FK Svéradice

9.6.2017  11:31
Utkání 28. kola přeboru Plzeňského kraje mezi Přešticemi a Svéradicemi bylo jednoznačnou záležitostí. Domácí fotbalisté nasázeli předposlednímu celku soutěže v každém poločase tři góly a...  celý článek

2.6.2017  18:27
Necelá stovka diváků u hřiště v Holýšově musela počkat na první branku do 62. minuty. Domácí fotbalisté ale rozjeli kanonádu, Rapidu Plzeň nastříleli ve zbytku utkání 27. kola ještě čtyři góly a...  celý článek

25.5.2017  20:59
Fotbalisté „béčka“ Domažlic nevzdávají boj o druhou příčku v přeboru Plzeňského kraje. Ve 26. kole nasázeli Rozvadovu čtyři branky za 47 minut a po výhře 4:0 ztrácejí na druhou Lhotu dva body....  celý článek

13.5.2017  7:59
Osmigólová přestřelka ve Lhotě domácí fanoušky nepotěšila. Hostující Rapid Plzeň vyhrál 5:3 a je na konci první poloviny tabulky. Plzeňský přebor vede po 24. kole s jednoznačným náskokem...  celý článek

6.5.2017  10:59
V Plzeňském přeboru se utkaly týmy z krajského města. Petřín Plzeň, jenž vede celou soutěž o patnáct bodů, prohrál po penaltách s osmým Rapidem Plzeň 1:2. Na nejvyšší vítězství dosáhly ve 23....  celý článek

28.4.2017  12:59
Ne náhodou je aktuálně nejlepším klubovým kanonýrem. Pavel Bešta nasázel ve 22. kole fotbalového přeboru Plzeňského kraje Lubům čtyři góly a zejména díky němu ovládly Přeštice souboj sousedů z...  celý článek

15.4.2017  5:59
Vedoucí tým krajského přeboru Plzeňského kraje potvrdil svou pozici. Na hřišti čtvrtých Přeštic vyhrál Petřín Plzeň vysoko 8:1. Tabulku vede po dvaceti zápasech se jedinou ztrátou o devět bodů.   celý článek

23.11.2016  6:59
Přední týmy přeboru Plzeňského kraje se v posledním podzimním kole soutěže rozloučily vítězstvím. Tabulku vede před Lhotou o sedm bodů Petřín Plzeň. Třetí je rezerva Domažlic, čtvrté Luby. Na...  celý článek

14.11.2016  20:05
Fotbalisté Petřínu Plzeň deklasovali rezervu Domažlic 5:0 a potvrdili pozici lídra tabulky. Všech pět zásahů do sítě třetího celku přeboru Plzeňského kraje padlo až ve druhém poločase. Na...  celý článek

4.11.2016  12:39
Rezerva Domažlic prohrála ve dvanáctém kole přeboru Plzeňského kraje v Přešticím a přišla o druhé místo. Třetí gól domácích vstřelil Pavel Bešta z poloviny hřiště. Tabulku vede před druhou...  celý článek

27.10.2016  7:59
Zápas měl Rozvadovští rozehraný výborně, na hřišti rezervy Domažlic od prvního poločasu vedli a i přes vyrovnávací gól domácích drželi hosté dlouho nadějný výsledek. Jenže pak přišlo vyloučení...  celý článek

21.10.2016  11:07
Fotbalisté Sokolu Lhota hráli celou druhou půli v deseti, přesto v ní byli aktivnější než soupeř z Bolevce. V 10. kole přeboru Plzeňského kraje nasázeli celkem sedm gólů, z toho pět po změně...  celý článek

13.10.2016  18:32
Fotbalisté Petřínu Plzeň jsou i po devíti zápasech krajského přeboru na prvním místě tabulky. Ve víkendovém utkání zdolali venku šesté Luby 4:1. Polovinu branek hostujícího týmu vstřelil Marek...  celý článek

7.10.2016  5:59
Fotbalisté Sokolu Lhota zvítězili v rámci osmého kola přeboru Plzeňského kraje nad Svéradicemi jednoznačně 7:1. O góly domácích se postarali tři hráči - Matěj Strejček a Vladislav Fiala se...  celý článek

28.9.2016  16:32
Fotbalisté Baníku Stříbro z Plzeňského kraje zvítězily v sedmém kole tamního přeboru na hřišti Chotíkova díky dvěma gólům Adama Kohuta. Obě branky padly po standardních situacích, obě hlavou....  celý článek

22.9.2016  6:57
Jediný, zato krásný gól rozhodl duel šestého kola fotbalového přeboru Plzeňského kraje mezi Svéradicemi a Nýrskem. Domácí Martin Klas napřáhl z patnácti metrů a míč se od břevna odrazil za...  celý článek

7.9.2016  16:15
Fotbalisté „béčka“ Rokycan neprožívají skvělé období. Bez výhry a se skóre 1:15 se krčí na dně tabulky přeboru Plzeňského kraje. Ve čtvrtém kole soutěže prohráli na hřišti Přeštic vysoko 0:7....  celý článek

31.8.2016  18:09
Fotbalisté Rozvadova deklasovali ve třetím kole přeboru Plzeňského kraje „béčko“ Rokycan vysoko 5:0. Pět branek padlo i v dramatickém utkání mezi vedoucím Petřínem Plzeň a Zručí, díky gólu z...  celý článek

10.6.2016  11:09
Na tuhle branku bolevecký fotbalista Michal Bublík jen tak nezapomene. Trefil se skoro z půlky - na hranici kruhu si všiml vyběhnutého gólmana Přeštic a ze 40 metrů ho pohotově přeloboval....  celý článek

1.6.2016  17:38
Miroslav Vrhel a Imrich Varga. Dvojice fotbalových útočníků, jež táhne v přeboru Plzeňského kraje první Sušici za postupem, proti poslední Zruči opět řádila. Odchovanec Viktorie Plzeň Vrhel...  celý článek

27.5.2016  19:59
Čtyři utkání před koncem soutěže si lídr přeboru Plzeňského kraje Sušice na čele udržuje tříbodový náskok. Vedení v lize první tým potvrdil jasnou výhrou v rámci 26. kola na půdě Horšovského...  celý článek

20.5.2016  16:29
Sušice, lídr přeboru Plzeňského kraje, ve 25. kole porazila Lhotu 4:1. Domácí fotbalisté ale se čtvrtým týmem tabulky prohrávali, jenže během minuty vyrovnali a skóre zvládli otočit. Podívejte...  celý článek

12.5.2016  20:00
Bolevec, desátý tým fotbalového přeboru Plzeňského kraje, porazil ve 24. kole rezervu Rokycan 3:2. Utkání rozhodl povedeným obloučkem Ondřej Šnaider v 86. minutě. Nejen na jeho trefu se...  celý článek

5.5.2016  19:09
Hlavička k tyči, lob, dalekonosná rána, lob, penalta, dorážka střely a znovu lob. Duel 23. kola přeboru Plzeňského kraje mezi Chotíkovem a Horšovským Týnem nabídl divákům nejednu fotbalovou...  celý článek

28.4.2016  17:00
Několik metrů před velkým vápnem napřáhl a jeho bomba levačkou se zastavila až v síti hostujících Vejprnic. Především díky dvoubrankovému příspěvku Milana Ungra ovládl Rapid Plzeň domácí utkání...  celý článek

19.4.2016  18:06
Volný přímý kop se dá zahrávat různě, což potvrdili fotbalisté během 21. kola přeboru Plzeňského kraje. Lukáš Čížek z Rozvadova zakroutil míč přes zeď a s pomocí břevna překonal gólmana při...  celý článek

14.4.2016  20:59
Fotbalisté Přeštic zvítězili ve 20. kole přeboru Plzeňského kraje 4:1 nad poslední Zručí a na vedoucí Rozvadov už ztrácejí pouhý bod. V dresu domácích se krásnou dělovkou z velké dálky...  celý článek

8.4.2016  16:30
Gól pod břevno, trefa po brejku k levé tyči či dorážka střely. Šest různých střelců z Přeštic skórovalo sedmkrát do sítě Horšovského Týnu vždy po povedeném fotbalovém momentu. Na ty...  celý článek

1.4.2016  16:58
Fotbalový přebor Plzeňského kraje nabídl v 18. kole jedno velké překvapení. Lídr soutěže Rozvadov totiž prohrál na hřišti Zruče 0:1. Poslední celek tabulky tak na nesestupovou pozici ztrácí už...  celý článek

21.11.2015  17:24
Sušice v 15. kole přeboru Plzeňského kraje soupeři z Mýta opepřila poslední zápas podzimní části. Doma jednoznačně vyhrála 4:0, kdy dvakrát snadno skórovala po velkých chybách hostí. O...  celý článek

13.11.2015  18:53
Sušice v přeboru Plzeňského kraje nastřílela ze všech týmů nejvíce branek. Tuto statistiku ještě vylepšila pěti góly, které její hráči nasázeli rezervě Rokycan. Poslední Slavoj Mýto vyválčil...  celý článek

6.11.2015  19:26
Nejnapínavější klání 13. kola přeboru Plzeňského kraje se odehrálo mezi týmy Svéradic a Lhoty. Hosté se raketově dostali do vedení. Svéradicím se v druhém poločase podařilo vyrovnat, diváci...  celý článek

30.10.2015  13:05, aktualizováno  14:05
Na časomíře svítilo teprve 0:25. To už ale kroucený balón z kopačky Martina Šáchy z Rozvadova spadl přímo do horního rohu branky Startu Luby. Předposlední Slavoj Mýto parádně vybojoval teprve...  celý článek

23.10.2015  16:58
V 11. kole fotbalového přeboru Plzeňského kraje úřadovali hráči TJ Přeštice. V domácím utkání proti Lhotě si s chutí zastříleli autoři hattricků Pavel Bešta a Patrik Lambor, kteří se podepsali...  celý článek

16.10.2015  18:29
Několika vysokých výsledků byli svědky diváci, kteří dorazili na 10. kolo přeboru Pardubického kraje. V Holýšově se ze řetězu utrhl domácí střelec Petr Jeniš, který čtyřmi přesnými zásahy skolil...  celý článek

9.10.2015  15:05
Tým Sušice se rozhodně řadí mezi největší adepty na vítěze přeboru Plzeňského kraje. Potvrzuje to aktuálně třetím místem v tabulce. V 9. kole soutěže se postaral o největší výhru, kdy...  celý článek

25.9.2015  16:32
Většina týmů by zřejmě „hodila ručník do ringu“, kdyby po 30 minutách prohrávala na domácí půdě 0:2. Ne však Chotíkov. Ten třemi góly napravil nepovedený vstup do utkání a klání nakonec dovedl...  celý článek

18.9.2015  16:30
Brazilského obránce Alexe si fanoušci Chelsea zamilovali i díky jeho fantasticky zahrávaným přímým kopům. Do balónu se vždy opřel vší silou díky mohutným stehnům. Často z toho byl parádní gól. V...  celý článek

11.9.2015  19:42
Možná by se někomu zdálo, že Sušice ctí nejmodernější defenzivní trendy světového fotbalu. To se ovšem během 5. kola plzeňského přeboru jednalo pouze o bránění nepřímého volného kopu na hraně...  celý článek

4.9.2015  16:27
Ve 4. kole přeboru Plzeňského kraje se konaly fotbalové brankové hody. Třetí Chotíkov si venku vyšlápl na Lhotu, která jeho počínání odnesla debaklem 3:7. Lídr soutěže TJ Sušice potvrdil svou...  celý článek

28.8.2015  15:11
Třetí kolo plzeňského krajského přeboru nabídl divákům několik zdařilých pumelic, pár parádiček a hlavně dvě kanonády. O ty se postaraly celky Vejprnic a Domažlic B. První jmenovaný celek jasně...  celý článek

20.8.2015  21:50
Fotbalisté Sušice navázali na pětigólovou výhru z minulého kola čtyřmi brankami do sítě rezervy Domažlic. Ty dokázaly zareagovat pouze jednou a vedoucí celek tabulky zvítězil 4:1, přičemž góly...  celý článek

14.8.2015  6:00
Fotbalisté Sušice se z divize zase vrátili o soutěž níže, do přeboru Plzeňského kraje. A vstup zvládli na výbornou. Z Rozvadova si přivezli vysoké vítězství v poměru 5:1. Poprvé se prosadili už...  celý článek