Erik Guay

Slovinec Kline poprvé vyhrál sjezd ve SP, Hudec opět nebodoval

24.2.2017  13:34
Slovinský lyžař Boštjan Kline ovládl sjezd Světového poháru v Kvitfjellu a dočkal se prvního triumfu v kariéře. Z medailistů na nedávném mistrovství světa ve Svatém Mořici se na stupně vítězů...  celý článek

Nečekaným světovým šampionem v super-G je kanadský veterán Guay

8.2.2017  13:30, aktualizováno  16:08
Kanadský veterán Erik Guay získal nečekaně titul mistra světa v superobřím slalomu. V 35 letech se stal nejstarším mistrem světa ve sjezdovém lyžování a zároveň je prvním kanadským šampionem v...  celý článek

Jansrud vyhrál ve Val Gardeně další superobří slalom, Hudec nebodoval

16.12.2016  14:42, aktualizováno  15:07
Olympijský vítěz ze Soči Kjetil Jansrud ovládl i třetí rychlostní závod sezony světového poháru. Ve Val Gardeně vyhrál také druhý superobří slalom a v součtu se sjezdem z Val d'Isere zatím nemá...  celý článek

Králem Světového poháru je Hirscher, Fill získal malý glóbus za sjezd

16.3.2016  11:22, aktualizováno  12:29
Finále Světového poháru lyžařů ve sjezdu sice vyhrál domácí Beat Feuz, ale ve Svatém Mořici se v té chvíli rozhodlo o důležitějších záležitostech. Malý křišťálový glóbus za triumf v hodnocení...  celý článek

Sjezd v Kvitfjellu ovládl Guay. Do čela Světového poháru jde Svindal

1.3.2014  13:16, aktualizováno  14:00
Kanadský lyžař Erik Guay opanoval sjezd Světového poháru v norském Kvitfjellu. Hodně zajímavého se však dělo i "za ním". Domácí závodník Aksel Lund Svindal se po šestém místě ujal vedení v...  celý článek

Svindal ovládl sjezd v Bormiu a kraluje pořadí Světového poháru

29.12.2013  14:00, aktualizováno  14:16
Už čtvrtý triumf v sezoně oslavil Aksel Lund Svindal a upevnil si tak vedení v průběžném pořadí Světového poháru. Norský lyžař ovládl sjezd v italském Bormiu, na stupně vítězů ho v italském...  celý článek

Sjezd ve Val Gardeně ovládl Kanaďan Guay, Bank skončil dvaapadesátý

21.12.2013  14:54, aktualizováno  15:27
Čtyři roky čekal na vítězství v závodu Světového poháru kanadský lyžař Erik Guay a teď to konečně přišlo - na sjezdu ve Val Gardeně. Jediný český reprezentant na startu Ondřej Bank obsadil 52....  celý článek

Lyžaři prskají, Schladming improvizuje. Na mistrovský sjezd padá kritika

9.2.2013  8:23
Má to být vrchol šampionátu, korunovace nejrychlejšího muže mezi sjezdaři a snad i první zlatá disciplína pro pořadatelské Rakousko. Jenže dosud se na sjezd, který ve Schladmingu pro mistrovství...  celý článek

Ital Paris se zařadil mezi legendy, vyhrál slavný sjezd v Kitzbühelu

26.1.2013  13:34, aktualizováno  14:53
Tleskal mu Arnold Schwarzenegger, legendární rakouský svalovec, taky bývalý pilot formule 1 Niki Lauda. Nejslavnější sjezd světa Hahnenkamm přilákal řadu hvězd, tou největší se však v Kitzbühelu...  celý článek

V Bormiu rozhodovaly setiny. O vítězství se podělili Paris a Reichelt

29.12.2012  13:31, aktualizováno  13:56
Dominik Paris a Hannes Reichelt společně vyhráli závod Světového poháru v Bormiu. V nejtěsnějším sjezdu historie dosáhli na setinu vteřiny stejný čas. Aksel Lund Svindal byl o pouhou setinu...  celý článek

Čechokanaďan Hudec vyhrál sjezd Světového poháru v Chamonix

4.2.2012  14:00, aktualizováno  15:06
Kanaďan s českými kořeny Jan Hudec vyhrál sjezd ve francouzském Chamonix a z vítězství ve Světovém poháru se radoval poprvé od roku 2007. Letošní lídr sjezdařského pořadí Švýcar Didier Cuche...  celý článek

Sní o Ferrari, zámku i rande s herečkou. Zlatý sen prožil Erik Guay na sjezdovce

12.2.2011  16:03
Když ho vážné zranění kolene vyřadilo na celou sezonu 2003, doktoři ve špitále mu slíbili: Po operaci bude vaše roztříštěná noha ještě silnější než dřív. "Tak proč jste nevzali obě najednou?"...  celý článek

Překvapení v královské disciplíně. Sjezd na MS ovládl Kanaďan Guay

12.2.2011  10:45, aktualizováno  14:57
Na zisk mistrovského titulu ve sjezdu se chystala řada favoritů, jenže všechny předčil Kanaďan Erik Guay, se kterým se moc nepočítalo. Ondřej Bank skončil jedenadvacátý, Martin Vráblík závod...  celý článek

Superobří slalom ve Val Gardeně vyhrál Rakušan Walchhofer

17.12.2010  13:52
Rakouský lyžař Michael Walchhofer ovládl superobří slalom Světového poháru ve Val Gardeně. Druhou příčku překvapivě obsadil Němec Stephan Keppler, který v italském středisku ztratil na vítěze 67...  celý článek

Lyžaři Guay a Hölzlová získali po závodech v Ga-Pa malé křišťálové glóby

11.3.2010  11:49, aktualizováno  13:18
Kanadský lyžař Erik Guay získal malý křišťálový glóbus za superobří slalom. Zajistil si ho vítězstvím v závěrečném závodu Světového poháru v této disciplíně v Garmisch-Partenkirchenu. Stejnou...  celý článek

Superobří slalom v Kvitfjellu vyhrál o dvě setiny Guay, Záhrobský nebodoval

7.3.2010  13:08
Druhé vítězství ve Světovém poháru v kariéře zaznamenal v superobřím slalomu v norském Kvitfjellu kanadský lyžař Erik Guay. O pouhé dvě setiny za ním zaostal Rakušan Hannes Reichelt, o třetí...  celý článek

Sjezdařské hvězdy zastínil ten druhý Didier. Didier Défago

16.2.2010  9:01
Whistler (Od zvláštního zpravodaje iDNES.cz) Olympijský sjezd vyhrál švýcarský veterán Didier... Až potud celkem očekávaná zpráva, ale teď pozor: Ve Whistleru nekraloval favorizovaný Didier Cuche, ale jeho krajan Didier Défago. Parádním...  celý článek

Helikoptéra odnesla kanadský olympijský sen. Částečně i Čechům

30.11.2009  12:57
Kdyby se dopsal háček v jeho jméně, dalo by se říct: náš závodník. Rodiče kanadského sjezdaře Johna Kucery opravdu pocházejí z Brna. Jenže velká olympijská naděje nepotěší ani Česko, ani...  celý článek

Super-G v kanadském Lake Louise vyhrál domácí lyžař Osborne-Paradis

29.11.2009  21:27
Vítězem superobřího slalomu Světového poháru v Lake Louise v Kanadě se stal domácí lyžař Manuel Osborne-Paradis před Rakušany Benjaminem Raichem a Michaelem Walchhoferem. Petr Záhrobský se do...  celý článek

Sjezd ve Val Gardeně patřil Rakušanu Walchhoferovi

20.12.2008  14:01, aktualizováno  14:36
První Rakušan Michael Walchhofer a za ním plejáda zámořských závodníků - to je výsledek sjezdu Světového poháru ve Val Gardeně. Do první desítky se prodrala hned pětice Američanů v čele s druhým...  celý článek

Super-G ve Val Gardeně vyhrál Heel, Záhrobský se poprvé dočkal bodu

19.12.2008  14:37, aktualizováno  20:50
Nečakným vítězem superobřího slalomu Světového poháru ve Val Gardeně se stal domácí Ital Werner Heel. O 43 setin vteřiny zdolal Švýcara Didiera Defaga, třetí skončil Patrik Järbyn ze Švédska....  celý článek