Ernie Els

Na nejlepší český turnaj dorazí Clarke. Do budoucna se počítá s Woodsem

1.12.2016  14:39
Český golfový svátek bude opět o něco pompéznější. Na konci srpna dorazí na prestižní turnaj D+D Real Czech Masters velké osobnosti světového golfu, znovu zúčastní bývalá světová jednička Lee...  celý článek

Hokejista na letní olympiádě? Bývalý Jágrův parťák dělá golfového caddyho

13.8.2016  7:01
Má za sebou skvělou hokejovou kariéru, lemovanou více než tisíci body v NHL. V roce 2006 získal Stanley Cup, nejcennější týmovou trofej. Kanadu reprezentoval čtyřikrát na mistrovství světa. Ale...  celý článek

Spieth vykročil na golfovém Masters za obhajobou, první kolo ovládl

8.4.2016  8:05
Vydařeným kolem se šesti birdie vykročil americký golfista Jordan Spieth za obhajobou titulu na Masters. Druhý hráč světového žebříčku potvrdil, že se mu v Augustě daří, první den úvodního...  celý článek

Golfová revoluce: na European Tour mohou hráči trénovat v kraťasech

20.1.2016  14:04
V golfu padají staletá tabu, dlouhé kalhoty už nejsou na turnajích pro profesionály dogmatem. Vedení European Tour povolilo, že hráči mohou během tréninkových kol a při takzvaných pro-ams, kdy...  celý článek

Golfista Spieth začal rok jasným triumfem na Turnaji šampionů

11.1.2016  10:23
Světová golfová jednička Jordan Spieth vstoupil do nového roku suverénním vítězstvím. Dvaadvacetiletý Američan vyhrál Turnaj šampionů na Havaji s náskokem osmi ran před obhájcem titulu Patrickem...  celý článek

Schwartzel vstoupil do nové sezony European Tour desátým triumfem

29.11.2015  17:06
Úvodní turnaj nové sezony European Tour v jihoafrickém Malelane ovládl domácí golfista Charl Schwartzel. Vítěz Masters z roku 2011 vyhrál Alfred Dunhill Championship už počtvrté v kariéře a...  celý článek

Mladý Američan Spieth je osmnáctou golfovou světovou jedničkou

17.8.2015  14:32
Teprve dvaadvacetiletý Američan Jordan Spieth je v pořadí osmnáctým lídrem světového žebříčku v golfu. Do čela se vítěz letošních majorů Masters a US Open dostal po druhém místě na PGA...  celý článek

Golfista Spieth parádně odstartoval Masters. Vede o tři rány

9.4.2015  22:30
Americký golfista Jordan Spieth potvrzuje formu z uplynulých týdnů a první major sezony rozjel brilantně. Čtvrtý hráč světa zahrál první den Masters osm ran pod par hřiště a v Augustě vede o tři...  celý článek

Walker vládl golfistům v Honolulu a obhájil loňský triumf

19.1.2015  13:17
Úžasnou dominanci předvedl na turnaji v Honolulu americký golfista Jimmy Walker. Zvítězil se skóre -23, s rekordním náskokem devíti ran a obhájil loňský triumf. Celkem získal svůj čtvrtý titul...  celý článek

Watson vede golfové Masters po 2. kole, Mickelson neprošel cutem

12.4.2014  8:24
Američan Bubba Watson se po druhém kole dostal díky bezchybné hře do čela golfového Masters. V náročných podmínkách nakročil v Augustě k zisku druhého zeleného saka za tři roky.  celý článek

Hru na jamky nejlépe ovládá Day, ale Dubuisson se mu bránil statečně

24.2.2014  9:07
Golfista Jason Day vyhrál finále mistrovství světa ve hře na jamky. Šestadvacetiletý Australan v duelu s Victorem Dubuissonem z Francie promarnil vedení o tři jamky, o triumfu rozhodl na páté...  celý článek

Golfový Prezidentský pohár v Ohiu narušilo bouřlivé počasí

5.10.2013  8:34
Kvůli dvě hodin trvající bouřce se nedohrál druhý den golfového Prezidentského poháru. V pátek stihli hráči na hřišti v Dublinu v Ohiu dokončit jen dva souboje a Američané vedou nad mezinárodním...  celý článek

Do čela golfového PGA Championship se probojoval Američan Dufner

10.8.2013  8:11
Americký golfista Jason Dufner se díky rekordnímu druhému kolu propracoval po dvou dnech do čela PGA Championship. Američan zahrál v pátek na hřišti v Oak Hill 63 ran, vyrovnal tak nejlepší...  celý článek

Na golfovém Players se ujal vedení García o ránu před Woodsem

11.5.2013  10:55
Druhé koho turnaje Players Championship zamíchalo pořadím. Průběžné první místo teď patří španělskému golfistovi Sergiu Garcíovi. Jen o jednu ránu zaostává Američan Tiger Woods. Nový lídr zahrál...  celý článek

Scottův triumf mezi kapkami deště. Austrálie jásá: Adam je tvrďák!

15.4.2013  15:22
Zdálo se, že je Adam Scott až moc hodný a měkký. Že tenhle hezoun prostě nemá dost pevné nervy na boje o velké golfové tituly. A přece v neděli jako první Australan vyhrál Masters. Byla to...  celý článek

Masters poprvé ovládl Australan. Scott po dramatu předčil Cabreru

15.4.2013  6:38, aktualizováno  7:32
Až na druhé dodatečné jamce se rozhodovalo o vítězi golfového Masters. A na hřišti v americké Augustě se z triumfu na úvodním major turnaji v sezoně poprvé v historii radoval Australan - Adam...  celý článek

Před finále jsou v čele golfového US Open McDowell a Furyk

17.6.2012  9:36
V čele golfového US Open jsou před finálovým kolem dva někdejší vítězové tohoto turnaje Graeme McDowell ze Severního Irska a Američan Jim Furyk. Tiger Woods naopak po sobotě v San Francisku...  celý článek

Čejka si zajistil kartu na PGA Tour, Donald se vrátil na golfový trůn

30.4.2012  9:51
Německý golfista s českými kořeny Alex Čejka si 18. místem na turnaji v New Orleans zajistil účastnickou kartu na americké PGA Tour pro celý letošní rok. Dalším šťastlivcem byl v neděli Angličan...  celý článek

Woodsova forma stoupá, někdejší golfová jednička vyhlíží Masters

5.3.2012  9:45
Americký golfista Tiger Woods vyslal jasný signál, že i když už dávno nevládne světovému žebříčku, je stále nebezpečný a musí se s ním počítat.  celý článek

Ottovy šťastné dvojky. Jihoafrický golfista vyhrál své národní Open

27.11.2011  17:00
Pětatřicetiletý jihoafrický golfista Hennie Otto hrál tento týden svůj 222. turnaj v rámci European Tour a přetavil ho ve druhý titul v kariéře. V závěru překonal nervozitu a na SA Open porazil...  celý článek

Jihoafrický golfista Coetzee chce být králem džungle

23.11.2011  12:30
Ernie Els, Retief Goosen, Simon Dyson, George Coetzee. To jsou hlavní favorité turnaje South Africa Open Championship, který se v rámci European Tour hraje tento týden na hřišti Serengeti.  celý článek

Furyk postrádal důvěru. Nyní se stal golfovým hrdinou USA

21.11.2011  15:27
Spojené státy slaví. Jejich golfový tým zvládl letošní Prezidentský pohár na výbornou a Mezinárodní výběr porazil počtvrté za sebou. Hlavním strůjcem vítězného tažení byl v Melbourne Jim Furyk,...  celý článek

Spokojený Els: Připadal jsem si jako v kvalifikační škole

23.8.2011  8:00
I pro takovou zkušenou golfovou superhvězdu, jakou je Jihoafričan Ernie Els, může být boj o dvacáté nebo třicáté místo na druhořadém turnaji nervy drásajícím zážitkem. Samozřejmě ale jen v...  celý článek

Ve 2. kole golfového PGA Championship skončil Woods i obhájce Kaymer

13.8.2011  7:30
Tohle se Tigerovi Woodsovi stalo vůbec poprvé. Na PGA Championship se nedostal do závěrečných bojů. Ve druhém kole se poroučeli i obhájce trofeje Martin Kaymer a také Ernie Els. V polovině...  celý článek

Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.