Aspen

Závěrečný slalom sezony v Aspenu překvapivě vyhrál Myhrer

19.3.2017  18:05, aktualizováno  20:34
Závěrečný závod Světového poháru ve sjezdovém lyžování ve slalomu v Aspenu nečekaně vyhrál Švéd André Myhrer, který se tak poprvé v sezoně dostal na stupně vítězů. Druhý skončil Němec Felix...  celý článek

Obří slalom v Aspenu ovládla Brignoneová, malý glóbus má Worleyová

19.3.2017  17:07, aktualizováno  19:36
Francouzská sjezdařka Tessa Worleyová si díky pátému místu v závěrečném závodu Světového poháru v obřím slalomu v Aspenu zajistila premiérový malý glóbus za prvenství v disciplíně. Dnešní závod...  celý článek

Poslední obří slalom sezony vyhrál Hirscher o 53 setin před Neureutherem

18.3.2017  16:54, aktualizováno  19:29
Rakušan Marcel Hirscher vyhrál ve finále Světového poháru v Aspenu obří slalom a oslavil 45. triumf v kariéře. V předposledním závodu sezony potvrdil svoji nadvládu v disciplíně, v níž vybojoval...  celý článek

Strachová se s letošní sezonou rozloučila osmým místem v Aspenu

18.3.2017  16:50, aktualizováno  20:31
Dvakrát v Aspenu stála na nejvyšším stupínku, loni zde dojela dokonce třetí. Jenže po prvním kole slalomu v americkém středisku patřila Šárce Strachové osmá příčka. A na té figuruje i v...  celý článek

Světový pohár ovládne Shiffrinová, Štuhecová v Aspenu slalom nepojede

17.3.2017  18:38, aktualizováno  18:55
Mikaela Shiffrinová poprvé vyhrála Světový pohár ve sjezdovém lyžování. Dvaadvacetiletá Američanka má před posledními dvěma závody sezony v čele průběžného pořadí náskok 198 bodů a její...  celý článek

17.3.2017  16:33
Na první pohled to nevypadalo vůbec dobře. Lyžařka Lindsey Vonnová projela cílem sjezdu Světového poháru v americkém Aspenu docela klidně, jenže pak se podsmýkla a vrazila do reklamních zábran....  celý článek

Vítězný Aspen. Slalomářku Strachovou čeká závěrečný podnik sezony

17.3.2017  8:44
Třikrát zde stála na stupních vítězů, ve dvou případech i na tom nejvyšším. Naposledy se slalomářka Šárka Strachová v americkém Aspenu radovala v loňské sezoně, když vystoupala na třetí...  celý článek

Donaldovi jsem kandidaturu spíš rozmlouvala, říká česká babička jeho dětí

Exkluzivně 17.3.2017  3:29
Bývalá tchyně Donalda Trumpa a babička jeho tří dětí Marie Zelníčková prožívala ve Spojených státech napínavý boj o Bílý dům a zúčastnila se i slavnostní inaugurace. V exkluzivním rozhovoru pro...  celý článek

Poslední superobří slalom sezony opanoval Rakušan Reichelt

16.3.2017  18:56
Vítězem závěrečného super-G lyžařské sezony se v Aspenu stal Rakušan Hannes Reichelt. Nor Kjetil Jansrud, už jistý majitel malého glóbu pro vítěze této disciplíny ve Světovém poháru, skončil...  celý článek

Weiratherová si v Aspenu vyjela glóbus za superobří slalom

16.3.2017  17:37
Majitelkou malého glóbu za superobří slalom ve Světovém poháru se stala Tina Weiratherová z Lichtenštejnska. První křišťálovou trofej v kariéře si zajistila v napínavém souboji se slovinskou...  celý článek

Štuhecová slaví druhý křišťálový glóbus, ovládla i pořadí sjezdu

15.3.2017  18:54
Slovinská lyžařka Ilka Štuhecová vyhrála finálový sjezd Světového poháru v Aspenu a ovládla i konečné hodnocení disciplíny. Šestadvacetiletá závodnice z Mariboru získala druhý malý křišťálový...  celý článek

Fill má křišťálový glóbus za sjezd, ve finále přeskočil Jansruda

15.3.2017  17:30, aktualizováno  18:13
Italský lyžař Peter Fill obhájil ve Světovém poháru malý křišťálový glóbus za sjezd. Ve finále v Aspenu byl druhý a dostal se před dosud vedoucího Kjetila Jansruda. Nor, který před závěrečným...  celý článek

O konci kariéry mám jasno, říká slalomářka Strachová po druhém místě

12.3.2017  7:46
Nikdy v kalifornském Squaw Valley nezávodila. Na tamním těžkém svahu trávila pouze pět dní před startem osmého závodu Světového poháru slalomářek. Přesto si Šárka Strachová druhým místem dojela...  celý článek

Nejlepší slalom Strachové v sezoně, v Kalifornii dojela druhá

11.3.2017  18:50, aktualizováno  23:47
Stříbrná premiéra. Slalomářka Šárka Strachová v kalifornském středisku Squaw Valley slaví druhou letošní účast na stupních vítězů, když nestačila pouze na suverénní Američanku Mikaelu...  celý článek

Obří slalom ve Squaw Valley ovládla Američanka Shiffrinová

10.3.2017  20:28, aktualizováno  23:34
Americká lyžařka Mikaela Shiffrinová vyhrála obří slalom ve Squaw Valley, kde se jel závod Světového poháru poprvé od roku 1969. Vedoucí žena celkového pořadí seriálu si na domácí trati...  celý článek

Matt vyhrál v Kranjské Goře slalom, Hirscher získal malý glóbus

5.3.2017  11:02, aktualizováno  14:13
Kranjská Gora zažila po slalomu Světového poháru lyžařů rakouskou radost. Z dílčího triumfu v závodu se těšil Michael Matt a jeho krajan Marcel Hirscher si čtvrtou příčkou zajistil malý...  celý článek

Hirscher má po obřím slalomu v Kranjské Goře jistotu: zase vyhraje SP

4.3.2017  11:23, aktualizováno  15:47
Pošesté za sebou ovládne rakouský lyžař Marcel Hirscher celkové pořadí Světového poháru. Jistotu získal dvojnásobný mistr světa ze Svatého Mořice po vítězství v obřím slalomu v Kranjské Goře,...  celý článek

Goggiaová v Čongsonu zaskočila favoritky a slavila premiérový triumf

4.3.2017  8:34, aktualizováno  9:57
Na budoucí olympijské trati v korejském Čongsonu se italská lyžařka Sofia Goggiaová dočkala prvního triumfu ve Světovém poháru. Ve sjezdu předčila o sedm setin Američanku Lindsey Vonnovou, třetí...  celý článek

Jansrud má podruhé malý glóbus za super-G, v Kvitfjellu vyhrál Fill

26.2.2017  13:25
Norský lyžař Kjetil Jansrud získal podruhé v kariéře malý glóbus za celkové vítězství v superobřím slalomu Světového poháru. V předposledním závodu sezony doma v Kvitfjellu mu stačilo sedmé...  celý článek

Jansrud vyhrál sjezd v Kvitfjellu a vévodí pohárovému pořadí

25.2.2017  13:49
Norský lyžař Kjetil Jansrud vyhrál před domácími fanoušky sjezd Světového poháru v Kvitfjellu a upevnil si vedení v disciplíně před Peterem Fillem z Itálie, který dojel jako druhý.  celý článek

Hudcovi sezona nevychází podle představ. Budu válčit dál, říká sjezdař

24.2.2017  11:20
Sjezdař Jan Hudec neprožívá sezonu, jakou si přál. Vylepšit ji chce o víkendu v Norsku.   celý článek

Znovu přepsala historii. Funguje ta časomíra? Ptala se sama sebe Shiffrinová

19.2.2017  9:28
Svatý Mořic (Od našeho zpravodaje) V pouhých jednadvaceti letech dosáhla met, na které většina profesionálních lyžařů nedosáhne za celý život. Mikaela Shiffrinová ve Svatém Mořici podruhé za sebou obhájila titul mistryně světa ve...  celý článek

Pátá příčka? Je to moc hezké umístění na rozloučenou, usmívala se Strachová

18.2.2017  15:24
Svatý Mořic (Od našeho zpravodaje) První kolo nebylo podle jejich představ. To druhé už bylo o poznání lepší – po zlaté Mikaele Shiffrinové vlastně druhé nejrychlejší. „Měla jsem z něj dobrý pocit, samotnou mě překvapil náskok,...  celý článek