David Goffin

David Goffin (* 7. 12. 1990) je belgický profesionální tenista.

Berdych klesl v žebříčku na čtrnácté místo, Plíšková zůstala třetí

20.2.2017  9:05
Nejlepší český tenista Tomáš Berdych klesl v žebříčku ATP o jednu pozici na 14. místo. Přeskočil ho jeho semifinálový přemožitel z rotterdamského turnaje Jo-Wilfried Tsonga.  celý článek

Gasquet si popáté za sebou zahraje v Montpellieru finále

11.2.2017  16:32, aktualizováno  23:18
Francouzský tenista Richard Gasquet postoupil pátým rokem po sobě do finále turnaje v Montpellieru. Třetí nasazený hráč porazil dalšího domácího tenistu Benoita Paireho dvakrát 6:2.   celý článek

V Melbourne postupují Karolína Plíšková, Strýcová, Šafářová i Štěpánek

17.1.2017  3:20, aktualizováno  12:47
Melbourne (Od našeho spolupracovníka) Sedm českých tenistů figurovalo v úterním programu druhého dne dvouher na Australian Open a čtyři z nich si zajistili postup do druhého kola.   celý článek

Nadal počtvrté ovládl exhibiční turnaj v Abú Zabí, zdolal Goffina

31.12.2016  14:33
Španělský tenista Rafael Nadal zakončil kalendářní rok vítězstvím na exhibičním turnaji v Abú Zabí. Přemožitel Tomáše Berdycha ze čtvrtfinále porazil ve finálovém souboji 6:4, 7:6 Belgičana...  celý článek

Berdych nestačil při exhibici v Abú Zabí na Tsongu a skončil poslední

30.12.2016  14:04, aktualizováno  18:16
Tomáš Berdych obsadil na exhibičním turnaji v Abú Zabí poslední místo. V pátečním duelu o pátou příčku podlehl Francouzi Jo-Wilfriedu Tsongovi.  celý článek

V deštivém Melbourne slaví Šarapovová s Federerem jubilejní výhry

22.1.2016  5:06, aktualizováno  13:33
Melbourne (Od našeho spolupracovníka) Atraktivní noční souboj Tomáš Berdycha s domácí hvězdou Nickem Kyrgiosem uzavřel páteční program Australian Open. Ovšem Melbourne od rána trápil déšť, a tak se většinu dne hrálo pouze na třech...  celý článek

Andy Murray zařídil Britům finále Davis Cupu, ale trofej chce i Belgie

20.9.2015  11:24, aktualizováno  22:13
Tenisté Velké Británie jsou po 37 letech ve finále Davis Cupu. Jejich postup zařídil Andy Murray, který před bouřlivým domácím publikem v Glasgowě porazil Bernarda Tomice 7:5, 6:3, 6:2 a získal...  celý článek

Švýcarští obhájci v oslabené sestavě vypadli v 1. kole Davis Cupu

8.3.2015  21:49, aktualizováno  9.3 9:29
Švýcarští tenisté loňský triumf v Davisově poháru neobhájí. V duelu 1. kola v oslabené sestavě bez Rogera Federera i Stana Wawrinky prohráli v Belgii 2:3. O rozhodující bod domácích se v...  celý článek

Berdych se v Paříži protlačil do třetího kola, Rosol končí

28.10.2014  17:09, aktualizováno  23:59
Tomáš Berdych si na turnaji série Masters v Paříži zahraje třetí kolo, domácího Adriana Mannarina přehrál 6:4, 6:7 a 6:2. Další český tenista Lukáš Rosol skončil už v kole prvním, Davidu...  celý článek

Federer získal v rodné Basileji už šestý titul. A 82. celkově

26.10.2014  16:11, aktualizováno  21:15
Švýcarský tenista Roger Federer proměnil jedenáctou finálovou účast na turnaji v rodné Basileji v šestý titul. Druhý hráč světového žebříčku porazil před domácími fanoušky Davida Goffina z...  celý článek

Nezastavitelný Goffin, belgický tenista má první titul na okruhu ATP

2.8.2014  15:16, aktualizováno  15:29
Fantastickou formu přetavil v první titul na okruhu ATP. Belgický tenista David Goffin porazil na turnaji v rakouském Kitzbühelu domácího Dominica Thiema 4:6, 6:1, 6:3. Triumfem navázal na tři...  celý článek

Jako na tréninku, přirovnával Berdych. A chystá se na americkou výzvu

31.8.2012  7:59
Zatímco v prvním kole US Open mu běhavý Belgičan David Goffin vytrvale vzdoroval, ve druhém kole newyorského grandslamu narazil Tomáš Berdych na relativně odevzdaného soupeře. Estonce Jürgena...  celý článek