Jakub Špicar

Mladí rychlostní kanoisté vezou z ME dva tituly a dvě stříbra

17.7.2016  16:14, aktualizováno  17:18
Čeští rychlostní kanoisté vybojovali na mistrovství Evropy juniorů a do 23 let v Plovdivu dva tituly a dvě stříbrné medaile ze závodů na 1000 metrů. Šampiony se stali juniorská kajakářka Sofie...  celý článek

Fuksa zůstává evropským vládcem pětistovky, titul získal už počtvrté

26.6.2016  10:28, aktualizováno  17:19
Už čtyři roky za sebou nezná závod rychlostních kanoistů na 500 metrů na mistrovství Evropy jiného vítěze než Martina Fuksu. Český reprezentant s přehledem obhájil titul na neolympijské trati i...  celý článek

Bronz na olympijském kilometru. Fuksa má další evropskou medaili

25.6.2016  11:17, aktualizováno  13:40
Sice nestačil na své největší rivaly, ale před Riem získal Martin Fuksa pozitivní signál. Na evropském šampionátu v Moskvě vybojoval český kanoista bronz na olympijské trati 1 000 metrů. A další...  celý článek

Kanoista Fuksa na ME porazil Brendela a postoupil přímo do finále

24.6.2016  11:55
Martin Fuksa vyhrál na mistrovství Evropy v rychlostní kanoistice v Moskvě svou rozjížďku na olympijském kilometru a postoupil přímo do finále. Porazil mimo jiné o více než dvě sekundy také...  celý článek

Rozhodnuto: čtyřkajak bude v Riu obhajovat bronz v tradičním složení

7.6.2016  12:09
Kajakářský uzel je rozetnut. Deset týdnů týdnů před startem soutěží rychlostních kanoistů na hrách v Riu padlo rozhodnutí, že čtyřkajak bude obhajovat olympijský bronz z Londýna v tradičním...  celý článek

Čtyřkajak Havel, Trefil, Dostál, Štěrba slaví triumf na SP v Montemoru

5.6.2016  14:00, aktualizováno  18:54
Portugalské vody svědčí českým kanoistům. Čtyřkajak Havel, Trefil, Dostál a Štěrba suverénně ovládl závod Světového poháru v Montemoru. Už v sobotu opanoval individuální závod na kilometrové...  celý článek

Čeští kajakáři opanovali závod SP, Dostál vyhrál před Špicarem

4.6.2016  14:06, aktualizováno  18:38
Kajakáři Josefu Dostálovi se daří. Po Račicích vyhrál i další závod Světového poháru, v Montemoru za ním na kilometrové trati dojel na druhém místě Jakub Špicar. Ten s mistrem světa z...  celý článek

Tři české lodě postoupily do finále Světového poháru rychlostních kanoistů

3.6.2016  18:41
Tři české lodě byly v pátek ve hře v rozjížďkách na kilometrové trati na závěrečných závodech Světového poháru v rychlostní kanoistice a všechny postoupily do finále. Kajakářský mistr světa...  celý článek

Hledání sestavy pro Rio nekončí: čtyřkajak pojede v tradičním složení

31.5.2016  13:08
Na neúspěšnost svých nejlepších lodí si rychlostní kanoistika stěžovat nemůže, jen slávou opředený čtyřkajak dál hledá ideální složení a pohodu. Zatím posledním krokem je skutečnost, že na...  celý článek

Kajakářský uzel: kdo z pěti elitních borců pro Rio zůstane na břehu?

30.5.2016  6:33
Je to jasné všem. Už se to musí rozetnout. Co nejdřív. Čas do olympijských her se krátí, ale sestava čtyřkajaku, jedné z vlajkových lodi české rychlostní kanoistiky, stále nemá konečnou podobu....  celý článek

Fuksa přidal na SP v Račicích druhé místo, český čtyřkajak byl pátý

29.5.2016  10:37, aktualizováno  18:06
Kanoista Martin Fuksa skončil na Světovém poháru v Račicích druhý na neolympijské trati 500 metrů a navázal na sobotní bronz z dvojnásobné trati. Elitní čtyřkajak ve složení Daniel Havel, Jan...  celý článek

Slavný čtyřkajak, česká vlajková loď, mění sestavu. Dočasně? To se uvidí

3.5.2016  11:13
Malý převrat. Zásah do osvědčené sestavy. Takové resumé přineslo víkendové víření pádel při nominačních závodech rychlostních kanoistů v Račicích. Stávající pořádky provětral mladý talent Jakub...  celý článek

Fuksa je opět mistrem Evropy do 23 let, zlato získal i deblkajak

19.9.2015  13:31
Zlaté časy Martina Fuksy pokračují, český kanoista se stal počtvrté za sebou mistrem Evropy do 23 let v závodu na 1 000 metrů. V rumunském Bascově však Češi slavili víckrát, na stejné trati...  celý článek