Atalanta Bergamo

Fiorentina zvládla devítigólovou bitvu s Interem, Krejčí hrál za Boloňu

22.4.2017  20:01, aktualizováno  23:10
Ani hattrick Maura Icardiho nestačil Interu Milán ke třem bodům, Fiorentině se totiž v přestřelce dařilo lépe a zvítězila 5:4. Záložník Ladislav Krejčí odehrál za Boloňu 78 minut, prohře 2:3 s...  celý článek

Juventus vyhrál nad Chievem, Pescara pod Zemanem opět remizovala

8.4.2017  17:04, aktualizováno  22:48
Juventus porazil Chievo Verona 2:0 a vede italskou ligu o devět bodů před AS Řím, který má ale zápas k dobru. Fotbalistům Pescary se znovu vzdálila záchrana. Ve 31. kole jen remizovali v Empoli...  celý článek

Jankto pomohl krásným gólem k remíze, Zemanova Pescara obrala AC Milán

2.4.2017  14:28, aktualizováno  22:52
Fotbalový záložník Jakub Jankto má parádní formu. Jednadvacetiletý reprezentant se trefil ve třetím utkání italské ligy v řadě, na hřišti FC Turín otevřel v 50. minutě dělovkou pod břevno skóre....  celý článek

Jankto zářil proti Pescaře, má gól a dvě asistence. Sampdoria vyhrála

11.3.2017  22:56, aktualizováno  13.3 23:04
Nejlepší zápas kariéry prožil v italské lize český záložník Jakub Jankto. Na hřišti Pescary, již vede trenér Zdeněk Zeman, zazářil vítězným gólem a a dvěma asistencemi. Udine zvítězilo 3:1. Už v...  celý článek

Schick naskočil z lavičky a dal gól i Zemanovu týmu, Neapol i Milán slaví

4.3.2017  16:55, aktualizováno  22:49
Fotbalový útočník Patrik Schick se trefil po šesti minutách na hřišti a Sampdoria Janov zdolala Pescaru 3:1. Schick dal už sedmý gól v sezoně, z toho šestý jako střídající hráč, čímž se nemůže...  celý článek

Cesta za snem. Jak český fotbalový talent roste v Atalantě Bergamo

26.2.2017  13:59
Krejčí patří do základní sestavy Boloni, Schick střílí góly za Sampdorii, Jankto se prosazuje v Udine, Macek z Juventusu se na hostování v Bari prvním rokem rozkoukává v dospělém fotbale, pro...  celý článek

Krejčí z Boloni má další asistenci, Juventus se vrátil na vítěznou vlnu

22.1.2017  14:22, aktualizováno  22:38
Ladislav Krejčí ve druhém ligovém utkání po sobě pomohl Boloni k vítězství 1:0. V zápase 21. kola proti Turínu opět asistoval u jediného gólu Blerima Džemailiho. Týden starou porážku odčinil v...  celý článek

AC Milán stoupl na třetí místo, Sampdoria bez Schicka porazila Inter

30.10.2016  17:14, aktualizováno  22:38
Fotbalisté AC Milán jsou po jedenáctém kole italské ligy na třetím místě s pětibodovu ztrátou na první Juventus. Tomu se v neděli nepřiblížilo římské AS, které jen remizovalo na hřišti Empoli....  celý článek

Inter ovládl šlágr s Juventusem, Boloňa s Krejčím padla v Neapoli

17.9.2016  22:15, aktualizováno  18.9 23:02
Fotbalisté Juventusu Turín se do čela italské ligy prozatím nevrátí. Prohráli totiž 1:2 s Interem Milán, soupeřem pražské Sparty ve skupině Evropské ligy. Boloňa i s Ladislavem Krejčím v sestavě...  celý článek

Higuaín zajistil Neapoli stříbro a má střelecký rekord italské ligy

14.5.2016  23:05, aktualizováno  15.5 22:54
Argentinský útočník Gonzálo Higuaín z Neapole je novým rekordmanem italské ligy. V závěrečné kole se blýskl hattrickem do sítě sestupujícího Frosinone (4:0), za sezonu dal 36 gólů, což je nejvíc...  celý článek

Mistrovský Juventus nestačil na posledního, druhé místo drží Neapol

7.5.2016  19:59, aktualizováno  8.5 22:49
Duel týmů, kterým už o nic nejde, vyzněl pro outsidera. Fotbalisté Hellasu Verona, kteří jsou v tabulce poslední, porazili v předposledním kole italské ligy mistrovský Juventus 2:1 a ukončili...  celý článek

Juventus je blízko pátému titulu za sebou, čeká na zaváhání Neapole

23.4.2016  23:17, aktualizováno  24.4 22:52
Juventus Turín zvládl vítězně těžké utkání na hřišti Fiorentiny, v 35. kole italské ligy zvítězil 2:1 a pokud druhá Neapol v pondělní dohrávce nevyhraje na AS Řím, stane se popáté za sebou...  celý článek