CSKA Moskva

Novosibirsk na play-off KHL nedosáhl, postoupil čínský nováček

18.2.2017  18:23
Hokejisté Novosibirsku nedosáhli v Kontinentální lize na postup do play-off, třebaže v posledním utkání základní části zvítězili v Jekatěrinburgu 2:1 po samostatných nájezdech. Získali tak ve...  celý článek

Magnitogorsk na závěr KHL vyhrál 1:0, Kovář svůj rekord neohrozil

17.2.2017  18:15, aktualizováno  22:34
Hokejisté Magnitogorsku zakončili základní část Kontinentální ligy výhrou 1:0 po samostatných nájezdech nad Čeljabinskem.   celý článek

Dva Poláškovy góly k vítězství nestačily. Do play-off KHL jde Jokerit

16.2.2017  18:40, aktualizováno  22:11
Český obránce Adam Polášek se dvakrát trefil v utkání Kontinentální hokejové ligy, ale jeho Novosibirsk podlehl 2:3 v prodloužení v Chanty Mansijsku. V dresu Jekatěrinburgu skóroval útočník Petr...  celý článek

Sobotka pomohl k výhře gólem s nápovědou, Horák se trefil dvakrát

14.2.2017  20:52, aktualizováno  22:11
Vladimír Sobotka vstřelil v Kontinentální hokejové lize „utajený“ gól, který rozhodčí uznali až na výzvu kolegy od videa. Omsku jím český reprezentant pomohl k vítězství 3:2 v prodloužení na...  celý článek

Schilb řádil v Barceloně. Veselého zastínila bostonská naděje

10.2.2017  20:12, aktualizováno  11.2 0:27
Basketbalisté Galatasaray Istanbul si vezou euroligovou výhru z Barcelony, jedním ze strůjců výsledku 69:62 byl i český reprezentant Blake Schilb s 16 body, devíti dosoky a pěti asistencemi....  celý článek

Plzeň hledá soupeře pro generálku, s moldavským mistrem se střetla dříve

6.2.2017  10:19
Původně se měli fotbalisté Viktorie Plzeň střetnout s moldavskou Dacií Kišiněv až v generálce na ligové boje, ale nakonec s ní hráli už v neděli. Původně plánovaný zápas s jihokorejským Daejeon...  celý článek

Ruští hokejisté představí na Švédských hrách tým bez hvězd

5.2.2017  15:21
Ruští hokejisté se představí příští týden na Švédských hrách v Petrohradu a Göteborgu s týmem bez velkých hvězd. Jako jediný z pětadvacetičlenného kádru má na kontě triumfy obránce Jevgenij...  celý článek

Výhru Čeljabinsku vystřelil Novotný, Francouz udržel nulu

3.2.2017  18:18
Duel českých brankářů v Kontinentální hokejové lize vyzněl lépe pro Pavla Francouze z Čeljabinsku, který v utkání proti Čerepovci udržel čisté konto a vychytal výhru 1:0. Jediným střelcem, který...  celý článek

Pardubice los nešetřil. Příště bychom dostali CSKA, ulevil si Nečas

3.2.2017  15:09
Obhájce trofeje nemohl mít velkou radost z losu letošního závěrečného turnaje Českého poháru basketbalistů. V semifinále Hyundai Final-4 totiž Pardubice narazí na Nymburk, tedy na soupeře...  celý článek

Fenerbahce znovu přehrálo obhájce, blýskl se Veselého parťák Udoh

2.2.2017  22:06, aktualizováno  23:31
Fenerbahce Istanbul je v této sezoně basketbalové Euroligy prvním celkem, který přehrál obhajující CSKA Moskva v obou duelech základní části. V domácí repríze loňského finále uspěl tým Jana...  celý článek

Plzeň v přípravě remizovala s CSKA Moskva, Liberec porazil Ruch Chorzów

2.2.2017  18:13
Fotbalisté Plzně zahájili druhé soustředění ve Španělsku bezbrankovou remízou s CSKA Moskva. Liberec před návratem do Čech zdolal Ruch Chorzów 1:0. V Turecku se dařilo Zlínu (vítězství 2:1 nad ...  celý článek

Novotný rozhodl o výhře Čeljabinsku, brankář Francouz má asistenci

1.2.2017  18:33
Hokejový útočník Jiří Novotný po zranění nabírá formu. V Kontinentální lize rozhodl gólem o výhře Čeljabinsku 4:3 nad CSKA Moskva.   celý článek

Plzeňský trenér Pivarník: Prvním úkolem je teď dostat hráče z únavy

31.1.2017  9:15
V sobotu setkání se sponzory, pak dva dny volna. Takový byl program fotbalistů Viktorie Plzeň před odletem na druhé soustředění do Španělska. V úterý už míří na herní kemp do letoviska Benidorm,...  celý článek

Rozhodnuto, útočník Necid jde na půlroční hostování do Legie Varšava

30.1.2017  17:45, aktualizováno  21:22
Fotbalista Tomáš Necid bude do konce června hostovat v Legii Varšava, která získala sedmadvacetiletého reprezentačního útočníka z tureckého Bursasporu. Úřadující mistr Polska to uvedl na svém...  celý článek

Plzeň znovu vyráží do Španělska, nepoletí Baránek, Chrien a Pilař

30.1.2017  16:43
Fotbalisté Plzně odcestují na druhé herní soustředění do Španělska bez tria zraněných hráčů stopera Jana Baránka, slovenského záložníka Martina Chriena a dlouhodobého maroda Václava Pilaře. Do...  celý článek

Švédské hry: domácí tým má v nominaci dva nováčky a tři hráče Frölundy

30.1.2017  15:42
Tři hráče Frölundy, která bude těsně před turnajem bojovat ve finále Ligy mistrů proti Spartě, zařadil do nominace na domácí Švédské hry trenér hokejistů Švédska Rikard Grönborg. V kádru má i...  celý článek

Kovář dvakrát asistoval, Magnitogorsk v repríze finále KHL získal bod

29.1.2017  18:55
Hokejisté Magnitogorsku v repríze loňského finále play-off Kontinentální ligy podlehli na ledě CSKA Moskva 3:4 v prodloužení. Alespoň bod pomohl obhájcům Gagarinova poháru získat i útočník Jan...  celý článek

Barcelona neuspěla ve španělském derby, Real Madrid doma vyhrál

27.1.2017  21:58, aktualizováno  23:21
Basketbalisté CSKA Moskva už 20 kolo vévodí Eurolize, první příčku uhájili po domácí výhře 80:77 nad Anadolu Efes Istanbul. Ale obávat se museli do poslední sekundy. Real Madrid zvládl souboj s...  celý článek

Góly Sekáče a Jordána pomohly Kazani v KHL k vysoké výhře

27.1.2017  21:43, aktualizováno  23:33
Útočník Jiří Sekáč a obránce Michal Jordán skórovali v utkání Kontinentální hokejové ligy a pomohli Kazani k výraznému vítězství 6:1 nad Novokuzněckem. Góly českých hráčů dělilo v druhé třetině...  celý článek

Real si zajistil výhru v poslední vteřině a dotáhl se na čelo Euroligy

25.1.2017  23:09, aktualizováno  23:56
Real Madrid uspěl na hřišti Brose Bamberg 91:89 a v basketbalové Eurolize se dotáhl na vedoucí CSKA Moskva. Na špičce soutěže se mohl usadit také Olympiakos Pireus, v aréně poslední Olimpie...  celý článek

Kašpar pomohl dvěma brankami k vítězství Dynama Moskva nad Ufou

25.1.2017  20:43
Český útočník Lukáš Kašpar v Kontinentální hokejové lize dvakrát skóroval při vítězství Dynama Moskva 6:2 nad Ufou. Mistr světa z roku 2010 si připsal dva body v druhém zápase za sebou, poté co...  celý článek

Veselý nastartoval Fenerbahce k výhře, Galatasaray rozebralo Maccabi

24.1.2017  19:12, aktualizováno  25.1 7:19
I díky výtečnému vstupu Jana Veselého do euroligového utkání v Kazani mohli basketbalisté Fenerbahce Istanbul s Janem Veselým slavit vítězství 86:81. Galatasaray Istanbul v základní pětce s...  celý článek

Kašparovo obrození pokračuje, Dynamu Moskva pomohl gólem a přihrávkou

23.1.2017  21:20
Útočník Lukáš Kašpar pomohl v Kontinentální hokejové lize gólem a přihrávkou k vysokému vítězství Dynama Moskva 6:2 nad Čeljabinskem. Jedenatřicetiletý mistr světa z roku 2010 si vylepšil...  celý článek

Real zaškrtil soupeře v závěru a na čelo Euroligy ztrácí jednu výhru

20.1.2017  20:29, aktualizováno  23:16
Basketbalisté Realu Madrid si v 18. kole Euroligy vezou výhru 74:59 z palubovky Žangirisu Kaunas a na vedoucí CSKA Moskva ztrácejí jediný bod.  celý článek

V Utkání hvězd Kontinentální ligy se představí čtyři čeští hokejisté

20.1.2017  14:23
Čtyři čeští hokejisté se zapojí o víkendu na Utkání hvězd Kontinentální hokejové ligy v Ufě. Už potřetí se exhibice zúčastní útočník Jan Kovář z Magnitogorsku a v premiéře pak brankář Pavel...  celý článek

Veselý si smlsnul na Panathinaikosu, Schilb zářil v nezvyklé roli

19.1.2017  20:50, aktualizováno  23:23
Hra řeckého velkoklubu Panathinaikos Superfoods Atény českému basketbalovému reprezentantovi Janu Veselému chutnala. I jeho zásluhou si Fenerbahce Istanbul v 18. kole Euroligy připsalo...  celý článek

Real dál touží do NBA, ale přednost mají jiní. Třeba mexický miliardář

19.1.2017  11:20
Dlouhé měsíce křižoval Adam Silver světem a všude říkal totéž: „My v NBA rozšiřování naší soutěže v blízké budoucnosti nechystáme.“ Zklamal tím v Evropě i v Kanadě, na západě i na východě...  celý článek

Tři Češi se v KHL zapsali mezi střelce, Sobotka šlágr nedohrál

18.1.2017  18:16, aktualizováno  20:54
Tři čeští hokejisté se zapsali mezi střelce v utkání KHL mezi Kazaní a Ufou, jež skončilo vítězstvím domácího týmu Ak Bars 6:5 v prodloužení. Za Kazaň skórovali Jiří Sekáč a Michal Jordán, v...  celý článek

Obránce Kolář v KHL skóroval po třech měsících

14.1.2017  13:31, aktualizováno  22:22
Jan Kolář potvrdil pozici nejlépe střílejícího českého obránce v KHL a osmým gólem v sezoně pomohl hokejistům Chabarovsku k vítězství 5:0 nad Dinamem Riga. Na gól, kterým ve 47. minutě z...  celý článek

Galatasaray už není poslední, pomohlo mu řádění CSKA Moskva

13.1.2017  19:54, aktualizováno  14.1 0:48
Basketbalisté Galatasaray Istanbul opustili poslední příčku Euroligy, v 17. kole jim k tomu pomohla domácí výhra 87:79 nad Žalgirisem Kaunas. Na dno soutěže padla Olimpia Milán, která na...  celý článek

Veselý si pískot nevychutnal, Crvena zvezda otočila duel s Fenerbahce

12.1.2017  22:36, aktualizováno  13.1 6:55
Crvena zvezda Bělehrad na domácí palubovce září, v 17. kole basketbalové Euroligy přehrála Fenerbahce Istanbul. Jana Veselého a spol. snad může těšit, že měli k vítězství v Srbsku mnohem blíž,...  celý článek

Mertl gólem zahájil obrat a Ufa v KHL porazila moskevský Spartak

10.1.2017  18:17
Útočník Tomáš Mertl zahájil gólem obrat průběhu duelu Kontinentální hokejové ligy, v němž Ufa na domácím ledě nakonec zdolala Spartak Moskva 5:3. Český hráč v první minutě druhé třetiny snížil...  celý článek

Kovář se zase trefil a pomohl Magnitogorsku k další venkovní výhře

7.1.2017  18:01, aktualizováno  18:46
Nejproduktivnější český hokejista v KHL Jan Kovář načal v utkání v Kazani svou třetí desítku gólů v sezoně a pomohl Magnitogorsku k výhře 2:0. Dva dny poté, co jedinou brankou rozhodl o...  celý článek

Real Madrid ovládl souboj šampionů, Fenerbahce má povinnou výhru

6.1.2017  21:30, aktualizováno  23:23
Fenerbahce Istanbul si v 16. kole basketbalové Euroligy připisuje výhru z kategorie povinných, v domácím prostředí přehrálo Olimpii Milán 86:79. Souboj posledních dvou vítězů soutěže ovládl Real...  celý článek

Marná Schilbova snaha: Galatasaray v Eurolize neuspěl proti Anadolu

5.1.2017  21:29, aktualizováno  23:02
Basketbalisté Galatasaray Istanbul neuspěli v 16. kole Euroligy na palubovce Anadolu Efes Istanbul 73:84 a dál zůstávají u dna soutěže na čtyřech vítězstvích.  celý článek

Kovář dvacátou trefou v sezoně zařídil v KHL výhru Magnitogorsku

5.1.2017  15:39
Gól útočníka Jana Kováře rozhodl devatenáct vteřin před koncem zápasu KHL o vítězství Magnitogorsku 1:0 na ledě hokejistů Nižněkamsku. Nejlepší český střelec v soutěži se trefil podvacáté v...  celý článek

Schilb a spol. nestačili na Bamberg, srazila je i trefa z vlastní půlky

30.12.2016  19:47, aktualizováno  23:32
Po polovině dlouhodobé části Euroligy zůstávají basketbalisté Galatasaraye Istanbul na poslední šestnácté pozici s pouhými čtyřmi výhrami na kontě. V 15. kole doma nestačili na německého mistra...  celý článek

Veselý zářil, jeho 22 bodů a 10 doskoků však na Olympiakos nestačilo

29.12.2016  21:58, aktualizováno  23:40
Jan Veselý prožil svůj nejlepší večer v současném ročníku basketbalové Euroligy, ani jeho 22 bodů a 10 doskoků však Fenerbahce Istanbul na palubovce Olympiakosu Pireus nestačilo. Turecký šampion...  celý článek

Kovář skóroval a mezi střelci KHL je třetí, Sekáč se blýskl dvěma body

29.12.2016  21:49
Ve šlágru KHL se ukázali čeští hokejisté: Jan Kovář pomohl trefou k výhře Magnitogorsku na ledě Ufy 5:3, Tomáš Filippi si v dresu vítězů připsal dvě nahrávky. Metallurg si aktuálně s 93 body...  celý článek

Radilův gól nasměroval hokejisty Spartaku Moskva k vítězství v Soči

28.12.2016  20:48, aktualizováno  22:17
Gól Lukáše Radila nasměroval hokejisty Spartaku Moskva v Kontinentální lize k vítězství 4:1 v Soči. Český reprezentační útočník v 23. minutě v přesilovce otevřel skóre tečí střely od modré čáry...  celý článek

Sekáčův gól pomohl Kazani ukončit vítěznou sérii lídra KHL

27.12.2016  20:52
I díky gólu Jiřího Sekáče hokejisté Kazaně porazili nejlepší tým Kontinentální ligy Petrohrad 4:3 po samostatných nájezdech. Český útočník v 56. minutě svou osmou brankou v sezoně vyrovnal na...  celý článek

Horák natáhl v KHL střeleckou sérii, gól dal i Kundrátek

26.12.2016  21:28
Ve třetím utkání Kontinentální ligy za sebou skóroval Roman Horák, tentokrát ale gól českého hokejisty Podolsku k bodům nepomohl. Viťaz podlehl 2:3 na ledě Nižního Novgorodu.   celý článek

Polák rozhodl o výhře Čerepovce, Filippiho gól Magnitogorsku nepomohl

25.12.2016  14:42, aktualizováno  17:34
Vojtěch Polák rozhodl v Kontinentální hokejové lize o vítězství Čerepovce v Togliatti. Hosté vyhráli první třetinu 3:0, pak dostal tři góly i jejich brankář Jakub Kovář, ale v 51. minutě završil...  celý článek

Povedená odplata. Veselý a spol. se CSKA pomstili za finálovou prohru

23.12.2016  20:38, aktualizováno  24.12 0:49
Reputace je zpět, dobrá nálada taky. Basketbalisté Fenerbahce Istanbul dali ve 14. euroligovém kole zapomenout na středeční prohru v derby s Darüssafakou, z palubovky vedoucího týmu soutěže CSKA...  celý článek

Po žloutence zhubl osm kilo, teď je zpět. Nešlo nic dělat, říká Řepík

23.12.2016  9:59
Spartu ve finále sestřelil a dotáhl Liberec k historickému titulu. Teď se pokusí hokejový útočník Michal Řepík pomoci klubu, kde vyrůstal, a který na jaře zlomil. 30. prosince by měl poprvé po...  celý článek

Schilb nastřílel v Eurolize 21 bodů, k výhře to Galatasarayi nestačilo

22.12.2016  21:28, aktualizováno  22:43
Český basketbalový reprezentant Blake Schilb si spravil chuť po nepovedeném úterním utkání a o dva dny později si vylepšil střelecké maximum v tomto ročníku Euroligy. S 21 body byl nejlepším...  celý článek

Podolsk vyhrál v KHL zápas o osmé místo, pomohly mu i tři české body

22.12.2016  21:14
Gól Romana Horáka a dvě asistence Jakuba Jeřábka pomohly hokejistům Podolsku v Kontinentální lize k výhře 5:2 v Soči. Viťaz tak uspěl v důležitém souboji o osmé postupové místo v tabulce Západní...  celý článek

Veselý se nechal vyloučit, jeho Fenerbahce nervózní derby nezvládlo

21.12.2016  21:03, aktualizováno  22:57
Na třinácté kolo Euroligy nebude český basketbalový reprezentant Jan Veselý z Fenerbahce vzpomínat v dobrém. V istanbulském derby proti Darüssaface se nechal vyloučit za dvě technické chyby a...  celý článek

Schilbovi ani jeho Galatasarayi klíčové utkání Euroligy nevyšlo

20.12.2016  20:27, aktualizováno  22:46
Basketbalisté Galatasaraye Istanbul nedokázali využít velké příležitosti a ve třináctém euroligovém kole podlehli na palubovce dosud posledního Unicsu Kazaň 60:73. Sami se tak přikovali k dolním...  celý článek

Oslabený Real neuspěl v Istanbulu, Maccabi si z Balkánu odváží výprask

15.12.2016  22:54, aktualizováno  23:46
Čtvrtou prohru v Eurolize utrpěli basketbalisté Realu Madrid na palubovce Darüssafaky Istanbul. V oslabené sestavě padli 68:81. To další ze španělských celků Baskonia vydřela výhru 92:91 na...  celý článek