Darja Gavrilovová

Darja Gavrilovová (* 5. 3. 1994) je rusko-australská profesionální tenistka, reprezentující Rusko a od sezóny 2014 také Austrálii.

Kvitová, Šafářová, Kristýna Plíšková a Berdych si zahrají čtvrtfinále

21.6.2017  14:30, aktualizováno  20:18
Petra Kvitová s přehledem zvládla i svůj druhý zápas na turnaji v Birminghamu a po výhře nad Naomi Broadyovou 6:2, 6:2 si zahraje čtvrtfinále. Stejně jako Lucie Šafářová, která přehrála Naomi...  celý článek

Karolína Plíšková se nezdržovala, jasnou výhru v Miami slaví i Šafářová

23.3.2017  17:12, aktualizováno  24.3 7:25
Za necelou hodinu se Karolína Plíšková prohnala do třetího kola turnaje v Miami, americkou kvalifikantku Madison Brengleovou porazila druhá nasazená tenistka 6:1, 6:3. Jen čtyři gamy povolila...  celý článek

Karolína Plíšková před čtvrtfinále. Kudy vede v Melbourne cesta k titulu

24.1.2017  16:59
Melbourne (Od našeho zpravodaje) Prvně ji otec praštil do nosu. Mirjaně bylo pět a dovolila si prohrát tenisový mač s desetiletou soupeřkou. Krvácela. Těžko představitelné utrpení dcery vlivného obchodníka Marinka Lučiče tak...  celý článek

Plíšková před čtvrtfinále nepropadá euforii: Moje hra? Žádná pecka!

23.1.2017  13:18
Melbourne (Od našeho zpravodaje) Po sobotním thrilleru, v němž její turnajový život visel na vlásku, následoval pondělní klídek. Tak se dá s trochou nadsázky označit vítězství tenistky Karolíny Plíškové nad domácí Darjou...  celý článek

Kouč Kotyza: Závod F1 s autobusem nevyhrajete. Ale Kája je ferrari

23.1.2017  7:29
Melbourne (Od našeho zpravodaje) V závěru angažmá u Petry Kvitové se tenisový trenér David Kotyza často rozčiloval. Když loni vedl Caroline Wozniackou, stýskalo se mu po domově a necítil se pohodlně mezi dánskou hvězdou a jejím...  celý článek

Karolína Plíšková je ve čtvrtfinále, Strýcová nezastavila Serenu W.

23.1.2017  3:13, aktualizováno  13:52
Melbourne (Od našeho spolupracovníka) Tenistka Karolína Plíšková si v Melbourne zahraje čtvrtfinále. Domácí reprezentantku Darju Gavrilovovou porazila hladce 6:3, 6:3. Naopak Barbora Strýcová končí stejně jako loni na Australian...  celý článek

Hopman Cup: Hradecká s Pavláskem porazili australské obhájce

3.1.2017  12:18, aktualizováno  16:09
Perth (Od našeho spolupracovníka) Adam Pavlásek s Lucií Hradeckou si na na Hopmanově poháru v Perthu vyšlápli na australské obhájce titulu. Čeští tenisté zdolali v rozhodující čtyřhře Nicka Kyrgiose a Dariu Gavrilovovou 2:1....  celý článek

Kvitová na trofej nedosáhla, ve finále v Lucemburku uhrála čtyři gamy

22.10.2016  13:43, aktualizováno  19:07
Tenistka Petra Kvitová ve finále turnaje v Lucemburku neuspěla. Rumunka Monica Niculescuová první nasazenou Češku v boji o trofej smetla 6:4, 6:0.   celý článek

Kvitová je v Lucemburku ve finále, H+H vyhrály čtyřhru v Moskvě

21.10.2016  17:46, aktualizováno  22:16
Tenistka Petra Kvitová si v Lucemburku zahraje o druhý letošní titul. V semifinále porazila americkou kvalifikantku Lauren Davisovou 7:5, 6:3 a ve finále ji čeká Rumunka Monica Niculescuová....  celý článek

V Pekingu postupují Kvitová a Plíšková, v Tokiu hned skončil Berdych

5.10.2016  7:16, aktualizováno  19:08
Petra Kvitová pokračuje ve výborných výkonech i na turnaji v Pekingu. Česká tenistka porazila španělskou obhájkyni titulu Garbine Muguruzaovou 6:1, 6:4 a ve čtvrtfinále ji čeká souboj s Madison...  celý článek

Strýcová zvládla v Birminghamu dva singly v jeden den a je v semifinále

17.6.2016  15:30, aktualizováno  20:59
Barbora Strýcová postoupila na trávě v Birminghamu do semifinále. Poslední česká tenistka ve dvouhře porazila nejprve domácí Heather Watsonovou 7:5, 6:4, a pak i Cvetanu Pironkovovou z Bulharska...  celý článek

Berdych postoupil v Madridu do osmifinále, Kvitová titul neobhájí

4.5.2016  14:02, aktualizováno  5.5 7:18
Tomáš Berdych postoupil na antuce v Madridu do osmifinále. Loňský semifinalista turnaje tenisového Masters v zápase druhého kola porazil soupeře z kvalifikace Denise Istomina z Uzbekistánu...  celý článek

Kam se poděla česká lvice? Ztratila snad Kvitová touhu rvát se?

21.1.2016  10:25
Melbourne (Od našeho zpravodaje) Běžný smrtelník těžko vysvětlí či aspoň pochopí její šílenou nevyzpytatelnost. Co za pár hodin Petra Kvitová předvede na tenisovém kurtu, občas nedovedou odhadnout ani její nejbližší. David...  celý článek

Kvitová a Kristýna Plíšková končí. Berdych je v Austrálii ve třetím kole

20.1.2016  4:35, aktualizováno  13:12
Melbourne (Od našeho spolupracovníka) Sedmá tenistka světa Petra Kvitová vypadla na Australian Open už ve druhém kole, nad její síly byla domácí Darja Gavrilovová. Hořkou porážku má za sebou i Kristýna Plíšková, která nevyužila pět...  celý článek

Čeští tenisté si finále Hopman Cupu nezahrají, postoupila Ukrajina

7.1.2016  7:38
Čeští tenisté Karolína Plíšková a Jiří Veselý si finále Hopmanova poháru nezahrají. Šanci na postup jim vzala Ukrajina, která zdolala i Austrálii Gold a bez porážky vyhrála skupinu A. Pro české...  celý článek

Tenisové výhry: postupují Kvitová, Veselý, Rosol, Štěpánek a Siniaková

29.9.2015  9:41, aktualizováno  16:07
Tenistka Petra Kvitová začala cestu za obhajobou titulu v čínském Wu-chanu vítězně. Ve 2. kole zvládla těžký souboj s Ruskou Darjou Gavrilovovou. Dva Češi pak uspěli v prvním kole turnaje v...  celý článek

Šafářová i Karolína Plíšková slaví postup, uspěl i obhájce Rosol

24.8.2015  23:09, aktualizováno  23:27
České tenistky Lucie Šafářová a Karolína Plíšková zahájily generálku na US Open v New Havenu vítězně. Šafářová v 1. kole zdolala Rusku Darju Gavrilovovou 6:3, 6:4. Nyní ji čeká Rumunka Beguová....  celý článek

Šafářová i Strýcová v Torontu končí, Vaidišová rozjásala Štvanici

12.8.2015  17:15, aktualizováno  22:49
Tenistka Nicole Vaidišová zvládla svůj první start v Česku po loňském návratu na dvorce. Bývalá světová sedmička porazila v 1. kole turnaje ITF v Praze na Štvanici Elicu Kostovovou z Bulharska...  celý článek

Plíšková je v Miami ve čtvrtfinále, Rosol nestačil na Ferrera

30.3.2015  22:26, aktualizováno  31.3 10:30
Karolína Plíšková na turnaji v Miami suverénně doputovala do čtvrtfinále. Ruskou tenistku Darju Gavrilovovou, která zde ve 2. kole vyřadila Marii Šarapovovou, porazila za necelou hodinu 6:3,...  celý článek

Rosol si v Miami zahraje třetí kolo, postupuje i Karolína Plíšková

28.3.2015  18:13, aktualizováno  29.3 9:07
Lukáš Rosol postoupil na tenisovém turnaji v Miami do třetího kola. Ve svém prvním utkání na prestižním americkém podniku porazil německého kvalifikanta Alexandera Zvereva 7:6, 6:3. Karolína...  celý článek