Irina-Camelia Beguová

Irina-Camelia Beguová (* 26. 8. 1990) je rumunská profesionální tenistka.

V Gstaadu triumfovala Bertensová, titul slaví i devatenáctiletý Rubljov

23.7.2017  13:48, aktualizováno  22:49
Nizozemská tenistka Kiki Bertensová vyhrála antukový turnaj ve švýcarském Gstaadu a připsala si čtvrtý triumf na okruhu WTA. Pětadvacetiletá turnajová dvojka ve finále porazila Estonku Anett...  celý článek

Plíškovou na úvod tenisového Australian Open vyzve Sorribesová

13.1.2017  7:29, aktualizováno  8:38
Karolína Plíšková zahájí úvodní grandslam tenisové sezony Australian Open coby turnajová pětka se Španělkou Sarou Sorribesovou. Nasazená desítka Tomáš Berdych i šestnáctka Barbora Strýcová...  celý článek

Rumunka Beguová ovládla tenisový turnaj ve Florianópolisu

5.8.2016  19:12, aktualizováno  6.8 4:16
Rumunská tenistka Irina-Camelia Beguová získala na turnaji ve Florianópolisu první letošní titul. Pětadvacetiletá hráčka, jež byla v Brazílii nasazena jako číslo dvě, ve finále zdolala Maďarku...  celý článek

Úspěšná kvalifikace, pak hned Siniaková narazila. V Birminghamu končí

15.6.2016  17:52, aktualizováno  21:17
Tenistka Kateřina Siniaková skončila na turnaji v Birminghamu po úspěšně zvládnuté kvalifikaci hned v 1. kole hlavní soutěže, a neobhájí tak loňskou čtvrtfinálovou účast. Američance Christině...  celý článek

Poslední Čech v pařížské dvouhře zůstává. Berdych si zahraje osmifinále

28.5.2016  13:20, aktualizováno  22:52
Tomáš Berdych, poslední český zástupce ve dvouhrách na letošním Roland Garros, postupuje do osmifinále. Na kurtu číslo 1 zvládl těžký zápas proti Pablu Cuevasovi z Uruguaye a po výhře 4:6, 6:3,...  celý článek

Nečekaná komplikace pro české tenistky. Halepová ve Fed Cupu nastoupí

27.1.2016  14:24, aktualizováno  15:38
České tenistky budou v 1. kole Fed Cupu čelit i umění Simony Halepové. Světová dvojka sice původně ohlásila, že hrát nebude, ale rozhodla se odložit operaci nosu a za Rumunsko nastoupí.   celý článek

Radwaňská vyhrála turnaj v Tokiu, Strýcová ve Wu-chanu vyzve Šarapovovou

27.9.2015  8:44, aktualizováno  18:25
Polská tenistka Agnieszka Radwaňská vyhrála turnaj v Tokiu a získala 15. titul v kariéře. V letošním roce však může slavit poprvé. Ve finále porazila Belindu Bencicovou ze Švýcarska 6:2, 6:2 a...  celý článek

České tenistky se ve Fed Cupu 2016 nejprve postaví Rumunkám

3.6.2015  12:28, aktualizováno  14:05
České tenistky budou hrát v prvním kole Světové skupiny Fed Cupu 2016 v Rumunsku. Rozhodl o tom los´, který se konal v pařížském muzeu Francouzské tenisové federace během Roland Garros. Zápas se...  celý článek

Plíšková v Miami otočila zápas, vypadli Strýcová, Smitková i Veselý

26.3.2015  19:56, aktualizováno  27.3 9:16
Ztratila první set, ale zápas druhého kola na turnaji v Miami nakonec dokázala česká tenistka Karolína Plíšková otočit a Němku Anniku Beckovou porazila 2:6, 6:3, 6:4. Naopak vypadly Tereza...  celý článek

Tenistka Hradecká si na turnaji v Québeku zahraje o titul

15.9.2012  8:53, aktualizováno  23:20
Česká tenistka Lucie Hradecká prošla na turnaji v Québeku až do boje o titul. Ve čtvrtfinále porazila osmá nasazená hráčka osmnáctiletou Američanku Lauren Davisovou 6:4 a 6:2, o kolo dál si...  celý článek

Tenistkám se daří: Birnerová je v semifinále, Strýcová ve čtvrtfinále

13.9.2012  7:37, aktualizováno  13:58
Česká tenistka Barbora Záhlavová-Strýcová se probojovala do čtvrtfinále turnaje v Québeku, kde obhajuje loňský triumf. Ve druhém kole přehrála Tatjanu Malekovou 6:3, 6:3 a teď ji čeká jí další...  celý článek

Kvalifikantka Beguová prošla na turnaji v Marbelle až do finále

9.4.2011  17:35, aktualizováno  23:39
Dvacetiletá rumunská tenistka Irina-Camelia Beguová prošla na antuce v Marbelle z kvalifikace až do finále. Dvacetiletá hráčka, která dosud nevyhrála v hlavní soutěži WTA jediný zápas, se o...  celý článek

Záhlavová-Strýcová ztratila tenisovou bitvu s Wozniackou v tie-breacích

7.4.2011  20:07, aktualizováno  8.4 7:51
Česká tenistka Barbora Záhlavová-Strýcová nestačila v osmifinále v americkém Charlestonu světové jedničce Dánce Caroline Wozniacké. Podlehla jí však až po velkém boji - 6:7, 6:7. V první...  celý článek