David Pulkrábek

Judisté Ježek a Klammert vybojovali na Evropském poháru v Minsku bronzy

23.7.2017  10:26, aktualizováno  17:43
Čeští judisté Jaromír Ježek a David Klammert získali bronzové medaile na Evropském poháru v Minsku.  celý článek

Pulkrábek vypadl na ME judistů v prvním kole, nestačil na Turka Kabu

20.4.2017  13:07
Judista David Pulkrábek vypadl na mistrovství Evropy ve Varšavě hned v prvním kole váhové kategorie do 60 kilogramů. Nestačil na světovou pětatřicítku Turka Ahmeta Sahina Kabu, který zápas...  celý článek

Judisté Horák, Petr a Ječmínek získali medaile na turnaji v Casablance

19.3.2017  12:47, aktualizováno  19:10
Čeští judisté získali na Africkém poháru v Casablance tři medaile a vyrovnali tak dva týdny staré vydařené vystoupení z Katovic. Michal Horák ve váze nad sto kilogramů a Jakub Ječmínek ve váze...  celý článek

Judista Klammert veze první velkou medaili, má ji z Evropského poháru

5.3.2017  19:57
Judista David Klammert získal svou první medaili na světovém okruhu v dospělé kategorii ve váze do 90 kilogramů. Na Evropském poháru v Katovicích vybojoval bronz a navázal tak na stříbro a...  celý článek

Judisté Ječmínek a Petr vypadli v Düsseldorfu v osmifinále

25.2.2017  15:55
Čeští judisté Jakub Ječmínek a Ivan Petr se na Grand Prix v Düsseldorfu probojovali do osmifinále, kde ale vypadli s pozdějšími finalisty. Do žebříčku si tak připsali po 112 bodech.   celý článek

Judista Petřikov na MS vypadl ve druhém kole, Pulkrábek už v prvním

25.8.2014  15:08
Českým judistům vstup do světového šampionátu v Čeljabinsku nevyšel. Debutant David Pulkrábek prohrál v kategorii do 60 kilogramů svůj první zápas s Mexičanem Naborem Castillem, ostřílený Pavel...  celý článek

Konec ve 2. kole. Petřikov a Pulkrábek se na ME judistů dělí o 9. místo

24.4.2014  13:04, aktualizováno  19:20
Mistrovství Evropy judistů začalo pro českou výpravu ziskem devátého místa, o které se ve váze do 60 kilogramů podělili Pavel Petřikov a David Pulkrábek. Oba čeští reprezentanti prohráli na ipon...  celý článek

Zranění a nemoci judisty nezastavily. Krpálek chce z ME medaili

22.4.2013  13:59
Někteří byli zranění a další nemocní, přesto čeští judisté doufají, že na blížícím se mistrovství Evropy uspějí. Největší nadějí je Lukáš Krpálek, světová jednička v hmotnostní kategorii do 100...  celý článek

Sportovci roku v Plzni jsou judista Pulkrábek a badmintonistka Úblová

18.3.2011  8:42
Judista David Pulkrábek a badmintonistka Veronika Úblová jsou vládci plzeňského sportu za uplynulý rok v kategorii dorostu a žactva. Ve čtvrtek večer ocenil mladé sportovce a jejich trenéry na...  celý článek

Judista roku 2009 Krpálek: Alespoň se u mě pohár zase rok ohřeje

6.1.2010  8:23
Žádné překvapení - anketu TOP judista České republiky druhý rok po sobě ovládl Lukáš Krpálek. "Jsem rád, že se u mě pohár pro vítěze zase rok ohřeje," poznamenal talentovaný mladík při předávání.  celý článek