Christoph Sauser

Jsem zdravý, vyhrávám. Kulhavý si opět užívá dres světového lídra

10.7.2015  13:48, aktualizováno  14:26
Neslézá ze stupňů vítězů. Určil si, že prioritou v předolympijské sezoně bude Světový pohár, a svému předsevzetí dostál - ve dvou závodech obsadil první, v jednom třetí místo a patří mu celkové...  celý článek

Znovu vítězní. Kulhavý se Sauserem vládnou Africe s obřím náskokem

20.3.2015  13:30
Po čtvrtečním třetím místě se bikeři Jaroslav Kulhavý a Christoph Sauser vrátili na vítěznou vlnu a ovládli pátou etapu jihoafrického závodu dvojic na horských kolech Cape Epic.  celý článek

Bikeři stoupali na africký Alpe d´Huez a Kulhavý oblékl žlutý dres

16.3.2015  11:11, aktualizováno  13:09
Prvních dvacet ze 739 kilometrů vedlo kolem Stolové hory a duo Jaroslav Kulhavý - Christoph Sauser v prologu etapového závodu dvojic Cape Epic dojelo třetí. "Ztráta na žlutý dres je...  celý článek

Čech proti Čechovi na Cape Epic: Hynek dál vede, Raboň stáhl dvě minuty

28.3.2014  11:26
Byla pátá v pořadí, navrch královská a prý i nejtěžší ze všech dosavadních etap bikového závodu Cape Epic. A přinesla následující: vítězství Belgičana Roela Paulissena a jeho italského parťáka...  celý článek

Raboň spurtoval v 1. etapě Cape Epic druhý, se Sauserem drží 3. místo

24.3.2014  12:57
Dva závodní dny a během nich 131 kilometrů, bikeři v Jihoafrické republice odstartovali Cape Epic, nejtěžší etapový závod dvojic na planetě. František Raboň, český elév mezi cyklisty na horských...  celý článek

Kulhavý vozí na břiše batoh. Ale výkon je rekordní, chválí si formu

6.12.2013  14:57
Ještě se potil a rychle hltal citronádu. "Před chvílí jsem dělal výkonnostní testy," vysvětloval biker Jaroslav Kulhavý. Olympijský šampion z Londýna, byť má za sebou odpočinek a na sobě pár kil...  celý článek

Doufám, že prolomím smůlu, věří biker Kulhavý před domácím šampionátem

20.7.2013  8:22
Jen žádné technické problémy. S takovým přáním nastoupí biker Jaroslav Kulhavý do nedělního závodu mistrovství republiky v cross country v Bedřichově. Tam vstoupí do druhé části sezony, právě na...  celý článek

Biker Hynek neobhájil evropské zlato v maratonu, má bronz

12.5.2013  16:07
Biker Kristián Hynek při obhajobě titulu mistra Evropy v maratonu získal bronzovou medaili. Na blátivé trati závodu dlouhého 94 kilometrů v německém Singenu porazili českého cyklistu dva bývalí...  celý článek

Bikeři Kulhavý se Sauserem s náskokem ovládli závod dvojic Cape Epic

24.3.2013  11:05, aktualizováno  12:53
V první polovině dobrodružného závodu dvojic na horských kolech Cape Epic v Jihoafrické republice nadávali na smůlu, na jeho konci se olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý s Christophem Sauserem...  celý článek

Třetí vítězství. Kulhavý se Sauserem ovládli na Cape Epic pátou etapu

22.3.2013  11:16
Byla zatím nejkratší, pro česko-švýcarské duo Jaroslav Kulhavý - Christoph Sauser však znovu vítězná. Pátá etapa bikového závodu Cape Epic v kopcích okolo Wellingtonu přinesla týmu Burry...  celý článek

Zpátky v čele. Kulhavý a Sauser na Cape Epic vyhráli, ale zlobí se

21.3.2013  14:15, aktualizováno  17:56
Špatná nálada, která se držela týmu Burry Stander–Songo poslední tři dny, je zapomenuta. Bikeři Jaroslav Kulhavý a Christoph Sauser se v maratonské pouti Cape Epic konečně prosadili, vyhráli...  celý článek

Další smůla Kulhavého a Sausera, na Cape Epic bloudili a přišli o náskok

20.3.2013  12:52
A zase ne! Bikery Jaroslava Kulhavého a Christopha Sausera přibrzdila na etapové misi Cape Epic další smůla. Dvojice týmu Burry Stander-Songo sice vyhrála prolog, v následujících dvou etapách ji...  celý článek

Místo dresu lídra další potíže. Kulhavý na Cape Epic klesl na 3. místo

19.3.2013  14:39
Jako by se jim smůla lepila na kola. V první etapě rozštípal Christoph Sauser ráfek, ve druhé a nejdelší, kterou přichystal letošní Cape Epic, drsný maraton na horských kolech vyprahlou...  celý článek

Týmový parťák Kulhavého zahynul při tragické nehodě, srazilo ho auto

3.1.2013  20:00, aktualizováno  22:41
Před rokem a půl drkotal po pražských schodech s takovou vervou, že v tradičním exhibičním závodě horských kol porazil i svého týmového parťáka a budoucího olympijského vítěze Jaroslava...  celý článek

Kulhavý vyhrál mezi vinicemi, v sobotu si vyzkouší závod na silnci

29.3.2012  11:12
Obhájce celkového triumfu ve Světovém poháru, loňský světový a evropský šampion v jízdě na horských kolech Jaroslav Kulhavý zahájil sezonu světového poháru 5. místem z úvodního závodu v...  celý článek

Nové Město se chystá na bikerský svátek. Přijede světová elita

9.7.2011  10:44
V Novém Městě vystřídají špičkové světové lyžaře bikeři. Zhruba za měsíc - od 12. do 14. srpna - vypukne v Novém Městě na Moravě cyklistický svátek. Do České republiky se vrací po 14 letech...  celý článek

Kulhavý převléká dres, vicemistr světa míří do továrního týmu Specialized

7.9.2010  20:49
Přetahovali se o něj, mít v týmu vicemistra světa, evropského šampiona a borce, který se ve Světovém poháru rve o vítězství, stojí za to. Uspěl jen jeden. Biker Jaroslav Kulhavý v příští sezoně...  celý článek

Kulhavý vyhrál závěrečný závod SP v cross country horských kol

28.8.2010  23:12, aktualizováno  29.8 8:40
Biker Jaroslav Kulhavý vyhrál jako prcvní Čech v historii závěrečný díl Světového poháru v cross country na horských kolech ve Windhamu. V konečném pořadí skončil třetí, zvítězil Švýcar Nino...  celý článek

Kola, která nejsou jen tak pro každého

27.4.2009  0:00
Titan, karbon, sofistikované komponenty, přesná práce. High-end kola šlapou skoro sama, do peněženky však při jejich koupi musíte sáhnout dost hluboko. Cena začíná u sta tisíc korun.  celý článek

Biker Kulhavý skončil na MS jedenáctý, Hanušová-Nashová dvanáctá

22.6.2008  15:00, aktualizováno  17:52
Český biker Jaroslav Kulhavý skončil na mistrovství světa v italském Val di Sole jedenáctý v závodě cross country. Zároveň dosáhl nejlepšího českého výsledku v historii, kterým dosud bylo 14....  celý článek

Martinez jede na schody

1.6.2006  9:18
Praha Olympijský vítěz Miquel Martinez, maličký francouzský biker, bude tradiční ozdobou Pražských schodů, malostranské bikové show otvírající letní sezonu. 13. ročník startuje příští středu 7. června...  celý článek