Daniel Andre Tande

Skokan Wellinger triumfoval ve Willingenu, všichni Češi pohořeli

29.1.2017  17:07, aktualizováno  17:22
Závod Světového poháru skokanů na lyžích ve Willingenu vyhrál domácí Němec Andreas Wellinger. Jednadvacetiletý olympijský vítěz ze soutěže družstev se tři roky po triumfu ve Wisle dočkal druhého...  celý článek

Poláci na Turné slaví, Stoch vyhrál před Žylou. Janda byl nejlepší Čech

6.1.2017  17:50, aktualizováno  19:49
Po šestnácti letech velebí polští fanoušci skoku na lyžích svého hrdinu. Prestižní Turné čtyř můstků ovládl v dramatickém finále Kamil Stoch a navázal na slavného Adama Malysze. Před Nora...  celý článek

Tři muži a pouze jedna trofej. Kdo ovládne Turné čtyř můstků?

5.1.2017  13:00
Skokanské Turné čtyř můstků míří do finále. Po třech zastávkách vede s titěrným náskokem 1,7 bodu norský reprezentant Daniel André Tande před Kamilem Stochem z Polska. A do dramatického boje o...  celý článek

Bláznivý vítr v Innsbrucku zrušil 2. kolo. Vyhrál Tande, bodovali tři Češi

4.1.2017  15:44, aktualizováno  16:46
Chvílí svítila zelená, pak červené světlo varovalo: „Stop!“ Dlouhé první kolo třetího závodu slavného Turné čtyř můstků v rakouském Innsbrucku hodně ovlivnil vítr. Jury pak pro jistotu druhé...  celý článek

Skoky v Ga-Pa: Koudelka s Jandou v elitní dvacítce, vítězí Nor Tande

1.1.2017  14:59, aktualizováno  16:09
Turné čtyř můstků pokračovalo na Nový rok druhým závodem v německém Garmisch-Partenkirchenu, do něhož se kvalifikovali čtyři Češi. Do druhého kola se probojovali ale jen Jakub Janda a Roman...  celý článek

Skokan Štursa obsadil v Engelbergu osmou příčku, vyhrál Domen Prevc

18.12.2016  15:15, aktualizováno  21:42
Na nejlepší výsledek v kariéře dosáhl na můstku ve švýcarském Engelbergu Vojtěch Štursa, český skokan na lyžích obsadil v závodě Světového poháru osmou příčku. Počtvrté v sezoně i v kariéře...  celý článek

Skokan na lyžích Koudelka nezvládl kvalifikaci SP v Engelbergu

16.12.2016  18:39
Pět českých skokanů na lyžích uspělo v kvalifikaci na sobotní závod Světového poháru v Engelbergu. Nedařilo se ale Romanu Koudelkovi, který se skokem 118,5 metru obsadil až 43. místo a od...  celý článek

Prevc, Prevc a opět Prevc. Unikátní souboj slovinských sourozenců

15.12.2016  13:42
V minulé sezoně se zde dokázali zapsat do historie Světového poháru skokanů na lyžích. Nejstarší Peter Prevc suverénně ovládl závod ve švýcarském Engelbergu před svým mladším bratrem Domenem. O...  celý článek

Skokani na lyžích Janda a Štursa si v Klingenthalu připsali body

4.12.2016  16:22, aktualizováno  22:05
Český skokan na lyžích Jakub Janda obsadil 24. místo v závodě Světového poháru v Klingenthalu, bodoval i Vojtěch Štursa na 28. místě. Podruhé v sezoně vyhrál Slovinec Domen Prevc a vede seriál.   celý článek

Štursa v kvalifikaci v Klingenthalu zazářil, Matura nepostoupil

2.12.2016  19:46
Jan Matura v úvodu sezony Světového poháru dál hledá pohodu, jako jediný z šestice českých skokanů na lyžích neprošel z kvalifikace do sobotního závodu Světového poháru v Klingenthalu.   celý článek

Koudelku v Titisee doplní Hlava s Maturou, Polášek diskvalifikován

11.3.2016  15:49
Lukáš Hlava a Jan Matura postoupili do sobotního závodu Světového poháru ve skocích na lyžích v německém středisku Titisee-Neustadt. Ve startovní listině doplnili Romana Koudelku, který měl díky...  celý článek

Království a rekord. Prevc na skokanský trůn usedl po výhře v Almaty

28.2.2016  14:31, aktualizováno  15:01
Skokané na lyžích už šest kol před koncem Světového poháru znají celkového vítěze seriálu. Stal se jím letošní suverén Peter Prevc ze Slovinska, který ovládl závod v Almaty a třináctou výhrou v...  celý článek

Skokan Koudelka byl v Lahti devátý, závod opanoval Hayböck z Rakouska

19.2.2016  18:19, aktualizováno  19:33
Roman Koudelka obsadil deváté místo v závodě Světového poháru ve skoku na lyžích v Lahti a ukončil sérii slabších výsledků z předchozích čtyř závodů. Po prvním kole byl šestý a s nevelkou...  celý článek

Češi doletěli na MS pro šesté místo, týmovou soutěž ovládli Norové

17.1.2016  16:14
Čeští skokani na lyžích skončili šestí v soutěži družstev na mistrovství světa v letech na rakouském můstku Kulm. Kvarteto ve složení Tomáš Vančura, Lukáš Hlava, Jan Matura a Roman Koudelka...  celý článek

Českým skokanům vstup do Turné nevyšel. V Oberstdorfu vyhrál Freund

29.12.2015  17:10, aktualizováno  20:02
Českým skokanům na lyžích nevyšel vstup do prestižního Turné čtyř můstků podle představ. Nejlepší z nich Jakub Janda obsadil 22. místo, Roman Koudelka skončil po nepovedeném druhém kole o dvě...  celý článek

V Rusku dolétli na body hned čtyři čeští skokani, vyhrál Freund

12.12.2015  17:18, aktualizováno  20:08
Čtyři čeští skokani na lyžích bodovali v závodu Světového poháru v ruském Nižním Tagilu. Nejlepší z nich byl Roman Koudelka, který obsadil čtrnácté místo. Zvítězil Němec Severin Freund, který si...  celý článek

Nejlepším Čechem na můstku v Klingenthalu byl Janda, vyhrál Nor Tande

22.11.2015  16:20
Norský skokan na lyžích Daniel Andre Tande vstoupil nejlépe do nové sezony Světového poháru, když za sebou v německém Klingenthalu nechal druhého Slovince Petera Prevce; třetí byl domácí Severin...  celý článek