Ilka Štuhecová

Světový pohár ovládne Shiffrinová, Štuhecová v Aspenu slalom nepojede

17.3.2017  18:38, aktualizováno  18:55
Mikaela Shiffrinová poprvé vyhrála Světový pohár ve sjezdovém lyžování. Dvaadvacetiletá Američanka má před posledními dvěma závody sezony v čele průběžného pořadí náskok 198 bodů a její...  celý článek

Štuhecová slaví druhý křišťálový glóbus, ovládla i pořadí sjezdu

15.3.2017  18:54
Slovinská lyžařka Ilka Štuhecová vyhrála finálový sjezd Světového poháru v Aspenu a ovládla i konečné hodnocení disciplíny. Šestadvacetiletá závodnice z Mariboru získala druhý malý křišťálový...  celý článek

Goggiaová v Čongsonu jásala i po super-G, znovu udolala Vonnovou

5.3.2017  8:10
Jiný den, jiný závod, ale stejné pořadí. A jisté je, že budoucí olympijská sjezdovka v korejském Čongsonu náramně sedí Sofii Goggiaové. Italská lyžařka po sobotním triumfu ve sjezdu ovládla i...  celý článek

Goggiaová v Čongsonu zaskočila favoritky a slavila premiérový triumf

4.3.2017  8:34, aktualizováno  9:57
Na budoucí olympijské trati v korejském Čongsonu se italská lyžařka Sofia Goggiaová dočkala prvního triumfu ve Světovém poháru. Ve sjezdu předčila o sedm setin Američanku Lindsey Vonnovou, třetí...  celý článek

Štuhecová dojela pro glóbus za kombinaci, obě Češky pro osobní maxima

26.2.2017  12:26, aktualizováno  19:35
Vítězkou kombinace v sezoně Světového poháru lyžařek se stala Slovinka Ilka Štuhecová. V posledním závodu v Crans Montaně jí stačil k celkovému prvenství bronzový stupeň. Závod vyhrála...  celý článek

Štuhecová vládne sjezdovkám, v Crans Montaně dominovala v super-G

25.2.2017  12:24
Slovinská lyžařka Ilka Štuhecová vyhrála superobří slalom Světového poháru v Crans Montaně a ještě vylepšila páteční druhé místo z kombinace.  celý článek

Kombinaci v Crans Montaně vyhrála Brignoneová, první body má Pauláthová

24.2.2017  13:59, aktualizováno  18:33
Čtvrtý triumf ve Světovém poháru v kariéře slaví italská lyžařka Federica Brignoneová. V Crans Montaně ovládla kombinaci s více než sekundovým náskokem před Ilkou Štuhecovou ze Slovinska a...  celý článek

Hrozivý pád. Puchnerová si při tréninku sjezdařek zlomila nohu

8.2.2017  11:58, aktualizováno  12:48
Rakouská lyžařka Mirjam Puchnerová si při pádu v tréninku na mistrovství světa zlomila lýtkovou i holenní kost. Čtyřiadvacetiletá závodnice, která právě ve Svatém Mořici loni v březnu vyhrála...  celý článek

Sjezdařkám kraluje Štuhecová. Triumf slaví i ve Val d'Isere

17.12.2016  12:09
První tři sjezdy letošního Světového poháru mají stejnou vítězku. Slovinská lyžařka Ilka Štuhecová zvítězila také ve Val d'Isere a navázala na dva triumfy v Lake Louise. V součtu s pátečním...  celý článek