FC Turín

Zemanova Pescara vysoko prohrála s AS Řím a sestupuje z italské ligy

24.4.2017  22:43
Český trenér Zdeněk Zeman nedokázal udržet fotbalisty Pescary v italské lize. Jeho svěřenci v pondělní dohrávce 33. kola doma podlehli AS Řím 1:4 a na záchrannou sedmnáctou příčku už nedosáhnou.  celý článek

Schick dal desátý gól v lize, Sampdoria ale padla. Jankto byl u výhry

23.4.2017  14:32, aktualizováno  22:48
Útočník Patrik Schick i nadále udivuje fotbalovou Itálii. Ve 33. kole tamní ligy se po pěkné individuální akci opět radoval z branky, která byla jeho desátou v sezoně. Sampdoria ale neudržela...  celý článek

Fiorentina zvládla devítigólovou bitvu s Interem, Krejčí hrál za Boloňu

22.4.2017  20:01, aktualizováno  23:10
Ani hattrick Maura Icardiho nestačil Interu Milán ke třem bodům, Fiorentině se totiž v přestřelce dařilo lépe a zvítězila 5:4. Záložník Ladislav Krejčí odehrál za Boloňu 78 minut, prohře 2:3 s...  celý článek

Inter ztratil výhru nad AC v nastavení, Schickův gól na výhru nestačil

15.4.2017  14:40, aktualizováno  22:36
Inter vedl ještě sedm minut před koncem nad AC o dvě branky, jenže v závěru o vítězství přišel. Cristián Zapata z AC vyrovnal duel 32. kola italské ligy až v sedmé nastavené minutě, sudí gól...  celý článek

Schick pomohl asistencí k remíze, Boloňa s Krejčím nestačila na Řím

9.4.2017  14:47, aktualizováno  22:54
Útočník Patrik Schick potvrdil skvělou formu, jeho gólová přihrávka ale Sampdorii ve 31. kole italské fotbalové ligy ke třem bodům nestačila. Janov dvakrát vedl, avšak Fiorentině se povedlo...  celý článek

Juventus vyhrál nad Chievem, Pescara pod Zemanem opět remizovala

8.4.2017  17:04, aktualizováno  22:48
Juventus porazil Chievo Verona 2:0 a vede italskou ligu o devět bodů před AS Řím, který má ale zápas k dobru. Fotbalistům Pescary se znovu vzdálila záchrana. Ve 31. kole jen remizovali v Empoli...  celý článek

Jankto pomohl krásným gólem k remíze, Zemanova Pescara obrala AC Milán

2.4.2017  14:28, aktualizováno  22:52
Fotbalový záložník Jakub Jankto má parádní formu. Jednadvacetiletý reprezentant se trefil ve třetím utkání italské ligy v řadě, na hřišti FC Turín otevřel v 50. minutě dělovkou pod břevno skóre....  celý článek

Jankto dal opět gól a Krejčí asistoval. Schick se proti Juventusu zranil

19.3.2017  14:26, aktualizováno  22:45
Čeští fotbalisté v italské lize byli znovu vidět. Jakub Jankto se podílel gólem na výhře Udine nad Palermem, Ladislav Krejčí z Boloni přispěl asistencí ke skalpu Chieva. Jen Patrik Schick nebude...  celý článek

Inter Milán remizoval na hřišti Turína, AC Milán vyhrál nad Janovem

18.3.2017  20:09, aktualizováno  22:53
Fotbalisté Interu Milán remizovali ve 29. kole italské ligy na hřišti FC Turín 2:2 a zůstali na páté příčce tabulky. Obě branky hostí padly po zaváhání turínského brankáře Joea Harta. Ve druhém...  celý článek

Jankto zářil proti Pescaře, má gól a dvě asistence. Sampdoria vyhrála

11.3.2017  22:56, aktualizováno  13.3 23:04
Nejlepší zápas kariéry prožil v italské lize český záložník Jakub Jankto. Na hřišti Pescary, již vede trenér Zdeněk Zeman, zazářil vítězným gólem a a dvěma asistencemi. Udine zvítězilo 3:1. Už v...  celý článek

Kykyryký! Turín velebí střelecký objev s kohoutí oslavou

7.3.2017  9:59
Vypadá to trochu komicky. Když dá gól, přiloží si Andrea Belotti palec na čelo, zbylé čtyři prsty zvedne a napodobuje kohoutí hřebínek. Tuhle oslavu mu vymyslel kamarád z dětství Juri Gallo,...  celý článek

Udine s Janktem obralo o body Juventus, Inter nastřílel pět gólů

5.3.2017  17:01, aktualizováno  22:46
Fotbalisté Juventusu po sedmi výhrách v řadě ztratili body v Udine. V utkání 27. kola italské ligy tam prohrávali, po gólu Bonucciho ovšem vybojovali remízu 1:1. Na čele tabulky mají i přes...  celý článek

Boloňa s Krejčím opět prohrála, Pescara pod Zemanem zvítězila 5:0

19.2.2017  14:33, aktualizováno  22:54
Fotbalistům Boloni se v únoru nedaří. Ve 25. kole italské ligy před vlastními fanoušky podlehli Interu 0:1. Český záložník Ladislav Krejčí odehrál celý zápas, který v 81. minutě rozhodl...  celý článek

Schicka na lavici schovávám. Nechci, aby mi ho prodali, říká jeho kouč

13.2.2017  11:51
Zase vylepšil svou báječnou bilanci, po nedělním duelu proti Boloni potřebuje fotbalový útočník Patrik Schick na gól v italské lize jen 106 minut. A pořád mu to nestačí na základní sestavu...  celý článek

Arsenal hledá náhradu za Čecha, píší v Anglii. Jen spekulace, tvrdí agent

9.2.2017  11:39
Fotbalový Arsenal hledá pro příští sezonu náhradu za Petra Čecha, vyhlédl si Joea Harta z Manchesteru City - s touto překvapivou zprávou přišel ve čtvrtek ráno anglický deník Daily Mail. Podle...  celý článek

Schickovi na gól stačily dvě minuty, Krejčí potřetí v řadě asistoval

29.1.2017  17:02, aktualizováno  23:01
Čeští fotbalisté zažili v italské lize úspěšnou neděli. Patrik Schick i Jakub Jankto se radovali z výher, Ladislav Krejčí s Boloňou nakonec brali bod. Krejčí se přitom potřetí za sebou podílel...  celý článek

Inter porazil Pescaru a posunul se na čtvrté místo před Lazio

28.1.2017  20:12, aktualizováno  22:52
Fotbalisté Interu Milán zdolali ve 22. kole italské ligy poslední Pescaru jasně 3:0 a po sedmé výhře za sebou se v tabulce posunuli na čtvrté místo před Lazio. Římané i přes velkou střeleckou...  celý článek

Co střela, to gól. Bravo ze City už dva zápasy čeká na úspěšný zákrok

24.1.2017  10:58
Manchester City v boji o anglický fotbalový titul dramaticky ztrácí. Jedním z viníků je brankář Claudio Bravo, který si už dva zápasy za sebou nepřipsal ani jeden úspěšný zákrok. Šest střel,...  celý článek

Krejčí z Boloni má další asistenci, Juventus se vrátil na vítěznou vlnu

22.1.2017  14:22, aktualizováno  22:38
Ladislav Krejčí ve druhém ligovém utkání po sobě pomohl Boloni k vítězství 1:0. V zápase 21. kola proti Turínu opět asistoval u jediného gólu Blerima Džemailiho. Týden starou porážku odčinil v...  celý článek

Neapol porazila ve šlágru AC Milán, rozhodl báječný start do zápasu

21.1.2017  22:51
V šesté minutě první gól, o tři minuty později druhý. Fotbalistům Neapole vyšel úvod zápasu s AC Milán parádně a díky brankám Lorenza Insigneho a Josého Callejóna nakonec ve 21. kole italské...  celý článek

AS Řím zdolal Udine a ztrácí bod na Juventus. Ten prohrál s Fiorentinou

15.1.2017  17:09, aktualizováno  16.1 23:11
Fotbalisté AS Řím porazili Udine 1:0 a po 20. kole italské ligy ztrácejí na vedoucí Juventus pouhý bod. Lídr tabulky podlehl Fiorentině 1:2, avšak stále má utkání k dobru. Do nedělních utkání ze...  celý článek

Neapol smetla Cagliari pěti góly, turínské derby rozhodl Higuaín

11.12.2016  14:24, aktualizováno  22:40
Neapol deklasovala Cagliari 5:0 a posunula se na čtvrté místo italské fotbalové ligy. V duelu 16. kola zazářil belgický útočník Dries Mertens, jenž se na vysokém vítězství podílel hattrickem. ...  celý článek

Schick šel do hry v nastavení a stihl gól. Sampdorii pojistil vítězství

3.12.2016  22:51, aktualizováno  5.12 23:22
Do výborné formy se v Itálii dostává útočník fotbalové reprezentace Patrik Schick. Na konci listopadu pomohl dvěma brankami k pohárové výhře Sampdorie Janov nad Cagliari, v nedělním ligovém...  celý článek

Jankto se v italské lize podílel na gólu Udine, ale výhry se nedočkal

31.10.2016  21:04, aktualizováno  23:04
Než vystřídal, zahrál si 74 minut a po jeho rohu padl gól. Hřiště Jakub Jankto opouštěl ve chvíli, když jeho Udine vedlo 2:1. Vítěznou oslavu si však český mladík v 11. kole italské fotbalové...  celý článek

Hartův nepovedený debut za Turín. Chyboval podobně jako Bravo v derby

12.9.2016  6:59
V Manchesteru City ho už nechtěli, tak putoval do Itálie. A premiéra v dresu FC Turín gólmanovi Joe Hartovi nevyšla: špatně vyběhl na centr, soupeř skóroval a i kvůli tomu turínský klub prohrál...  celý článek

Conteho na lavičce italské fotbalové reprezentace nahradí Ventura

7.6.2016  17:28
Nástupcem trenéra Antonia Conteho u italské fotbalové reprezentace se stane Giampiero Ventura. Osmašedesátiletý kouč, který od roku 2011 vedl FC Turín, se dohodl s národní federací na dvouleté...  celý článek

Juventus v italské lize vyzrál na Lazio, Neapol sestřelila Boloňu

19.4.2016  23:01, aktualizováno  21.4 23:00
Všechny týmy elitního tria italské ligy ve 34. kole bodovaly naplno. Vedoucí Juventus Turín porazil Lazio Řím 3:0 a před druhou Neapolí, která v úterní předehrávce rozstřílela Boloňu 6:0, má...  celý článek

Juventus v pohodě zvládl derby, fenomén Buffon překonal letitý rekord

19.3.2016  23:01, aktualizováno  20.3 23:55
Ten chlap snad nestárne. Ginaluigi Buffon, osmatřicetiletý brankář fotbalového Juventusu, se zase jednou zapsal do statistik: s 974 minutami bez inkasovaného gólu vytvořil nový rekord italské...  celý článek

Soupeř Sparty remizoval, Juventus se pořád drží před Neapolí

4.3.2016  23:21, aktualizováno  6.3 22:47
Po třech zápasech bez výhry fotbalisté Neapole v 28. kole italské ligy porazili Chievo Verona 3:1, ale jelikož druhý den své utkání v Bergamu zvládl i první Juventus, je mezi oběma kandidáty na...  celý článek

Po bídě v úvodu už Juventus atakuje první místo, ligu vede Inter Milán

6.1.2016  17:18, aktualizováno  22:59
Osmé vítězství v italské lize za sebou. Juventus Turín po mizerném úvodu sezony je v posledních týdnech v domácí soutěži zase suverénní jako v předchozích letech. Po výhře 3:0 ve vloženém 18....  celý článek

Neapol nezískala v Boloni nic, do čela se tak protlačil Inter Milán

5.12.2015  18:33, aktualizováno  6.12 22:37
Inter Milán se vrací do čela italské ligy. V 15. kole porazil Janov 1:0, kdežto dosavadní lídr Neapol prohrál v Boloni 2:3. AS Řím na hřišti FC Turín ztratil vítězství v poslední minutě z...  celý článek

Útočník Dybala zařídil Juventusu pátou výhru za sebou

4.12.2015  23:19
Fotbalisté Juventusu zvítězili na hřišti Lazia Řím 2:0 a připsali si v italské lize pátou výhru za sebou. V tabulce se obhájci titulu po bídném startu do sezony bodově dotáhli na čtvrtý AS Řím,...  celý článek

AS Řím ovládl derby, vyhrál i Juventus. V čele dál o skóre Fiorentina

7.11.2015  22:57, aktualizováno  8.11 22:46
Na špičce italské ligy se ve 12. kole neudál žádný pohyb - všech pět nejlepších týmů vyhrálo. Fiorentina vládne po výhře 2:0 na Sampdorii Janov dál tabulce díky lepšímu skóre před Interem Milán,...  celý článek

Inter skolil lídra, v čele je Fiorentina, Juventus vyhrál derby

31.10.2015  21:03, aktualizováno  2.11 23:06
Inter Milán porazil po brance Garyho Medela v 11. kole italské ligy AS Řím 1:0 a svého soupeře přeskočil. Před římský klub se dostala i Fiorentina, která porazila Frosinone a o skóre je v čele....  celý článek

Placírka do vlastní brány. Nešikovnost gólmana může Turín stát poháry

7.5.2015  14:30
Léta čekal, až se někde stane jedničkou. V FC Turín se to italskému gólmanovi Daniele Padellimu konečně povedlo, teď se ale zřejmě bude o místo opět strachovat. Ve středečním zápase proti Empoli...  celý článek

Juventus podlehl v městském derby, Cagliari po třech měsících vyhrálo

25.4.2015  22:54, aktualizováno  26.4 22:43
Juventus nezvládl po 20 letech městské derby, na hřišti FC Turín podlehl 1:2, ale jeho suverénní postavení v čele tabulky to nijak nezasáhlo. I proto, že AS Řím v závěru sezony klopýtá, v 32....  celý článek

Juventus nečekaně prohrál s posledním, Lazio poskočilo před AS Řím

11.4.2015  20:18, aktualizováno  12.4 22:43
Tohle se opravdu nečekalo. 30. kolo italské ligy přineslo prvotřídní překvapení - vedoucí Juventus nestačil na poslední tým tabulky a na hřišti Parmy prohrál 0:1. Přesto má luxusní...  celý článek

Trenér Zeman přišel o vítězný návrat, Lazio se dotahuje na AS Řím

14.3.2015  23:58, aktualizováno  16.3 23:13
Fotbalisté Cagliari po návratu trenéra Zdeňka Zemana uhráli remízu 1:1 s Empoli. Až do třetí minuty nastavení přitom vedli. Za titulem nezadržitelně míří Juventus, který vyhrál 1:0 v Palermu....  celý článek

Kadlece chtěl nováček Paderborn, Frankfurt ho ke konkurentovi nepustil

20.1.2015  13:47
Zdálo se, že je nejžhavějším kandidátem na angažování fotbalisty Václava Kadlece. Bundesligový nováček z Padebornu však záhy ze hry vypadl. Šanci získat českého útočníka Frankfurtu na hostování...  celý článek

Sparta bojuje o Kadlece se Sportingem, Turínem, Hamburkem i PAOK Soluň

13.1.2015  12:22
O českého fotbalistu Václava Kadlece se vedle Sparty uchází několik evropských zájemců. Hráčův agent Pavel Paska potvrdil zájem FC Turín, podle německého deníku Bild se přidaly také Sporting...  celý článek

Turínské derby rozhodl v nastavení Pirlo, AS Řím si poradil s Interem

30.11.2014  17:42, aktualizováno  1.12 23:10
Až nečekaně napínavé bylo derby klubů z Turína. Vedoucí celek tabulky Juventus přemohl patnáctý FC Turín až ve třetí minutě nastavení, vítězství 2:1 mu vystřelil zkušený záložník Andrea Pirlo....  celý článek

Juventus nasázel poslednímu sedm gólů, Neapol vyhrála těsně

8.11.2014  22:42, aktualizováno  9.11 22:45
Svou nejvyšší výhru v italské lize od roku 1983 oslavili fotbalisté Juventusu. Lídr tabulky v 11. kole znemožnil Parmu výsledkem 7:0 a má dál tříbodový náskok na druhý AS Řím, který porazil FC...  celý článek

Juventus si v italské lize dál drží luxusní náskok před AS Řím

25.3.2014  23:00, aktualizováno  27.3 22:46
Vedoucí týmy ve 30. kole italské ligy nezaváhaly. Juventus Turín porazil Parmu 2:1 zásluhou dvou gólů Téveze a vede tabulku už o 14 bodů před fotbalisty AS Řím, kteří v úterní předehrávce...  celý článek

Turínské derby rozhodl kanonýr Tévez, Rabušic opět seděl na lavičce

22.2.2014  23:17, aktualizováno  24.2 23:09
Jen těsně 1:0 vyhráli fotbalisté Juventusu městské derby s FC Turín. O jejich výhře a udržení devítibodového náskoku na druhý AS Řím rozhodl útočník Carlos Tévez. Římský celek, který má jeden...  celý článek

Rabušicův přestup do Verony je potvrzený. Dostal smlouvu na 3,5 roku

14.2.2014  14:16
Českému fotbalistovi Michaelu Rabušicovi končí nucená pauza, už v pondělí může poprvé nastoupit za svůj nový klub Hellas Verona proti FC Turín. Ač 24letý útočník do Itálie z Liberce odešel už...  celý článek

Už došlo na AS Řím, jako první mu body sebral Turín. Milán opět selhal

2.11.2013  20:11, aktualizováno  4.11 22:56
AS Řím poprvé v letošním ročníku italské ligy nevyhrál. V 11. kole remizoval na hřišti FC Turín 1:1 a tabulku vede už jen o tři body. Jeho pronásledovatelé vyhráli, Juventus v Parmě a Neapol...  celý článek

Fotbalisté AS Řím vytvořili rekord, po devíti kolech mají devět výher

26.10.2013  23:20, aktualizováno  27.10 22:54
Fantastický a nyní už i rekordní vstup do sezony prožívají fotbalisté AS Řím. V 9. kole vyhráli na stadionu Udine 1:0 a udrželi stoprocentní bilanci, což se dosud žádnému týmu v Serii A...  celý článek

Juventus může příště slavit titul, Inter přišel o pohárovou příčku

27.4.2013  23:10, aktualizováno  28.4 22:45
Už v příštím kole si mohou fotbalisté Juventusu zajistit mistrovský titul. Úřadující šampioni vyhráli derby na stadionu FC Turín 2:0 a na druhou Neapol, která porazila Pescaru 3:0, mají čtyři...  celý článek

Neapol dala pět branek venku, ale manko na Juventus nestáhla

30.3.2013  17:03, aktualizováno  23:07
Juventus Turín zvládl další překážku na cestě za obhajobou titulu. Ve vypjatém zápase 30. kola na Interu Milán zvítězil 2:1 a udržel si komfortní devítibodový náskok před Neapol. Ta dala pět...  celý článek