Barbora Průdková

Průdková vybojovala na ME horských kol stříbro ve sprintu

28.7.2017  21:28, aktualizováno  22:50
Jednadvacetiletá česká bikerka Barbora Průdková vybojovala na mistrovství Evropy horských kol ve sprinterské disciplíně eliminator stříbrnou medaili. V italském Darfo Boario Terme ji předčila...  celý článek

Mladičká Šafářová o své velké premiéře: Super, super super!

21.5.2017  12:16
Vůbec poprvé v kariéře stála teprve osmnáctiletá Adéla Šafářová na startu Světového poháru horských kol. Poprvé v nové kategorii do 23 let. A při své premiéře se neztratila. V Novém Městě na...  celý článek

Dánsko slaví s Dideriksenovou historický titul. Držela se i Průdková

15.10.2016  16:01
Dánka Amalie Dideriksenová slaví po dvou titulech juniorské mistryně světa také zisk duhového trikotu v silničním závodě žen. V katarském Dauhá v závěrečném sprintu předčila největší favoritku...  celý článek

Biker Kulhavý je popáté mistrem republiky, zato Průdková má první triumf

24.7.2016  17:57, aktualizováno  18:06
Jaroslav Kulhavý se měsíc před obhajobou zlata na olympijských hrách stal popáté mistrem republiky v cross country na horských kolech. První titul mezi ženami v Bedřichově vybojovala Barbora...  celý článek

Mladé bikerky se do špičky neprobily. Czeczinkarová dojela dvanáctá

3.7.2016  13:19, aktualizováno  14:22
České bikerky do 23 let skončily na mistrovství světa v Novém Městě na Moravě ve druhé desítce pořadí. Jana Czeczinkarová dojela dvanáctá, druhá reprezentantka Barbora Průdková o čtyři místa za...  celý článek

Bikerku Průdkovou připravil o finále defekt, na MS skončila pátá

29.6.2016  20:58, aktualizováno  22:31
Česká bikerka Barbora Průdková skončila na domácím mistrovství světa na horských kolech v Novém Městě na Moravě pátá ve sprintu. Dvacetiletou závodnici postihl v semifinále defekt, chuť si pak...  celý článek

Sáblíková rozdílem třídy. Silniční titul získala s převahou pěti minut

25.6.2016  17:26, aktualizováno  18:41
Kdo jiný než Martina Sáblíková? Svůj už čtrnáctý titul republikové šampionky vybojovala v Kyjově v silničním závodě opět naprosto suverénně a zvítězila o 5:28 minuty před druhou Barborou...  celý článek

Vastl byl na MS mezi bikery do 23 let osmý, Průdková devatenáctá

4.9.2015  18:48
Čeští reprezentanti si na mistrovství světa horských kol v Andoře připsali v olympijské disciplíně cross country další umístění v desítce. V závodě mužů do 23 let se o něj postaral osmou příčkou...  celý článek

Oslabená česká štafeta bikerů se na MS obhajobě bronzu nepřiblížila

2.9.2015  13:52
Štafeta českých bikerů obsadila na mistrovství světa ve Vallnordu devatenácté místo. Česká čtveřice startovala v Andoře ve slabší sestavě a prakticky nemohla pomýšlet na obhajobu bronzu z...  celý článek

Bikerka Nash nepojede na mistrovství světa v cross country. Nechce

18.8.2015  21:43
Sedmatřicetiletá Kateřina Nash nebude z vlastního rozhodnutí startovat na mistrovství světa horských kol, jež začne ve Vallnordu v Andoře za dva týdny. V předběžné nominaci reprezentačního...  celý článek

Ondřej Vetchý: Sport je jen nadstavba, ale buduje charakter

24.6.2015  14:26
Herec Ondřej Vetchý (53) je už několik let ambasadorem projektu, který podporuje mladé nadějné sportovce. Každého z nich se snaží poznat osobně a sporty si na vlastní kůži také vyzkoušel. Stal...  celý článek

Biker Cink skončil na Evropských hrách pátý, Huříková dojela desátá

13.6.2015  10:49, aktualizováno  18:50
Český biker Ondřej Cink obsadil na Evropských hrách v Baku páté místo. Český reprezentant se dlouho držel ve vedoucí skupince, ale dvě kola před cílem měl pád. Tereza Huříková skončila v závodě...  celý článek

Bikerka Průdková skončila na MS pátá mezi juniorkami

4.9.2014  17:52
Česká bikerka Barbora Průdková obsadila v závodu juniorek na mistrovství světa horských kol páté místo. Majitelce zlaté a stříbrné medaile ze srpnových olympijských her mládeže chybělo k medaili...  celý článek

Lyžařka vítězí v cyklistickém sedle. Ale jako Neumannová nebudu, tuší

28.8.2014  8:12
Nanking (Od našeho zpravodaje) Kdyby mohla soutěžit ve třech olympijských sportech najednou, neváhala by ani minutu. Barbora Průdková vyhrávala závody jako gymnastka, lyžařka a naposledy jako bikerka. Na olympijských hrách...  celý článek

Další české stříbro na olympiádě mládeže v Číně vybojovaly cyklistky

22.8.2014  10:49
Česká výprava získala na olympijských hrách mládeže v čínském Nankingu druhou medaili, znovu se stříbrným leskem. Po veslařské dvojce bez kormidelníka Miroslav Jech, Lukáš Helešic skončily na...  celý článek

Juniorská bikerka Průdková skončila na SP v Novém Městě šestá

24.5.2014  17:37, aktualizováno  18:51
Česká bikerka Barbora Průdková obsadila šesté místo v závodu Světového poháru juniorek v Novém Městě na Moravě. Barbora Machulková skončila v kategorii žen do 23 let třináctá. Mezi juniory si...  celý článek

Vastl útočil na světovém šampionátu bikerů na medaili, dojel pátý

29.8.2013  13:47, aktualizováno  16:44
Český biker Jan Vastl obsadil v závodě juniorů na mistrovství světa horských kol v jihoafrickém Pietermaritzburgu pátou příčku. Mezi juniorkami byla Barbora Průdková čtrnáctá.  celý článek

Mladý biker Nesvadba útočil v Novém Městě na desítku, dojel jedenáctý

25.5.2013  13:55, aktualizováno  17:46
Jen těsně za první desítkou dokončil český biker Jan Nesvadba závod Světového poháru do 23 let, který se konal v Novém Městě na Moravě. Jeho 11. příčka je nejlepším českým výsledkem v sobotním...  celý článek