Betis Sevilla

Španělský fotbalový klub Betis Sevilla byl založen v roce 1907, své domácí zápasy hraje na stadionu Ruíze de Lopery pro 55 500 diváků.

Španělsko má nového šampiona, Real si pohlídal poslední zápas a slaví

21.5.2017  19:01, aktualizováno  23:22
Fotbalisté Realu Madrid jsou po pěti letech mistry španělské ligy. V závěrečném 38. kole vyhráli nad Malagou 2:0 a nemuseli se tak ohlížet na výsledek konkurenční Barcelony. Katalánci s Eibarem...  celý článek

Blízko titulu. Real Madrid odstřelil Vigo a na Barcelonu má tři body

17.5.2017  22:55, aktualizováno  23:12
Jen malý kousek chybí fotbalistům Realu Madrid k zisku španělského titulu. V dohrávce 21. ligového kola vyhráli ve Vigu 4:1 a kolo před koncem soutěže se vrátili se do čela tabulky o tři body...  celý článek

Vyrovnané drama o španělský titul. Real i Barcelona vyhrály shodně 4:1

14.5.2017  21:59, aktualizováno  22:10
Přetahovaná mezi Realem Madrid a Barcelonou pokračuje. Ve hře o španělský trůn zůstávají po předposledním 37. kole oba týmy - Real si doma poradil se Sevillou 4:1, Barcelona díky hattricku...  celý článek

Real hladce vyhrál i bez opor, Messi už má přes padesát gólů v sezoně

6.5.2017  20:46, aktualizováno  8.5 22:45
Na čele španělské fotbalové ligy jsou hráči Barcelony, jenže druhý Real Madrid má k dispozici jedno utkání k dobru. Za Barcelonou je kvůli horšímu skóre, přestože v sobotu večer jednoznačně 4:0...  celý článek

Barcelona zvítězila v derby a přeskočila Real, ten udolal Valencii

29.4.2017  18:17, aktualizováno  30.4 22:40
Fotbalisté Barcelony opět vedou španělskou ligu. Ve 35. kole ovládli městské derby proti Espaňolu 3:0 a jsou o skóre před Realem Madrid, který si v dřívějším duelu poradil 2:1 s Valencií. „Bílý...  celý článek

Sevilla uspěla nad Celtou Vigo a dotáhla se na třetí Atlético

27.4.2017  22:30, aktualizováno  22:52
Fotbalisté Sevilly ve 34. kole španělské ligy vyhráli 2:1 nad Celtou Vigo a bodově se dotáhli v tabulce na třetí Atlético Madrid. V posledních čtyřech kolech se tak oba celky utkají o přímý...  celý článek

Barcelona rozstřílela Pamplonu a vede ligu, naděloval i Real

26.4.2017  21:27, aktualizováno  23:23
V dostizích za titulem ve španělské fotbalové lize uspěli ve 34. kole oba giganti. Barcelona rozstřílela Osasunu Pamplona 7:1, Real Madrid smetl domácí La Coruňu 6:2. Oba rivalové mají 78 bodů,...  celý článek

Atlético Madrid přišlo o sérii neporazitelnosti, podlehlo Villarrealu

25.4.2017  23:25
Fotbalisté Atlética Madrid už pomalu zapomínali jak chutná porážka. Nepoznali ji dvanáct soutěžních duelů (devět ligových, tři v Lize mistrů). O příjemnou sérii přišli ve 34. kole španělské ligy...  celý článek

Messi zastínil Ronalda. Rekordním gólem rozhodl v nastavení El Clásico

23.4.2017  22:42, aktualizováno  22:59
Dvougólové představení Lionela Messiho posílá Barcelonu na první příčku španělské ligy. Argentinský útočník rozhodl o vítězství 3:2 v El Clásiku jubilejní pětistou trefou za katalánský klub, k...  celý článek

Atlético těsně vyhrálo na hřišti Espaňolu, rozhodl Griezmann

22.4.2017  22:41, aktualizováno  22:55
Fotbalisté Atlétika Madrid si pojistili třetí příčku ve španělské lize. Ve 33. kole zvítězili nad Espaňolem Barcelona na jeho stadionu 1:0, v 73. minutě rozhodl Antoine Griezmann. Atlético má na...  celý článek

Real zvítězil i bez hvězd, Barceloně pomohly dva góly Messiho

15.4.2017  18:14, aktualizováno  17.4 22:41
Cristiano Ronaldo, Gareth Bale či Karim Benzema nebyli ani na lavičce náhradníků. Trenér Zinedine Zidane před zápasem 32. kola zariskoval, ale Real Madrid nakonec i s několika náhradníky na...  celý článek

Real remizoval v madridském derby s Atlétikem, Barcelona padla v Málaze

8.4.2017  18:13, aktualizováno  10.4 22:48
Fotbalisté Realu Madrid remizovali ve 31. kole španělské ligy s Atlétikem 1:1, na zásah Pepeho z 52. minuty zareagoval pět minut před koncem Antoine Griezmann. Lídr soutěže už doma nedokázal...  celý článek

Barcelona zdolala Sevillu, Real odpověděl čtyřmi góly na půdě Leganés

5.4.2017  21:35, aktualizováno  6.4 23:33
Fotbalisté Realu Madrid zdolali ve 30. kole španělské ligy Leganés na jeho půdě 4:2 a udrželi v čele tabulky dvoubodový náskok před Barcelonou. Navíc mají zápas k dobru. Barcelona doma zdolala...  celý článek

Fotbalisté Atlética porazili San Sebastian a upevnili si třetí místo

4.4.2017  23:30
Fotbalisté Atlética Madrid porazili ve 30. kole španělské ligy San Sebastian 1:0, zvítězili popáté za sebou a upevnili si třetí místo v tabulce. Čtvrtá Sevilla na tým z metropole ztrácí tři...  celý článek

Real si poradil s Alavésem, vyhrála i Barcelona. Sevilla zůstala čtvrtá

2.4.2017  14:37, aktualizováno  3.4 22:43
Fotbalisté Realu Madrid prodloužili domácí ligovou neporazitelnost na patnáct utkání a po vítězství 3:0 nad Alavésem vedou ligu o dva body před Barcelonou. Ta si ve večerním utkání poradila s...  celý článek

Atlético vyhrálo v Málaze a poskočilo na třetí místo španělské ligy

1.4.2017  22:43
Fotbalisté Atlétika Madrid porazili ve večerním zápase 29. kola španělské ligy Málagu 2:0 a v neúplné tabulce jsou třetí. Další týmy z nejlepší čtyřky soutěže - Real Madrid, Barcelona i Sevilla...  celý článek

Barcelona přetlačila oslabenou Valencii, Sevilla padla s Atlétikem

19.3.2017  18:08, aktualizováno  22:38
Dva body a jeden zápas k dobru. Takový je náskok Realu Madrid na čele španělské ligy před Barcelonou, která v neděli večer porazila Valencii 4:2. Ve 28. kole soutěže potřetí za sebou nevyhrála...  celý článek

Real uštědřil Bilbau první domácí prohru v sezoně a vede o pět bodů

18.3.2017  18:26, aktualizováno  22:56
Fotbalisté Realu Madrid jsou prvním týmem v sezoně, který dokázal zvítězit na hřišti Athletiku Bilbao. Ve 28. kole španělské ligy slaví tři body po výsledku 2:1, který zařídili Casemiro a Karim...  celý článek

Villarreal ve španělské lize po třech vítězstvích v řadě nebodoval

17.3.2017  23:01
Fotbalisté Villarrealu prohráli ve španělské lize s Las Palmas 0:1 a po víkendových zápasech mohou přijít o páté místo v tabulce. O výhře domácího celku rozhodl po deseti minutách hry...  celý článek

Barcelona prohrála v La Coruni, do čela jde po obratu Real Madrid

12.3.2017  18:16, aktualizováno  13.3 23:07
Po senzačním postupu v Lize mistrů přišla studená sprcha. Fotbalisté Barcelony prohráli ve 27. kole španělské ligy na hřišti La Coruni 1:2 a přišli o první příčku v tabulce - Real Madrid totiž...  celý článek

Atlético těsně vyhrálo v Granadě, Sevilla nečekaně remizovala s Leganes

11.3.2017  18:35, aktualizováno  22:50
Fotbalisté Atlétika Madrid zdolali Granadu 1:0, šest minut před koncem rozhodl Antoine Griezmann. Sevilla pouze remizovala v 27. kole španělské ligy s nováčkem Leganés 1:1. Na vedoucí Barcelonu...  celý článek

Fotbalisté Sevilly remizovali s Alavésem, vedoucí duo jim uniklo

6.3.2017  22:47
Fotbalisté Sevilly remizovali v dohrávce 26. kola španělské ligy na půdě Alavésu 1:1, čímž skončila jejich čtyřzápasová vítězná šňůra. Na první Barcelonu ztrácejí svěřenci trenéra Jorgeho...  celý článek

Barcelona dala pět gólů a je první, Real vyhrál i bez Ronalda s Balem

4.3.2017  18:21, aktualizováno  5.3 22:49
Fotbalisté Barcelony jsou ve španělské lize opět první. Ve 26. kole deklasovali Celtu Vigo 5:0, Lionel Messi dal dva góly a na dva přihrál. Real zdolal Eibar 4:1, ačkoli mu chyběl zraněný...  celý článek

La Coruňa začala pod novým koučem remízou s Atléticem Madrid

2.3.2017  22:52, aktualizováno  23:39
Fotbalisté La Coruni v prvním utkání pod vedením nového kouče Pepeho Mela ve španělské lize remizovali s Atléticem Madrid 1:1 a bodovali po sérii čtyř porážek. Sevilla zdolala 1:0 Bilbao a po...  celý článek

Barcelona vyškolila Gijón a jde do čela, Real Madrid doma remizoval

1.3.2017  21:41, aktualizováno  23:26
Jeden ze zápasů, které si můžete bezstarostně užít a pobavit ochozy, odehráli v 25. kole španělské ligy fotbalisté Barcelony. Na domácím hřišti deklasovali Gijón 6:1 a dostali se o bod do čela...  celý článek

Fotbalisté San Sebastianu přišli v třetí nastavené minutě o výhru

28.2.2017  21:59
Fotbalisté San Sebastianu přišli ve třetí nastavené minutě o vítězství 2:1 v baskickém derby nad Eibarem, jež by je posunulo na čtvrté místo tabulky španělské ligy. O vyrovnání na 2:2 se...  celý článek

Barcelona porazila ve šlágru Atlético, první je po obratu Real Madrid

26.2.2017  18:14, aktualizováno  23:02
Fotbalisté Barcelony zdolali ve 24. kole španělské ligy Atlético Madrid 2:1, vítěznou branku vstřelil v 86. minutě Lionel Messi. Na první místo tabulky se večer vrátil Real Madrid, který zvrátil...  celý článek

Valencia po skalpu Realu selhala. Sevilla opět přeskočila Barcelonu

25.2.2017  15:36, aktualizováno  22:40
Ve středu Valencia skolila v dohrávce Real Madrid, ještě předtím o víkendu porazila Bilbao. Jenže v sobotním utkání 24. kola španělské ligy nestačila na Alavés. Soupeři podlehla 1:2 a v tabulce...  celý článek

Real zvítězil, Atlético spasil hattrick. Barcelonu zachránila penalta

17.2.2017  23:11, aktualizováno  20.2 22:47
Fotbalisté Realu Madrid přehráli ve 23. kole španělské ligy na domácím stadionu Espaňol 2:0 a vedou tabulku o bod před druhou Barcelonou, avšak mají dva duely k dobru. Barcelona udolala Leganés...  celý článek

Barcelona nasázela šest gólů, ale tabulku vede po skalpu Osasuny Real

11.2.2017  18:13, aktualizováno  12.2 22:52
Dva góly před přestávkou, další čtyři po ní. Hráči Barcelony si užili duel 22. kola španělské ligy na hřišti Alavésu, kde vyhráli 6:0, a na několik hodin se dokonce vyšvihli na první místo. Po...  celý článek

Barcelona zdolala Bilbao, Sevilla ztratila. Duel Realu zrušila bouře

4.2.2017  18:18, aktualizováno  6.2 22:53
Pořadí týmů na prvních čtyřech postech španělské ligy se ani po jednadvacátém kole nemění. Druhá Barcelona si poradila s Bilbaem a na Real Madrid jí chybí jeden bod. Podruhé v řadě ztratila...  celý článek

Bayern získal posilu z Maccabi, pro Balvína nezůstává v klubu místo

23.1.2017  12:20
Angažmá Ondřeje Balvína v Bayernu Mnichov se chýlí ke konci. Český pivotman vydržel v předním německém basketbalovém klubu jen polovinu sezony. Jeho odchod ještě není zpečetěn, ale...  celý článek

Ve Spartě zklamal, teď je v bundeslize. Steinhöfer bude hrát za Darmstadt

20.1.2017  16:59
Když měl ve fotbalové Spartě nahradit Pavla Kadeřábka, dopadlo to neslavně. Teď si proti němu může Markus Steinhöfer zahrát v bundeslize - stal se totiž novou posilou Darmstadtu, posledního týmu...  celý článek

Bohatí Turci spustili škatulata, mají největší talent z Balkánu

30.12.2016  12:16
Je konec roku, přestupů čas. V Eurolize se otevřelo týdenní okno, během nějž jsou dovoleny hráčské přesuny mezi jejími účastníky, šestnáctka nejlepších basketbalových klubů Evropy však hledá...  celý článek

Barcelona ovládla derby a je druhá, vyhrály i Sevilla a Atlético

17.12.2016  18:26, aktualizováno  19.12 22:45
Fotbalisté Barcelony zdolali v 16. kole španělské ligy v derby Espaňol 4:1 a přeskočili Sevillu na druhé příčce tabulky. Ta vyhrála nad Malagou stejným skóre, všechny čtyři góly navíc nasázela v...  celý článek

Real šetřil hvězdy a na výhru se nadřel, Barcelona ukončila sérii remíz

10.12.2016  14:52, aktualizováno  11.12 22:42
Fotbalisté Realu Madrid vyhráli v 15. kole španělské ligy nad La Coruňou i bez Ronalda a dalších hvězd, které dostaly volno. Tři body a vítězství 3:2 zařídil královskému klubu v nastaveném čase...  celý článek

El Clásico skončilo remízou, bod pro Real zařídil na konci Ramos

3.12.2016  16:06, aktualizováno  4.12 22:42
Nejsledovanější duel víkendu vítěze nepřinesl. Barcelona ve 14. kole španělské fotbalové ligy remizovala s Realem Madrid 1:1, o těsný náskok přišla až v poslední minutě, kdy hlavou vyrovnal...  celý článek

Atlético po dvou prohrách v řadě zvítězilo, Barcelona remizovala

27.11.2016  18:07, aktualizováno  28.11 22:46
I nadále platí, že fotbalisté Atlétika Madrid pod koučem Diegem Simeonem ještě nikdy neztratili tři ligové duely po sobě. Ve 13. kole španělské nejvyšší soutěže zdolali Osasunu 3:0 a po dvou...  celý článek

Výhru Realu řídil dvougólový Ronaldo, na druhé místo poskočila Sevilla

26.11.2016  18:35, aktualizováno  22:54
Zprvu to vypadalo na debakl, protože už do dvacáté minuty vedl Real Madrid o dva góly. Jenže fotbalisté Gijónu snížili a ze stadionu Santiaga Bernabéua odjeli s porážkou 1:2. Obě branky vítězů...  celý článek

Ronaldo rozhodl hattrickem derby s Atlétikem, Barcelona ztratila

19.11.2016  18:24, aktualizováno  21.11 23:02
Ústřední postavou madridského derby byl Cristiano Ronaldo. Portugalský útočník Realu vstřelil tři góly a výrazně tak přispěl k vítězství 3:0 nad Atlétikem. „Bílý balet“ má po 12. kole španělské...  celý článek

Real porazil Leganes, Bale dal dva góly. Barcelona otočila v Seville

6.11.2016  14:07, aktualizováno  22:55
Fotbalisté Realu Madrid udrželi poprvé v sezoně čisté konto na domácím stadionu a porazili Leganes 3:0. Dva góly vstřelil Gareth Bale, ten třetí zařídil Alvaro Morata. V 11. kole španělské ligy...  celý článek

Atlético se mohlo dotáhnout na Real, v San Sebastianu ale prohrálo

5.11.2016  18:32, aktualizováno  22:47
Fotbalisté Atlétika Madrid prohráli na hřišti San Sebastian 2:0 a v tabulce zůstávají třetí. V zápase jedenáctého kola španělské ligy inkasovali obě branky z penalt a nevyužili šanci bodově se...  celý článek

V nominaci Dánska jsou fotbalisté z deseti soutěží a jediný nováček

2.11.2016  10:59
V nominaci fotbalistů Dánska na listopadovou kvalifikaci mistrovství světa s Kazachstánem a přípravný zápas s českým týmem je 17 hráčů působících v zahraničí. V třiadvacetičlenném výběru...  celý článek

Ronaldo řídil výhru Realu hattrickem, zato Barcelona s góly šetřila

29.10.2016  18:26, aktualizováno  31.10 22:41
Fotbalisté Realu Madrid vyhráli na stadionu Alavésu 4:1, byť v úvodu zápasu prohrávali. Tři góly vstřelil soupeři Cristiano Ronaldo, který navíc po přestávce neproměnil penaltu. Real vede...  celý článek

Real zvládl duel s Bilbaem a vede ligu, Atlético poprvé prohrálo

23.10.2016  18:08, aktualizováno  22:50
Fotbalisté Realu Madrid porazili Athletic Bilbao 2:1 a vedou tabulku španělské ligy. Bod za nimi je po 9. kole Sevilla, která zdolala Atlético 1:0. Svěřenci Diega Simeoneho prohráli poprvé v...  celý článek

Barcelona měla ve Valencii namále, rozhodla Messiho penalta v nastavení

22.10.2016  18:27, aktualizováno  23.10 14:08
Útočník Barcelony Lionel Messi přispěl dvěma góly k výhře 3:2 na hřišti Valencie. Argentinec otevřel skóre v 22. minutě, v nastavení druhé půle pak z penalty rozhodl. Barcelona si v 9. kole...  celý článek

Ronaldo může dát v Lize mistrů stý gól. Zastavit ho bude chtít i Hloušek

18.10.2016  8:59
Český fotbalista Adam Hloušek má před nejlákavějším zápasem kariéry. Pokud dostane od trenéra Legie Varšava šanci, tak v Lize mistrů nastoupí na Realu Madrid. Pomůže zastavit Cristiana Ronalda,...  celý článek

Hody ve Španělsku: Barcelona dala čtyři góly, Real šest, Atlético sedm

15.10.2016  18:11, aktualizováno  17.10 23:03
Fotbalisté Barcelony porazili v osmém kole španělské ligy Deportivo La Coruňa 4:0. Do sestavy Katalánců se po zranění vrátil Lionel Messi a skóroval, dvěma góly k jasné výhře přispěl Rafinha....  celý článek

Trenér Bílek se vrací na Spartu, jako soupeř. Chceme bodovat, přeje si

14.10.2016  14:03
Stal se prvním trenérem, který v samostatné české historii v jednom roce vyhrál ligu i pohár. Fotbalový kouč Michal Bílek se po letech vrací na Spartu. Jako soupeř. "Snad to bude úspěšná...  celý článek

Barca prohrála po přestřelce ve Vigu, Real remizoval. V čele je Atlético

2.10.2016  14:04, aktualizováno  22:47
Fotbalisté Barcelony překvapivě nestačili na Celtu Vigo. O půli prohrávali už 0:3 a ačkoli po obrátce zabrali, nakonec prohráli 3:4. Real nedokázal zvítězit ve čtvrtém soutěžním duelu v řadě a s...  celý článek