Betis Sevilla

Španělský fotbalový klub Betis Sevilla byl založen v roce 1907, své domácí zápasy hraje na stadionu Ruíze de Lopery pro 55 500 diváků.

Barcelona přetlačila oslabenou Valencii, Sevilla padla s Atlétikem

19.3.2017  18:08, aktualizováno  22:38
Dva body a jeden zápas k dobru. Takový je náskok Realu Madrid na čele španělské ligy před Barcelonou, která v neděli večer porazila Valencii 4:2. Ve 28. kole soutěže potřetí za sebou nevyhrála...  celý článek

Real uštědřil Bilbau první domácí prohru v sezoně a vede o pět bodů

18.3.2017  18:26, aktualizováno  22:56
Fotbalisté Realu Madrid jsou prvním týmem v sezoně, který dokázal zvítězit na hřišti Athletiku Bilbao. Ve 28. kole španělské ligy slaví tři body po výsledku 2:1, který zařídili Casemiro a Karim...  celý článek

Villarreal ve španělské lize po třech vítězstvích v řadě nebodoval

17.3.2017  23:01
Fotbalisté Villarrealu prohráli ve španělské lize s Las Palmas 0:1 a po víkendových zápasech mohou přijít o páté místo v tabulce. O výhře domácího celku rozhodl po deseti minutách hry...  celý článek

Barcelona prohrála v La Coruni, do čela jde po obratu Real Madrid

12.3.2017  18:16, aktualizováno  13.3 23:07
Po senzačním postupu v Lize mistrů přišla studená sprcha. Fotbalisté Barcelony prohráli ve 27. kole španělské ligy na hřišti La Coruni 1:2 a přišli o první příčku v tabulce - Real Madrid totiž...  celý článek

Atlético těsně vyhrálo v Granadě, Sevilla nečekaně remizovala s Leganes

11.3.2017  18:35, aktualizováno  22:50
Fotbalisté Atlétika Madrid zdolali Granadu 1:0, šest minut před koncem rozhodl Antoine Griezmann. Sevilla pouze remizovala v 27. kole španělské ligy s nováčkem Leganés 1:1. Na vedoucí Barcelonu...  celý článek

Fotbalisté Sevilly remizovali s Alavésem, vedoucí duo jim uniklo

6.3.2017  22:47
Fotbalisté Sevilly remizovali v dohrávce 26. kola španělské ligy na půdě Alavésu 1:1, čímž skončila jejich čtyřzápasová vítězná šňůra. Na první Barcelonu ztrácejí svěřenci trenéra Jorgeho...  celý článek

Barcelona dala pět gólů a je první, Real vyhrál i bez Ronalda s Balem

4.3.2017  18:21, aktualizováno  5.3 22:49
Fotbalisté Barcelony jsou ve španělské lize opět první. Ve 26. kole deklasovali Celtu Vigo 5:0, Lionel Messi dal dva góly a na dva přihrál. Real zdolal Eibar 4:1, ačkoli mu chyběl zraněný...  celý článek

La Coruňa začala pod novým koučem remízou s Atléticem Madrid

2.3.2017  22:52, aktualizováno  23:39
Fotbalisté La Coruni v prvním utkání pod vedením nového kouče Pepeho Mela ve španělské lize remizovali s Atléticem Madrid 1:1 a bodovali po sérii čtyř porážek. Sevilla zdolala 1:0 Bilbao a po...  celý článek

Barcelona vyškolila Gijón a jde do čela, Real Madrid doma remizoval

1.3.2017  21:41, aktualizováno  23:26
Jeden ze zápasů, které si můžete bezstarostně užít a pobavit ochozy, odehráli v 25. kole španělské ligy fotbalisté Barcelony. Na domácím hřišti deklasovali Gijón 6:1 a dostali se o bod do čela...  celý článek

Fotbalisté San Sebastianu přišli v třetí nastavené minutě o výhru

28.2.2017  21:59
Fotbalisté San Sebastianu přišli ve třetí nastavené minutě o vítězství 2:1 v baskickém derby nad Eibarem, jež by je posunulo na čtvrté místo tabulky španělské ligy. O vyrovnání na 2:2 se...  celý článek

Valencia po skalpu Realu selhala. Sevilla opět přeskočila Barcelonu

25.2.2017  15:36, aktualizováno  22:40
Ve středu Valencia skolila v dohrávce Real Madrid, ještě předtím o víkendu porazila Bilbao. Jenže v sobotním utkání 24. kola španělské ligy nestačila na Alavés. Soupeři podlehla 1:2 a v tabulce...  celý článek

Real zvítězil, Atlético spasil hattrick. Barcelonu zachránila penalta

17.2.2017  23:11, aktualizováno  20.2 22:47
Fotbalisté Realu Madrid přehráli ve 23. kole španělské ligy na domácím stadionu Espaňol 2:0 a vedou tabulku o bod před druhou Barcelonou, avšak mají dva duely k dobru. Barcelona udolala Leganés...  celý článek

Barcelona nasázela šest gólů, ale tabulku vede po skalpu Osasuny Real

11.2.2017  18:13, aktualizováno  12.2 22:52
Dva góly před přestávkou, další čtyři po ní. Hráči Barcelony si užili duel 22. kola španělské ligy na hřišti Alavésu, kde vyhráli 6:0, a na několik hodin se dokonce vyšvihli na první místo. Po...  celý článek

Barcelona zdolala Bilbao, Sevilla ztratila. Duel Realu zrušila bouře

4.2.2017  18:18, aktualizováno  6.2 22:53
Pořadí týmů na prvních čtyřech postech španělské ligy se ani po jednadvacátém kole nemění. Druhá Barcelona si poradila s Bilbaem a na Real Madrid jí chybí jeden bod. Podruhé v řadě ztratila...  celý článek

Bayern získal posilu z Maccabi, pro Balvína nezůstává v klubu místo

23.1.2017  12:20
Angažmá Ondřeje Balvína v Bayernu Mnichov se chýlí ke konci. Český pivotman vydržel v předním německém basketbalovém klubu jen polovinu sezony. Jeho odchod ještě není zpečetěn, ale...  celý článek

Bohatí Turci spustili škatulata, mají největší talent z Balkánu

30.12.2016  12:16
Je konec roku, přestupů čas. V Eurolize se otevřelo týdenní okno, během nějž jsou dovoleny hráčské přesuny mezi jejími účastníky, šestnáctka nejlepších basketbalových klubů Evropy však hledá...  celý článek

Barcelona ovládla derby a je druhá, vyhrály i Sevilla a Atlético

17.12.2016  18:26, aktualizováno  19.12 22:45
Fotbalisté Barcelony zdolali v 16. kole španělské ligy v derby Espaňol 4:1 a přeskočili Sevillu na druhé příčce tabulky. Ta vyhrála nad Malagou stejným skóre, všechny čtyři góly navíc nasázela v...  celý článek

Real šetřil hvězdy a na výhru se nadřel, Barcelona ukončila sérii remíz

10.12.2016  14:52, aktualizováno  11.12 22:42
Fotbalisté Realu Madrid vyhráli v 15. kole španělské ligy nad La Coruňou i bez Ronalda a dalších hvězd, které dostaly volno. Tři body a vítězství 3:2 zařídil královskému klubu v nastaveném čase...  celý článek

Atlético po dvou prohrách v řadě zvítězilo, Barcelona remizovala

27.11.2016  18:07, aktualizováno  28.11 22:46
I nadále platí, že fotbalisté Atlétika Madrid pod koučem Diegem Simeonem ještě nikdy neztratili tři ligové duely po sobě. Ve 13. kole španělské nejvyšší soutěže zdolali Osasunu 3:0 a po dvou...  celý článek

Výhru Realu řídil dvougólový Ronaldo, na druhé místo poskočila Sevilla

26.11.2016  18:35, aktualizováno  22:54
Zprvu to vypadalo na debakl, protože už do dvacáté minuty vedl Real Madrid o dva góly. Jenže fotbalisté Gijónu snížili a ze stadionu Santiaga Bernabéua odjeli s porážkou 1:2. Obě branky vítězů...  celý článek

Ronaldo rozhodl hattrickem derby s Atlétikem, Barcelona ztratila

19.11.2016  18:24, aktualizováno  21.11 23:02
Ústřední postavou madridského derby byl Cristiano Ronaldo. Portugalský útočník Realu vstřelil tři góly a výrazně tak přispěl k vítězství 3:0 nad Atlétikem. „Bílý balet“ má po 12. kole španělské...  celý článek

Real porazil Leganes, Bale dal dva góly. Barcelona otočila v Seville

6.11.2016  14:07, aktualizováno  22:55
Fotbalisté Realu Madrid udrželi poprvé v sezoně čisté konto na domácím stadionu a porazili Leganes 3:0. Dva góly vstřelil Gareth Bale, ten třetí zařídil Alvaro Morata. V 11. kole španělské ligy...  celý článek

Atlético se mohlo dotáhnout na Real, v San Sebastianu ale prohrálo

5.11.2016  18:32, aktualizováno  22:47
Fotbalisté Atlétika Madrid prohráli na hřišti San Sebastian 2:0 a v tabulce zůstávají třetí. V zápase jedenáctého kola španělské ligy inkasovali obě branky z penalt a nevyužili šanci bodově se...  celý článek

V nominaci Dánska jsou fotbalisté z deseti soutěží a jediný nováček

2.11.2016  10:59
V nominaci fotbalistů Dánska na listopadovou kvalifikaci mistrovství světa s Kazachstánem a přípravný zápas s českým týmem je 17 hráčů působících v zahraničí. V třiadvacetičlenném výběru...  celý článek

Ronaldo řídil výhru Realu hattrickem, zato Barcelona s góly šetřila

29.10.2016  18:26, aktualizováno  31.10 22:41
Fotbalisté Realu Madrid vyhráli na stadionu Alavésu 4:1, byť v úvodu zápasu prohrávali. Tři góly vstřelil soupeři Cristiano Ronaldo, který navíc po přestávce neproměnil penaltu. Real vede...  celý článek

Real zvládl duel s Bilbaem a vede ligu, Atlético poprvé prohrálo

23.10.2016  18:08, aktualizováno  22:50
Fotbalisté Realu Madrid porazili Athletic Bilbao 2:1 a vedou tabulku španělské ligy. Bod za nimi je po 9. kole Sevilla, která zdolala Atlético 1:0. Svěřenci Diega Simeoneho prohráli poprvé v...  celý článek

Barcelona měla ve Valencii namále, rozhodla Messiho penalta v nastavení

22.10.2016  18:27, aktualizováno  23.10 14:08
Útočník Barcelony Lionel Messi přispěl dvěma góly k výhře 3:2 na hřišti Valencie. Argentinec otevřel skóre v 22. minutě, v nastavení druhé půle pak z penalty rozhodl. Barcelona si v 9. kole...  celý článek

Hody ve Španělsku: Barcelona dala čtyři góly, Real šest, Atlético sedm

15.10.2016  18:11, aktualizováno  17.10 23:03
Fotbalisté Barcelony porazili v osmém kole španělské ligy Deportivo La Coruňa 4:0. Do sestavy Katalánců se po zranění vrátil Lionel Messi a skóroval, dvěma góly k jasné výhře přispěl Rafinha....  celý článek

Barca prohrála po přestřelce ve Vigu, Real remizoval. V čele je Atlético

2.10.2016  14:04, aktualizováno  22:47
Fotbalisté Barcelony překvapivě nestačili na Celtu Vigo. O půli prohrávali už 0:3 a ačkoli po obrátce zabrali, nakonec prohráli 3:4. Real nedokázal zvítězit ve čtvrtém soutěžním duelu v řadě a s...  celý článek

Sevilla zvládla dramatický finiš a dotáhla se na Real Madrid

1.10.2016  19:42, aktualizováno  22:45
Sevilla vyhrála v zápase sedmého kola španělské ligy nad Alavésem 2:1. Vítězný gól vstřelil v nastaveném čase Ben Yedder, který dal také první branku Andalusanů. Real Madrid, Atlético i...  celý článek

Barcelona bez Messiho vysoko vyhrála v Gijónu, Real ztratil v Las Palmas

24.9.2016  18:26, aktualizováno  25.9 22:49
Fotbalisté Barcelony zvítězili v šestém kole španělské ligy nad Gijónem vysoko 5:0 i bez zraněného Lionela Messiho. V čele tabulky je o bod přeskočil Real Madrid, který ale v Las Palmas dvakrát...  celý článek

Barcelona i Atlético daly pět gólů, Real vyrovnal rekord a vede ligu

17.9.2016  15:06, aktualizováno  19.9 22:38
Fotbalisté Barcelony napravili domácí ligovou ztrátu s Alavés a na hřišti jiného nováčka španělské ligy Leganes nasázeli pět branek. Kanonádu řídili - stejně jako v úterý v Lize mistrů -...  celý článek

Barcelona doma podlehla nováčkovi, Real i Atlético naopak hladce vyhrály

10.9.2016  14:57, aktualizováno  11.9 22:27
Fotbalisté španělského Aláves slaví nečekaný skalp. Ve třetím kole nejvyšší soutěže vyhráli nad Barcelonou na Nou Campu 2:1 a v nové sezoně zůstávají dál neporažení. To madridské celky v sobotu...  celý článek

Real i Barcelona těsně vyhrály, španělskou ligu o skóre vede Las Palmas

27.8.2016  22:35, aktualizováno  28.8 22:31
Jediný gól stačil fotbalistům Barcelony na vítězství ve druhém kole španělské ligy. Díky trefě Rakitiče porazili Bilbao 1:0 a zůstávají bodově stoprocentní. Také Real Madrid se na body celkem...  celý článek

Satoranský v roli trenéra. Předá zkušenosti svým pokračovatelům

24.8.2016  12:26
Tomáše Satoranského čeká spousta nových zážitků. Vždyť vstoupí do NBA, jako čtvrtý Čech v historii. Ještě před tím však v Praze stihne premiéru svého basketbalového kempu. Bude předávat...  celý článek

Real i bez Ronalda jasně vyhrál, Barcelona na úvod ligy dala šest gólů

20.8.2016  20:48, aktualizováno  21.8 22:40
Real Madrid i Barcelona začaly španělskou liga vysokými vítězstvími. Barcelona nebohému Betisu Sevilla nastřílela šest gólů. Hattrick se povedlo Suárezovi, dva góly dal Messi. Real bez Cristiana...  celý článek

Barcelona je mistrem Španělska, sestupují malé kluby z Madridu

14.5.2016  18:50, aktualizováno  15.5 22:03
Fotbalová Barcelona první místo uhájila. V závěrečném 38. kole španělské ligy vyhrála v Granadě 3:0 a udržela nejtěsnější náskok před Realem Madrid, který zvítězil v La Coruni. Pro Barcelonu je...  celý článek

Atlético je ze hry venku, Barcelona má před posledním kolem na Real bod

8.5.2016  18:54, aktualizováno  20:56
Španělským fotbalovým králem bude v tomto ročníku buď Barcelona, nebo Real Madrid. Šance dosud druhého Atlétika Madrid se v předposledním kole rozplynula kvůli porážce 1:2 na hřišti posledního...  celý článek

Ve Španělsku se střídali lídři. Vedl Real, pak Atlético, teď Barcelona

30.4.2016  18:22, aktualizováno  2.5 22:30
Jen chvíli se fotbalisté Realu Madrid vyhřívali na prvním místě tabulky španělské ligy. Pár hodin poté, co na hřišti San Sebastianu vyhráli 1:0, je na prvním místě přeskočil městský rival...  celý článek

Suárez dal zase čtyři góly. Zraněného Ronalda zastoupil Bale

23.4.2016  17:58, aktualizováno  24.4 14:02
Ve španělské lize nic nového: Barcelona, Atlético Madrid i Real vyhrály a boj o titul je i tři zápasy před koncem otevřený. Ale zatímco madridské kluby se na vítězství v 35. kole nadřely,...  celý článek

Suárez byl úžasný a Barcelona procitla, uspěli i rivalové z Madridu

20.4.2016  21:58, aktualizováno  21.4 23:08
Marnost posledních týdnů vystřídala ve fotbalové Barceloně euforie. Lídr španělské ligy povstal po sérii neúspěchů na hřišti La Coruni, kde vyhrál drtivě 8:0. Hlavní part sehrál uruguayský...  celý článek

Barcelona znovu prohrála a rivalové se blíží, Villarreal doma nezaváhal

9.4.2016  17:59, aktualizováno  11.4 22:36
Po prohře s Realem Madrid nezvládli fotbalisté Barcelony ani další zápas španělské ligy. Na hřišti San Sebastianu podlehli 0:1 a šest kol před koncem mají na druhé Atlético Madrid už jen...  celý článek

Villarreal veze tři body z Eibaru, Real otočil vyhecované El Clásico

2.4.2016  22:39, aktualizováno  4.4 22:29
Dojemné loučení s Johanem Cruyffem, potom jízda ve vysokém tempu od první do poslední minuty. El Clásico přineslo parádní podívanou a vítězství Realu nad Barcelonou 2:1, které ještě dává...  celý článek

Soupeř Sparty smazal ztrátu a zaskočil Barcelonu. Real sfoukl Sevillu

19.3.2016  22:47, aktualizováno  20.3 23:35
Fotbalisté Villarrealu, soupeře Sparty ve čtvrtfinále Evropské ligy, ukázali sílu. Ve 30. kole španělské ligy už prohrávali s vedoucí Barcelonou 0:2, přesto nakonec získali bod za remízu....  celý článek

Ronaldo dal čtyři góly a dosáhl významné mety, Messi skóroval dvakrát

5.3.2016  18:07, aktualizováno  7.3 22:29
V předchozím domácím utkání neměl den a tým prohrál. V sobotu Cristiano Ronaldo nastřílel Vigu čtyři góly, další tři přidali jeho spoluhráči a Real Madrid v utkání 28. kola španělské ligy vyhrál...  celý článek

Barcelona soupeře přejela a překonala rekord Realu, Messi dal hattrick

2.3.2016  22:05, aktualizováno  3.3 23:00
Fotbalisté Barcelony v 27. kole španělské ligy bez problémů uhájili osmibodový náskok v čele tabulky. Na hřišti Vallecana vyhráli 5:1 a Lionel Messi k tomu pomohl hattrickem. Domácí dohrávali...  celý článek

Atlético protáhlo vítěznou sérii a přiblížilo se Barceloně

1.3.2016  23:08
Fotbalisté Atlética Madrid protáhli sérii zápasů bez porážky na pět, když v 27. kole španělské ligy doma zdolali San Sebastian 3:0. Na druhém místě tabulky se tak přiblížili na pět bodů vedoucí...  celý článek

Messi rozehrál penaltu, Suárez dal hattrick a Barcelona soupeře smetla

13.2.2016  18:44, aktualizováno  14.2 22:25
Téměř hodina hry byla pryč a Barcelona v závěrečném duelu 24. kola španělské ligy hrála s Celtou Vigo 1:1. Nakonec soupeře deklasovala 6:1 a dál drží tříbodový náskok před Atlétikem. O další bod...  celý článek

Real spasil gól v závěru, Barcelona se nadřela na hřišti posledního

6.2.2016  18:14, aktualizováno  8.2 22:30
Favorité španělské ligy ve 23. kole herně ani výsledkově nepřesvědčili, ale vyhráli. Real Madrid s předposlední Granadou dal vítězný gól až pět minut před koncem, Barcelona na hřišti posledního...  celý článek

Barcelona otočila šlágr s Atlétikem, Real Madrid nastřílel šest gólů

30.1.2016  18:10, aktualizováno  31.1 22:39
Hit 22. kola španělské ligy vyhrála Barcelona. S Atlétikem Madrid na svém stadionu sice brzy prohrávala, ale ještě v prvním poločase otočila skóre díky gólům Lionela Messiho a Luise Suáreze....  celý článek