AS Řím

Cappuccino, gelato, pláž...To je moje. Stronati jde proti otcově vlasti

21.6.2017  13:29
Tychy (Od našeho zpravodaje) Že několik hráčů fotbalové jedenadvacítky v Itálii hraje a budou tak mít ve večerním vzájemném utkání o motivaci postaráno, to je známá věc. Ale pro jednoho člena kádru bude mít zápas ještě o...  celý článek

S AS Řím skončil druhý, po vypršení smlouvy ale trenér Spalletti končí

30.5.2017  10:13
Trenér Luciano Spalletti skončil u fotbalistů AS Řím, které v uplynulé sezoně dovedl ke druhému místu v italské lize. Osmapadesátiletý kouč s klubem neprodloužil končící smlouvu a podle médií by...  celý článek

Grazie, věrný králi! Řím se klaní, Tottiho sen skončil. Po 28 letech

30.5.2017  9:59
V náručí měl malou Isabel, po boku manželku Ilary, syna Cristiana, dceru Chanel. A tekly mu slzy. Tak je to tady. Už nikdy... Francesco Totti pomalu kráčel po tartanové dráze Olympijského...  celý článek

Totti se s AS Řím rozloučil výhrou, Schickovy asistence na body nestačily

28.5.2017  20:10, aktualizováno  23:07
Fotbalisté AS Řím zakončí sezonu na druhém místě. Janov zdolali 3:2 a zajistili tak skvělou rozlučku legendárnímu Francescovi Tottimu, jenž hrál od 54. minuty poslední utkání za klub, v němž...  celý článek

Juventus rozhodl v Boloni v nastavení, Atalanta jde na čtvrté místo

27.5.2017  20:02, aktualizováno  20:12
Fotbalisté mistrovského Juventusu zakončili italskou ligu vítězstvím. Na hřišti Boloni, za kterou odehrál 68 minut Ladislav Krejčí, otočili na 2:1 gólem ve čtvrté minutě nastavení. Ve druhém...  celý článek

Odejde Schick z Itálie? Dortmund jím chce nahradit Aubameyanga

27.5.2017  16:58
O útočníka Patrika Schicka má zájem Borussia Dortmund. Jednadvacetiletého reprezentačního útočníka si vyhlédla jako možnou náhradu za kanonýra Pierra-Emericka Aubameyanga, píší německá média....  celý článek

Co se Schickem? Podle majitele Sampdorie ještě v klubu rok zůstane

25.5.2017  19:01
Český útočník Patrik Schick zůstane ještě rok v Sampdorii. Prohlásil to majitel italského klubu Massimo Ferrero, který však nevyloučil, že by jednadvacetiletý fotbalista mohl v létě přestoupit,...  celý článek

Totti naposledy v dresu AS Řím. A pak? Je připraven na novou výzvu, říká

25.5.2017  15:59
Legendární kapitán AS Řím Francesco Totti nedělním ligovým zápasem s FC Janov uzavře pětadvacetiletou hráčskou kariéru v italském klubu. Čtyřicetiletý fotbalista je prý připravený na novou výzvu.  celý článek

Juventus pošesté v řadě mistrem Itálie, rozhodla výhra nad Crotone

21.5.2017  16:59, aktualizováno  22:42
Mohli rozhodnout už před dvěma týdny, radují se až nyní - kolo před koncem. Fotbalisté Juventusu jsou rekordní šestou sezonu po sobě šampionem italské ligy, definitivně to potrvdila výhra 3:0...  celý článek

AS Řím vyhrál a má stále teoretickou šanci na titul, to samé Neapol

20.5.2017  19:56, aktualizováno  22:51
Fotbalisté AS Řím i Neapole mohou stále pomýšlet na triumf v italské lize. V předposledním 37. kole zvítězili Římané nad Chievem Verona 5:3 a na vedoucí Juventus ztrácejí bod. Neapol po výhře...  celý článek

Jak nastavit hlavu na titul? Fotbal ukazuje, jak těžký je poslední krok

17.5.2017  11:59
I čaroděj by měl problém, aby bez váhání odpověděl na otázku, kdo bude mistrem fotbalové ligy. Věštil by snad z karet? Podle hvězd? Z kávové sedliny? „O titulu rozhodne hlava a do té nevidíme...  celý článek

Chce Juventus ten titul? Snad nás prohra probere, doufá trenér Allegri

15.5.2017  6:59
Podruhé za sebou se jim nepodařilo zajistit si triumf v italské lize. Zatímco před týdnem fotbalisté Juventus jen remizovali, v neděli prohráli s AS Řím a na oslavy šestého titulu v řadě si...  celý článek

Juventus ještě neslaví, s AS Řím prohrál. Neapol dala pět gólů Turínu

14.5.2017  14:36, aktualizováno  22:56
Fotbalisté Juventusu Turín opět odložili oslavy titulu. Ve 36. kole k nim potřebovali aspoň bod, jenže s AS Řím prohráli 1:3. Třetí Neapol si smlsla na FC Turín, kterému dala 5 branek. A co Češi...  celý článek

Lazio už nemá šanci na Ligu mistrů, Bergamo vybojovalo Evropskou ligu

13.5.2017  20:36, aktualizováno  22:52
Fotbalisté Lazia Řím prohráli v 36. kole italské ligy na hřišti Fiorentiny 2:3 a definitivně ztratili šanci na třetí místo a předkolo Ligy mistrů. Navíc ještě mohou přijít i o čtvrtou pozici....  celý článek

Nikdy nevyhrál nic velkého. Sedmdesátník Zeman ctí život bez lží

12.5.2017  12:30
Možná u něj za chvíli zazvoní kurýr. Zdeněk Zeman odloží zapálenou cigaretu, rozvážným krokem půjde otevřít a dostane krabičku s mašlí. Odesílatel: Francesco Totti, Řím.  celý článek

Já ne, to ty! Totti nepotvrdil konec, který za něj oznámil šéf klubu

11.5.2017  15:59
Ne, tohle není učebnicový případ toho, jak mediálně zvládnout ožehavé téma. Místo toho, aby se fotbalový AS Řím se svou legendou Franceskem Tottim shodl na tom, jestli, kdy a jak oznámí jeho...  celý článek

Španělské drama, jinak jistota. Juventusu i Chelsea chybí k titulu výhra

9.5.2017  12:24
Nejen v české lize vrcholí přetahovaná o mistrovský titul. Jenže v Evropě už opravdové drama zažívají pouze ve Španělsku. Tam se o trofej podle předpokladů pere Real Madrid s Barcelonou. V...  celý článek

Schick hrál jen 20 minut a Sampdoria dostala sedm gólů od Lazia Řím

7.5.2017  17:02, aktualizováno  22:41
Fotbalový útočník Patrik Schick zvládl v dresu Sampdorie Janov pouze dvacet úvodních minut. Trenér ho pak během utkání 35. kola italské ligy z taktických důvodů střídal, ale plánované vyztužení...  celý článek

Mistrovské oslavy se odkládají. Juventus v městském derby remizoval

6.5.2017  19:57, aktualizováno  22:47
Sedmnáct domácích zápasů v aktuální sezoně vyhráli, ten osmnáctý už ne. Fotbalisté Juventusu, kteří před odvetou semifinále Ligy mistrů šetřili některé opory, remizovali v městské derby s FC...  celý článek

Takhle přece odejít nemůže. Totti po prohraném derby odmítl, že končí

2.5.2017  12:34
Je mu čtyřicet let. Smlouva v římském AS, kde hraje celé čtvrtstoletí, mu končí v létě a už teď pro něj chystají nablýskanou kancelář klubového ředitele. Jenže Francesku Tottimu se z trávníků...  celý článek

Schick dal gól, pak se zranil. Krejčí pomohl k vysoké výhře asistencí

29.4.2017  22:53, aktualizováno  30.4 22:45
Fotbalový útočník Patrik Schick potvrdil skvělou formu a vstřelil jedenáctou ligovou branku v sezoně. Do druhého poločasu ale kvůli zranění nezasáhl, Sampdoria vedení neudržela a na hřišti FC...  celý článek

Bergamo v poslední minutě utkání vydřelo remízu s Juventusem

28.4.2017  23:21
Fotbalisté Juventusu Turín na cestě za dalším titulem v italské lize přišli v závěru předehrávky 34. kola o vítězství na hřišti Atalanty Bergamo a remizovali 2:2. Před víkendovým programem mají...  celý článek

Zůstávám. Trenér Zeman potvrdil, že Pescaru po sestupu neopustí

25.4.2017  17:04
Do Pescary se kouč Zdeněk Zeman vrátil, aby svedl zázrak a zachránil beznadějně poslední tým v italské lize. Jenže v devíti zápasech s týmem získal jen pět bodů a po pondělní porážce 1:4 s AS...  celý článek

Zemanova Pescara vysoko prohrála s AS Řím a sestupuje z italské ligy

24.4.2017  22:43
Český trenér Zdeněk Zeman nedokázal udržet fotbalisty Pescary v italské lize. Jeho svěřenci v pondělní dohrávce 33. kola doma podlehli AS Řím 1:4 a na záchrannou sedmnáctou příčku už nedosáhnou.  celý článek

Schick dal desátý gól v lize, Sampdoria ale padla. Jankto byl u výhry

23.4.2017  14:32, aktualizováno  22:48
Útočník Patrik Schick i nadále udivuje fotbalovou Itálii. Ve 33. kole tamní ligy se po pěkné individuální akci opět radoval z branky, která byla jeho desátou v sezoně. Sampdoria ale neudržela...  celý článek

Fiorentina zvládla devítigólovou bitvu s Interem, Krejčí hrál za Boloňu

22.4.2017  20:01, aktualizováno  23:10
Ani hattrick Maura Icardiho nestačil Interu Milán ke třem bodům, Fiorentině se totiž v přestřelce dařilo lépe a zvítězila 5:4. Záložník Ladislav Krejčí odehrál za Boloňu 78 minut, prohře 2:3 s...  celý článek

Od Juventusu dostali dva góly. Lepší než Barcelona, smál se kouč Zeman

16.4.2017  11:59
Od momentu, kdy se do Pescary trenér Zdeněk Zeman vrátil, tým od pobřeží Jaderského moře jednou vyhrál, dvakrát remizoval a pětkrát prohrál. Naposledy doma s Juventusem 0:2. „Ale byli jsme lepší...  celý článek

Inter ztratil výhru nad AC v nastavení, Schickův gól na výhru nestačil

15.4.2017  14:40, aktualizováno  22:36
Inter vedl ještě sedm minut před koncem nad AC o dvě branky, jenže v závěru o vítězství přišel. Cristián Zapata z AC vyrovnal duel 32. kola italské ligy až v sedmé nastavené minutě, sudí gól...  celý článek

Schick pomohl asistencí k remíze, Boloňa s Krejčím nestačila na Řím

9.4.2017  14:47, aktualizováno  22:54
Útočník Patrik Schick potvrdil skvělou formu, jeho gólová přihrávka ale Sampdorii ve 31. kole italské fotbalové ligy ke třem bodům nestačila. Janov dvakrát vedl, avšak Fiorentině se povedlo...  celý článek

Juventus vyhrál nad Chievem, Pescara pod Zemanem opět remizovala

8.4.2017  17:04, aktualizováno  22:48
Juventus porazil Chievo Verona 2:0 a vede italskou ligu o devět bodů před AS Řím, který má ale zápas k dobru. Fotbalistům Pescary se znovu vzdálila záchrana. Ve 31. kole jen remizovali v Empoli...  celý článek

ANALÝZA: Nekonečné trenérské rošády po Vrbovi. Kdy Plzeň zruší gilotinu?

3.4.2017  12:59
Co by se stalo, kdyby se Rakušan Ivanchitz trefil pár vteřin před koncem a dokonal pohádkový obrat proti Teplicím? Když ovládnete zápas, ve kterém ještě v 84. minutě prohráváte, dokáže euforie...  celý článek

Jankto pomohl krásným gólem k remíze, Zemanova Pescara obrala AC Milán

2.4.2017  14:28, aktualizováno  22:52
Fotbalový záložník Jakub Jankto má parádní formu. Jednadvacetiletý reprezentant se trefil ve třetím utkání italské ligy v řadě, na hřišti FC Turín otevřel v 50. minutě dělovkou pod břevno skóre....  celý článek

Džeko zařídil dvěma góly výhru AS Řím nad Empoli, zvítězilo i Lazio

1.4.2017  22:41
AS Řím stvrdilo v sobotním utkání 30. kole postavení na druhém místě italské ligy. Díky dvěma gólům útočníka Edina Džeka porazilo Empoli 2:0 a ztenčilo náskok prvního Juventusu na pět bodů. Lídr...  celý článek

Jankto dal opět gól a Krejčí asistoval. Schick se proti Juventusu zranil

19.3.2017  14:26, aktualizováno  22:45
Čeští fotbalisté v italské lize byli znovu vidět. Jakub Jankto se podílel gólem na výhře Udine nad Palermem, Ladislav Krejčí z Boloni přispěl asistencí ke skalpu Chieva. Jen Patrik Schick nebude...  celý článek

Inter Milán remizoval na hřišti Turína, AC Milán vyhrál nad Janovem

18.3.2017  20:09, aktualizováno  22:53
Fotbalisté Interu Milán remizovali ve 29. kole italské ligy na hřišti FC Turín 2:2 a zůstali na páté příčce tabulky. Obě branky hostí padly po zaváhání turínského brankáře Joea Harta. Ve druhém...  celý článek

Brabec a Černý jsou ve čtvrtfinále Evropské ligy, uspěl i Manchester

16.3.2017  21:02, aktualizováno  23:17
Fotbalisté Genku s českým obráncem Jakubem Brabcem postoupili přes jiný belgický celek Gent do čtvrtfinále Evropské ligy. Po úvodní výhře 5:2 jim v domácí odvetě stačila remíza 1:1. Dál jde také...  celý článek

Jankto zářil proti Pescaře, má gól a dvě asistence. Sampdoria vyhrála

11.3.2017  22:56, aktualizováno  13.3 23:04
Nejlepší zápas kariéry prožil v italské lize český záložník Jakub Jankto. Na hřišti Pescary, již vede trenér Zdeněk Zeman, zazářil vítězným gólem a a dvěma asistencemi. Udine zvítězilo 3:1. Už v...  celý článek

Manchester United jen remizoval v Rostově, Genk vyhrál v Gentu

9.3.2017  21:15, aktualizováno  23:15
Fotbalisté Manchesteru United remizovali v úvodním osmifinále Evropské ligy na hřišti Rostova 1:1, když v soutěži inkasovali po 443 minutách. Ajax Amsterodam kterému chyběl zraněný Václav Černý,...  celý článek

Arsenal se pokusí změnit historii, Real může v Neapoli trpět

7.3.2017  8:59
Změní Arsenal historii, nebo z osmifinále fotbalové Ligy mistrů vypadne posedmé za sebou? Pravděpodobnější je druhá možnost, anglický klub v osmifinálové odvetě proti Bayernu Mnichov dohání...  celý článek

Udine s Janktem obralo o body Juventus, Inter nastřílel pět gólů

5.3.2017  17:01, aktualizováno  22:46
Fotbalisté Juventusu po sedmi výhrách v řadě ztratili body v Udine. V utkání 27. kola italské ligy tam prohrávali, po gólu Bonucciho ovšem vybojovali remízu 1:1. Na čele tabulky mají i přes...  celý článek

Schick naskočil z lavičky a dal gól i Zemanovu týmu, Neapol i Milán slaví

4.3.2017  16:55, aktualizováno  22:49
Fotbalový útočník Patrik Schick se trefil po šesti minutách na hřišti a Sampdoria Janov zdolala Pescaru 3:1. Schick dal už sedmý gól v sezoně, z toho šestý jako střídající hráč, čímž se nemůže...  celý článek

Schick a Krejčí byli u remíz svých týmů, Pescara pod Zemanem prohrála

26.2.2017  14:32, aktualizováno  22:50
Fotbalisté Sampdorie Janov s českým útočníkem Patrikem Schickem vybojovali ve 26. kole italské ligy bod za remízu 1:1 v Palermu. Stejným skóre skončil i duel mezi Janovem a Boloňou, za kterou...  celý článek

Suverénní Juventus opět vyhrál, naopak Neapol padla poprvé od října

25.2.2017  19:56, aktualizováno  22:36
Čtrnáct zápasů a dost. Fotbalisté Neapole prohráli v 26. kole italské ligy na domácím hřišti s Bergamem 0:2, přestože soupeř většinu druhého poločasu dohrával v oslabení. Žádné problémy s...  celý článek

Atraktivní los pro přemožitele Sparty: Rostov jde na Manchester United

24.2.2017  13:53, aktualizováno  16:01
Po postupu přes Spartu čeká fotbalisty Rostova nejatraktivnější možný soupeř. V osmifinále Evropské ligy se utkají se slavným anglickým Manchesterem United, hlavním favoritem soutěže. Rozhodl o...  celý článek

Týmy Čechů v Evropské lize končí, dál jde Brabec s Genkem

23.2.2017  21:15, aktualizováno  23:35
Fotbalisté Anderlechtu Brusel byli na pokraji vyřazení, ale gólem v poslední minutě se v Evropské lize udrželi. K postupu do osmifinále jim nevadila porážka 1:3 v Petrohradu. Z kola ven je Legia...  celý článek

Výhra po půl roce, pět gólů. Zeman prožil fenomenální návrat do Pescary

20.2.2017  9:59
Nastolil typické ofenzivní rozestavení 4-3-3 a Pescara poprvé od srpna 2016 poznala, jak chutná ligové vítězství. A navíc nebylo ledajaké - Janov deklasovala vysoko 5:0. Návrat trenéra Zdeňka...  celý článek

Boloňa s Krejčím opět prohrála, Pescara pod Zemanem zvítězila 5:0

19.2.2017  14:33, aktualizováno  22:54
Fotbalistům Boloni se v únoru nedaří. Ve 25. kole italské ligy před vlastními fanoušky podlehli Interu 0:1. Český záložník Ladislav Krejčí odehrál celý zápas, který v 81. minutě rozhodl...  celý článek

Juventus slaví šestou výhru za sebou, odneslo to Palermo

17.2.2017  23:06, aktualizováno  18.2 22:38
Fotbalisté Juventusu pošesté za sebou v italské lize zvítězili. Osmnáctý celek tabulky Palermo porazili jednoznačně 4:1 a v čele mají desetibodový náskok před AS Řím.   celý článek

Trenér Zeman se po pěti letech vrací na lavičku fotbalistů Pescary

Aktualizujeme 17.2.2017  12:52
Český fotbalový trenér Zdeněk Zeman se po pěti letech vrací na lavičku italské Pescary. Poslední tým italské ligy převzal s pouhými devíti body z 24 zápasů.   celý článek

Ibrahimovic a Džeko se blýskli hattrickem, jejich týmy míří k postupu

16.2.2017  21:26, aktualizováno  23:20
Velké kluby v úvodních zápasech vyřazovací části Evropské ligy potěšily fanoušky vysokými výhrami, které jim zajišťují komfortní pozice do odvety. Manchesteru United pomohl Zlatan Ibrahimovic...  celý článek