Damian Lillard

Portland rozhodl košem těsně před sirénou o vítězství v Dallasu

8.2.2017  9:22
Basketbalisté Portlandu zvítězili v NBA na hřišti Dallasu 114:113 košem, který dal tři desetiny sekundy před koncem C. J. McCollum. V souboji dvou trápících se týmů Charlotte zdolalo Brooklyn...  celý článek

Westbrook vyrukoval s 42 body, Pierce se loučil s Bostonem v slzách

5.2.2017  21:05, aktualizováno  6.2 9:44
Před vrcholem amerického sportovního týdne v podobě Super Bowlu dostávají zámořští fanoušci coby předkrm tři duely basketbalové NBA. Oklahoma City doma přehrálo Portland 105:99. Toronto si veze...  celý článek

Kdo je nejoblíbenější? Curry, pak James a Durant, promluvily peněženky

25.1.2017  14:55
O nejoblíbenějších mužích z basketbalové NBA se rozhoduje hned nadvakrát. Hlasování o základní pětky All-Star Game diváky nic nestojí. Zato dresy jejich oblíbenců ano. Zámořská profiliga právě...  celý článek

Washington se Satoranským prohrál v Detroitu košem z poslední sekundy

22.1.2017  7:16, aktualizováno  22:40
Vyrovnaný zápas se smolným koncem odehráli basketbalisté Washingtonu na půdě Detroitu. Prohráli o jediný bod - 112:113. Český reprezentant Tomáš Satoranský odehrál v dresu Wizards pět minut....  celý článek

Satoranský se blýskl prvním double-double v NBA, Washington opět vyhrál

16.1.2017  22:26, aktualizováno  17.1 15:55
Basketbalový Washington slaví další domácí výhru, k úspěchu 120:101 nad Portlandem mu výrazně pomohl český rozehrávač Tomáš Satoranský. Ten si připsal 10 bodů, 10 doskoků (osobní rekord), tři...  celý článek

Střelecký ohňostroj v NBA: nejútočnější sezona tisíciletí chrlí rekordy

6.1.2017  14:29
Odehráno je jen něco málo přes jednu třetinu utkání, ale basketbalisté už vyrovnali historický rekord NBA v počtu padesátibodových střelců. Osm hráčů zvládlo v této sezoně pokořit magickou metu...  celý článek

Basketbalisté Golden State přestříleli Portland, Cleveland měl potíže

5.1.2017  9:12
Spekulovalo se, jestli LeBron James vůbec nastoupí, Clevelandu navíc chyběly další hvězdy Kyrie Irving a Kevin Love. I proto obhájci titulu v basketbalové NBA potřetí v sezoně prohráli v domácím...  celý článek

Washington bez Satoranského vyhrál v Chicagu, Westbrook zase pálil

22.12.2016  7:48
Na míč si nesáhl, Tomáš Satoranský při třináctém vítězství basketbalistů Washingtonu v aktuálním ročníku NBA chyběl. A Wizards postupně vylepšují dojem z nepovedeného úvodu sezony, na hřišti...  celý článek

Washington: smetiště dvou kohoutů a příležitost pro Satoranského

11.11.2016  11:09
Tomáš Satoranský se prokousává nováčkovskou sezonou NBA a má svých starostí dostatek. K pohodě mu však nenahrává ani situace uvnitř basketbalových Washington Wizards. Celku z hlavního města...  celý článek

Washington slavil výhru nad Bostonem. I díky čtyřem bodům Satoranského

10.11.2016  6:53, aktualizováno  7:45
Teprve druhé výhry v nové sezoně NBA se dočkali basketbalisté Washingtonu. Na domácí půdě přehráli Boston 118:93, k čemuž čtyřmi body pomohl Tomáš Satoranský.  celý článek

Basketbalová NBA začala. Cleveland jasně zvítězil, Golden State padlo

26.10.2016  7:26, aktualizováno  8:10
Obhájce titulu Cleveland zahájil 71. ročník basketbalové NBA vítězstvím 117:88 nad New York Knicks. Tahoun Cavaliers LeBron James zaznamenal poprvé v kariéře v úvodním duelu ročníku ceněný...  celý článek

Dynastie. Od válečných hrdinů přes olympijského vítěze k miliardám

8.7.2016  8:15
Jméno Mike Conley patří na přelomu června a července 2016 ve světě basketbalové NBA k nejskloňovanějším. Rozehrávač z Memphisu totiž dostal smlouvu, jaké se žádná jiná nevyrovná. Slušňák mezi...  celý článek

Dream Team pro Rio je hotový. Na olympiádu míří i rozehrávač Irving

26.6.2016  15:50
Američtí basketbalisté mají zvoleno. Jako poslední přibyl do sestavy superfavorita olympijského turnaje v Riu rozehrávač Kyrie Irving z Clevelandu, autor vítězné střely z letošního sedmého...  celý článek

James řekl olympijskému Riu ne. Američany povedou Durant s Anthonym

24.6.2016  5:51
Mohl mít třetí olympijské zlato, čtvrtou medaili. Místo srpnového turnaje v Riu de Janeiro však LeBron James volí odpočinek. Jedenatřicetiletý tahoun Clevelandu odehrál šest posledních...  celý článek

Curryho do ideální pětky NBA volili všichni, James je v ní už podesáté

27.5.2016  14:00
Superhvězdní basketbalisté Stephen Curry a LeBron James obhájili svá místa v ideální sestavě NBA. Lídr úřadujících mistrů Golden State a zároveň nejužitečnější hráč ligy Curry se jako jediný...  celý článek

Malý, ale rychlý. A bodový. Pro Basky byl Adams vánočním dárkem

10.5.2016  15:46
Čím menší, tím lepší. Tuhle basketbalovou mantru pro desátá léta 21. století dnes v NBA opakují souboje Stephen Curry vs. Damian Lillard. Ale také na tento pátek se chystá koncert drobného...  celý článek

Curry nasázel 40 bodů a Golden State dělí od postupu jedna výhra

10.5.2016  8:08, aktualizováno  9:03
Jediná výhra dělí basketbalisty Golden State od postupu do finále Západní konference NBA. Warriors vyhráli ve čtvrtém duelu série s Portlandem na půdě soupeře v prodloužení 132:125 a v sérii...  celý článek

Basketbalový Portland velebí Lillarda. Série s Golden State se zamotává

8.5.2016  9:36
Obhájci titulu v NBA basketbalisté Golden State v sérii druhého kola play-off s Portlandem poprvé prohráli. Ve třetím zápase si v domácím týmu připsal osobní maximum ve vyřazovacích bojích...  celý článek

Basketbalisté Portlandu otočili sérii proti Clippers a postupují

30.4.2016  9:28
Basketbalisté Portlandu otočili proti Los Angeles Clippers sérii z 0:2 na zápasy a po čtyřech výhrách v řadě postoupili do druhého kola play-off. Poslední bod získali po vítězství nad oslabeným...  celý článek

Basketbalisté Golden State přešli přes Houston, ztratili jediný zápas

28.4.2016  7:29, aktualizováno  10:14
Jediný zápas ztratili basketbalisté Golden State v cestě za postupem z 1. kola play-off NBA. V pátém duelu série s Houstonem zvítězili na domácí půdě 114:81 a sérii ovládli 4:1 na zápasy.   celý článek

Westbrook kraloval, Oklahoma City míří za postupem. Jinde se zauzlovalo

24.4.2016  7:18, aktualizováno  9:58
Basketbalisté Oklahoma City vítězili v Dallasu i napodruhé, tentokrát 119:108, a v sérii prvního kola play-off NBA už vévodí 3:1. Thunder, kteří rozhodli už v úvodní čtvrtině (33:18), táhl...  celý článek

Curry a spol. ovládli trojkovou „party“ a vrátili Portlandu porážku

12.3.2016  10:15
Basketbalistům Golden State se podařila odveta za únorový debakl v Portlandu a v pátek před vlastními diváky porazili Trail Blazers 128:112. Domácí bilanci v této sezoně vylepšili o 29. výhru,...  celý článek

Portland po třech prohrách uspěl. Bryant zklamal Djokoviče s Ovečkinem

9.3.2016  10:02
Basketbalisté Portlandu ukončili sérii tří porážek a v úterním utkání NBA porazili Washington 116:109, byť až po prodloužení. Ústřední postavou vítězů byl rozehrávač Damian Lillard, který...  celý článek

Lillardova padesátka nestačila, výhru v NBA slavil rekordní DeRozan

5.3.2016  9:17
V pátečním utkání NBA nasázel 50 bodů, přesto musel střelec Portlandu Damian Lillard vydýchávat porážku. Jeho tým totiž podlehl v Torontu 115:117 a domácí se mohli také chlubit parádním...  celý článek

Lillard trojkovou smrští zařídil výhru Portlandu nad Oklahomou City

11.1.2016  10:05
Rozehrávač Portlandu Damian Lillard nastřílel v posledních třech minutách nedělního utkání NBA proti Oklahomě pět tříbodových košů a Trail Blazers díky němu zvítězili 115:110. Jeho hvězdné...  celý článek