Citroën Racing

Estonec Tänak poprvé vyhrál závod MS, Kopecký byl v Itálii desátý

11.6.2017  14:05
Estonský jezdec Ott Tänak s fordem vyhrál Italskou rallye a zaznamenal tak svůj premiérový triumf v mistrovství světa. Do čela mu v sobotní druhé etapě pomohly potíže soupeřů z týmu Hyundai, v...  celý článek

Italská rallye má být soubojem Ogier vs. Neuville, uspět chtějí i Češi

7.6.2017  11:28
Italská rallye má být pro Sébastiena Ogiera další soutěží, která ho přiblíží zisku pátého titulu světového šampiona za sebou. Jenže po úspěchu touží i Belgičan Thierry Neuville, který bude na...  celý článek

Tak letos? Argentinská rallye zatím zůstává pro Ogiera zakletá

27.4.2017  14:08
Argentinskou rallye jel už sedmkrát, třikrát skončil druhý, ale na vítězství Sébastien Ogier dosud nikdy nedosáhl. Francouzský jezdec, který se stal v uplynulých čtyřech letech mistrem světa, se...  celý článek

Vítězství ve Francouzské rallye slaví Neuville, druhý byl Ogier

9.4.2017  13:42, aktualizováno  16:12
Pro první triumf v sezoně si belgický závodník Thierry Neuville dojel na Korsice, kde ovládl Francouzskou rallye. Celkové pořadí světového šampionátu dál vede Sébastien Ogier, který skončil s...  celý článek

Meeke musel kličkovat mezi vozy diváků, přesto vyhrál Mexickou rallye

12.3.2017  20:57, aktualizováno  22:00
Britský pilot Kris Meeke i přes obrovskou chybu v samém závěru vyhrál Mexickou rallye. Necelý kilometr před cílem závěrečné rychlostní zkoušky vyjel z trati na parkoviště pro diváky, ale...  celý článek

Latvala triumfoval na Švédské rallye a vede mistrovství světa

12.2.2017  14:14, aktualizováno  15:39
Finský jezdec Jari-Matti Latvala vyhrál počtvrté v kariéře Švédskou rallye a ujal se vedení v mistrovství světa. Ve druhé letošní soutěži vybojoval 17. triumf v kariéře a premiérový pro...  celý článek

Ogier bude na Švédské rallye útočit na třetí výhru v řadě

9.2.2017  12:41
Úřadující světový šampion v automobilových soutěžích Sébastien Ogier z Francie bude na nadcházející Švédské rallye útočit na třetí triumf za sebou. Vítěz lednové Rallye Monte Carlo nicméně podle...  celý článek

Rallye Monte Carlo vyhrál počtvrté za sebou Francouz Ogier

22.1.2017  13:33
Rallye Monte Carlo ovládl počtvrté za sebou úřadující mistr světa Francouz Sébastien Ogier. Tovární jezdec Škody Jan Kopecký skončil v úvodním podniku sezony mistrovství světa osmý, v kategorii...  celý článek

Autofotka týdne: Nový Citroën C3 se ještě nepředstavil a už řádí

24.4.2016  0:00
Všechno okolo nové C3 je tak tajné, že když technici opouštěli kvůli testování WRC verze nového modelu firemní bránu, mluvili o autě jen jako o vozu B618. Zamaskovaný dravec toho na první pohled...  celý článek

Rallye Šumava ozdobí i Bouffier, vítěz Rallye Monte Carlo z roku 2011

9.4.2015  10:28
Letošní Rallye Šumava Klatovy (23.-25. dubna) slibuje nevšední podívanou. Na start jubilejního 50. ročníku se postaví i francouzský jezdec Bryan Bouffier, vítěz Rallye Monte Carlo z roku 2011 a...  celý článek

Rallyeové MS pokračuje v Mexiku, poprvé už bez šampiona Loeba

7.3.2013  10:54
Rallyové mistrovství světa odstartuje éru po Sébastienu Loebovi. Francouzský devítinásobný šampion v letošním roce o další titul nebojuje, v Monte Carlu a ve Švédsku ale ještě startoval. V...  celý článek

Rallyeové MS pokračuje ve Švédsku, na startu bude i šampion Loeb

6.2.2013  10:25
Světový šampionát v automobilových soutěžích čeká od čtvrtka do neděle druhý díl na sněhových a zledovatělých tratích na severu Evropy. Ve Švédské rallye budou hlavními favority severští jezdci,...  celý článek

Prokop skončil v Rallye Monte Carlo sedmý. Pomohly mu nehody soupeřů

19.1.2013  21:01, aktualizováno  21:29
Martin Prokop poskočil v poslední zkrácené etapě slavné Rallye Monte Carlo na sedmé místo. Pomohly mu havárie soupeřů. Soutěž vyhrál již posedmé největší favorit Sébastien Loeb.  celý článek

Mistr světa Loeb triumfoval i ve Španělsku, Prokop skončil třináctý

11.11.2012  15:11, aktualizováno  17:32
Devítinásobný mistr světa v rallye Sébastien Loeb vyhrál závěrečný závod sezony. Španělskou rallye ovládl francouzský jezdec továrního týmu Citroën už poosmé, v tomto ročníku si připsal devátý...  celý článek

Loeb ve Španělsku uzavře jednu životní kapitolu, chce se loučit výhrou

8.11.2012  10:47
Naposledy si užije závod světového šampionátu v rallye jako plnohodnotný člen továrního týmu Citroën. Sébastian Loeb absolvuje od pátku do neděle poslední klání MS v sezoně, která je jeho...  celý článek

Prokop skončil na Portugalské rallye po diskvalifikaci vítěze pátý

1.4.2012  16:06, aktualizováno  23:49
Do závěrečné rychlostní zkoušky šel z pátého místa, jenže zaváhal a klesl šesté. Ovšem po závodě se Martin Prokop znovu posunul na pátou příčku a a vyrovnal tak nejlepší český výsledek na MS....  celý článek

Loeb pečetil další mistrovskou sezonu vítězstvím v Britské rallye

14.11.2010  16:00
Stylově zakončil sezonu už jistý mistr světa Sébastien Loeb. Potřetí za sebou vyhrál Britskou rallye a zkompletoval počet svých letošních triumfů na osm ze třinácti soutěží.  celý článek

Mistr světa Loeb ovládl Katalánskou rallye. Se suverénním náskokem

24.10.2010  15:51
Již jistý mistr světa Sébastien Loeb na citroënu vyhrál Katalánskou rallye a v předposlední dvanácté soutěži sezony si připsal sedmé letošní vítězství. Francouzský pilot vedl ve Španělsku od...  celý článek

Japonskou rallye vyhrál Ogier, stále tak Loebovi brání slavit sedmý titul

12.9.2010  9:12, aktualizováno  17:57
Až poslední etapa rozhodla o vítězi Japonské rallye. Neuspěl Nor Petter Solberg, který předtím dlouho vedl, jistoty zisku sedmého titulu světového šampiona za sebou se nedomohl Francouz...  celý článek

Loeb bude na Portugalské rallye útočit na hattrick

26.5.2010  12:52
Portugalská rallye zná od svého návratu do mistrovství světa v roce 2007 pouze jednoho vítěze - Sébastiena Loeba. Francouzský pilot továrního týmu Citroën je favoritem i nyní, kdy je soutěž...  celý článek

Drama na Novém Zélandu: Loeb vyletěl z trati, Ogier přišel o triumf před cílem

9.5.2010  9:56, aktualizováno  10:16
Už se zdá, že je o vítězi novozélandské rallye rozhodnuto. Jenže tři zatáčky před koncem závěrečné rychlostní zkoušky se citroën Sébastiena Ogiera roztočí do hodin, ztrácí drahocenný čas. A...  celý článek

Loeb bude na Novém Zélandu útočit na čtvrtou výhru v MS za sebou

6.5.2010  12:53
Šestinásobný mistr světa a lídr probíhajícího šampionátu Sébastien Loeb z Francie se bude na nadcházející Rallye Nový Zéland snažit potvrdit skvělý vstup do sezony. Běhe mi zatím vyhrál tři ze...  celý článek

Tureckou rallye ovládl Loeb, poprvé po přestupu z F1 je mezi elitou Räikkönen

18.4.2010  15:17, aktualizováno  19:00
Po první etapě Turecké rallye se zdálo, že král tentokrát selže. Jenže zanedlouho už bylo všechno při starém, do čela se probil Sébastien Loeb na citroënu. Ve vedení vydržel až do cíle a připsal...  celý článek

Loeb vyhrál Jordánskou rallye a upevnil si vedení v čele mistrovství světa

3.4.2010  13:52, aktualizováno  16:31
Francouzský pilot Sébastien Loeb s vozem Citroën vyhrál Jordánskou rallye, třetí díl seriálu mistrovství světa. Upevnil si tak průběžné vedení. Loňský vicemistr světa a jeho dosud nejbližší...  celý článek

Šampionát v rallye míří do Jordánska na těžké šotolinové tratě

31.3.2010  14:25
Podruhé v historii zavítá mistrovství světa v automobilových soutěžích do Jordánska, tamní rallye bude třetím dílem letošního seriálu. Před dvěma lety se na náročných šotolinových tratích...  celý článek

Loeb vládl Mexické rallye a předstihl Hirvonena v čele mistrovství světa

7.3.2010  19:12, aktualizováno  21:58
Francouzský pilot Sébastien Loeb zvítězil v Mexické rallye. Po druhém druhém podniku ze seriálu mistrovství světa se jednička stáje Citroën posunula do čela průběžného pořadí.  celý článek

Australskou rallye vyhrál po Loebově trestu Hirvonen. Prokop dojel desátý

6.9.2009  9:22, aktualizováno  14:54
Francouzský obhájce mistrovského titulu Sébastien Loeb s citroënem se na pár desítek minut radoval z triumfu v Australskou rallye, o který jej však nakonec připravila minutová penalizace. Z...  celý článek