Český pohár

Pardubičtí basketbalisté obhájili ligový bronz, loučili se remízou

22.5.2017  20:10
Basketbalisté Pardubic obhájili v NBL bronzové medaile. Po úterní jasné výhře v Opavě o 21 bodů bezpečně udrželi náskok v pardubické odvetě, která skončila remízou 82:82.   celý článek

Když neuspěje Kulhavý, tak kdo jiný? Bikeři prožili novoměstské trápení

22.5.2017  9:59
Je sobota a nad novoměstskou Vysočina Arenou se honí černé mraky. Neprší, ale zamračená nálada se promítá i na tvářích fanoušků, kteří doufají, že ji rozeženou výsledky českých bikerů na...  celý článek

Amálie, příjmením Hilgertová. Slečna s vodáckými geny i vysokým IQ

18.5.2017  8:59
O víkendu se rvala v české kvalifikaci o místo v reprezentaci kajakářek, v peřejích složila vodáckou „maturitu“. Ve středu pak pak na gymnáziu úspěšně zvládla i tu opravdovou. „Je to trochu...  celý článek

Nejdřív dal 100 kilometrů na silnici, pak Kulhavý vyhrál Pražské schody

18.5.2017  8:28
Když v roce 2010 poprvé vyhrál Pražské schody, asi nepočítal, že na další triumf bude čekat sedm let. Ale stalo se. Ve středu Jaroslav Kulhavý s přehledem ovládl prolog před blížícím se prvním...  celý článek

Chci si vypádlovat auto. Mistryně světa Kudějová má letos o motivaci navíc

17.5.2017  8:30
V peřejích letos bojuje mistryně světa Kateřina Kudějová také o auto. Roční zapůjčení nového automobilu je totiž prémií, kterou vůbec poprvé vypsal sponzor svazu pro vodního slalomáře, který...  celý článek

Hegemonie volejbalistek Prostějova trvá, ve finále přetlačily Olomouc

6.5.2017  19:19, aktualizováno  20:06
Devátý titul za sebou slaví volejbalistky Prostějova, které po obrovském dramatu prodloužily svou vládu v české extralize. V rozhodujícím finálovém duelu udolaly Olomouc 3:2 a stejným poměrem...  celý článek

Pro Hradilka, Kudějovou a spol. začíná bitva o národní tým

6.5.2017  12:10, aktualizováno  7.5 13:24
Nejprve tento víkend dva závody na Trnávce, potom příští sobotu a neděli dva závody v Roudnici. Úvodní čtyři podniky Českého poháru vodních slalomářů budou zároveň těmi nejdůležitějšími, protože...  celý článek

Olomouc zaskočila Prostějov. Finále volejbalistek začalo překvapením

29.4.2017  19:36, aktualizováno  20:11
Olomoucké volejbalistky vyhrály v Prostějově první finále nad osminásobnými mistryněmi 3:2 a mají k titulu blíž. Série na tři výhry bude pokračovat v neděli znovu v prostějovské hale.  celý článek

Cyklisté týmu Elkov Author sbírají úspěchy, teď je prověří Polsko

29.4.2017  11:54
V závodech na českém území na první místo ještě nikoho nepustili. A aby těch úspěchů v úvodu sezony nebylo málo, jezdí si cyklisté hradecké stáje Elkov Author v poslední době pro trofeje i do...  celý článek

Favoritkou plavecké Velké ceny Ostravy je Maďarka Jakabosová

29.4.2017  11:04
Maďarská reprezentantka Zsuzsanna Jakabosová je největší favoritkou Velké ceny Ostravy v plavání. Ta se koná v sobotu a neděli od devíti hodin v padesátimetrovém bazénu v Porubě. Finálové závody...  celý článek

Házenkářky Poruby se budou se Slavií rvát o finále

29.4.2017  10:05
Slavia Praha je soupeřem házenkářek Sokola Poruba v semifinále české části interligy. Družstvo, které porazily v Českém poháru, ale v interlize s ním oba duely ztratily.  celý článek

Prostějov vs. Olomouc: volejbalová hra o trůn. Chystá se větší drama?

29.4.2017  8:59
Repete loňského finále? To před olomouckými volejbalistkami raději ani nevyslovujte. Před rokem měla sice finálová série play-off o titul českého mistra stejné složení, jenže hráčky Univerzity...  celý článek

Medailové časy se do Brna vrátily až s mixem Rodmana a Barkleyho

27.4.2017  8:58, aktualizováno  11:01
Na amerických univerzitách se potkala s několika slavnými sportovci, kteří si vydělávají miliony v tamních profiligách. Na otázku, jakou největší hvězdu osobně zná, však Stephanie Maddenová...  celý článek

Zlín chce v semifinále fotbalového poháru proti Slavii změnit historii

25.4.2017  10:30
V dějinách samostatného Českého poháru postoupili nejdále do semifinále v roce 2007. Slavii neporazili v soutěžním zápase patnáct zápasů v řadě. V úterý můžou tuhle bilanci fotbalisté Fastavu...  celý článek

Oslavy titulu oddáleny. Volejbalisté Českých Budějovic padli v Kladně

23.4.2017  20:37, aktualizováno  21:47
Kladenští volejbalisté oddálili mistrovské oslavy Českých Budějovic. Páté finále vyhráli doma po dvouapůlhodinovém dramatu 3:2, přičemž Jihostroj už sahal po trofeji a měl dva mečboly. Kladno...  celý článek

Budějovičtí volejbalisté znovu předčili Kladno a jsou blízko titulu

20.4.2017  19:56, aktualizováno  20:40
Volejbalisté Českých Budějovic jsou jednu výhru od zisku titulu. Ve čtvrtém finále porazili Kladno 3:0 (22, 19, 15), v sérii vedou 3:1 na zápasy a už v neděli mohou slavit s mistrovským pohárem....  celý článek

Budějovické libero Kryštof sní o titulu. Málem ho vyřadilo zranění

20.4.2017  9:11
Letošní finále volejbalové extraligy ve středu poprvé viděli jihočeští fanoušci. Za stavu 1:1 na zápasy se série přestěhovala do Budějovic. Boj o titul pokračuje dnes.  celý článek

Basketbalistky KP Brno vybojovaly ligovou medaili. Po 23 letech

19.4.2017  21:07
Basketbalistky KP Brno slaví bronz v ŽBL. Ze čtvrtého utkání série o třetí místo si z Nymburka vezou vítězství 59:56. Celek z Králova Pole si na medaili sáhl po 23 letech. V roce 1994 byl...  celý článek

Volejbalistky Ostravy vyhrály semifinále v Olomouci, uspěl i Prostějov

14.4.2017  19:46
Volejbalistky Ostravy na úvod semifinálové série extraligy zaskočily Olomouc a v její hale vyhrály 3:1. Naopak Prostějov splnil proti KP Brno roli favorita a za devátým titulem v řadě vykročil...  celý článek

Loňský nováček útočí na titul. Volejbalisté Kladna jdou do finále

13.4.2017  12:06
Senzační návrat volejbalového Kladna mezi českou smetánku vyvrcholí v souboji o mistrovský titul. Tým se teprve loni vrátil po strádání v nižších soutěžích do extraligy, letos už sebral triumf v...  celý článek

Házenkáři Lovosic jsou posledními semifinalisty, čeká je mistr z Plzně

8.4.2017  18:31, aktualizováno  20:36
Házenkáři Lovosic si vysloužili poslední místo v semifinále extraligy. V sobotním rozhodujícím zápase čtvrtfinále uhájili domácí prostředí, Karvinou sešrotovali 35:24 a sérii vyhráli 3:2 na...  celý článek

Léčba Čadou zafungovala, Prostějov smetl volejbalistky Olympu

13.3.2017  9:03
Prostějovské volejbalistky po výměně trenéra přerušily sérii porážek a ve 22. kole extraligy zvítězily nad pražským Olympem hladce 3:0 (13, 16, 17). Ve středu u vedoucího týmu tabulky skončil...  celý článek

Začali jsme dobře, pak jsme udělali pár chyb, litoval kouč Karlovarska

1.3.2017  11:13
Na cestě do finále Českého poháru vyřadili volejbalisté Karlovarska obhájce trofeje a úřadujícího mistra. I v boji o titul jim patřil první set, Kladno je pak ale přetlačilo v útoku.   celý článek

Volejbalisté Liberce zdolali Ostravu a mají šanci obhájit pohár

25.2.2017  15:58, aktualizováno  20:44
Volejbalisté Dukly Liberec zvládli čtvrtfinálovou překážku a po vítězství nad Ostravou udrželi šanci obhájit Český pohár. Na závěrečném osmičlenném turnaji v Brně uspěl také extraligový lídr z...  celý článek

Volejbalový pohár vrcholí. Ostravě dělají starosti blokaři

25.2.2017  10:39
Stále bez zkušeného blokaře Václava Kotase jsou volejbalisté Ostravy. Bez něj jdou do závěru Českého poháru, který od soboty do pondělka vyvrcholí v Brně.  celý článek

Volejbalistky Olympu vystrčily KP Brno z elitní nadstavbové skupiny

11.2.2017  19:41, aktualizováno  21:20
Až pikantní duel v posledním 18. kole základní části extraligy určil, že si volejbalistky Olympu zahrají v nadstavbě elitní skupinu. Pražanky doma v přímém souboji o postup porazily Královo Pole...  celý článek