Eliška Dřímalová

Hromadný závod vyhrála Korejka Po-rum, Bergsmaová má další medaili

12.2.2017  12:27, aktualizováno  13:10
Domácí závodnice Kim Po-rum rozjásala diváky v korejském Kangnungu. Při závodě s hromadným startem, který na světovém šampionátu uzavíral program ženských soutěží, ve finiši přespurtovala...  celý článek

O světové medaile v Koreji. Mezi favoritky patří Sáblíková i Erbanová

8.2.2017  17:13
Již ve čtvrtek začíná vrchol rychlobruslařské sezony, mistrovství světa v korejském Kangnungu. Česká výprava čítá pět sportovců, medailové ambice mají Martina Sáblíková, obhájkyně dvou zlat, a...  celý článek

Erbanová byla na kilometru v Berlíně třetí, vyhrála Bergsmaová

29.1.2017  15:02, aktualizováno  16:15
Rychlobruslařka Karolína Erbanová se na Světovém poháru v Berlíně potřetí probojovala na stupně vítězů. Po dvou druhých místech v závodech na 500 metrů skončila třetí na kilometrové trati.   celý článek

Sáblíková skončila v Berlíně třetí v závodě na 1500 metrů

28.1.2017  16:14, aktualizováno  18:12
Rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila na Světovém poháru v Berlíně třetí v závodě na 1500 metrů. Na vítěznou Nizozemku Wüstovou ztratila 51 setin vteřiny. Druhá skončila další Nizozemka...  celý článek

Rychlobruslařka Erbanová zopakovala druhé místo na berlínské pětistovce

28.1.2017  13:26, aktualizováno  14:37
Rychlobruslařka Karolína Erbanová obsadila i v sobotním závodu na 500 metrů na Světovém poháru v Berlíně druhé místo. Stejně jako v pátek ji porazila jen Japonka Nao Kodairaová, za kterou česká...  celý článek

Sáblíková v Číně: Vůbec nevím, co od sebe můžu na začátek čekat

10.11.2016  12:59
Desetkrát za sebou ovládla na dlouhých tratích celkové hodnocení Světového poháru, honbu za jedenáctým triumfem zahájí rychlobruslařka Martina Sáblíková v pátek v čínském Charbinu.  celý článek

Jasné vítězství, rekord dráhy. Maximální spokojenost, hlásí Sáblíková

16.10.2016  12:20
Výbornou formu ukázala v úvodu sezony rychlobruslařka Martina Sáblíková. Trojnásobná olympijská vítězka ovládla na mezinárodních závodech v německém Inzellu závod na 3 000 metrů v čase 4:00,64...  celý článek

Kouč Sáblíkové: Jestli jsem někoho vyhodil? Za tři roky jich bylo sedm

20.10.2011  9:17
Ani rok a tři čtvrtě po zlatém úspěchu rychlobruslařky Martiny Sáblíkové na zimních olympijských hrách v kanadském Vancouveru se nic nemění. Jedna z nejúspěšnějších českých sportovkyň všech dob...  celý článek