Australian Open

Veselý a Šafářová v Miami postoupili, končí Siniaková a Pavlásek

22.3.2017  19:49, aktualizováno  23.3 8:03
Jiří Veselý vstoupil do turnaje v Miami vítězstvím, německého veterána Tommyho Haase udolal 6:7, 6:3, 7:5. Lucie Šafářová vyřadila v prvním kole po bezmála dvouhodinovém boji Yaninu...  celý článek

Plíšková prohrála bitvu s Kuzněcovovou, finále v Indian Wells bude ruské

17.3.2017  19:33, aktualizováno  18.3 11:02
Česká tenistka Karolína Plíšková podlehla v semifinále turnaje v Indian Wells ruské soupeřce Světlaně Kuzněcovové po boji 6:7, 6:7. Odveta za říjnovou prohru na Turnaji mistryň se tak světové...  celý článek

Murray vyhrál poprvé turnaj v Dubaji, v Acapulcu triumfoval Querrey

4.3.2017  18:13, aktualizováno  5.3 8:10
Světová jednička Andy Murray získal v Dubaji první letošní a celkově 45. titul. Britský hráč ve finále porazil španělského tenistu Fernanda Verdaska 6:3, 6:2 a trofej z dubajského turnaje si...  celý článek

Murray si zahraje v Dubaji o titul, vyzve ho Verdasco

3.3.2017  19:48, aktualizováno  4.3 10:11
Světová tenisová jednička Andy Murray si na turnaji v Dubaji zahraje o první titul v sezoně. Soupeřem britského favorita v sobotním finále bude nenasazený Španěl Fernando Verdasco.  celý článek

Karolína Plíšková se hodlá soustředit na dvouhru, starty v deblu omezí

28.2.2017  12:22
Tenistka Karolína Plíšková se bude soustředit na dvouhru a své starty ve čtyřhře omezí. Světová trojka se na tom dohodla s trenérem Davidem Kotyzou.  celý článek

Jágr mě inspiruje, říká Federer. Hráče s číslem 68 si vždy bral do týmu

21.2.2017  15:59
Oba jsou ve své branži zázračnými hochy. I když hochy... Tenista Roger Federer a hokejista Jaromír Jágr se drží ve světové špičce i ve věku, v němž se sportovci přinejmenším chystají do penze....  celý článek

Byla to nuda, omlouval se Spieth, když napodobil legendu Woodse

13.2.2017  13:48
Po jasném vítězství o čtyři rány na ikonickém hřišti Pebble Beach se Jordan Spieth s úsměvem omlouval divákům za svůj výkon ve finálovém kole: "Byl to nudný golf." Kariéra blonďatého Američana...  celý článek

Titul v Montpellieru získal Zverev, v Sofii triumfoval Dimitrov

12.2.2017  16:21, aktualizováno  22:13
V Montpellieru útočil už na svůj čtvrtý titul, jenže tentokrát se francouzský tenista Richard Gasquet triumfu ve své oblíbené destinaci nedočkal. Ve finále podlehl Němci Alexanderu Zverevovi 6:7...  celý článek

Gasquet si popáté za sebou zahraje v Montpellieru finále

11.2.2017  16:32, aktualizováno  23:18
Francouzský tenista Richard Gasquet postoupil pátým rokem po sobě do finále turnaje v Montpellieru. Třetí nasazený hráč porazil dalšího domácího tenistu Benoita Paireho dvakrát 6:2.   celý článek