Trenér: Libor Capalini, Jan Miňo, Robert Kopecký
Klub: ASC Dukla Praha, PSC Plzeň
Účast na velkých akcích
OH: 2016 - 26. místo.
MS: 2009 - kvalifikace, 2011 - kvalifikace, 2012 – 23. místo, 2013 - kvalifikace, 2014 - 27. místo, 2016 - kvalifikace.
ME: 2009 - 23. místo, 2011 - kvalifikace, 2013 – 19. místo, 2014 - 32. místo.
Zajímavosti
Po olympijské sezoně 2016 plánuje ukončit kariéru.
Přehled šampionátů
Olympijské hry 2016

Pětibojařka Kodedová ztratila v plavání a parkúru. Končí na 26. místě

19.8.2016  20:13, aktualizováno  20.8 0:08
Po nadějném vstupu do soutěže skončila Barbora Kodedová v olympijském moderním pětiboji na 26. místě. V Riu de Janeiro ji srazily neúspěchy v plavání a parkúru.  celý článek

15. DEN OH: Bolt doběhl pro deváté zlato, čtyřkajak suverénně postoupil

19.8.2016  13:22, aktualizováno  20.8 4:29
Jamajský sprinter Usain Bolt dokončil své dílo. Se štafetou na 4x100 metrů získal deváté olympijské zlato. Stříbrný kajakář Josef Dostál v pátek tentokrát usedl do čtyřkajaku a společně s...  celý článek

Moderní pětibojařka Kodedová je po šermířském úvodu na desátém místě

18.8.2016  18:19
Moderní pětibojařka Barbora Kodedová obsadila v první části šermu na olympijských hrách v Riu de Janeiro desátou příčku. Soutěž pokračuje v pátek plaváním, pak takzvaným bonusovým kolem v šermu...  celý článek

14. DEN OH: Špotáková má o dva centimetry bronz. Svoboda zatím sedmý

18.8.2016  12:17, aktualizováno  19.8 3:39
Předposledním pokusem vybojovala oštěpařka Špotáková olympijský bronz. Překážkářka Hejnová v cílové rovince o medaili přišla. Moderní pětibojař Svoboda je po šermu sedmý s minimálním odstupem na...  celý článek

Na olympiádu míří dvanáct sportovců s vazbou na Plzeňský kraj

16.7.2016  9:05
V českých barvách bude na olympijských hrách v Riu de Janeiro bojovat i dvanáct sportovců, kteří se narodili, žijí, trénují či hájí barvy některého z klubů v Plzeňském kraji.  celý článek

Výprava do Ria je nejmenší. Může vyrovnat londýnských deset medailí?

13.7.2016  14:59
Bude jich 105. Jen 105, chce se dodat. Výprava na hry v Riu 2016, jejíž nominaci v úterý slavnostně vyhlásili, bude nejméně početná v historii České republiky.  celý článek

Nominace do Ria čítá 105 sportovců. Nástup bude v sakách a kloboucích

12.7.2016  19:49
Česká výprava na olympijské hry v Riu de Janeiro bude mít nejméně 105 sportovců. Jména nominovaných zazněla na slavnostním večeru v Rudolfově galerii na Pražském hradě. Olympionici představili...  celý článek

Moderní pětibojaři Polívka a Bilko mají ze štafety evropské stříbro

5.7.2016  18:01
Moderní pětibojaři Ondřej Polívka a Martin Bilko získali stříbro ve štafetě na mistrovství Evropy v Sofii. Druhé místo uhájili o bod před Poláky, vyhráli Rusové Alexandr Lesun a Alexandr Savkin....  celý článek

Měsíc do her: kdo se kvalifikoval do Ria? Kteří Češi mají ještě naději?

5.7.2016  7:00
Seriál kvalifikací se naplňuje, čas k plnění limitů brzy vyprší. Přesně za měsíc se rozhoří nad brazilským Riem oheň XXXI. olympijských her. Kdo na nich bude reprezentovat?  celý článek

Moderní pětibojařky byly na mistrovství Evropy osmé ve štafetě

4.7.2016  20:58
České moderní pětibojařky Barbora Kodedová a Lenka Bilková skončily na evropském šampionátu v Sofii ve štafetě na osmém místě. Zvítězily Bělorusky Kataryna Arolová a Iryna Prasjancovová před...  celý článek

Moderní pětibojařka Kodedová pojede na olympiádu do Ria

17.6.2016  10:45
Moderní pětibojařka Barbora Kodedová se dodatečně kvalifikovala na olympijské hry. Do Ria de Janeiro pojede společně s olympijským vítězem Davidem Svobodou a Janem Kufem.  celý článek

Pětibojaři mají pro Rio jisté dva muže, možná pojede i žena

3.6.2016  15:29
Olympijský vítěz z Londýna David Svoboda a další český moderní pětibojař Jan Kuf mají potvrzené účastnické místo na olympijských hrách v Riu de Janeiro. Listinu zveřejnila mezinárodní federace...  celý článek

Moderní pětibojařka Kodedová finále na MS nevybojovala

25.5.2016  18:50
Moderní pětibojařka Barbora Kodedová nezvládla na mistrovství světa v Moskvě dnešní kvalifikaci a páteční finále žen se tak uskuteční bez české účasti. Šanci na postup ztratila hned v úvodní...  celý článek

Zdravotní trable Kodedovou nepoložily. Pětibojařka byla devátá ve finále SP

7.5.2016  9:20
Moderní pětibojařka Barbora Kodedová obsadila ve finále Světového poháru v Sarasotě deváté místo. Páteční závod přitom málem vzdala kvůli zdravotním problémům, nakonec však vybojovala druhý...  celý článek

Kodedová skončila na MS v moderním pětiboji na 27. místě

5.9.2014  19:10
Česká moderní pětibojařka Barbora Kodedová obsadila na mistrovství světa ve Varšavě 27. místo. Srazil ji po nepovedený šerm. Zvítězila stříbrná olympijská medailistka Samantha Murrayová z Velké...  celý článek

Olympijský vítěz Svoboda se po 15 měsících vrátí k závodění. A hned na MS

26.8.2014  15:31
Přinejmenším ve štafetě mužů se na nadcházejícím mistrovství světa v moderním pětiboji ve Varšavě vrátí k závodům David Svoboda. Olympijský vítěz z Londýna tak posílí českou reprezentaci, která...  celý článek

České moderní pětibojařky neudržely na ME ve štafetě medailovou příčku

15.7.2014  20:06
Moderní pětibojařky Lucie Grolichová a Barbora Kodedová neudržely na mistrovství Evropy medailovou příčku v závodu štafet a po závěrečné kombinované disciplíně skončily šesté. Stejnou příčku...  celý článek

Čeští moderní pětibojaři se na ME blýskli bronzem v soutěži družstev

13.7.2014  18:22, aktualizováno  19:46
Bronz v soutěži družstev získali čeští moderní pětibojaři na mistrovství Evropy v Székesfehérváru. Mezi jednotlivci si v Maďarsku nejlépe vedl devatenáctý Ondřej Polívka, Jan Kuf byl dvacátý a...  celý článek

Finále SP se pětibojařce Kodedové nepovedlo, skončila až třicátá

7.6.2014  9:55
Jediná česká závodnice ve finále Světového poháru v moderním pětiboji Barbora Kodedová obsadila v americké Sarasotě třicáté místo. Čtyřiadvacetileté reprezentantce se nejlépe povedl parkúr, ve...  celý článek

Pětibojaři Grolichová a Polívka byli v Kecskemétu druzí ve štafetě

5.5.2014  19:01
Čeští moderní pětibojaři Lucie Grolichová a Ondřej Polívka obsadili na Světovém poháru v Kecskemétu druhé místo v závodu smíšených štafet. Porazili je pouze čínští reprezentanti Pien Jü-fej a...  celý článek

Acapulco vykoupalo pětibojařky ve vlastní šťávě, závod SP nemá vítězku

1.3.2014  11:31, aktualizováno  20:00
Tohle byly podmínky, které už ohrožovaly i špičkové sportovkyně. A doplatit na ně mohla též závodní zvířata. Nesnesitelně horké počasí v jihomexickém letovisku Acapulco překazilo úvodní závod...  celý článek

České moderní pětibojařky skončily na ME ve štafetě čtvrté

9.7.2012  18:15
Moderní pětibojařky Lenka Bilková, Natálie Dianová a Barbora Kodedová obsadily na mistrovství Evropy v Sofii v závodě štafet čtvrté místo. Zvítězily Rusky před Polkami a Velkou Británií. Češky,...  celý článek

Pětibojaři Dianová a Svoboda získali na ME bronz ve štafetě

8.7.2012  18:20
Čeští moderní pětibojaři Natálie Dianová a David Svoboda si z mistrovsví Evropy v Sofii přivezou bronz ze soutěže smíšených štafet. Navázali tak na sobotní třetí místo družstva mužů. Vyhráli...  celý článek

Jedna pětibojařka si závod ME zajistila, jiná platí za start Mexičanky

4.7.2012  18:28
Česká moderní pětibojařka Barbora Kodedová prošla do pátečního finále mistrovství Evropy v Sofii, poté co ve své kvalifikační skupině A obsadila 14. místo. Další česká zástupkyně Lenka Bilková...  celý článek

Pětibojař Polívka se dostal na olympiádu, potká se tam s přítelkyní

16.6.2012  15:45, aktualizováno  18:46
Do Londýna chtěl jet aspoň jako divák. Ovšem český moderní pětibojař Ondřej Polívka se dočkal nominace na letní olympijské hry jako poslední účastník závodu. Na základě nominaci z ostatních...  celý článek

Svoboda skončil na MS v moderním pětiboji devátý a má jistou olympiádu

13.5.2012  19:55, aktualizováno  20:12
David Svoboda má jako první český moderní pětibojař jistou účast na letních olympijských hrách v Londýně. Kvalifikoval se zásluhou devátého místa na světovém šampionátu v Římě, kde se jako...  celý článek

Štafeta českých moderních pětibojařek skončila na MS čtvrtá

13.9.2011  18:20
Moderní pětibojařky Natálie Dianová, Lucie Grolichová a Barbora Kodedová skončily na mistrovství světa v závodě štafet těsně pod stupní vítězek. Za bronzovým triem Ukrajinek zaostaly v Moskvě...  celý článek

Pětibojařka Dianová si vylepšila maximum, ale olympiáda zůstala daleko

10.9.2011  18:11
Svého nejlepšího umístění v individuálním závodě dosáhla moderní pětibojařka Natálie Dianová ve finále mistrovství světa v Moskvě: obsadila patnácté místo. Jenže ani osobní maximum nestačilo na...  celý článek

Čeští pětibojaři skončili na ME ve štafetě dvanáct vteřin od medaile

1.8.2011  22:14
České štafety na mistrovství Evropy v moderním pětiboji skončily na mistrovství Evropy bez medaile. Mužské trio ve složení Ondřej Polívka, Michal Sedlecký, Michal Michalík zaostalo na čtvrtém...  celý článek

Kodedová se k pětiboji dostala přes koně. Teď ji oblíbená disciplína zradila

28.6.2009  10:00
Lipsko (Od zvláštního zpravodaje iDNES.cz) Mezi juniorkami střílí možná nejlépe na světě, výborná je i v jízdě na koni. A už sbírá závodnické ostruhy v seniorské kategorii. Devatenáctiletá Barbora Kodedová patří k talentům českého...  celý článek