Gabriela Capová

Krýzl navzdory únavě obhájil titul ve slalomu, ženám vládla Dubovská

1.4.2017  19:29
Lyžař Kryštof Krýzl obhájil titul mistra republiky ve slalomu. V této disciplíně triumfoval na domácím šampionátu už poosmé. Mezi ženami ve Špindlerově Mlýně zvítězila Martina Dubovská.   celý článek

Strachová se s MS rozloučila pátým místem, Shiffrinová bere třetí titul

18.2.2017  9:30, aktualizováno  14:30
Třetí titul v řadě. A teprve v jedenadvaceti letech. Američanka Mikaela Shiffrinová opět dominovala slalomářkám na světovém šampionátu ve Svatém Mořici. Šárka Strachová při svém posledním startu...  celý článek

Začíná světový šampionát alpských lyžařů. Na koho budou Češi spoléhat?

7.2.2017  8:59
Úterním superobřím slalomem odstartuje 36. mistrovství světa alpských lyžařů ve švýcarském Svatém Mořici do něhož zasáhne třináct českých reprezentantům. Mezi největší medailová želízka patří...  celý článek

Na MS sjezdařů pojede třináct Čechů včetně Strachové a Ledecké

31.1.2017  18:38
V nominaci na únorové mistrovství světa ve sjezdovém lyžování ve Svatém Mořici je 13 českých reprezentantů včetně největší naděje Šárky Strachové. V týmu nechybí ani snowboardistka a lyžařka...  celý článek

V Mariboru vyhrála Shiffrinová i s tyčí mezi lyžemi, Strachová šestá

8.1.2017  9:05, aktualizováno  14:04
Královna je zpět! Po zaváhání v Záhřebu, kdy vypadla v prvním kole, se Mikaela Shiffrinová dokázala vrátit na nejvyšší stupeň. Během své jízdy se Američanka dokázala vypořádat i s létající tyčí,...  celý článek

Strachová byla v Záhřebu třetí, vládly Slovenky. Shiffrinová vypadla

3.1.2017  12:55, aktualizováno  17:51
Stupně vítězů závodu Světového poháru slalomářek jsou česko-slovenské. Suverénně vyhrála Veronika Velez-Zuzulová před krajankou Petrou Vlhovou. Na třetím místě dojela Šárka Strachová. V...  celý článek

Strachová dojela v Levi sedmá. První slalom sezony pro Shiffrinovou

12.11.2016  9:50, aktualizováno  14:31
Měsíce plné soustředění a tvrdých tréninků skončily, nastal čas závodění. I slalomářky vstoupily do Světového poháru, který pro ně začal ve finském Levi. A staré pořádky se tady nemění. Mikaela...  celý článek

Sjezdaři vstupují do poháru. Nejtěžší úkol: Kde na sezonu sehnat peníze?

18.10.2016  14:29
Obřími slalomy Světového poháru v rakouském Söldenu vstoupí čeští sjezdaři o víkendu do další závodní sezony. Jejím vrcholem bude v únoru mistrovství světa ve Svatém Mořici. A nejobtížnějším...  celý článek

Slalomářka Capová před mistrovstvím světa: Nervy? Zatím jsem v pohodě

7.2.2015  13:13
Gabriela Capová se chystá na mistrovství světa ve sjezdovém lyžování v americkém Beaver Cveku, do zámoří odlétá v neděli. „Už jsem byla na juniorském světovém šampionátu, loni na univerziádě,...  celý článek