Henrik Kristoffersen

Závěrečný slalom sezony v Aspenu překvapivě vyhrál Myhrer

19.3.2017  18:05, aktualizováno  20:34
Závěrečný závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování ve slalomu v Aspenu nečekaně vyhrál Švéd André Myhrer, který se tak poprvé v sezoně dostal na stupně vítězů. Druhý skončil Němec Felix...  celý článek

Matt vyhrál v Kranjské Goře slalom, Hirscher získal malý glóbus

5.3.2017  11:02, aktualizováno  14:13
Kranjská Gora zažila po slalomu Světového poháru lyžařů rakouskou radost. Z dílčího triumfu v závodu se těšil Michael Matt a jeho krajan Marcel Hirscher si čtvrtou příčkou zajistil malý...  celý článek

Slalomovým králem se stal Rakušan Hirscher, Češi nedokončili první kolo

19.2.2017  10:51, aktualizováno  14:26
Rakouský lyžař Marcel Hirscher se stal ve Svatém Mořici mistrem světa ve slalomu. Stříbro bral díky povedené jízdě ve druhém kole jeho krajan Manuel Feller, bronz vybojoval Felix Neureuther z...  celý článek

Paralelní slalom ve Stockholmu se Strachové nepovedl, skončila v 1. kole

31.1.2017  19:33
Americká suverénka Mikaela Shiffrinová ovládla paralelní slalom Světového poháru ve Stockholmu, kde se jel poslední závod před mistrovstvím světa. V závodu mužů slavil premiérový triumf v SP...  celý článek

Kristoffersen ve Schladmingu předčil Hirschera, Krýzl slalom nedojel

24.1.2017  19:08, aktualizováno  22:16
Další skvostnou bitvu ve slalomu zažil zšeřelý Schladming, norký lyžař Henrik Kristoffersen obhájil v rakouském středisku loňské prvenství a domácího lídra Světového poháru Marcela Hirschera...  celý článek

Slalom ve Wengenu ovládl Kristoffersen, Češi nebodovali

15.1.2017  12:29, aktualizováno  14:52
Norský slalomář Henrik Kristoffersen vybojoval ve Wengenu už čtvrté vítězství v sezoně. Další minisouboj s Rakušanem Marcelem Hirscherem vyhrál o 15 setin sekundy a má v čele hodnocení...  celý článek

Kristoffersen nedal sokům šanci, Krýzl ve slalomu v Adelbodenu nebodoval

8.1.2017  12:17, aktualizováno  14:40
Nejlepší slalomář minulého ročníku Světového poháru Henrik Kristoffersen znovu útočí na malý křišťálový glóbus. Norský lyžař slavil v Adelbodenu třetí triumf v sezoně a vyhrál s ohromujícím...  celý článek

Krýzl nedokončil slalom v Záhřebu, po osmi letech slavil triumf Mölgg

5.1.2017  16:28, aktualizováno  19:32
Kryštof Krýzl nedokončil druhé kolo slalomu v Záhřebu a nevyužil šanci potřetí v této sezoně Světového poháru bodovat. Po první jízdě českému reprezentantovi patřilo 21. místo. Vítězství oslavil...  celý článek

Kristoffersen v Madonně di Campiglio zopakoval triumf ve slalomu

22.12.2016  19:52, aktualizováno  22:11
Norský lyžař Henrik Kristoffersen vyhrál po Val d'Isere i slalom Světového poháru v Madonně di Campiglio, druhý byl stejně jako v předchozím závodu Rakušan Marcel Hirscher. Kryštof Krýzl obsadil...  celý článek

Slalom ve Val d'Isere patřil Kristoffersenovi, Krýzlovi závod nesedl

11.12.2016  10:55, aktualizováno  15:17
Úvodní slalom sezony Světového poháru bojkotoval, ve Val d'Isere už však norský lyžař Henrik Kristoffersen nastoupil a vyhrál před Rakušanem Marcelem Hirscherem. Kryštofu Krýzlovi se nepovedlo...  celý článek

Pinturault ovládl obří slalom ve Val d'Isere, Krýzl skončil bez bodů

10.12.2016  10:54, aktualizováno  14:01
V úvodu sezony vyhrál obří slalom v Söldenu, teď francouzský lyžař Alexis Pinturault kraloval ve stejné disciplíně i doma ve Val d'Isere. Kryštof Krýzl další body do hodnocení Světového poháru...  celý článek

Kristoffersen vynechá úvodní slalom v Levi, se svazem se pře o helmu

7.11.2016  19:57
Obhájce malého křišťálového glóbu ve slalomu Henrik Kristoffersen nenastoupí v neděli k úvodnímu závodu ve finském Levi. Dvaadvacetiletý Nor řeší spory s lyžařským svazem. Mladý závodník si chce...  celý článek

Hirscher na kajaku, Vonnová v knize. Hvězdy bílých svahů na prahu sezony

20.10.2016  7:30
Nejlepší podmínky za posledních deset let. S takovými slovy přispěchali v posledních dnech pořadatelé úvodního kola Světového poháru v Söldenu. V sobotu na rakouském ledovci odstartuje sezona...  celý článek

Kam se sjíždějí slalomáři z celého světa. Na lyžích ve Schladmingu

20.3.2016  0:00
Každý rok ozáří sjezdovku z hory Planai do centra Schladmingu stovky reflektorů. Během slavného nočního slalomu se nad údolím Ennstal utkávají nejlepší lyžaři Světového poháru. Pamětníci...  celý článek

Králem Světového poháru je Hirscher, Fill získal malý glóbus za sjezd

16.3.2016  11:22, aktualizováno  12:29
Finále Světového poháru lyžařů ve sjezdu sice vyhrál domácí Beat Feuz, ale ve Svatém Mořici se v té chvíli rozhodlo o důležitějších záležitostech. Malý křišťálový glóbus za triumf v hodnocení...  celý článek

Slalom v Kranjské Goře vyhrál Hirscher, malý globus ale má Kristoffersen

6.3.2016  11:16, aktualizováno  14:00
Rakouský lyžař Marcel Hirscher ovládl slalom Světového poháru v Kranjské Goře. Větší radost v cíli měl ale druhý Nor Henrik Kristoffersen, který si definitivně pojistil malý globus za celkové...  celý článek

Šest závodů, pět triumfů. Nor Kristoffersen vládl slalomu v Kitzbühelu

24.1.2016  12:26, aktualizováno  16:29
Norský lyžař Henrik Kristoffersen je k nezastavení. Slalomový král této sezony Světového poháru kraloval i v Kitzbühelu - na Hahnenkammu zvítězil i z dvanáctého místa po prvním kole a připsal si...  celý článek

Kristoffersen počtvrté: vyhrál slalom i ve Wengenu a míří za glóbem

17.1.2016  14:45, aktualizováno  15:42
Norský favorit Henrik Kristoffersen vyhrál ve Wengenu už čtvrtý slalom Světového poháru v této sezoně a při výpadku rakouského rivala Marcela Hirschera míří za malým křišťálovým glóbem.  celý článek

Kristoffersen vyhrál slalom v Adelbodenu. O šest setin porazil Hirschera

10.1.2016  12:15, aktualizováno  14:54
Norský lyžař Henrik Kristoffersen vyhrál třetí ze čtyř slalomů v sezoně Světového poháru. V Adelbodenu porazil o šest setin vteřiny Rakušana Marcela Hirschera, třetí byl Rus Alexandr Chorošilov,...  celý článek

Slalom v Santa Caterině vyhrál Hirscher, Krýzl nedokončil první kolo

6.1.2016  12:00, aktualizováno  14:29
Rakouský lyžař Marcel Hirscher vyhrál slalom v Santa Caterině a vrátil se do čela průběžného pořadí Světového poháru. Druhý skončil s odstupem 21 setin vteřiny Henrik Kristoffersen z Norska. Po...  celý článek

Nor Kristoffersen ovládl v italské Madonně i druhý slalom sezony

22.12.2015  19:11, aktualizováno  22:14
Norský lyžař Henrik Kristoffersen vyhrál i druhý slalom v této sezoně Světového poháru. Ve večerním závodu v Madonně di Campiglio zvítězil jednoznačně o 1,25 sekundy před Marcelem Hirscherem, na...  celý článek

Kristoffersen ovládl slalom ve Val d'Isere, Krýzl ve druhém kole chyběl

13.12.2015  11:13, aktualizováno  16:48
Norský lyžař Henrik Kristoffersen ovládl ve Val d'Isere úvodní slalom nového ročníku Světového poháru a připsal si tak páté vítězství v kariéře..   celý článek

V Kranjské Goře vyhrál slalom Kristoffersen, ale radoval se i Hirscher

15.3.2015  11:31, aktualizováno  16:04
Slalom ve slovinském středisku Kranjska Gora vyhrál norský lyžař Henrik Kristoffersen. Rakušan Marcel Hirscher si ve druhém kole polepšil z 19. pozice na šestou a zvýšil náskok v čele celkového...  celý článek

Krýzl skončil ve slalomu v Levi pětadvacátý, vyhrál Nor Kristoffersen

16.11.2014  12:06, aktualizováno  14:30
Český lyžař Kryštof Krýzl si poprvé od loňského prosince připsal body ve slalomu Světového poháru. Ve finském Levi obsadil v úvodním závodě sezony 25. místo. Vyhrál norský lyžař Henrik...  celý článek

Slalom ovládl zkušený Matt, z českých lyžařů žádný nedokončil

22.2.2014  13:38, aktualizováno  18:30
Roza Chutor (Od našeho zpravodaje) Rakouský veterán Mario Matt získal zlato ze slalomu, tedy poslední olympijské disciplíny v alpském lyžování. Druhý skončil jeho krajan Marcel Hischer a třetí Henrik Kristoffersen z Norska. Ze...  celý článek

Noční slalom ve Schladmingu vyhrál devatenáctiletý Nor. Češi nebodovali

28.1.2014  22:00, aktualizováno  22:40
Teprve 19letý norský lyžař Henrik Kristoffersen vyhrál slalom Světového poháru ve Schladmingu. Lídra průběžného pořadí disciplíny Marcela Hirschera z Rakouska porazil o 18 setin. Čeští...  celý článek