Judisté Ježek a Klammert vybojovali na Evropském poháru v Minsku bronzy

23.7.2017  10:26, aktualizováno  17:43
Čeští judisté Jaromír Ježek a David Klammert získali bronzové medaile na Evropském poháru v Minsku.  celý článek

Čeští judisté bez Krpálka na ME nestačili na favorizované Francouze

23.4.2017  13:24
Čeští judisté na mistrovství Evropy ve Varšavě trápili v osmifinále soutěže družstev šampiony z roku 2015 Francouze. Bez své největší hvězdy Lukáše Krpálka, kterému nedovolil start zdravotní...  celý článek

Judista Krpálek vybojoval ve Varšavě evropský bronz v nejtěžší kategorii

22.4.2017  14:46, aktualizováno  20:58
Český judista Lukáš Krpálek vybojoval na ME ve Varšavě bronzovou medaili v kategorii nad 100 kg. V duelu o 3. místo zdolal Poláka Macieje Sarnackého na ipon a vybojoval čtvrtý cenný kov na...  celý článek

Judisté Horák, Petr a Ječmínek získali medaile na turnaji v Casablance

19.3.2017  12:47, aktualizováno  19:10
Čeští judisté získali na Africkém poháru v Casablance tři medaile a vyrovnali tak dva týdny staré vydařené vystoupení z Katovic. Michal Horák ve váze nad sto kilogramů a Jakub Ječmínek ve váze...  celý článek

Judista Klammert veze první velkou medaili, má ji z Evropského poháru

5.3.2017  19:57
Judista David Klammert získal svou první medaili na světovém okruhu v dospělé kategorii ve váze do 90 kilogramů. Na Evropském poháru v Katovicích vybojoval bronz a navázal tak na stříbro a...  celý článek

Judisté Ječmínek a Petr vypadli v Düsseldorfu v osmifinále

25.2.2017  15:55
Čeští judisté Jakub Ječmínek a Ivan Petr se na Grand Prix v Düsseldorfu probojovali do osmifinále, kde ale vypadli s pozdějšími finalisty. Do žebříčku si tak připsali po 112 bodech.   celý článek

Družstvo judistů skončilo páté, v bitvě o bronz nestačilo na Poláky

24.4.2016  14:56, aktualizováno  17:19
Čeští judisté skončili na mistrovství Evropy v Kazani pátí v soutěži družstev a vyrovnali tak své maximum z roku 2014. Porazili Rakousko a Srbsko, naopak ve čtvrtfinále nestačili na domácí Rusko...  celý článek

Překvapení, Krpálek prohrál na ME první zápas a medaili neobhájí

23.4.2016  13:31
Kazaň (Od našeho zpravodaje) České judo skončilo na mistrovství Evropy poprvé od roku 2012 bez medaile. Lukáš Krpálek, který byl největší nadějí, překvapivě prohrál hned první zápas. Michal Horák vypadl v osmifinále a...  celý článek

Judista Klammert je třetím českým mistrem Evropy do 23 let

15.11.2015  16:47
Judista David Klammert vybojoval jako třetí český reprezentant v historii titul mistra Evropy do 23 let. Na šampionátu v Bratislavě vyhrál ve váze do 90 kg všech pět soubojů včetně finále s...  celý článek

Judista Horák si z Amerického poháru v Chile odveze bronz

9.3.2015  14:36
Český judista Michal Horák získal bronzovou medaili na Americkém poháru v Santiagu de Chile. V kategorii nad 100 kilogramů nestačil jen v semifinále na bronzového medailistu z mistrovství světa...  celý článek

Judista Klammert: Krpálek mi nejvíc pomůže, když mi dá pořádně do držky

20.1.2015  8:00
Skvělý rok prožil David Klammert. Mladý olomoucký judista byl pátý na mistrovství Evropy juniorů a devátý na MS v Miami. „Vedl jsem nad Španělem, s nímž jsem prohrál i na Evropě, a zase jsem to...  celý článek

Krpálek podle očekávání obhájil titul českého judisty roku

14.12.2014  20:31
Už posedmé za sebou byl vyhlášen nejlepším českým judistou roku Lukáš Krpálek. V letošním ročníku ankety naprosto kraloval i díky tomu, že vyhrál mistrovství Evropy i světa ve váze do 100 kg a...  celý článek