Arséne Wenger

Wenger: Po neoprávněné kritice za Bayern se nám vrátilo sebevědomí

12.3.2017  10:52
Odškrtli si splněnou povinnost, ve čtvrtfinále fotbalového FA Cupu vyřadili Lincoln z páté nejvyšší soutěže díky výhře 5:0. Arséne Wenger, trenér Arsenalu, ocenil výkon ve druhém poločase,...  celý článek

Arsene, je čas jít. Fanoušci Arsenalu demonstrovali proti Wengerovi

8.3.2017  12:59
Fotbalový trenér Arsene Wenger prohrál už před zápasem. Před úterní osmifinálovou odvetou Ligy mistrů proti Bayernu (1:5) fanoušci Arsenalu demonstrovali proti jeho dalšímu působení v klubu....  celý článek

Wenger po druhém debaklu: Jsem znechucený, penaltu jsme měli kopat my

8.3.2017  7:07
Chtěli odčinit ostudu z Mnichova, místo toho zažili téměř stejný příběh i na domácím hřišti. 1:5 v Německu, 1:5 v Londýně. Slušný první poločas, ztráta kapitána, výbuch. Fotbalisté Arsenalu se s...  celý článek

Arsenal se pokusí změnit historii, Real může v Neapoli trpět

7.3.2017  8:59
Změní Arsenal historii, nebo z osmifinále fotbalové Ligy mistrů vypadne posedmé za sebou? Pravděpodobnější je druhá možnost, anglický klub v osmifinálové odvetě proti Bayernu Mnichov dohání...  celý článek

Wenger s Čechem se shodli, Arsenalu se v Liverpoolu nepovedla první půle

5.3.2017  9:59
Opět nezvládli klíčový zápas a navíc vypadli z nejlepší čtyřky. Fotbalisté Arsenalu prohráli na Liverpoolu 1:3 po nezvládnuté první půli, trenér Arséne Wenger zariskoval vynecháním Alexise...  celý článek

Blíží se konec Wengerovy éry? Část fanoušků doufá, vedení mu ale věří

4.3.2017  9:59
Ve fotbalovém Arsenalu se možná blíží zlomový moment. Arséne Wenger by mohl po více než dvaceti letech sestoupit ze zdánlivě neotřesitelné pozice klubového manažera a přenechat místo jiným....  celý článek

Arsenal zkusí proti Bayernu zlomit kletbu, Neapol chce zaskočit Real

15.2.2017  9:51
Další lahůdkovou porci fotbalu slibují středeční úvodní osmifinálové duely Ligy mistrů. Arsenal se pokusí ukončit rekordní patnáctizápasovou vítěznou šňůru Bayernu Mnichov v pohárech na domácím...  celý článek

Wenger viděl faul, Conte naopak. A moje chyba vše podtrhla, mrzelo Čecha

5.2.2017  7:02
Za stavu 0:2 mu nesedl odkop a Cesc Fábregas z Chelsea šikovným lobem trestal. Po minele brankáře Petra Čecha měl Arsenal rázem po zápase, gól v nastavení už nic nezměnil. Klíčovým momentem...  celý článek

Wenger dostal trest, nesmí čtyři zápasy na lavičku Arsenalu

27.1.2017  19:36
Trenér Arséne Wenger nesmí být v příštích čtyřech zápasech fotbalistů Arsenalu na lavičce kvůli trestu za roztržku s rozhodčím v duelu s Burnley. Zákaz mu udělila disciplinární komise anglické...  celý článek

Wenger zuřil, pak se omlouval. Rozjasnila ho panenkovská penalta

23.1.2017  5:59
Vyletěl z lavičky a vzrušeně gestikuloval. Na čtvrtého rozhodčího křičel, v tunelu mezi střídačkami do něj dokonce strčil. „Měl jsem se ovládnout a mlčet,“ litoval později Arsene Wenger před...  celý článek

Prvořadá senzace, jásají Chorvaté po vítězství Dinama nad Arsenalem

17.9.2015  11:05
Favorit padl. Hráči Dinama se postarali o jeden z nejkrásnějších večerů v historii klubu. Zasloužené vítězství po fenomenální hře. Tak se ohlížejí chorvatská média za středečním výkonem...  celý článek