Dominik Paris

Fill má křišťálový glóbus za sjezd, ve finále přeskočil Jansruda

15.3.2017  17:30, aktualizováno  18:13
Italský lyžař Peter Fill obhájil ve Světovém poháru malý křišťálový glóbus za sjezd. Ve finále v Aspenu byl druhý a dostal se před dosud vedoucího Kjetila Jansruda. Nor, který před závěrečným...  celý článek

Jansrud má podruhé malý glóbus za super-G, v Kvitfjellu vyhrál Fill

26.2.2017  13:25
Norský lyžař Kjetil Jansrud získal podruhé v kariéře malý glóbus za celkové vítězství v superobřím slalomu Světového poháru. V předposledním závodu sezony doma v Kvitfjellu mu stačilo sedmé...  celý článek

Slavný sjezd v Kitzbühelu ovládl podruhé v kariéře Ital Paris

21.1.2017  13:29
Italský lyžař Dominik Paris vyhrál podruhé v kariéře slavný sjezd v Kitzbühelu. Na obávané rakouské sjezdovce Streif na Hahnenkammu zopakoval triumf z roku 2013. Sedmadvacetiletého vítěze...  celý článek

Magické jubileum obávaného Hahnenkammu. Zvítězí opět zkušenosti?

19.1.2017  8:30
Mezi závodníky si vysloužil přezdívku „jízda do pekla.“ Neodpouští chyby, zato pumpuje do krve sjezdařů slušnou dávku adrenalinu. Slavný sjezd Hahnenkamm v rakouském středisku Kitzbühel v sobotu...  celý článek

Jansrud znovu ovládl superobří slalom. Hattrick dokonal v Santa Caterině

27.12.2016  12:37
Superobřím slalomům v této sezoně jasně vévodí norský lyžař Kjetil Jansrud. V této disciplíně je zatím neporažen - vítězný hattrick dokonal triumfem v Santa Caterině. Olympijský vítěz ze Soči se...  celý článek

Úvodní super-G sezony vyhrál Jansrud. Hudec zaostal, Krýzl nedojel

2.12.2016  13:59, aktualizováno  14:53
První mužský rychlostní závod ve Světovém poháru v alpském lyžování skončil dvojnásobným triumfem Norů. V superobřím slalomu ve francouzském Val d'Isere zvítězil olympijský vítěz Kjetil Jansrud...  celý článek

Paris vyhrál sjezd v Kvitfjellu a stáhl ztrátu na malý glóbus

12.3.2016  13:53, aktualizováno  16:35
Sjezd Světového poháru v norském Kvitfjellu vyhrál Ital Dominik Paris a zopakoval triumf z posledního závodu v této disciplíně ve francouzském Chamonix. Druhý skončil s odstupem dvou desetin...  celý článek

Sjezd v Chamonix ovládl Ital Paris a slaví první výhru v sezoně

20.2.2016  13:49
Italský lyžař Dominik Paris vyhrál sjezd Světového poháru v Chamonix a připsal si páté vítězství v kariéře, první v této sezoně. Druhý skončil se ztrátou 35 setin Američan Steven Nyman, třetí...  celý článek

Sjezd na olympijské trati v Koreji vyhrál Nor Jansrud

6.2.2016  8:30, aktualizováno  10:23
Ostrý test na olympijské trati pro rok 2018 ovládl Kjetil Jansrud. Norský lyžař vyhrál v korejském Čongsonu sjezd Světového poháru a připsal si třetí vítězství v sezoně. Druhý skončil o dvě...  celý článek

Italský lyžař Paris ovládl úvodní sjezd nové sezony Světového poháru

30.11.2013  22:09, aktualizováno  22:24
Úvodní sjezd nové sezony Světového poháru v Lake Louise zvládl nejrychleji italský lyžař Dominik Paris. Vicemistr světa ze Schladmingu byl rychlejší o tři setiny vteřiny než Rakušan Klaus Kröll....  celý článek

Světovým šampionem ve sjezdu je Svindal, rakouští lyžaři bez medaile

9.2.2013  12:27, aktualizováno  13:15
Králem sjezdu je Aksel Lund Svindal. Norský lyžař na kritizované trati ve Schladmingu zazářil a na světovém šampionátu v Rakousku získal po bronzu v super G druhou medaili. Stříbro zajistil...  celý článek

Ital Paris se zařadil mezi legendy, vyhrál slavný sjezd v Kitzbühelu

26.1.2013  13:34, aktualizováno  14:53
Tleskal mu Arnold Schwarzenegger, legendární rakouský svalovec, taky bývalý pilot formule 1 Niki Lauda. Nejslavnější sjezd světa Hahnenkamm přilákal řadu hvězd, tou největší se však v Kitzbühelu...  celý článek

V Bormiu rozhodovaly setiny. O vítězství se podělili Paris a Reichelt

29.12.2012  13:31, aktualizováno  13:56
Dominik Paris a Hannes Reichelt společně vyhráli závod Světového poháru v Bormiu. V nejtěsnějším sjezdu historie dosáhli na setinu vteřiny stejný čas. Aksel Lund Svindal byl o pouhou setinu...  celý článek