AS Řím

Výhra po půl roce, pět gólů. Zeman prožil fenomenální návrat do Pescary

20.2.2017  9:59
Nastolil typické ofenzivní rozestavení 4-3-3 a Pescara poprvé od srpna 2016 poznala, jak chutná ligové vítězství. A navíc nebylo ledajaké - Janov deklasovala vysoko 5:0. Návrat trenéra Zdeňka...  celý článek

Boloňa s Krejčím opět prohrála, Pescara pod Zemanem zvítězila 5:0

19.2.2017  14:33, aktualizováno  22:54
Fotbalistům Boloni se v únoru nedaří. Ve 25. kole italské ligy před vlastními fanoušky podlehli Interu 0:1. Český záložník Ladislav Krejčí odehrál celý zápas, který v 81. minutě rozhodl...  celý článek

Juventus slaví šestou výhru za sebou, odneslo to Palermo

17.2.2017  23:06, aktualizováno  18.2 22:38
Fotbalisté Juventusu pošesté za sebou v italské lize zvítězili. Osmnáctý celek tabulky Palermo porazili jednoznačně 4:1 a v čele mají desetibodový náskok před AS Řím.   celý článek

Ibrahimovic a Džeko se blýskli hattrickem, jejich týmy míří k postupu

16.2.2017  21:26, aktualizováno  23:20
Velké kluby v úvodních zápasech vyřazovací části Evropské ligy potěšily fanoušky vysokými výhrami, které jim zajišťují komfortní pozice do odvety. Manchesteru United pomohl Zlatan Ibrahimovic...  celý článek

Schicka na lavici schovávám. Nechci, aby mi ho prodali, říká jeho kouč

13.2.2017  11:51
Zase vylepšil svou báječnou bilanci, po nedělním duelu proti Boloni potřebuje fotbalový útočník Patrik Schick na gól v italské lize jen 106 minut. A pořád mu to nestačí na základní sestavu...  celý článek

Juventus a AS Řím slaví, Schick pomohl gólem k výhře nad Boloňou

12.2.2017  14:23, aktualizováno  22:49
Fotbalisté Juventusu zdolali ve 24. kole italské ligy Cagliari 2:0 mají na čele tabulky sedmibodový náskok. AS Řím porazil stejným skóre Crotone a přeskočili Neapol na druhém místě tabulky....  celý článek

Udinese prohrálo s Fiorentinou, záložník Jankto odehrál první poločas

11.2.2017  22:45
Fotbalisté Udinese prohráli v jediném sobotním utkání italské ligy na hřišti Fiorentiny 0:3. Český záložník Jakub Jankto znovu nechyběl v základní sestavě, ale do druhého poločasu už...  celý článek

Ve třiceti skončil v reprezentaci. Teď dává Lahm sbohem fotbalu úplně

8.2.2017  10:48
Je kapitánem jednoho z nejlepších klubů světa. Je mu teprve třiatřicet. Po úterním pohárovém utkání proti Wolfsburgu pak německý obránce či záložník Philipp Lahm z Bayernu Mnichov šokoval. "Po...  celý článek

Ngadeu je v sestavě šampionátu, Kamerun bral i individuální ceny

6.2.2017  11:19
Slávistický stoper Michael Ngadeu Ngadjui byl zvolen do hvězdné sestavy fotbalového mistrovství Afriky. Šestadvacetiletý obránce s Kamerunem v neděli triumfoval ve finále proti Egyptu (2:1),...  celý článek

Sampdoria se Schickem oloupila na San Siru AC Milán. Juventus vyhrál

5.2.2017  14:30, aktualizováno  22:37
Před týdnem porazili na domácím hřišti AS Řím, tentokrát potvrdili fotbalisté Sampdorie Janov výbornou formu proti AC Milán. Na jeho hřišti vyhráli v nedělním utkání 23. kola italské ligy se...  celý článek

Sedm gólů, dva hattricky. Boloňa s Krejčím schytala výprask od Neapole

4.2.2017  22:45, aktualizováno  22:56
Tři góly od Marka Hamšíka, tři od Driese Mertense. Navrch ještě jedna branka. Fotbalisté Boloni prohráli ve 23. kole italské ligy s Neapolí 1:7, která si tak vylepšila klubový rekord v počtu...  celý článek

Ukončí Ibrahimovic kariéru v Neapoli? S ním nikdy nevíte, říká agent

3.2.2017  15:55
Marek Hamšík v záloze připravuje šance pro útočníka Zlatana Ibrahimovice. Ta představa je poměrně lákavá, co říkáte? A není nereálná. Slavný švédský útočník se vyznal, že by chtěl kariéru...  celý článek

Mohl hrát za Řím, teď ho Schick pomohl porazit. Zlepšil se, chválí kouč

30.1.2017  15:59
Na hřišti byl minutu a pár vteřin, na hranici vápna si na prsou ztlumil vysoký míč, pustil si ho do běhu kolem soupeřova kapitána, který nestíhal, a střílel pravačkou k druhé tyči. Tak...  celý článek

Schickovi na gól stačily dvě minuty, Krejčí potřetí v řadě asistoval

29.1.2017  17:02, aktualizováno  23:01
Čeští fotbalisté zažili v italské lize úspěšnou neděli. Patrik Schick i Jakub Jankto se radovali z výher, Ladislav Krejčí s Boloňou nakonec brali bod. Krejčí se přitom potřetí za sebou podílel...  celý článek

Inter porazil Pescaru a posunul se na čtvrté místo před Lazio

28.1.2017  20:12, aktualizováno  22:52
Fotbalisté Interu Milán zdolali ve 22. kole italské ligy poslední Pescaru jasně 3:0 a po sedmé výhře za sebou se v tabulce posunuli na čtvrté místo před Lazio. Římané i přes velkou střeleckou...  celý článek

Krejčí z Boloni má další asistenci, Juventus se vrátil na vítěznou vlnu

22.1.2017  14:22, aktualizováno  22:38
Ladislav Krejčí ve druhém ligovém utkání po sobě pomohl Boloni k vítězství 1:0. V zápase 21. kola proti Turínu opět asistoval u jediného gólu Blerima Džemailiho. Týden starou porážku odčinil v...  celý článek

Neapol porazila ve šlágru AC Milán, rozhodl báječný start do zápasu

21.1.2017  22:51
V šesté minutě první gól, o tři minuty později druhý. Fotbalistům Neapole vyšel úvod zápasu s AC Milán parádně a díky brankám Lorenza Insigneho a Josého Callejóna nakonec ve 21. kole italské...  celý článek

AS Řím zdolal Udine a ztrácí bod na Juventus. Ten prohrál s Fiorentinou

15.1.2017  17:09, aktualizováno  16.1 23:11
Fotbalisté AS Řím porazili Udine 1:0 a po 20. kole italské ligy ztrácejí na vedoucí Juventus pouhý bod. Lídr tabulky podlehl Fiorentině 1:2, avšak stále má utkání k dobru. Do nedělních utkání ze...  celý článek

Schick se po čtyřech zápasech neprosadil a Sampdoria jen remizovala

22.12.2016  23:28
Fotbalový útočník Patrik Schick ze Sampdorie Janov vyšel poprvé po čtyřech zápasech gólově naprázdno a jeho tým hrál v 18. kole italské ligy s Udine bez branek. Neapol po třech výhrách za sebou...  celý článek

Naštvaný i přes výhru. Příliš jsme riskovali, zlobil se kouč Juventusu

18.12.2016  6:59
Fotbalisté AS Řím měli být tím klubem, který mohl cestu Juventusu za šestým italským titulem v řadě zastavit. Po necelé polovině soutěže však „Vlci“ ztrácejí na „Starou dámu“ už sedm bodů....  celý článek

Juventus porazil AS Řím a na čele tabulky má už sedmibodový náskok

17.12.2016  22:40
Fotbalisté Juventusu zůstávají na domácím trávníku stoprocentní. V očekávaném šlágru 17. kola si poradili s AS Řím a na prvním místě tabulky Serie A už mají sedmibodový náskok. O těsném...  celý článek

Nainggolan poslal fotbalisty AS Řím na druhé místo v italské lize

12.12.2016  21:15, aktualizováno  23:12
Fotbalisté AS Řím zdolali v posledním utkání 16. kola italské ligy AC Milán 1:0. Utkání o druhé místo v tabulce rozhodl v 62. minutě Radja Nainggolan. Tým z italské metropole vyhrál potřetí za...  celý článek

Schick zazářil v Italském poháru, k postupu Sampdorie pomohl dvěma góly

1.12.2016  9:38
Fotbalový reprezentant Patrik Schick ve středu dal za Sampdorii poprvé dva góly v jednom zápase a pomohl k domácí výhře 3:0 nad Cagliari v Italském poháru. Janovský tým postoupil do lednového...  celý článek

AC Milán jasně vyhrál v Empoli a posunul se na druhé místo italské ligy

26.11.2016  22:43
O vítězství v milánském derby přišli fotbalisté AC v minulém kole až v závěru. Na hřišti Empoli však ve 14. kole soutěže naplnili papírové předpoklady a vyhráli 3:1. V tabulce přeskočili AS Řím...  celý článek

Pivarník: Problém vidím v organizaci hry. V lize to stačí, v Evropě ne

25.11.2016  13:35
Jeho tým dlouho bojoval o naději, ale v závěru o ni definitivně přišel. Roman Pivarník, trenér plzeňských fotbalistů, musel na olympijském stadionu v Římě přihlížet porážce 1:4, která znamenala...  celý článek

Nevídaný gól neměl být gólem. Jak Perotti přelstil Kozáčika

25.11.2016  10:20
Překřížil nohy a kopl do míče. "Chtěl jsem centrovat," usmíval se fotbalista Diego Perotti z AS Řím. Ne, nebyla to přesná přihrávka před bránu. Byl z toho jeden z nejpovedenějších gólů, který...  celý článek

Zeman dal podruhé v životě gól hlavou: Kdyby přinesl body, hřál by víc

25.11.2016  5:29
Patřil k nejmenším na hřišti, ale když přilétl z levé strany do vápna centr, počínal si jako mazák. Martin Zeman, záložník fotbalové Plzně, v první půli zápasu s AS Řím hlavou vyrovnal na 1:1,...  celý článek

AS Řím - Plzeň 4:1, po Džekově hattricku hosté ztratili naději na postup

24.11.2016  20:55, aktualizováno  23:18
Pokud chtěli uvažovat o postupu, potřebovali buď vyhrát, nebo spoléhat na to, že zápas Astry Giurgiu s Austrií Vídeň skončí remízou. Nestalo se ani jedno, a tak fotbalisté Plzně po porážce 1:4...  celý článek

Odhodlaný střelec Krmenčík: V Římě musíme nechat i kus sebe

23.11.2016  16:59
Nedává hattricky na počkání, ale jeho góly mají trenéři i spoluhráči nejradši. Fotbalista Michael Krmenčík je střelcem velmi důležitých branek. "Na tréninku jsem střelbu piloval, tak se snad...  celý článek

Plzeň už musí vyhrát, ale čeká ji nejtěžší zápas. Věříme si, říká kouč

23.11.2016  13:33
Potřebují vyhrát, ale čtrnáct měsíců v pohárech nezvítězili. Potřebují vyhrát, ale narazí na nejtěžšího soupeře ve skupině, navíc na jeho hřišti. "Ale taky jsme proti AS Řím odehráli dosud...  celý článek

Juventus porazil Pescaru a zvýšil náskok na čele, Neapol zdolala Udine

19.11.2016  20:13, aktualizováno  22:59
Fotbalisté Juventusu Turín zvítězili ve 13. kole italské ligy nad Pescarou 3:0 a mají na prvním místě neúplné tabulky sedmibodový náskok na AS Řím. Neapol vyhrála na hřišti Udine 2:1 a posunula...  celý článek

Juventus zdolal Chievo, AS Řím porazil Boloňu s Krejčím a je druhý

6.11.2016  17:22, aktualizováno  23:01
Fotbalisté Juventusu Turín zvládli duel s Chievem Verona a ve 12. kole italské ligy vyhráli 2:1. Tři body za stejný výsledek bere i AC Milán, který si poradil s Palermem. AS Řím zdolal díky...  celý článek

AS Řím má náskok, Southampton porazil Inter Milán, Aduriz dal pět gólů

3.11.2016  21:32, aktualizováno  23:49
Southampton ve 4. kole fotbalové Evropské ligy vyhrál ve „sparťanské“ skupině nad Interem Milán 2:1. Díky výhře 4:2 na hřišti Austrie Vídeň má AS Řím v „plzeňské“ skupině na prvním místě už...  celý článek

Inter opět padl, Fiorentina dala pět gólů. AS Řím porazil Palermo

23.10.2016  17:17, aktualizováno  22:58
Fotbalisté Interu Milán potřetí za sebou v italské lize prohráli. Soupeř Sparty z Evropské ligy nestačil v 9. kole na Bergamo. Fiorentina zdolala Cagliari 5:3, čtyři branky dala v první půli. AS...  celý článek

Jankto dal první gól v italské lize Buffonovi. Jeho tým ale prohrál

15.10.2016  17:03, aktualizováno  17.10 23:01
Český záložník Jakub Jankto vstřelil svůj první gól v italské lize. Na hřišti Juventusu poslal Udine do vedení, jeho tým však nakonec obhájci titulu podlehl 1:2. Juventus vede ligu o pět bodů...  celý článek

Bod z venku bereme, ale musíme být kritičtí, řekl po remíze Poznar

30.9.2016  0:19
Vídeň (Od našeho zpravodaje) K domácí remíze s AS Řím přidali plzeňští fotbalisté také bod ze hřiště Austrie Vídeň. „Je to pro nás plusový bod,“ řekl útočník Tomáš Poznar po svém prvním celém utkání v evropských pohárech.   celý článek

Fiorentina dala pět gólů, AS Řím čtyři, Southampton remizoval v Izraeli

29.9.2016  21:38, aktualizováno  23:50
Fiorentina v „liberecké“ skupině Evropské ligy deklasovala Karabach 5:1 a vede tabulku. Ve „sparťanské“ skupině Southampton remizoval bez branek v Beer Ševě. AS Řím v „plzeňské“ skupině porazil...  celý článek

Krejčí i Jankto hráli v italské lize, Totti dal svůj 250. gól

25.9.2016  15:31, aktualizováno  22:43
Ani jubilejní 250. branka Francesca Tottiho v italské lize nezabránila porážce AS Řím v Turíně. V nedělním programu italské ligy nastoupili v základních sestavách dva Češi. Ladislav Krejčí byl u...  celý článek

Fazio v Římě dosud paběrkoval. Šanci dostal až proti Plzni

16.9.2016  10:51
Italský AS Řím, to je soubor fotbalových hvězd světového formátu, ale jen jeden z nich byl u tří triumfů v Evropské lize. Obránce Federico Fazio přišel do Evropy v roce 2007 z Buenos Aires a...  celý článek

Bod bereme. Lepší než nemít nic, hodnotil plzeňský Bolek remízu s AS Řím

16.9.2016  8:59
V Evropské lize chytal naposledy loni v prosinci proti španělskému Villarrealu, ten fotbalový zápas skončil divokou remízou 3:3. I tentokrát brala plzeňská Viktoria s Petrem Bolkem v brance bod,...  celý článek

Dvě remízy a marnost Sparty. Pohárový podzim začaly české týmy bez výhry

16.9.2016  0:12
Fotbalová Plzeň statečně vzdorovala slavnému AS Řím, Liberec dal nejrychlejší gól v historii Evropské ligy a výhru na hřišti Karabachu ztratil ve třetí minutě nastavení. Zato Sparta propadla, v...  celý článek

Plzeňský kouč: Těší mě výkon i výsledek. Hráčům musím poděkovat

15.9.2016  22:11
To byl šílený start. Dvě minuty a hned penalta pro AS Řím. Plzeňský trenér Roman Pivarník stál před lavičkou a dlouze kroutil hlavou. „Něco si povíme, poctivě se připravíme a pak dostaneme...  celý článek

Plzeň - AS Řím 1:1, domácí rychle prohrávali, bod na úvod zajistil Bakoš

15.9.2016  18:29, aktualizováno  19:58
Plzeňští fotbalisté se velkého jména nelekli, nesrazil ani rychle inkasovaný gól z penalty. Slavný AS Řím v úvodním utkání Evropské ligy chvílemi i zatlačili, brzy vyrovnali. V rušném zápase...  celý článek

Dítě války je zase zpátky. A nezapomnělo. Vítej, Edine!

15.9.2016  13:59
Dvanáctý březen 2006 a ve Štruncových sadech sedí tři tisícovky prokřehlých fanoušků. Přes noc napadlo dvacet centimetrů sněhu, ale trávník se zelená a fotbal se hraje překvapivě parádní....  celý článek

Plzeň je nebezpečná po stranách, říká kouč AS Řím. Tottiho slíbit nemůže

14.9.2016  18:49
Před jeho příchodem atmosféra v tiskovém středisku Viktorie Plzeň zhoustla. Do místnosti se nahrnula snad dvacítka italských novinářů. Za pult před ně usedl Luciano Spalletti. Fotbalový kouč,...  celý článek

Dříve trefil bod s Milánem. A co Řím? Ať je to jak s Neapolí, doufá Ďuriš

14.9.2016  17:08
Když hrál v dresu plzeňské Viktorie naposledy proti italskému klubu, trefil Michal Ďuriš senzační remízu s AC Milán. To se psal rok 2011 a čeští fotbaloví šampioni hráli Ligu mistrů v pražském...  celý článek

Plzni, Spartě a Liberci začíná pohárový podzim, zápasy televize vysílají

13.9.2016  13:16
Nejdřív svůj zápas odehraje Liberec v dalekém Ázerbájdžánu, hned po něm dojde na pohárový šlágr Plzně s AS Řím. A když už fanoušci i hráči scénu ve Štruncových sadech opustí, nastoupí Sparta v...  celý článek

Poprvé se bál, že nedá. Ale dal. Totti se trefil ve 23. sezoně v řadě

12.9.2016  17:59
Legenda, fenomén, úkaz. Francesco Totti, nestárnoucí hvězda fotbalového AS Řím, v neděli ukázal, že novou roční smlouvu nedostal na konci minulé sezony jen za zásluhy. Že se s ním pořád musí...  celý článek

Krejčí pomohl asistencí k výhře Boloni, Totti zařídil tři body Římu

10.9.2016  19:57, aktualizováno  11.9 23:02
Fotbalový reprezentant Ladislav Krejčí hrál významnou roli v duelu třetího kola italské ligy proti Cagliari. Napřed byl po faulu na něj vyloučen hostující brankář, poté bývalý sparťanský...  celý článek

UEFA zavře Plzni proti AS Řím za rasistické fanoušky část stadionu

2.9.2016  14:44
Evropská fotbalová unie (UEFA) potrestala Viktorii Plzeň za rasistické projevy fanoušků. V zápase Evropské ligy proti AS Řím jí zavře část tribuny.  celý článek