Beat Feuz

Slovinec Kline poprvé vyhrál sjezd ve SP, Hudec opět nebodoval

24.2.2017  13:34
Slovinský lyžař Boštjan Kline ovládl sjezd Světového poháru v Kvitfjellu a dočkal se prvního triumfu v kariéře. Z medailistů na nedávném mistrovství světa ve Svatém Mořici se na stupně vítězů...  celý článek

Švýcarsko slaví další titul díky Feuzovi, Češi ve sjezdu neuspěli

12.2.2017  15:27, aktualizováno  15:30
Druhé zlato pro pořadatelskou zemi. Švýcarský lyžař Beat Feuz slaví premiérový titul mistra světa ve sjezdu, když ve Svatém Mořici předstihl nedávného vítěze superobřího slalomu Kanaďana Erika...  celý článek

Reichelt vyhrál poprvé v sezoně, přemožitele nenašel ve sjezdu v Ga-Pa

28.1.2017  13:34
Rakušan Hannes Reichelt vybojoval ve sjezdu v Ga-Pa první vítězství v této sezoně Světového poháru alpských lyžařů. Petera Filla porazil o 16 setin, Italovi ale i druhé místo stačilo k tomu, aby...  celý článek

Rakušan Mayer v Kitzbühelu ukončil Jansrudovu nadvládu v super-G

20.1.2017  13:33
Rakouský lyžař Matthias Mayer byl nejrychleší v superobřím slalomu v Kitzbühelu a ukončil tak vítěznou sérii Nora Kjetila Jansruda, který ovládl všechna tři dosavadní super-G v sezoně. Prventsví...  celý článek

Nor Kilde má malý globus, poslední super-G sezony vyhrál Feuz

17.3.2016  12:30
Norský lyžař Aleksander Aamodt Kilde získal poprvé v kariéře malý křišťálový globus za celkový triumf v superobřím slalomu Světového poháru. Ve finále ve Svatém Mořici skončil na děleném druhém...  celý článek

Králem Světového poháru je Hirscher, Fill získal malý glóbus za sjezd

16.3.2016  11:22, aktualizováno  12:29
Finále Světového poháru lyžařů ve sjezdu sice vyhrál domácí Beat Feuz, ale ve Svatém Mořici se v té chvíli rozhodlo o důležitějších záležitostech. Malý křišťálový glóbus za triumf v hodnocení...  celý článek

Sjezd v Chamonix ovládl Ital Paris a slaví první výhru v sezoně

20.2.2016  13:49
Italský lyžař Dominik Paris vyhrál sjezd Světového poháru v Chamonix a připsal si páté vítězství v kariéře, první v této sezoně. Druhý skončil se ztrátou 35 setin Američan Steven Nyman, třetí...  celý článek

Sjezd Světového poháru v Ga-Pa našel nečekaného vítěze v Kildem

30.1.2016  14:08, aktualizováno  14:14
Norský lyžař Aleksander Aamodt Kilde nečekaně vyhrál závod Světového poháru ve sjezdu v Garmisch-Partenkirchenu a připsal si první triumf v seriálu.   celý článek

Hahnenkamm rozprášil lyžařskou špičku. Drsný sjezd vyhrál válečník Fill

23.1.2016  14:39, aktualizováno  16:56
Nejzáludnější sjezdovka světa má nového pokořitele. Obávaný Hahnenkamm nečekaně vyhrál ostřílený gladiátor Peter Fill z Itálie. Náročné podmínky na vražedném svahu Streif zpustošily závodní...  celý článek

Bank ve sjezdu děsil medailisty, dojel sedmý. Mistrem světa je Küng

7.2.2015  20:31, aktualizováno  21:21
Předvedl výtečnou jízdu, medailisté sjezdu na mistrovství světa v americkém Beaver Creeku sledovali Ondřeje Banka s číslem 29 s velkou obavou, jestli jejich pozice neohrozí. Český lyžař nakonec...  celý článek

Bank šokoval ve sjezdu na Lauberhornu devátou příčkou, vyhrál Reichelt

18.1.2015  15:17, aktualizováno  15:56
Ondřej Bank dojel ve slovutném sjezdu ve Wengenu devátý. Jasně nejlepší český výsledek v rychlostní disciplíně Světového poháru! Z výhry se raduje rakouský lyžař Hannes Reichelt, další příčky po...  celý článek

Bank se blýskl druhým nejlepším výsledkem kariéry v pohárovém sjezdu

28.12.2014  13:33, aktualizováno  14:19
Podruhé v kariéře se Ondřej Bank vmáčkl v závodě Světového poháru ve sjezdu do elitní dvacítky. Do závodu v italské Santa Caterině se český lyžař spustil s vysokým startovním číslem 44, zvládl...  celý článek

Rychlý Bank ve sjezdu atakoval elitní dvacítku, opět kraloval Jansrud

5.12.2014  21:01, aktualizováno  21:05
S vysokým startovním číslem 48 se Ondřej Bank řítil tratí sjezdu v americkém Beaver Creeku a v cíli mohl spokojeně zatnout pěst. Vyšvihl se na 22. místo a vyjel si první body v sezoně Světového...  celý článek

Hra setin v superobřím slalomu, o triumf se podělili Feuz a Kröll

2.3.2012  13:23, aktualizováno  13:43
Dva vítěze má superobří slalom Světového poháru v Kvitfjellu. V cíli dramatického závodu dosáhli v norském středisku stejného času Beat Feuz ze Švýcarska a Rakušan Klaus Kröll, o pouhé tři...  celý článek

Stylové loučení Didiera Cuche. V Crans Montaně ovládl superobří slalom

24.2.2012  13:23
Švýcarský lyžař Didier Cuche rozjásal diváky v Crans Montaně, když zvítězil v superobřím slalomu. Prožil tak nádherné loučení na domácí trati, protože po sezoně ohlásil konec kariéry. V sobotu...  celý článek

Krýzl do druhého kola obřího slalomu neprošel, vyhrál Hirscher

18.2.2012  10:57, aktualizováno  13:11
O téměř vteřinu zaostal Kryštof Krýzl za nejlepší třicítkou v prvním kole obřího slalomu Světového poháru v bulharském Bansku. Český lyžař obsadil 34. místo a do druhého kola se nedostal. Závod...  celý článek

Kostelič obhájil malý glóbus, ale zranil se. Vráblík v Soči bodoval

12.2.2012  12:05, aktualizováno  13:41
Po prvním kole útočil až z 15. místa, nakonec chorvatský lyžař Ivica Kostelič superkombinaci Světového poháru na olympijské sjezdovce v Soči dokázal vyhrát. Po roce tak znovu získal malý...  celý článek

Sjezd v Soči vyhrál Švýcar Feuz, druhým místem šokoval Kanaďan Thomsen

11.2.2012  10:27, aktualizováno  11:45
Švýcarský lyžař Beat Feuz vyhrál sjezd Světového poháru na olympijské sjezdovce v ruském Soči. Druhý nečekaně skončil Kanaďan Benjamin Thomsen, třetí příčku obsadil Adrien Theaux z Francie.  celý článek

Baumann po třech letech vyhrál závod SP, Krýzl dojel šestadvacátý

5.2.2012  15:38, aktualizováno  17:52
Poosmé v sezoně bodoval ve Světovém poháru český lyžař Kryštof Krýzl. Při superkombinaci v Chamonix skončil šestadvacátý, z prvního místa se radoval Rakušan Romed Baumann. Ukončil tak tříleté...  celý článek

Sjezdař Feuz: z invalidního vozíku až k triumfu na Lauberhornu

16.1.2012  10:20
Tak si to Švýcaři vysnili. Jejich národní sjezd Lauberhorn ve Wengenu, nejdelší ve Světovém poháru, vyhrál Švýcar. Ale nebyl to matador Cuche. Ani olympijský vítěz Defago. Ani ostře sledovaný...  celý článek

Ďábelský sjezd ve švýcarském Wengenu nejrychleji prolétl domácí Feuz

14.1.2012  14:28, aktualizováno  15:26
Letěl kolem alpských skalisek, ledovatou sjezdovkou Lauberhorn se řítil do cíle vstříc červené mase, která pak vybuchla nadšením. Domácí závodník Beat Feuz dokončil nejdelší sjezd Světového...  celý článek

Sjezd v italském Bormiu ovládl Švýcar Defago před krajanem Küngem

29.12.2011  13:14, aktualizováno  15:35
Švýcarským triumfem skončil sjezd v Bormiu. V italském středisku vyhrál Didier Defago, který si připsal první vítězství v závodu Světového poháru od ledna 2009. O 29 setin sekundy porazil...  celý článek

Superobří slalom Světového poháru ve Val Gardeně vyhrál Švýcar Feuz

16.12.2011  13:53, aktualizováno  15:44
V pořadí třetí superobří slalom sezony ovládl v italské Val Gardeně švýcarský lyžař Beat Feuz, pro něhož to byl druhý triumf v prestižním seriálu kariéře. Druhý skončil o tři desetiny vteřiny...  celý článek

Superobří slalom v Beaver Creeku ovládl senzačně Švýcar Viletta

3.12.2011  21:11, aktualizováno  21:31
V pětadvaceti letech se švýcarský lyžař Sandro Viletta dočkal prvního výrazného úspěchu - v Beaver Creeku překvapivě zvítězil v závodu Světového poháru v superobřím slalomu. Na stupně vítězů se...  celý článek

V prvním sjezdu sezony Světového poháru triumfoval veterán Cuche

26.11.2011  20:59
První sjezd sezony Světového poháru vyhrál v Lake Louise švýcarský lyžař Didier Cuche, držitel malého křišťálového glóbu za hodnocení disciplíny z posledních dvou ročníků. Švýcarský úspěch v...  celý článek

Chorvat Kostelič vyhrál Světový pohár v sjezdovém lyžování

12.3.2011  12:57, aktualizováno  15:52
Celkovým vítězem Světového poháru ve sjezdovém lyžování se s předstihem stal Ivica Kostelič. Chorvat slaví svůj první velký křišťálový globus.   celý článek

Bank bodoval poprvé v kariéře ve sjezdu, v Kvitfjellu skončil sedmnáctý

11.3.2011  13:34, aktualizováno  13:44
Konečně, může si říct Ondřej Bank. Ve sjezdu v Kvitfjellu obsadil český lyžař výtečné 17. místo a poprvé v kariéře získal body do hodnocení Světového poháru i v nejrychlejší disciplíně. V Norsku...  celý článek

České lyžování má z juniorského šampionátu zlato

24.2.2005  14:32
Bardonecchia České lyžování má zlato z juniorského šampionátu. Na mistrovství světa v italské Bardonecchii vyhrál závod ve slalomu Filip Trejbal. Dvacetiletý reprezentant startoval i na nedávném seniorském ...  celý článek