metrů a druhým časem kariéry 51,96 sekundy se zařadila na páté místo na světě v letošní sezoně. Limit na halové...  celý článek

Výškařka Hrubá ozdobila první den MČR v atletice v Táboře výkonem 193 cm

18.6.2016  19:48
Výškařka Michaela Hrubá se postarala o nejlepší výkon prvního dne mistrovství České republiky v atletice v Táboře, soutěž vyhrála skokem přes 193 cm a vyrovnala své letošní maximum. Novými členy...  celý článek

Muži i ženy potvrdili v extralize vzestup vítkovické atletiky

16.6.2015  8:52
Třetí místo mužů a čtvrté žen. Takovými výsledky si atleti SSK Vítkovice po dvou extraligových kolech zajistili účast na mistrovství republiky družstev, které bude 6. září v Praze na Julisce.  celý článek

Rosolová šestá, Kudlička sedmý, Hrubá osmá. A Lavillenie zkoušel rekord

7.3.2015  16:50, aktualizováno  19:17
Sprinterka Denisa Rosolová v závodě na 400 metrů obsadila šesté místo, tyčkař Jan Kudlička byl sedmý a sedmnáctiletá výškařka Michaela Hrubá na halovém mistrovství Evropy atletů v Praze, své...  celý článek

Helcelet je v sedmiboji čtvrtý. Holuša vyhrál rozběh, Bába ve finále

7.3.2015  10:25, aktualizováno  20:42
Sedmibojař Adam Sebastian Helcelet je po čtyřech disciplínách své soutěže na halovém mistrovství Evropy těsně čtvrtý. Mílař Jakub Holuša jasně ovládl rozběh závodu na 1 500 metrů a vyhlásil útok...  celý článek