Jakub Zemaník

HALOVÉ ME: Překážkář Svoboda slaví bronz, tyčkař Kudlička skončil čtvrtý

3.3.2017  16:24, aktualizováno  21:24
Medailovou tečku za prvním dnem halového evropského šampionátu v Bělehradě obstaral překážkář Petr Svoboda, jenž doběhl na třetím místě. Jan Kudlička ve finále tyčkařů posunul své letošní...  celý článek

Poslední jméno pro Bělehrad: kvalifikovala se i osmistovkařka Hálová

26.2.2017  17:05, aktualizováno  19:02
Osmistovkařka Kateřina Hálová jako poslední rozšířila český atletický tým pro halové mistrovství Evropy v Bělehradu, výprava tak nyní čítá 27 jmen. Zlínská běžkyně vyhrála na domácím šampionátu...  celý článek

Maslák má formu, byť na třístovce v Ostravě nestačil na Taplina

15.2.2017  9:32
31,97 vteřiny. Tímto výborným časem Bralon Taplin vyhrál běh na 300 metrů, jímž vyvrcholil úterní halový atletický mítink Czech Indoor Gala v Ostravě. „Pavel se snažil, je tady skoro doma, měl...  celý článek

Běžkyně Hejnová v Ostravě vyhrála čtvrtku, koulař Staněk se zranil

14.2.2017  18:49, aktualizováno  20:37
Zuzana Hejnová vyhrála na mezinárodním halovém mítinku v Ostravě běh na 400 metrů a druhým časem kariéry 51,96 sekundy se zařadila na páté místo na světě v letošní sezoně. Limit na halové...  celý článek

Běžec Zenkl se s Vítkovicemi loučil titulem, míří do pražského Olympu

1.3.2016  9:22
Adam Zenkl v sobotu vybojoval pro SSK Vítkovice halový titul mistra republiky v běhu na 3 000 metrů a v pondělí se s klubem rozloučil. Teď už je členem Olympu Praha. „Ten titul byl pro mě takový...  celý článek

Vrabcová-Nývltová na Běchovicích podtrhla vládu nad vytrvalkyněmi

27.9.2015  14:26, aktualizováno  15:58
Lyžařská reprezentantka Eva Vrabcová-Nývltová obhájila vítězství v tradičním závodu z Běchovic do Prahy a vybojovala druhý titul mistryně České republiky v silničním běhu na deset kilometrů.  celý článek

Muži Dukly a ženy USK znovu slaví atletické tituly v družstvech

6.9.2015  19:18
Muži Dukly Praha a ženy USK Praha bez větších problémů obhájili tituly mistrů České republiky atletických družstev. Dukla slaví už 55. vítězství v nejvyšší soutěži v historii před Pardubicemi a...  celý článek