Hynek Zohorna

Konec čekání! Brněnská Kometa je po 51 letech hokejovým mistrem

19.4.2017  17:15, aktualizováno  21:28
Hokejová extraliga má nového šampiona! Kometa ukončila výhrou 5:2 finále s Libercem, celou sérii ovládli Brňané poměrem 4:0 na zápasy. Brno se raduje z mistrovského titulu po dlouhých 51 letech,...  celý článek

Kometa získala i druhé finále v Liberci, prodloužení ukončil Kvapil

15.4.2017  16:48, aktualizováno  21:04
Kometa třikrát vedla, Liberec pokaždé vyrovnal. Po úvodním tlaku hostů se Bílí Tygři vzpamatovali a drželi s Kometou krok po každém inkasovaném gólu. Rozhodnutí přineslo až prodloužení, ve...  celý článek

Asi můj zatím nejdůležitější gól, zářil hrdina prodloužení Zohorna

8.4.2017  23:00
Jako mocný čaroděj, který zaklel svou klec, dlouho působil v Brně brankář hradeckých hokejistů Patrik Rybár. Až v čase 77:19 jeho kouzlo definitivně zlomil Hynek Zohorna, jehož trefa v...  celý článek

Kometa je ve finále. Hynek Zohorna vystřelil postup v prodloužení

8.4.2017  17:09, aktualizováno  21:35
Hokejisté brněnské Komety postoupili do finále české extraligy, když na domácím ledě porazili Hradec Králové 2:1 po prodloužení, a potřetí za posledních šest let si zahrají o mistrovský titul....  celý článek

Osm gólů a nula pro Čiliaka. Kometa rozdrtila ve třetím semifinále Hradec

2.4.2017  17:10, aktualizováno  19:54
Hokejisté Hradce Králové neukončili své čtyřleté čekání na vítězství v Brně, naopak v jihomoravské metropoli schytali debakl 0:8. Strůjcem domácího úspěchu byl se třemi góly zkušený obránce...  celý článek

Kometu zatím v play-off táhne „útok levných“. Co ale Erat a spol.?

2.4.2017  12:51
Na začátku sezony se očekávalo: když zůstanou brněnští muži pro ofenzivu zdraví, těžko se jim v hokejové extralize může někdo rovnat. To se zatím až do druhého semifinálového utkání s Hradcem...  celý článek

Parádní série Komety nekončí. Vyhrála první semifinále v Hradci

29.3.2017  17:07, aktualizováno  20:48
Úvodní zápas semifinále hokejové extraligy zvládla lépe brněnská Kometa. Na ledě Hradce vyhrála 2:0, když po urputném boji rozhodla poslední třetina. Skóre otevřel Martin Nečas, do prázdné...  celý článek