Bethanie Matteková-Sandsová

Bethanie Matteková-Sandsová (* 23. 3. 1985) je americká profesionální tenistka, vítězka ze smíšené čtyřhry z olympijských her 2016 v Rio de Janeiru.

Veselý a Šafářová v Miami postoupili, končí Siniaková a Pavlásek

22.3.2017  19:49, aktualizováno  23.3 8:03
Jiří Veselý vstoupil do turnaje v Miami vítězstvím, německého veterána Tommyho Haase udolal 6:7, 6:3, 7:5. Lucie Šafářová vyřadila v prvním kole po bezmála dvouhodinovém boji Yaninu...  celý článek

Federer se drápe nahoru, v žebříčku už je šestý. Kerberová jedničkou

20.3.2017  9:16
Roger Federer se v žebříčku ATP pomalu vrací tam, kam patří. Švýcarský tenista po triumfu v Indian Wells poskočil o čtyři místa a už je šestý. Bývalý první hráč světa přitom začal sezonu po...  celý článek

Hradecká se Siniakovou jsou ve finále čtyřhry v Indian Wells

17.3.2017  7:34, aktualizováno  9:00
Lucie Hradecká s Kateřinou Siniakovou si na tenisovém turnaji v Indian Wells zahrají o titul ve čtyřhře. Ruskou dvojici Jekatěrina Makarovová, Jelena Vesninová porazily 6:3, 6:3 a v první...  celý článek

Šafářová i Siniaková uspěly, ve druhém kole Indian Wells je pět Češek

9.3.2017  21:46, aktualizováno  10.3 9:13
České tenistky Lucie Šafářová a Kateřina Siniaková postoupily do druhého kola turnaje v Indian Wells. Šafářová pokračuje po vítězství 6:3, 6:2 nad Španělkou Larou Arruabarrenaovou. Siniaková...  celý článek

Kristýna Plíšková jde v Indian Wells dál, vyřadila Mattekovou-Sandsovou

9.3.2017  7:50
Česká tenistka Kristýna Plíšková vstoupila do turnaje v Indian Wells suverénní výhrou nad Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou. Vítězku čtyřhry na Australian Open, jež ve dvouhře startuje...  celý článek

Třicáté narozeniny a porážka. Šafářová v Tchaj-peji do finále neprošla

4.2.2017  9:48, aktualizováno  16:56
V den svých třicátých narozenin mohla Lucie Šafářová slavit i postup do finále turnaje v Tchaj-peji, česká tenistka však podlehla Číňance Pcheng Šuaj 4:6, 2:6. Po vyřazení v druhém kole ve...  celý článek

Plíšková je po Australian Open třetí na světě, Berdych vypadl z desítky

30.1.2017  8:57
První tenisový grandslam sezony zatřásl světovými žebříčky. Mezi ženami se Karolína Plíšková posunula na třetí místo, nejvýš v kariéře. A na post jedničky se po Australian Open vrátila Serena...  celý článek

Tanec s bláznivou parťačkou i úleva. A co čeká Šafářovou dál?

28.1.2017  11:59
Jednoznačná mluvčí páru, v dobrém slova smyslu ztřeštěná americká tenistka Bethanie Matteková-Sandsová, ze sebe jako vždy chrlila slova. Třeba tahle: „Slavily jsme jako pětileté děti.“ Ona i...  celý článek

Těžká trofej, vítězný tanec, šampaňské. Jak šťastná Šafářová slaví titul

27.1.2017  11:10
Melbourne (Od našeho spolupracovníka) „Zkrať to, je to pěkně těžký,“ přerušila tenistka Lucie Šafářová vtipně děkovnou řeč své spoluhráčky Bethanie Mattekové-Sandsové po vítězném finále čtyřhry na Australian Open a strčila jí...  celý článek

Šafářová s Mattekovou-Sandsovou mají další titul. Hlaváčková smutní

27.1.2017  6:00, aktualizováno  11:17
Melbourne (Od našeho spolupracovníka) První trofej na Australian Open získala česká tenistka. Po pátečním finále čtyřhry se raduje Lucie Šafářová. S americkou parťačkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou porazila česko-činskou dvojici...  celý článek

Ač nevyšla společná dovolená, tančící mašina jede. Pohoda, říká Šafářová

26.1.2017  17:29
Melbourne (Od našeho zpravodaje) Natáčejí ztřeštěná videa, fotí selfíčka. Tancují, popíjejí čaj. Chodí spolu na večeře a do kina, každou chvíli se rozesmějí. A především vítězí. Tenistky Lucie Šafářová s Bethanií...  celý článek

Šafářová s Mattekovou-Sandsovou na titul v deblu v Singapuru nedosáhly

30.10.2016  8:45, aktualizováno  13:04
Česká tenistka Lucie Šafářová s americkou parťačkou Bethanií Mattekovou-Sandsovou na deblový titul na Turnaji mistryň v Singapuru nedosáhly. Ve finále prohrály s ruskými olympijskými vítězkami...  celý článek

Šafářová s Mattekovou-Sandsovou získaly třetí deblový titul za sebou

9.10.2016  8:03, aktualizováno  17:30
Lucie Šafářová s Bethanií Mattekovou-Sandsovou získaly už třetí deblový titul v řadě a celkově osmý společný. Česko-americký tenisový pár v pekingském finále porazil turnajové jedničky z Francie...  celý článek

Šafářová s Mattekovou-Sandsovou jsou opět ve finále, nyní v Pekingu

8.10.2016  9:16, aktualizováno  12:38
Lucie Šafářová s Bethanií Mattekovou-Sandsovou jsou po týdnu opět ve finále čtyřhry. Česko-americký tenisový pár otočil v semifinálové bitvě v Pekingu zápas proti kanadsko-španělské dvojici...  celý článek

Hrát proti kamarádkám? Hrozné, napsaly čtenářům Šafářová se Strýcovou

14.8.2016  16:41, aktualizováno  16:51
V sobotu krátce poté, co Petra Kvitová získala bronz v singlu, ony triumfovaly proti svým kamarádkám v deblu a získaly bronzové medaile. V neděli to bylo podobné, u počítače iDNES.cz Lucie...  celý článek

Šarapovová v Singapuru udolala i Halepovou, Šafářová v deblu padla

27.10.2015  7:25, aktualizováno  17:16
Lucie Šafářová s Bethanií Mattekovou-Sandsovou mají po dvou zápasech tenisového Turnaje mistryň v Bílé skupině bilanci jedné výhry a jedné porážky. Česko-americké duo podlehlo v Singapuru 2:6,...  celý článek

Turnaj mistryň začal vítězně pro Šafářovou i pár Hradecká, Hlaváčková

25.10.2015  6:22, aktualizováno  17:30
České tenistky vstoupily do čtyřher na Turnaji mistryň v Singapuru úspěšně. Lucie Šafářová s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou zdolaly Španělky Garbiňe Muguruzaovou a Carlu Suárezovou...  celý článek

Veselý vypadl s favoritem Nadalem, končí i Martincová a Štěpánek

30.7.2015  18:24, aktualizováno  31.7 9:54
Český tenista Jiří Veselý prohrál ve 2. kole turnaje v Hamburku s Rafaelem Nadalem ze Španělska po boji 4:6, 6:7 (2:7). Tereza Martincová prohrála ve čtvrtfinále v brazilském Florianópolisu s...  celý článek