Barbora Tomešová

Barbora Tomešová (* 8. 11. 1986) je bývalá biatlonistka, účastnice světového poháru a mistrovství světa. Svoji kariéru ukončila na jaře 2016.

14.2.2017  6:59
Nebýt té chyby, Gabriela Koukalová by na biatlonovém šampionátu v Hochfilzenu možná slavila další zlatou medaili. Jenže v nedělním dopoledni během stíhacího závodu se při první ležce pokazilo,...  celý článek

Biatlonová expertka v Rozstřelu: Když si Koukalová něco umane, získá to

12.2.2017  17:00, aktualizováno  14.2 13:03
Ještě loni byla Barbora Tomešová aktivní závodnicí, teď už se biatlonu věnuje v pozici spolukomentátorky a reportérky českého vysílání Eurosportu. I ona bedlivě sleduje probíhající světový...  celý článek

Davidová? Charvátová? Jislová? Hledání čtvrté ženy do štafety pokračuje

13.1.2017  11:27
Tři české biatlonistky podaly výborné výkony. Jenže štafeta jsou čtyři. Ta čtvrtá kroužila po trestném kole - a sbírala cenné zkušenosti. Otázka pro trenéry zůstává: Koho na mistrovství světa...  celý článek

Biatlon vyměnila za komentování. Zatím mě to strašně baví, říká Tomešová

2.1.2017  11:59
Je zpět, jen vyměnila strany. Místo malorážky má mikrofon. Místo lyží sluchátka. Biatlonistka Barbora Tomešová se vrátila na scénu Světového poháru coby spolukomentátorka a reportérka českého...  celý článek

Tomešová skončila na biatlonovém ME ve sprintu osmá, Soukup čtrnáctý

25.2.2016  16:18
Jediná česká vlaječka svítila v elitní desítce výsledkových listin sprintů na evropském šampionátu biatlonistů v ruské Ťumeni. O nejlepší výsledek se postarala Barbora Tomešová, která obsadila v...  celý článek

Osmé místo, nemoc a návrat. Biatlonistka Tomešová se těší do Nového Města

8.1.2016  16:33
Biatlon se vrací na Vysočinu. Sprinterské závody v rámci IBU Cupu zaplní víkend v Novém Městě na Moravě. Česká reprezentantka Barbora Tomešová by byla spokojená s výsledkem kolem desátého místa.  celý článek

Biatlonistky nepustil do vytrvalostního závodu vítr. Pojedou ve čtvrtek

27.11.2013  17:22, aktualizováno  21:25
Biatlonistky už byly připraveny na startu, tváře skrývaly před nepříjemnými poryvy větru. Ve švédském Östersundu však byl ve středu podvečer až příliš silný, místy dosahoval v nárazech rychlosti...  celý článek