V pátek to vypukne. Na olympiádu v Brazílii vyrazí kvartet sportovců z Pardubického kraje. Cyklisty Leopolda Königa, Jaroslava Kulhavého a Adama Ptáčníka doplňuje chodec Lukáš Gdula.  celý článek

Vyrazila na své první měření sil do jihoamerické destinace. V kolumbijském Medellínu chyběly Anetě Hladíkové zhruba dvě stovky metrů k tomu, aby se v srpnu podívala do sousední Brazílie na...  celý článek

31.5.2016  15:05
Český bikros bude na olympijských hrách v Riu de Janeiro chybět. Poté, co se před čtyřmi lety v Londýně představily pod pěti kruhy Aneta Hladíková s Romanou Labounkovou, byla právě Hladíková...  celý článek

Po přesunutém startu se Hladíková bála pádu přes řídítka

28.7.2015  10:27
V přípravě ji zbrzdila nemoc, přesto se bikrosařka Aneta Hladíková probojovala na dráze v belgickém Zolderu až do finále mistrovství světa, kde si vyjela šesté místo.  celý článek

Potlučená česká bikrosařka: Nejdřív mě srazily a pak přejely zezadu

28.6.2015  17:31
Baku (Od našeho zpravodaje) Mohla myslet na medaili, ale místo toho skončila v kotrmelcích. Bikrosařka Romana Labounková nemohla na Evropských hrách bronzovou krajanku Anetu Hladíkovou napodobit z prostého důvodu –...  celý článek

Hladíková: V závěru se mi klepaly ruce. Tahle medaile je pro mě nejvíc

28.6.2015  14:15
Baku (Od našeho zpravodaje) Smála se a s bronzem na krku líčila: „Je fakt těžký. Myslím, že má aspoň kilo.“ Medaile z Evropských her má ovšem pro bikrosařku Anetu Hladíkovou i pořádnou symbolickou váhu. „Byla to výjimečná...  celý článek

Bikrosařka Hladíková si odveze z Baku bronz, družstvo judistů neuspělo

28.6.2015  10:30, aktualizováno  13:46
Česká reprezentantka v bikrosu Aneta Hladíková vybojovala na Evropských hrách v Baku bronzovou medaili. Romana Labounková skončila ve finále po pádu osmá. Čeští judisté se medaile v týmové...  celý článek

Bikrosařka Hladíková dojela v závodu ME v Pardubicích na třetí příčce

28.4.2013  20:46
O nejlepší český výsledek ve víkendových závodech mistrovství Evropy v bikrosu v Pardubicích se postarala Aneta Hladíková, která v neděli na domácí dráze vybojovala třetí místo.  celý článek

Chci prodat znalost dráhy, plánuje bikrosařka Hladíková

27.4.2013  10:28
Trénuje tu často. Ale aby se bikrosařka Aneta Hladíková, desátá z letní olympiády v Londýně 2012, prala v areálu TJ BMX Pardubice o body do seriálu Mistrovství Evropy, to tu hodně dlouho nebylo....  celý článek

Vládl Londýnu, teď může biker Kulhavý být potřetí Králem cyklistiky

14.11.2012  14:26
Svatomartinskou husu v neděli nestihl. "Po operaci jsem ještě nemohl moc jíst," hlásil biker Jaroslav Kulhavý. V motolské nemocnici mu napravovali nosní přepážku coby pozůstatek loňské srážky s...  celý článek

Bikros hledá svého Aleše Valentu. Londýnskou šanci Češky nevyužily

10.8.2012  18:50
Londýn (Od zpravodaje iDNES.cz) Tři ostré zatáčky, desítky skoků a nespočet ostrých soubojů. Takový je bikros, nejmladší olympijský sport, který na londýnský finálový program přilákal i britského premiéra Davida Camerona a...  celý článek

Českým bikrosařkám finále uniklo, zlato míří do Kolumbie a Lotyšska

10.8.2012  17:01, aktualizováno  18:27
Londýn (Od zpravodaje iDNES.cz) Bez českého zastoupení se odehrálo finále olympijského závodu bikrosařek. Do jediné jízdy, v níž se rozhoduje o všem, se Aneta Hladíková a Romana Labounková neprobojovaly ze semifinále. Na...  celý článek

Obhájce bikrosového zlata Strombergs postoupil do semifinále

9.8.2012  19:34
Hlavní favorité olympijského závodu bikrosařů, obhájce zlata z Pekingu Maris Strombergs a současný mistr světa Sam Willoughby, nezaváhali a ze čtvrtfinálových jízd postoupili mezi nejlepší...  celý článek

Pád do podzemí, a pak skok do neznáma. Bikrosařkám stojí v cestě tunel

8.8.2012  17:51
Londýn (Od zpravodaje iDNES.cz) Jako na adrenalinové horské dráze si připadají bikrosařky na olympijském závodě v Londýně. Stavitelé dráhy plné skoků a ostrých zatáček jim do cesty postavili tunel, na který hned navazuje skok,...  celý článek

Bikrosařka Labounková se ráno zranila, ale kvalifikaci zvládla

8.8.2012  16:24, aktualizováno  16:39
Londýn (Od zpravodaje iDNES.cz) Obě české závodnice na BMX mají za sebou první soutěžní představení na olympijské trati. Kvalifikace zařadila Anetu Hladíkovou na desáté a Romanu Labounkovou na jedenácté místo mezi šestnácti...  celý článek

Bikrosařce trénující v Pardubicích se splnil sen, start na olympiádě

8.8.2012  16:16
Když ji zlomená noha nepustila na olympiádu do Pekingu, dala si jasný cíl. Londýn. Bikrosařka Aneta Hladíková se dočkala a odpoledne vyrazila na olympijskou trať.  celý článek

Hlavní bude dobrý start, říká bikrosařka Hladíková

8.8.2012  8:37
Deset cyklistů vyslala Česká republika do Londýna, z toho pouze tři ženy. Dvě z nich se budou prát o úspěch v závodě BMX, jehož kvalifikační část startuje dnes odpoledne. "Finále by bylo skvělý,...  celý článek

Bikrosařka Hladíková miluje adrenalin, ale seskok padákem ji neláká

2.7.2012  13:30
Pokud v dětství snila o účasti na olympiádě, atletika mohla být „jistější“ možností. Vždyť bikros, který u Anety Hladíkové nakonec vyhrál, patří mezi olympijské sporty teprve od roku 2008....  celý článek

Labounková získala na MS v bikrosu bronz a asi i olympijskou účast

27.5.2012  12:33
Cyklistika Romana Labounková vybojovala bronzovou medaili na mistrovství světa v bikrosu v Birminghamu a neměla by chybět na olympijských hrách v Londýně. Jistou účast na OH by měly mít dvě...  celý článek

Badmintonista Koukal už by si chtěl užívat radost z olympijské nominace

5.5.2012  9:58
Vejde se badmintonista Petr Koukal do nominace pro olympijské hry v Londýně? Zřejmě ano! Hořovický rodák je sice oficiálně stále až druhým náhradníkem, ale už vypátral dva hráče, kteří zřejmě...  celý článek

Olympiáda? Zatím to vypadá slibně, těší bikrosařku Horákovou

31.10.2011  12:16
Bikrosařka Jana Horáková si už může hodit nohy na stůl a dopřát jim trochu odpočinku. Zaslouží si to, vždyť ji letos dovezly k bronzu z mistrovství Evropy a v posledním závodě sezony i k...  celý článek

Bikrosařka Horáková má světový bronz

29.7.2007  17:53
Victoria Česká reprezentantka Jana Horáková vybojovala podruhé v kariéře bronzovou medaili na mistrovství světa v bikrosu v elitní kategorii. V kanadské Victorii byly ve finálové jízdě nového...  celý článek

Pojede bikrosařka Labounková na olympiádu?

16.5.2007  10:12
Jeseník Juniorští cyklisté Bikrosklubu Jeseník výborně rozjeli mistrovství Evropy bikrosařů. Po čtyřech závodech je Romana Labounková v čele seriálu a Jan Švub je třetí. "Loni Romana vyhrála evropský...  celý článek

Bikrosaři v Paříži medaili nezískali

31.7.2005  13:00
Paříž Čeští bikrosaři na mistrovství světa v pařížské hale Bercy medaili nezískali. V olympijské kategorii elite skončila mezi ženami Aneta Hladíková čtvrtá a Jana Horáková šestá. Jeden ze...  celý článek

Horáková dvojnásobnou mistryní Evropy

15.7.2003  11:21
Vallet Velkého úspěchu dosáhla česká reprezentantka Jana Horáková na evropském šampionátu ve Francii ve městě Vallet. Bikrosařka vybojovala zlaté medaile v kategorii elite na dvacetipalcových kolech a...  celý článek

Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je součástí koncernu AGROFERT ovládaného Ing. Andrejem Babišem.