US Open, den první: Kvitová uspěla, postupují i Šátral s Veselým

29.8.2016  16:55, aktualizováno  30.8 4:18
Nedlouho po olympijském veselí se musí tenisté zkoncentrovat na další vrchol sezony. V New Yorku začalo grandslamové US Open. Petra Kvitová, která na olympiádě v Riu získala bronzovou medaili,...  celý článek

Snad nebudu na takový start čekat zase šest let, doufá šachista Láznička

3.8.2015  8:28
Splnil cíl, se kterým do rodných Pardubic přicestoval. Viktor Láznička, nyní šachista Novoborského ŠK, přesvědčivým způsobem ovládl hlavní velmistrovský turnaj letošního festivalu Czech Open....  celý článek

Žádný podivín. Šachový Mozart z Norska šel za titulem prakticky

25.11.2014  9:31
V poslední listopadový den mu bude čtyřiadvacet, ale za šachovnicí láme rekordy. Magnus Carlsen, který v pěti letech uměl vyjmenovat všech 430 obcí Norska včetně jejich počtu obyvatel a letos v...  celý článek

Chceme v Asii závodit i nadále, říká šéf rallye týmu Škoda Motorsport

8.11.2014  15:47
Longyou, Čína (Od našeho zpravodaje) Třetím rokem v řadě ovládají české závodní vozy Škoda Fabia S2000 dva kontinentální šampionáty. Kromě „domácí“ Evropy uspěly také v asijsko-pacifickém seriálu. O tom, jak toto exotické...  celý článek

Mám jednoho soupeře, ale je strašně rychlý, říká „cestovatel“ Kopecký

9.6.2014  8:20
Soutěžní jezdec Jan Kopecký po loňském zisku titulu evropského šampiona zkouší letos ovládnout Asijsko-pacifický šampionát, po dvou závodech se v něm dělí o první místo.  celý článek

Záhlavová-Strýcová postupuje v Oeiras, Štěpánek uspěl v Ostravě

29.4.2014  14:41, aktualizováno  18:49
Tenistka Barbora Záhlavová-Strýcová vstoupila vítězstvím do turnaje v portugalském Oeiras. Česká hráčka porazila v prvním kole Rominu Oprandiovou ze Švýcarska po boji 4:6, 6:1 a 6:4. Tomáš...  celý článek

V Janowiczovi bouchly saze. Snad nebudu platit pokutu, kál se Polák

15.1.2013  13:30
Klekl na kolena a z plných plic se vztekle rozkřičel. O pár minut později bouchnul raketou o umpirovou židli a rozčíleně hodil na kurt lahev s vodou. Polský tenista Jerzy Janowicz nejdřív v...  celý článek

Tenisté odletěli do Argentiny, Berdych a Štěpánek dorazí později

8.9.2012  15:54
Příští týden je čeká semifinále Davis Cupu, do Argentiny ale k důležitému střetnutí odletěli jen dva ze čtyř nominovaných českých tenistů - Ivo Minář a Lukáš Rosol. Na Tomáše Berdycha s Radkem...  celý článek

Martín závěrečné kolo v Pearl Valley nezvládl. Vyhrál Skot Ramsay

20.12.2009  18:02
Vítězem South African Open se stal Skot Richie Ramsay. Rozhodlo o tom dodatečné play-off, ve kterém porazil Inda Shiva Kapura. Pablo Martín klesl na šesté místo.  celý článek

Čeští hokejbalisté jsou mistry světa. Indii zdolali v prodloužení

20.6.2009  19:09, aktualizováno  21:35
Čeští hokejbalisté se po jedenácti letech znovu stali světovými šampiony. V neuvěřitelné atmosféře plzeňské arény svedli strhující bitvu s překvapením turnaje z Indie a za stavu 3:3 muselo...  celý článek

Boxer Chládek vyhrál podruhé Velkou cenu Ústí, další triumf přidal Novotný

16.5.2009  20:28
Dvojnásobným vítězstvím pro české barvy skončil jubilejní 40. ročník Velké ceny Ústí nad Labem v boxu. Ve finálovém programu uspěli Zdeněk Chládek, který tak navázal na svůj loňský triumf, a...  celý článek

Berdych postupuje. Rosol skvělou sérií získal set, ale vypadl

9.7.2008  18:11, aktualizováno  22:54
Tenista Lukáš Rosol prohrál na turnaji ve Stuttgartu ve druhém kole. Skvělým finišem sice proti Richardu Gasquetovi z Francie získal první set, pak ale podlehl. Vypadla i Lucie Šafářová, jež v...  celý článek

Navara porazil Van Welyho a dělí se o čtvrté místo

20.1.2007  19:55
Wijk aan Zee Druhé vítězství si na mezinárodním turnaji ve Wijk aan Zee připsal český šachista David Navara. V nejdelší partii sedmého kola porazil domácího Loeka van Welyho a v tabulce se se čtyřmi body...  celý článek

Federer postoupil přes Nadala do finále

18.11.2006  13:16, aktualizováno  17:20
Šanghaj Roger Federer opět potvrdil svoji nadvládu a na tenisovém Turnaji mistrů v Šanghaji si zajistil počtvrté za sebou účast ve finále. Bez ztráty setu tam dokráčel poté, co porazil druhého hráče...  celý článek

Mauresmová bude bojovat o první velký titul

27.1.2006  14:08
Melbourne Už před sedmi lety postoupila francouzská tenistka Amélie Mauresmová do finále Australian Open, ale podlehla švýcarské hráčce Martině Hingisové. Od té doby se na grandslamových turnajích nikdy...  celý článek

Tenista Woodbridge ukončil kariéru

30.6.2005  10:10
Londýn Třiaosmdesát vyhraných turnajů, taková zůstane bilance australského tenisty Toda Woodbridge. Nejúspěšnější deblista v éře profesionálního tenisu se po sedmnácti letech na okruhu ATP rozhodl...  celý článek

Víte, po čem doopravdy touží Harry Kršna?

30.7.2004  0:01
Zatím u nás málokdo tuší, kdo je a co píše Richard Crasta. S tímhle mistrem slovních hříček a vynalézavým mystifikátorem se stojí za to seznámit. Příležitostí je román Vrať se, ó, Kámasútro! Pro...  celý článek

Kasparov nezvládl psychologický boj

1.5.2002  20:50
Praha Rus Garri Kasparov byl ve čtvrtfinále šachového Poháru Eurotelu v Praze vyřazen Ukrajincem Vasilijem Ivančukem. V mimořádně dramatickém zápase rozhodl po čtyřech remízách až rozstřel. V něm měl...  celý článek