Garbine Muguruzaová

Garbine Muguruzaová (* 8. 10. 1993) je španělsko-venezuelská profesionální tenistka.

Polská stopka na Masters. Plíšková opět nestačila na Radwaňskou a končí

28.10.2016  11:49, aktualizováno  17:17
Singapur (Od našeho zpravodaje) Unavená. Bez jiskry. Na žádné divoké obraty neměla sílu. Karolína Plíšková na svém prvním Turnaji mistryň skončila ve skupině. Posedmé v kariéře prohrála česká tenistka s Agnieszkou Radwaňskou z...  celý článek

Plíšková na Turnaji mistryň = drama. Ale s Kuzněcovovou prohrála

26.10.2016  13:25, aktualizováno  18:13
Singapur (Od našeho zpravodaje) Karolína Plíšková umí udělat své zápasy hodně zajímavé, nepředvídatelné a plné několika zvratů. Nic pro slabší povahy. Také ve druhém utkání na Turnaji mistryň česká tenistka proti Světlaně...  celý článek

Soupeřka měla z Káji trochu vítr, řekl kouč Plíškové o jejím obratu

25.10.2016  16:30
Singapur (Od našeho zpravodaje) Prohrábl si vlasy a řekl: „Kouty mám teď až na záda.“ Jiří Vaněk, trenér tenistky Karolíny Plíškové, hodně prožíval její obrat v premiéře na Turnaji mistryň proti Španělce Garbiňe Muguruzaové....  celý článek

Plíšková: Všechno bylo proti mně, i rozhodčí. Ale pořád jsem věřila

24.10.2016  22:00
Singapur (Od našeho zpravodaje) V Singapuru byly dvě hodiny v noci, tenistka Karolína Plíšková přesto v dobré náladě odpovídala na otázky reportérů. „Co mě čeká? Udělám si svoje věci, půjdu spát a možná se vzbudím až ve...  celý článek

Turnaj mistryň: Plíšková odvrátila mečbol, pak třísetovou bitvu ovládla

24.10.2016  14:47, aktualizováno  21:07
Česká tenistka Karolína Plíšková po dramatické bitvě zvládla své první představení v kariéře na Turnaji mistryň. V napínavém zápase porazila Španělku Garbiňe Muguruzaovu 6:2, 6:7 a 7:5....  celý článek

Kouč Plíškové před startem Turnaje mistryň: Kája to chce zvládnout

24.10.2016  9:00
Singapur (Od našeho zpravodaje) V pondělí odpoledne českého času - tady u rovníku bude už den pomalu končit - vstoupí Karolína Plíšková do Turnaje mistryň. Pro českou zástupkyni na prestižním podniku skončí otravná fáze...  celý článek

Tenistkou roku na okruhu WTA se poprvé stala Kerberová

21.10.2016  17:27
Cenu pro nejlepší tenistku roku na okruhu WTA získala poprvé v kariéře Němka Angelique Kerberová. Vítězka Australian Open a US Open ukončila čtyřletou nadvládu Američanky Sereny Williamsové,...  celý článek

Karolína Plíšková je v nominaci na nejlepší tenistku roku

15.10.2016  16:36
Karolína Plíšková figuruje v pětičlenné nominaci na nejlepší tenistku roku na okruhu WTA. V tradiční anketě jsou jejími soupeřkami Němka Angelique Kerberová, Američanka Serena Williamsová,...  celý článek

Nebýt příliš emotivní. I tak pařížská vítězka dokonala tenisový vzestup

6.6.2016  9:57
Její bekhendový lob se snesl k základní čáře - a tenistka Garbiňe Muguruzaová nevěděla. Byl to dobrý míč? Aut? „Podívala jsem se na umpirového sudího a ten nic neříkal. Čárový rozhodčí nic...  celý článek

Šafářová se po Paříži propadla na světovém žebříčku o šestnáct míst

6.6.2016  9:44
Pád o šestnáct míst na světovém žebříčku postihl Lucii Šafářovou po Roland Garros. Loni se česká tenistka probila v Paříži do finále, letos vypadla ve třetím kole a klesla ze třinácté na...  celý článek

Zápis do dějin se odkládá. Serenu W. porazila ve finále Muguruzaová

4.6.2016  14:52, aktualizováno  20:49
Sobota 4. června 2016 se možná stane významným datem v tenisových dějinách. Ale trochu jinak než se plánovalo. Američanku Serenu Williamsovou, která usilovala o rekordní 22. grandslamový titul,...  celý článek

Kvitová je ve Stuttgartu v semifinále, Plíšková proti Radwaňské neuspěla

22.4.2016  17:22, aktualizováno  22:21
Ani španělská hrozba jménem Garbiňe Muguruzaová nezastavila ve Stuttgartu Petru Kvitovou. Česká tenistka vyřadila ve čtvrtfinále turnajovou trojku po setech 6:1, 3:6, 6:0 a v souboji o finále...  celý článek

Hlaváčková a Hradecká dostaly „kanára“. Do finále Masters neprošly

31.10.2015  13:39, aktualizováno  15:46
Naděje na dvojnásobné zastoupení českého tenisu v nedělním finálovém programu Turnaje mistryň rychle zhasla. Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou v semifinále čtyřhry podlehly španělskému páru...  celý článek

České derby v Singapuru: Kvitová a Šafářová se utkají ve skupině

23.10.2015  13:32, aktualizováno  13:50
Tenistky Petra Kvitová a Lucie Šafářová se na Turnaji mistryň v Singapuru utkají v jedné skupině. Společně byly nalosovány do Bílé skupiny, v kvartetu je doplní Garbine Muguruzaová a Angelique...  celý článek

Strýcová si v Tokiu zahraje druhé kolo, Koukalová v Soulu vzdala

21.9.2015  10:01, aktualizováno  19:35
Barbora Strýcová postoupila na tenisovém turnaji v Tokiu do druhého kola. Domácí hráčku Naomi Osakaovou, sedmnáctiletou držitelku divoké karty, porazila 7:5, 6:2. Její další soupeřkou bude třetí...  celý článek

Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.