FC Sevilla

Sevilla Fútbol Club S.A.D. - Španělský fotbalový klub založený v roce 1905, účastník nejvyšší španělské soutěže Primera División. Klub působí na stadionu Ramón Sánchez Pizjuán v Seville v Andalusii s kapacitou 45 500 míst.

Barcelona přetlačila oslabenou Valencii, Sevilla padla s Atlétikem

19.3.2017  18:08, aktualizováno  22:38
Dva body a jeden zápas k dobru. Takový je náskok Realu Madrid na čele španělské ligy před Barcelonou, která v neděli večer porazila Valencii 4:2. Ve 28. kole soutěže potřetí za sebou nevyhrála...  celý článek

Leicester je čtvrtfinalistou Ligy mistrů, Sevillu porazil o dva góly

14.3.2017  20:30, aktualizováno  22:56
Fotbalisté Leicesteru jsou mezi osmi nejlepšími týmy Ligy mistrů. V odvetě osmifinále proti Seville otočili na domácím hřišti dvojutkání se Sevillou a po výsledku 2:0 postupují. Postup do...  celý článek

Leicester touží v Lize mistrů po postupu. Náš sen žije, burcuje Mahriz

14.3.2017  8:58
Po odvolání trenéra Claudia Ranieriho ožili, teď mohou fotbalisté Leicesteru potvrdit zlepšenou formu v Lize mistrů. V úterní odvetě osmifinále však musí doma proti Seville dohánět manko 1:2....  celý článek

Atlético těsně vyhrálo v Granadě, Sevilla nečekaně remizovala s Leganes

11.3.2017  18:35, aktualizováno  22:50
Fotbalisté Atlétika Madrid zdolali Granadu 1:0, šest minut před koncem rozhodl Antoine Griezmann. Sevilla pouze remizovala v 27. kole španělské ligy s nováčkem Leganés 1:1. Na vedoucí Barcelonu...  celý článek

Fotbalisté Sevilly remizovali s Alavésem, vedoucí duo jim uniklo

6.3.2017  22:47
Fotbalisté Sevilly remizovali v dohrávce 26. kola španělské ligy na půdě Alavésu 1:1, čímž skončila jejich čtyřzápasová vítězná šňůra. Na první Barcelonu ztrácejí svěřenci trenéra Jorgeho...  celý článek

La Coruňa začala pod novým koučem remízou s Atléticem Madrid

2.3.2017  22:52, aktualizováno  23:39
Fotbalisté La Coruni v prvním utkání pod vedením nového kouče Pepeho Mela ve španělské lize remizovali s Atléticem Madrid 1:1 a bodovali po sérii čtyř porážek. Sevilla zdolala 1:0 Bilbao a po...  celý článek

Leicester má klíčový gól ze Sevilly. Trpěli jsme, uznal trenér Ranieri

23.2.2017  7:59
Naděje na postup do čtvrtfinále žije. Fotbalisté Leicesteru sice ve středečním duelu Ligy mistrů prohráli v Seville 1:2, ale přes velkou převahu domácích se jim podařilo vsítit důležitou branku...  celý článek

Ukáže se v Seville ten „lepší“ Leicester? Porto přivítá Juventus

22.2.2017  9:31
Leicester bude hájit svou pověst týmu, který ve fotbalové Lize mistrů šlape, na hřišti FC Sevilla. Druhý osmifinálový souboj nabídne duel mezi Portem a Juventusem, kde dojde na střet...  celý článek

Real zvítězil, Atlético spasil hattrick. Barcelonu zachránila penalta

17.2.2017  23:11, aktualizováno  20.2 22:47
Fotbalisté Realu Madrid přehráli ve 23. kole španělské ligy na domácím stadionu Espaňol 2:0 a vedou tabulku o bod před druhou Barcelonou, avšak mají dva duely k dobru. Barcelona udolala Leganés...  celý článek

Barceloně neuznali gól, selhala i Sevilla. Real pak zvýšil svůj náskok

29.1.2017  14:09, aktualizováno  22:35
Oba sevillsko-barcelonské souboje nedělního dne dopadly dobře pro Real Madrid. Fotbalisté Barcelony nejprve remizovali na hřišti Betisu 1:1 i kvůli neuznanému regulérnímu gólu, Sevilla poté...  celý článek

Barcelona i Sevilla pronásledují Real, kterému zařídil výhru Ramos

21.1.2017  18:13, aktualizováno  22.1 22:44
Fotbalisté Realu Madrid porazili Málagu 2:1 a ukončili sérii tří soutěžních utkání bez vítězství. Lídrovi tabulky zajistil tři body kapitán Sergio Ramos, jenž dal dva góly v prvním poločase. Z...  celý článek

Barcelona ovládla derby a je druhá, vyhrály i Sevilla a Atlético

17.12.2016  18:26, aktualizováno  19.12 22:45
Fotbalisté Barcelony zdolali v 16. kole španělské ligy v derby Espaňol 4:1 a přeskočili Sevillu na druhé příčce tabulky. Ta vyhrála nad Malagou stejným skóre, všechny čtyři góly navíc nasázela v...  celý článek

El Clásico skončilo remízou, bod pro Real zařídil na konci Ramos

3.12.2016  16:06, aktualizováno  4.12 22:42
Nejsledovanější duel víkendu vítěze nepřinesl. Barcelona ve 14. kole španělské fotbalové ligy remizovala s Realem Madrid 1:1, o těsný náskok přišla až v poslední minutě, kdy hlavou vyrovnal...  celý článek

Výhru Realu řídil dvougólový Ronaldo, na druhé místo poskočila Sevilla

26.11.2016  18:35, aktualizováno  22:54
Zprvu to vypadalo na debakl, protože už do dvacáté minuty vedl Real Madrid o dva góly. Jenže fotbalisté Gijónu snížili a ze stadionu Santiaga Bernabéua odjeli s porážkou 1:2. Obě branky vítězů...  celý článek

Ronaldo rozhodl hattrickem derby s Atlétikem, Barcelona ztratila

19.11.2016  18:24, aktualizováno  21.11 23:02
Ústřední postavou madridského derby byl Cristiano Ronaldo. Portugalský útočník Realu vstřelil tři góly a výrazně tak přispěl k vítězství 3:0 nad Atlétikem. „Bílý balet“ má po 12. kole španělské...  celý článek

Real porazil Leganes, Bale dal dva góly. Barcelona otočila v Seville

6.11.2016  14:07, aktualizováno  22:55
Fotbalisté Realu Madrid udrželi poprvé v sezoně čisté konto na domácím stadionu a porazili Leganes 3:0. Dva góly vstřelil Gareth Bale, ten třetí zařídil Alvaro Morata. V 11. kole španělské ligy...  celý článek

Ronaldo řídil výhru Realu hattrickem, zato Barcelona s góly šetřila

29.10.2016  18:26, aktualizováno  31.10 22:41
Fotbalisté Realu Madrid vyhráli na stadionu Alavésu 4:1, byť v úvodu zápasu prohrávali. Tři góly vstřelil soupeři Cristiano Ronaldo, který navíc po přestávce neproměnil penaltu. Real vede...  celý článek

Real zvládl duel s Bilbaem a vede ligu, Atlético poprvé prohrálo

23.10.2016  18:08, aktualizováno  22:50
Fotbalisté Realu Madrid porazili Athletic Bilbao 2:1 a vedou tabulku španělské ligy. Bod za nimi je po 9. kole Sevilla, která zdolala Atlético 1:0. Svěřenci Diega Simeoneho prohráli poprvé v...  celý článek

Real nadělil Legii. Juventus slaví i v oslabení a Leicester znovu vyhrál

18.10.2016  20:15, aktualizováno  22:56
Real Madrid doma nadělil Legii Varšava pět gólů, za hosty odehrál celé utkání Čech Adam Hloušek. Na kanonádě Realu se nepodílel Cristiano Ronaldo, na svůj stý gól v evropských pohárech tak čeká...  celý článek

Ronaldo může dát v Lize mistrů stý gól. Zastavit ho bude chtít i Hloušek

18.10.2016  8:59
Český fotbalista Adam Hloušek má před nejlákavějším zápasem kariéry. Pokud dostane od trenéra Legie Varšava šanci, tak v Lize mistrů nastoupí na Realu Madrid. Pomůže zastavit Cristiana Ronalda,...  celý článek

Hody ve Španělsku: Barcelona dala čtyři góly, Real šest, Atlético sedm

15.10.2016  18:11, aktualizováno  17.10 23:03
Fotbalisté Barcelony porazili v osmém kole španělské ligy Deportivo La Coruňa 4:0. Do sestavy Katalánců se po zranění vrátil Lionel Messi a skóroval, dvěma góly k jasné výhře přispěl Rafinha....  celý článek

Sevilla zvládla dramatický finiš a dotáhla se na Real Madrid

1.10.2016  19:42, aktualizováno  22:45
Sevilla vyhrála v zápase sedmého kola španělské ligy nad Alavésem 2:1. Vítězný gól vstřelil v nastaveném čase Ben Yedder, který dal také první branku Andalusanů. Real Madrid, Atlético i...  celý článek

Fazio v Římě dosud paběrkoval. Šanci dostal až proti Plzni

16.9.2016  10:51
Italský AS Řím, to je soubor fotbalových hvězd světového formátu, ale jen jeden z nich byl u tří triumfů v Evropské lize. Obránce Federico Fazio přišel do Evropy v roce 2007 z Buenos Aires a...  celý článek

Real v závěru odvrátil blamáž, Dortmund dal na Legii šest branek

14.9.2016  20:35, aktualizováno  22:46
Fotbalová Liga mistrů v druhý hrací den málem prožila obrovský šok. Obhájce trofeje Real Madrid při svém letošním vstupu do soutěže prohrával se Sportingem Lisabon, jenže minutu před koncem...  celý článek

Real i bez Ronalda jasně vyhrál, Barcelona na úvod ligy dala šest gólů

20.8.2016  20:48, aktualizováno  21.8 22:40
Real Madrid i Barcelona začaly španělskou liga vysokými vítězstvími. Barcelona nebohému Betisu Sevilla nastřílela šest gólů. Hattrick se povedlo Suárezovi, dva góly dal Messi. Real bez Cristiana...  celý článek

Real má Superpohár. Vyrovnal v nastavení, rozhodl na závěr prodloužení

9.8.2016  23:38
Fotbalisté Realu Madrid potřetí v historii vybojovali Superpohár UEFA. Vítězové Ligy mistrů porazili Sevillu 3:2 po prodloužení a navázali na zisk trofeje z let 2002 a 2014. Pouze Barcelona a AC...  celý článek

Zklamán z páté finálové prohry. Snad mi Bůh nenadělil smůlu, řekl Klopp

19.5.2016  9:20
Už ani neměl energii na bláznivá gesta. Když si stál v tunelu stadionu v Basileji před kamerou, aby zhodnotil zápas, neklidně si pohrával se zipem od teplákové bundy. "Nemůžu hráčům nic...  celý článek

Liverpool - Sevilla 1:3, báječný obrat po půli završil pohárový hattrick

18.5.2016  20:30, aktualizováno  22:41
Vítězem fotbalové Evropské ligy je zase Sevilla. Ve finále v Basileji proti Liverpoolu prohrála poločas 0:1, ale po parádním obratu, kdy dala tři góly za pětadvacet minut, zvítězila 3:1. Trofej...  celý článek

Barcelona je mistrem Španělska, sestupují malé kluby z Madridu

14.5.2016  18:50, aktualizováno  15.5 22:03
Fotbalová Barcelona první místo uhájila. V závěrečném 38. kole španělské ligy vyhrála v Granadě 3:0 a udržela nejtěsnější náskok před Realem Madrid, který zvítězil v La Coruni. Pro Barcelonu je...  celý článek

Atlético je ze hry venku, Barcelona má před posledním kolem na Real bod

8.5.2016  18:54, aktualizováno  20:56
Španělským fotbalovým králem bude v tomto ročníku buď Barcelona, nebo Real Madrid. Šance dosud druhého Atlétika Madrid se v předposledním kole rozplynula kvůli porážce 1:2 na hřišti posledního...  celý článek

Liverpool těsně prohrál s Villarrealem, Šachtar remizoval se Sevillou

28.4.2016  23:05, aktualizováno  23:21
Přemožitel pražské Sparty v Evropské lize Villarreal vstoupil do semifinále těsnou výhrou. Na domácím hřišti porazil Liverpool 1:0, triumf zařídil ve druhé minutě nastavení střídající Adrián...  celý článek

Výsledkový kolaps Barcelony vrátil do hry o titul madridské rivaly

16.4.2016  17:50, aktualizováno  17.4 22:34
Boj o španělský fotbalový titul je znovu otevřený, přestože ho už takřka držela Barcelona. Ta ovšem v poslední době tápe a po porážce 1:2 s Valencií ve 33. kole vrátila do boje své rivaly....  celý článek

Liverpool přestřílel Dortmund, v semifinále Evropské ligy je i obhájce

14.4.2016  23:08, aktualizováno  23:55
Do semifinále Evropské ligy postoupili fotbalisté Liverpoolu, Šachtaru Doněck, Sevilly a Villarrealu. Los je na programu v pátek odpoledne.  celý článek

Soupeř Sparty smazal ztrátu a zaskočil Barcelonu. Real sfoukl Sevillu

19.3.2016  22:47, aktualizováno  20.3 23:35
Fotbalisté Villarrealu, soupeře Sparty ve čtvrtfinále Evropské ligy, ukázali sílu. Ve 30. kole španělské ligy už prohrávali s vedoucí Barcelonou 0:2, přesto nakonec získali bod za remízu....  celý článek

Sparta poletí do Španělska, v Evropské lize vyzve Villarreal

18.3.2016  12:55, aktualizováno  14:15
Sparťanští fotbalisté vyzvou ve čtvrtfinále Evropské ligy Villarreal. První zápas je čeká 7. dubna ve Španělsku, domácí odveta je na programu o týden později. Soutěž zažije i šlágr Dortmund -...  celý článek

Liverpool vyřadil United, do čtvrtfinále prošly i Dortmund či Sevilla

17.3.2016  21:02, aktualizováno  23:18
Pokažená sezona pro fotbalisty Manchesteru United pokračuje. V osmifinále Evropské ligy vypadli s Liverpoolem. Mezi osm nejlepším týmů soutěže neprošla ani Basilej s českými zástupci Tomášem...  celý článek

Messi se podílel na čtyřech góly Barcelony, Real Madrid zažil drama

12.3.2016  18:24, aktualizováno  14.3 22:31
První místo ve španělské lize dál pevně drží fotbalisté Barcelony. Ve 29. kole rozstříleli Getafe 6:0. Na čtyřech gólech se podílel Lionel Messi - jeden dal, na tři přihrál. Druhé Atlético...  celý článek

Liverpool zaskočil United, Dortmund válel, Vaclík vychytal čisté konto

10.3.2016  20:55, aktualizováno  23:22
Bída fotbalistů Manchesteru United nebere konce. V úvodním osmifinále Evropské ligy prohráli na hřišti Liverpoolu 0:2. Za postupem naopak výrazně vykročily Dortmund, Villarreal či Šachtar...  celý článek

Ronaldo dal čtyři góly a dosáhl významné mety, Messi skóroval dvakrát

5.3.2016  18:07, aktualizováno  7.3 22:29
V předchozím domácím utkání neměl den a tým prohrál. V sobotu Cristiano Ronaldo nastřílel Vigu čtyři góly, další tři přidali jeho spoluhráči a Real Madrid v utkání 28. kola španělské ligy vyhrál...  celý článek

Barcelona soupeře přejela a překonala rekord Realu, Messi dal hattrick

2.3.2016  22:05, aktualizováno  3.3 23:00
Fotbalisté Barcelony v 27. kole španělské ligy bez problémů uhájili osmibodový náskok v čele tabulky. Na hřišti Vallecana vyhráli 5:1 a Lionel Messi k tomu pomohl hattrickem. Domácí dohrávali...  celý článek

Zidane poznal porážku, Real prohrál derby. Barcelona doma otáčela

26.2.2016  22:59, aktualizováno  28.2 22:31
Zinedine Zidane po osmi zápasech poprvé poznal, jak se cítí trenér po prohře. Jeho Real Madrid ve 26. kole španělské ligy nestačil v městském derby na svém stadionu na Atlético a padl 0:1....  celý článek

Shovívavý i atraktivní los. Sparta se o čtvrtfinále utká s Laziem

26.2.2016  12:50, aktualizováno  13:55
Není z nejtěžších, ale je atraktivní. Los osmifinále Evropské ligy byl pro sparťanské fotbalisty celkem shovívavý. V boji o postup mezi nejlepších osm týmů se utkají s Laziem Řím, osmým týmem...  celý článek

Messi rozehrál penaltu, Suárez dal hattrick a Barcelona soupeře smetla

13.2.2016  18:44, aktualizováno  14.2 22:25
Téměř hodina hry byla pryč a Barcelona v závěrečném duelu 24. kola španělské ligy hrála s Celtou Vigo 1:1. Nakonec soupeře deklasovala 6:1 a dál drží tříbodový náskok před Atlétikem. O další bod...  celý článek

Barcelona otočila šlágr s Atlétikem, Real Madrid nastřílel šest gólů

30.1.2016  18:10, aktualizováno  31.1 22:39
Hit 22. kola španělské ligy vyhrála Barcelona. S Atlétikem Madrid na svém stadionu sice brzy prohrávala, ale ještě v prvním poločase otočila skóre díky gólům Lionela Messiho a Luise Suáreze....  celý článek

Realu to pod Zidanem jde, znovu dal pět gólů. Barcelona dokonce šest

16.1.2016  22:38, aktualizováno  18.1 22:28
Vypadá to, že tahle změna se povedla. Real Madrid pod vedením Zinedina Zidana válí - i ve druhém zápase s francouzským trenérem na lavičce nastřílel pět branek a ve 20. ligovém kole porazil...  celý článek

Zidane prožil parádní premiéru, Real Madrid i Barcelona vysoko vyhrály

9.1.2016  17:57, aktualizováno  10.1 22:36
Zinedine Zidane prožil jako nový trenér fotbalistů Realu Madrid vydařenou premiéru. Jeho tým rozstřílel Deportivo La Coruňa 5:0. Vysoko vyhrála také Barcelona, která v 19. kole španělské ligy...  celý článek

Barcelona i Real remizovaly, španělskou ligu vede Atlético

2.1.2016  17:56, aktualizováno  3.1 22:23
Po sobotní ztrátě Barcelony, která ve španělské lize remizovala v derby na hřišti Espaňolu Barcelona 0:0, se podobně vedlo i rivalovi z Realu Madrid. Ten uhrál ve Valencii bod po výsledku 2:2. V...  celý článek

Barcelona dál vede španělskou ligu, ani madridští rivalové nezaváhali

30.12.2015  18:02, aktualizováno  31.12 18:17
Jednu penaltu proměnil, další zahodil. Navrch přidal Cristiano Ronaldo ještě jeden gól a fotbalisté Realu Madrid porazili v 17. kole španělské ligy San Sebastian 3:1. Přesto zůstal Real v...  celý článek

Jako za Puskáse. Nenasytný Real dal v lize nebohému soupeři deset gólů

20.12.2015  17:55, aktualizováno  22:30
Ještě v 25. minutě prohrávali 1:2, fanoušci už už nespokojeně bručeli, trenér Rafael Benítez se na lavičce možná začal potit. Ale pak fotbalisté Realu Madrid spustili smršť a v malém městském...  celý článek

Atlético dostihlo Barcelonu, ale ztráta Realu Madrid je znovu větší

12.12.2015  18:14, aktualizováno  13.12 22:28
Druhá ztráta za sebou stála fotbalisty Barcelony náskok v čele španělské ligy. Proti Deportivu La Coruňa přišli o dvougólové vedení a jen remizovali 2:2. Bodově se na ně dotáhlo Atlético Madrid,...  celý článek