Dráhový cyklista Bábek si v Kolumbii dojel pro bronz i na kilometru

19.2.2017  9:24
Dráhový cyklista Tomáš Bábek skončil na Světovém poháru v kolumbijském Cali třetí také v závodu na kilometr s pevným startem. Třicetiletý český sprinter v sobotu získal bronz v keirinu.  celý článek

Sprinter Bábek bude hlavním českým trumfem na Světovém poháru v Cali

16.2.2017  12:10
Sprinter Tomáš Bábek se ve třetím dílu Světového poháru v dráhové cyklistice, který se uskuteční od pátku do neděle v kolumbijském Cali, pokusí navázat na dvě vítězství v keirinu. Třicetiletý...  celý článek

Argentinští futsalisté jsou mistry světa. Ve finále zdolali Rusko

1.10.2016  23:27
První medaile ze světového šampionátu a hned ta nejcennější. Překvapivými mistry světa ve futsalu jsou hráči Argentiny, kteří ve finále v kolumbijském městě Cali porazili Rusko 5:4 (2:1).  celý článek

Futsalisté Argentiny přestříleli Portugalce a vyzvou ve finále MS Rusy

29.9.2016  7:49, aktualizováno  7:58
S futsalisty Ruska se o titul mistrů světa ve futsalu utká Argentina. Jihoameričané ve středečním semifinále v kolumbijském Cali porazili 5:2 Portugalsko a poprvé v historii získají na...  celý článek

Kvarteto českých dráhařů bude na SP v Cali bojovat i o účast v Riu

29.10.2015  16:59
Sprinteři Pavel Kelemen, Adam Ptáčník, Tomáš Bábek a Lucie Hochmannová-Záleská zasáhnou o víkendu do úvodního závodu Světového poháru v dráhové cyklistice v Cali. Všichni čtyři mají možnost si v...  celý článek

Badmintonisté Koukal a Gavnholt vyhráli v Baku i druhé zápasy

23.6.2015  9:52
Čeští badmintonisté Petr Koukal a Kristína Gavnholt uspěli na Evropských hrách v Baku i ve svých druhých zápasech v základních skupinách. Oba by tak neměli chybět v play-off turnaje.  celý článek

Tréninky v mrazu? České dráhaře zoceluje i vidina olympiády

3.1.2015  13:06
Náročný vstup do nového roku čeká na cyklistické sprintery Pavla Kelemena a Adama Ptáčníka, kteří usilují o nominaci na olympijské hry 2016 v Rio de Janeiru. Prvním důležitým mezníkem bude už v...  celý článek

Dráhoví cyklisté Bláha a Hačecký vybojovali stříbro na MS v Cali

3.3.2014  7:26, aktualizováno  11:32
Dráhoví cyklisté Martin Bláha a Vojtěch Hačecký získali na MS v kolumbijském Cali stříbro v bodovacím závodě dvojic madisonu. Titul slaví Španělé David Muntaner a Albert Torres.  celý článek

Machačové obhajoba titulu na MS dráhařů nevyšla, slaví Cureová

2.3.2014  10:38
Dráhová cyklistka Jarmila Machačová při obhajobě titulu mistryně světa v bodovacím závodu neuspěla. Na šampionátu v Cali obsadila patnácté místo. Ondřej Rybín skončil v omniu jedenáctý, čímž...  celý článek

Bábek byl na MS dráhařů devátý na kilometru, Kadlec jedenáctý v bodovačce

1.3.2014  11:14
Český reprezentant Tomáš Bábek vybojoval na mistrovství světa v dráhové cyklistice deváté místo v závodě na 1 kilometr s pevným startem. Šestadvacetiletý bronzový medailista z evropského...  celý článek

Machačová zahájila MS dráhařů jedenáctým místem ve scratchi

27.2.2014  9:41
Jarmila Machačová obsadila na úvod mistrovství světa dráhových cyklistů v Cali jedenácté místo ve scratchi. Oproti loňskému šampionátu v Minsku si v této disciplíně polepšila o sedm pozic. Den D...  celý článek

Machačová zahájila Světový pohár dráhařů druhým místem ve scratchi

12.10.2012  10:07
Cyklistka Jarmila Machačová zahájila Světový pohár dráhařů druhým místem ve scratchi. Do seriálu tak v Kolumbii vstoupila stejným výsledkem, kterým loňský SP zakončila, protože v únoru v Londýně...  celý článek

Nevidomou muslimku vodí poník, psa nechtěla rodina

4.8.2009  10:08
Netradičního společníka má osmadvacetiletá Mona Ramouniová, slepá americká muslimka jordánského původu. Místo přece jen obvyklejšího psa jí v nelehkém životě pomáhá poník jménem Cali.  celý článek

Policista kontroluje zabavené padělky

14.2.2003  12:22
Kolumbijský policista kontroluje padělky amerických dolarů zabavené v nedaleko města Cali. Policisté dvacet milionů falešných dolarů odhalili při razii, při níž skončilo za mřížemi osm lidí....  celý článek

Kadlec a Kozlíková na SP dráhařů zajeli skvěle

26.6.2002  10:27
Praha Čtvrtý díl Světového poháru v dráhové cyklistice v kolumbijském Cali přinesl dvojici českých reprezentantů Lada Kozlíková a Milan Kadlec samou radost. V kvalitní konkurenci dokázali uspět ve...  celý článek